mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 07.10.2024 : 11:18:04

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Strani: 1 ... 238 239 240 241 242 [243] 244 245 246 247 248 ... 337   Dol
Natisni
Avtor Tema: francoski buldog - čvek  (Prebrano 317735 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #3630 : torek, 08.11.2005 : 10:43:17 »

Hm, Hugi zna samo smrčat na zadnji klopi - tehnika ga ne zanima preveč.  Cheesy

Tina, Oto je že prava mrcina. Glede igre je čisto drugačen od Hugija, Oto se namreč animira sam. On gre in vzame svoje igrače, jih prenaša sem pa tja, brez da bi mu jih ti moral metati okrog. Neverjetno je cartav in seveda pameten. V stanovanju se ni niti enkrat pokakal, že celo večnost zna sedi in taco, prostor.....ni pa se še odvadil vlečenja na sprehodu. Sicer pa komaj čaka, da pride Hugo na obisk, da sta po nekajurnem divjanju potem oba čisto izčrpana.  Roll Eyes


Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #3631 : torek, 08.11.2005 : 11:28:49 »

A veste, da je tole z enim ušesom zadnja moda  Cheesy  Grin

http://www.moj-album.com/slike/85856/wm38Csl5v9Rb2k8i.v.jpg
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #3632 : torek, 08.11.2005 : 11:47:28 »

Opa, to pa bomo morali malo povaditi.....
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #3633 : torek, 08.11.2005 : 12:24:14 »

Hihi tale z enim ušeskom je res dobra. Grin Grin

No, mi smo pa probali našga knedlja oblečt  Grin in je njegovo stanje zgledalo približno takole:

http://baguska.moj-album.com/slike/355815/gdnO8e7oXflByZAj.v.jpg

Bogi revček, se ni premaknu, dokler mu nismo tega sovražnika povlekli dol z njega...

Pa še k novemu vprašanju: že drugič pri njem opažam, da ga nenormalno srbi en ušesek in si ga ponoči, ko nas seveda ni zraven, spraska do krvi in ga potem samo še bolj srbi. Undecided Ušesek ima zato čisto rdeč in zdej ne vem ali se mu zaradi praskanja nardijo taki kot eni mehurčki, ki pa to niso. No, pač pdb so. Prejle sem ga sicer namazala s Kamagelom, da se mu bi ušesek malo shladil in moram priznat, da očitno kar pomaga, ker se od takrat še ni poprasku.. Čakam.. Ampak zakaj sploh pride do tega?? Kakšna alergija dvomim da je, saj bi se mu v tem primeru verjetno to delalo na obeh ušeskih. Roll Eyes
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #3634 : torek, 08.11.2005 : 12:28:35 »

Hehehehe  Grin Grin.. da ne boste rekli da zna samo Bubica. Wink

http://baguska.moj-album.com/slike/355815/Ef9mA2c6yQaD8IWj.v.jpg
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #3635 : torek, 08.11.2005 : 12:32:32 »

Ampak na tej slikci je pa Bubica prou važička.. Tongue Tongue Grin Grin
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #3636 : torek, 08.11.2005 : 12:47:18 »

Tudi Torzlček ni od muh- to je moral pa fejst vadit, da mu ga je uspelo takole zrolat  Grin

Bagi, zelo verjetno, da ima vneto uho (lahko tudi globlje v sluhovodu in sama niti ne boš opazila), če se tako praska. Pelji ga k veterinarju, z ušeski se ni za hecat  Tongue
Ampak plašček je pa  Roll Eyes  Wink
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #3637 : torek, 08.11.2005 : 12:50:11 »

Plašček je fenomenalen. A ščiti proti vetru in dežju, al je bolj proti opeklinam?

A mu uho kaj smrdi po kvasu?
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #3638 : torek, 08.11.2005 : 12:54:26 »

Tudi Torzlček ni od muh- to je moral pa fejst vadit, da mu ga je uspelo takole zrolat Grin

Ja ja smo ga učili s priboljškom hehe.

Bagi, zelo verjetno, da ima vneto uho (lahko tudi globlje v sluhovodu in sama niti ne boš opazila), če se tako praska. Pelji ga k veterinarju, z ušeski se ni za hecat Tongue

Bom ja. Če ne bo boljše oz. če se spet ponovi, ga takoj popokam in odpeljem. Res se ni za hecat. Sem premišljevala, da možno da ima tudi kaj notri, pa pač ni videt, ker je tako globok. Undecided

Ampak plašček je pa Roll Eyes Wink

No, ni ravno plašček, je kar moja majica. Mu je pa skoraj prav ja. Bil je pa takoooo zeeloooo nesrečen, da se res ni hotel premaknit in naju niti pogledat, pa sva ga sigurno tri minute klicala in mu ploskala, mu hrano pod nos tiščala, on pa NIČ. Sklonjena glava in nepremično je zijal v tla...
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #3639 : torek, 08.11.2005 : 12:56:26 »

Plašček je fenomenalen. A ščiti proti vetru in dežju, al je bolj proti opeklinam?

A mu uho kaj smrdi po kvasu?

Hehe proti ničemur. Mogoče naju ščiti pred njegovo hiperaktivnostjo!!! Grin Grin Grin

Uf uho pa težko povoham, ker mam totalno zamašen nos in ne voham NIČ. Zdej 'tamastne' lahko spušča če hoče hihi. In kaj če mu diši po kvasu?? Huh
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #3640 : torek, 08.11.2005 : 12:58:03 »

No, nekaj sem uspela zavohat, pa mu oba ušeska dišita normalno. Roll Eyes
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #3641 : torek, 08.11.2005 : 13:02:52 »

Punce, punce .... bo Jana huda Wink ...

Slikce za na forum so lahko velike do 35 kb ... vase so pa vecje ... ene se celo preko 100 kb. Naslednjic naredite link, da ima sefica malo manj dela, pa zelo priporocljivo je, da se zraven linka napise koliko kb ima slika, da tisti, ki imajo bolj pocasen racunalnik vejo ali se jim sploh splaca odpirati link.

Drugace pa lusne slikce ... vse po vrsti!
Sem imela lepoticko Lu zadnjic na obisku ... pa imam celo nekaj slikc .. ko bo cas, jih dam na forum! Smiley

Lp, Ursa
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #3642 : torek, 08.11.2005 : 13:18:43 »

Se opravičujem. Ne bom več. sram
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #3643 : torek, 08.11.2005 : 13:24:20 »

Se opravičujem. Ne bom več. sram

Vi jih kar dajajte gor, ampak jih prej pomanjsajte na pravo velikost. Pa pazite, ce delate linke iz mojega-albuma ... njihov znak tudi nosi neko tezo v kb!
Drugace pa pripopajte samo link (ce vam ne gre pomanjsevanje - kako se pomanjsa v photoshopu imate opisano v temi Tehnika, Slika v sporocilu, nekje proti koncu) ... je lusno gledat slikce! Smiley

Lp, Ursa
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #3644 : torek, 08.11.2005 : 13:28:30 »

Bagi, ne čakaj, da se ponovi, pelji ga čim prej k vetu. Če diši po kvasu, so ga "napadle" glivice (zato je vneto)...

Tole s sklonjeno glavo in buljenjem v tla pa poznam- Bubica je enkrat dobila za darilo od Anžetovega najmlajšega brata (sicer nogometnega navdušenca in golmana) nogometni dres enega italijanskega igralca (res ne vem, kateri je bil). Majčka je bila otroška, tako da je bila Bubici prav. Ampak ko smo jo oblekli, ni niti mrdnila- tako žalostno faco je delala, kot da jo bomo dali v posvojitev  Grin Tako da res ne vem, kaj bi bilo, če bi ji dala gor plašček- že tako mi zadnje čase trmari s sprehajanjem, kadar dežuje (s tačkami se upre ob asfalt in ni šans, da bi jo premaknila). V nedeljo je šlo celo tako daleč, da sem jo popokala pod roko (v drugi sem imela dežnik) in jo nesla do prve trave lulat  Roll Eyes Nazaj pa šprint...

Urša, vem da je fotka malo prevelika- ko sem jo imela na računalniku, je bila velika točno 32 kB, na mojalbum linku pa se je povečala za dobrih 20 kB  Undecided
Logiran
Strani: 1 ... 238 239 240 241 242 [243] 244 245 246 247 248 ... 337   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines