mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 07.10.2024 : 07:14:56

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Strani: 1 ... 226 227 228 229 230 [231] 232 233 234 235 236 ... 337   Dol
Natisni
Avtor Tema: francoski buldog - čvek  (Prebrano 317674 krat)
0 članov in 38 gostov pregleduje to temo.
EXTREME
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 155


« Odgovor #3450 : ponedeljek, 17.10.2005 : 08:12:20 »

Samo informacija glede plaščkov. Trenutno imajo novo pošiljko v Zooticu (City Park) - mislim, da je neka italijanska zadeva in so fuuul srčkani. Od pletenih puloverčkov z različnimi vzorci, do flisastih s šalom, pa s kapucami,...  Cheesy Grin - res prava paša za oči. Drugo je seveda, kako bodo vaši knedeljčki zgledali v njih oz. kako se bodo sprijaznili z njimi na sebi  Huh. Jaz trenutno za našega iščem takega s "hlačami", ker je po deževnem sprehodu kot spužva in porabim pol ure za brisanje. Mi je prav vseeno, če se mu bodo smejali na cesti  Grin, meni zjutraj pol ure več spanja pomeni kot dve uri  Undecided. V glavnem, če ste se sprijaznili, da vas bodo na cesti čudno gledali, kar pot pod noge v Zootica.

Pozdravček od Š&S
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #3451 : ponedeljek, 17.10.2005 : 09:41:38 »

Oooo hvala extreme. Ja bomo pa šli mau poferbcat kanede!? Cheesy Grin
Logiran
žuža
rad pišem
****
Sporočil: 388


WWW
« Odgovor #3452 : ponedeljek, 17.10.2005 : 10:11:24 »

Tole bo res treba pofirbcat, he-he
Hugo je pač car, nekako pa mora opozorit nase ane? Grin Grin
Mi bomo morali pa ponovno k vetu. Zdaj se je Žužiki spustilo okoli žnabelcev ne4ko vnetje ali kaj, ki jo srbi, vse skupaj je rdeče, vnelo se ji je tudi v gubici na obeh straneh smrčka. Kljub temu, da ji redno brišem in že nekaj dni mažem z bepantemom ni nič bolje in bo verjetno treba it pokazat. Cry
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #3453 : ponedeljek, 17.10.2005 : 11:03:24 »

Ojej, Žuža, letos pa res ni vaše leto  Sad Upam, da se čim prej zrihtate...

Mi imamo nekaj novih fotkic v albumu, tukaj.

Drugače pa je bil dopust super (topla voda, vetra ravno prav za zganjanje športa, spanja 12 ur na dan,...), edino prehitro je minil (kdaj pa ne)... Buba je med najino odsotnostjo pozabila na vso poslušnost in bo treba malo delat z njo- bila pa naju je tako vesela, da jo je skoraj na pol prelomilo, ko naju je zagledala  Grin

Vidim, da poteka debata o plaščkih- a se vam zdi (tisti, ki razmišljate o njih), da se štruklji premalo segrejejo, ko so zunaj ali bi bil plašček le kot modni dodatek? Tisto o puloverčkih s pulijem in šalom (kot je napisala Špela) se mi sicer zdi, da bi bilo kot nalašč za francoza  Cheesy
 
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #3454 : ponedeljek, 17.10.2005 : 11:50:25 »

Ojoj boga Žužika. Kaj vse je še ne bo doletelo. No, upamo da nič hujšega. Undecided

WB Tina!!! Cheesy Fuuuuull lušne fotke. Blagor, ker ste spali po 12 ur dnevno.  Cool Tongue

Jaz čisto resno ne razmišljam o kakšnem puliju, vendar priznam, da bi bil Torči vejetno kar simpatičen. Grin
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #3455 : ponedeljek, 17.10.2005 : 11:55:47 »

Ja, sej to je to- verjamem, da bi bili vsi po vrsti krasni v pulijih (si že predstavljam fotko, ko bi jih v raznobarvnih pulijih dali sedet v vrsto in pozirat, he he), ampak hkrati pa ravno tako verjamem, da jih ne potrebujejo (če bi Bubi nataknila kaj gor pozimi, bi se sneg začet topit okoli nje, tako se pregreje, ko nori)...
Logiran
žuža
rad pišem
****
Sporočil: 388


WWW
« Odgovor #3456 : ponedeljek, 17.10.2005 : 12:54:03 »

Ful luštne slikce Smiley
Buba je na teh slikcah čist taka kot naš Gaj, ki se je pri meni mirkal ta vikend,ker je šel oče na trgatev. Moram pa rečt, da se je Žužika veliko manj ukvarjala z njegovimi ušeski kot ponavadi. Nisem sigurna a se je malo bolj umirila zaradi težkega dihanja ali gonitve.
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #3457 : ponedeljek, 17.10.2005 : 13:55:59 »

Kako se znate lepo stiskat, Tina! Ne vem kdaj sem nazadnje spala 12 ur, res zavidljivo!

Baje, da v pasji štacuni na Poljanski sešijejo plaščke po meri, ne vem pa za kakšno ceno.
Khm, najbrž gre za kombinacijo afnarije in dejanskega zaščite pred dežjem oz. mrazom.

Super, da se Žužika boljše počuti.

Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #3458 : ponedeljek, 17.10.2005 : 17:16:05 »

HEHE Tiiiinaaaa zdaj ves zakaj se rece ljubo doma kdor ga ima...
... ljubo doma kjer francozek skaklja...   Tongue Tongue Tongue
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #3459 : ponedeljek, 17.10.2005 : 17:21:11 »

Ja res so smesˇni tile nasˇi cukri. Jaz sem se svoje sence zˇe kar privadla, moram re?t. Le non-stop je treba bit pozoren kam stopisˇ in pa? stalno gledamo na tla. Najbolj mi je simpati?en ko jemo, saj nepremi?no gleda in se mu iz ust cedi slina, ki mu sezˇe ?isto do tal!! Shocked

Kaj je novega z Zˇuzˇinim zdravjem??

Tole z Didiko pomoje ni ni? neobi?ajnega, vsaj pri nasˇi kuzˇiki je blo vedno normalno, da jo je imela dvakrat letno. Huh Roll Eyes No, ?isto na teko?em pa nisem. Sem pa kar malo folsˇ po eni strani psi?kam, bolje kot vsak mesec je vseeno.. sram

... he he pa se ena razlika je Bagi ... nasim damicam se okoli tega ni treba nc matrat ker mi vse naredimo namesto njih...  Grin Grin Grin
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #3460 : ponedeljek, 17.10.2005 : 17:57:21 »

www.midnightknitter.com/knitpixiepatterns/
za vse ki bi rade strikale lahko za zacetek strikate za moj mobi eno oblekco   Roll Eyes Cheesy
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #3461 : torek, 18.10.2005 : 09:13:07 »

... ljubo doma kjer francozek skaklja...  Tongue Tongue Tongue

Ooooo, Prešeren med nami  Wink  Cheesy Imaš pa popolnoma prav- dom brez francozka ne bi bil čisto pravi  Tongue

A ti bi nas kar štrikat poslal?  Roll Eyes  Huh Kaj pa če bi ti kot kreativec kaj skupaj skvačkal? Npr. en lep puloverček za francozinje z visokim ovratničkom pa z gumbki na desni rami, seveda v "vzorčku" ena leva in ena desna (same desna bi bile predolgočasne)  Grin Teliran, seveda  Wink
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #3462 : torek, 18.10.2005 : 09:22:31 »

Tina, tvoja ideja mi je bolj pri srcu kot Gregorjeva, ne bi vedela zakaj....  Wink

Gregor, če boš že luknjice za gumbke pri Bubici zvadil, bi lahko naredil eno malo večjo za Hugijevega lulčka (brez gumba seveda).  Cheesy Si predstavljam, da bi bi puli z enim finim vzorcem (ti še sporočim), pa iz mehke volne, da ga ne bi slučajno pikalo. Kašmir ali kaj sličnega.  Roll Eyes Grin Cheesy
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #3463 : torek, 18.10.2005 : 09:27:11 »

...Kašmir ali kaj sličnega. Roll Eyes Grin Cheesy

Samo najboljše je dovolj dobro za naše srčke  Wink  Cheesy  Grin Imaš prav, pikat jih res ne sme  Roll Eyes
Logiran
žuža
rad pišem
****
Sporočil: 388


WWW
« Odgovor #3464 : torek, 18.10.2005 : 09:37:44 »

Grega Tinina ideja je res super. Pikat pa res ne sme, saj veš moja Žužika je po novem bolj občutljive sorte. Saj nočemo, da bo se praskali
naši knedelčki ane? Cheesy
Logiran
Strani: 1 ... 226 227 228 229 230 [231] 232 233 234 235 236 ... 337   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines