mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 06.10.2024 : 21:19:14

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Strani: 1 ... 206 207 208 209 210 [211] 212 213 214 215 216 ... 337   Dol
Natisni
Avtor Tema: francoski buldog - čvek  (Prebrano 317439 krat)
0 članov in 8 gostov pregleduje to temo.
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #3150 : sreda, 07.09.2005 : 15:31:23 »

He he, zdej boste pa morali it v Lendavo  Wink A se ze ogrevas za v ring, Grega?

Baguska, a to si kupila uno vzdzljivo igracko, katere osnovni namen je brusenje macjih krempeljcev? Take bolj tezke so- imajo pa kuzke, zabe, ipd. Sem jih gledala v Zooticu pa so prav lustne. Ampak Buba zdemolira vsako plisasto rec v manj kot 5 minutah  Tongue Edino kar je presentljivo zdrzalo enodnevno teroriziranje, so bli uni mali kuzki, ki so jih dajali v Happy meal v McDonald'su  Roll Eyes

Btw. a ima kdo od vas za vasega netopircka Comfort lezisce? Razmisljamo, da bi ga nabavili, pa me zanima, kako se obnese pri francozkih. O temle govorim namrec...
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #3151 : sreda, 07.09.2005 : 15:38:29 »

Meni so ta ležišča všeč, moti me samo umeten material.
Logiran
honney
novinec
*
Sporočil: 17


« Odgovor #3152 : sreda, 07.09.2005 : 21:26:53 »

Ojla francozarji, moj mali nagajivček sicer ni FB, je bostonček pa imam vseeno včasih, ko berem vaše poste, občutek kot, da bi se pogovarjali o bostončkih Smiley. Ležišče Comfort je ful super stvarca:kvalitetno izdelano, zelo praktično za čiščenje (posesaš in pobrišeš), pa še lepo zgleda. Midva ga bolj kot za spanje uporabljava kot "igralni bazenček" in za dnevni počitek. Naroči se ga lahko tudi osebno (izbereš barvo in velikost) v trgovini v BTC-ju, dobavni rok je pa cca. en teden.
Pa pa
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #3153 : četrtek, 08.09.2005 : 09:37:01 »

Meni so ta lezˇisˇ?a vsˇe?, moti me samo umeten material.

Kako se pa ta stvar pere... Mislim tele nase zivalce se slinjo pa hrkajo pa sploh so eni maliiiiii pujski...  Tongue Tongue Tongue
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #3154 : četrtek, 08.09.2005 : 09:46:17 »

Posesas pa obrises z vlazno krpo- baje da ni panike za kratkodlake pse. Se mi zdi boljsa varianta kot pa kaksne bombazne zadeve, kjer ni sans da dobis dol zasuseno slino  Tongue Bo treba probat...
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #3155 : četrtek, 08.09.2005 : 09:46:23 »

Kako se pa ta stvar pere... Mislim tele nase zivalce se slinjo pa hrkajo pa sploh so eni maliiiiii pujski... Tongue Tongue Tongue

Mislim, da je material umetno usnje, zato zadevo samo obrišeš.

So pa imeli nekaj časa akcijo, kjer so ti brezplačno na rob izvezli tudi ime ljubljenčka.  Roll Eyes
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #3156 : četrtek, 08.09.2005 : 09:53:28 »

Z vidika praktičnosti in po moje tudi vzdržljivosti se zadeva zagotovo obnese bolj kot kake bombažne posteljice. Je pa tako, da bi sama težko počivala na taki "plastiki" zato si mislim, da je tudi Hugiju lepše na kakšni zadevi iz naravnih materialov (tudi zato, ker si on zelo rad popivna učke tam kjer leži).  Grin Roll Eyes
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #3157 : četrtek, 08.09.2005 : 10:02:44 »

Ja jaz kar dekco selim na razne konce... pa jo potem vsake toliko uperem v pralnem stroju. V pleteni kosarici pa je sedaj lager za igracke in si jih kar sama ven uzame tiste ki jih rabi BERI (Ki so navrsti za zrtvovanje- unicenje)  Cheesy Tongue
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #3158 : četrtek, 08.09.2005 : 10:13:36 »

...Ki so navrsti za zrtvovanje- unicenje Cheesy Tongue

Predlagam nakup gumijaste kure  Wink Poceni, neunicljiva, po 1 letu in pol se vedno zanimiva, vedno pripravljena za zrtvovanje, ki ga prezivi brez posledic  Grin Samo umaknit se je treba, kadar mlati z njo po zraku (tista guma fejst boli, ce te kresne po goli kozi)  Wink
Logiran
EXTREME
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 155


« Odgovor #3159 : četrtek, 08.09.2005 : 10:49:57 »

Tudi dolgodlaki kužoni zelooo uživajo na Comfortu  Roll Eyes. Preverjeno - naš ima enega in je res zelo priročen glede čiščenja. Tudi pri dogah (beri - avtomat za slino in dlake  Cheesy) se precej obnese, prenese tudi praskanje z njihovimi ogromnimi tacami  Grin. Pa sploh ni tako "plastičen" kot je videti. Sicer pa mu čezenj še vedno lahko postelješ z najljubšo dekico  Roll Eyes

Lp, Š.
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #3160 : četrtek, 08.09.2005 : 10:51:33 »

Super, potem bomo pa pocakali na novo akcijo vezenja imen na Comforte- da ne bi slucajno prislo pri nas do zamenjave in bi se na Bubino lezisce ulegel kdo drug  Wink  Cheesy
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #3161 : četrtek, 08.09.2005 : 12:27:14 »

G.. imaš prav, plišastih francozinj res še nisem nikjer zasledila. Angry Angry

Mi imamo za Torija kar pleteno košaro, ki jo je sicer na začetku že nekaj pogrizel (verjetno si jo je prilagodil po lastni želji  Roll Eyes ), zdaj pa je že nekaj časa mir in se vanjo zlekne več ali manj ponoči, čez dan pa gre v njo le redkokdaj, ker raje leži kar na laminatu. Roll Eyes Seveda so v njej še njegova dekica in povštrčki, da ga nič ne zbada pod rebra. Wink Deko na vsake tolko stresem in operem in je kot nova. Sem pa večkrat gledala že tudi tole Comfort ležišče, tako da si ga bomo mogoče tudi mi umislili čez nekaj časa.. Tongue
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #3162 : četrtek, 08.09.2005 : 12:57:34 »

Tina ta kuža ni narejen za muce oz. njihove kremplje, ampak prav za kužate. Tukaj imaš slikico velikega in malega kužija. Najprej smo kupili malega in je bil Tor totalno nor na njega (rezultat se vidi na sliki - je že brez prvih nog), vendar ja kar dolgo zdržal. Roll Eyes Potem pa sem slučajno v BTC-ju naletela še na večjega in sem ga takoj vzela. Tor ga je takoj vzel za svojega in zdej ne more več brez. Z njim se igra, z njim zaspi, ga spolno nadleguje in kot sem rekla, še na sprehod bi ga najraje vzel sabo. Huh

Tudi leteča kura je pri nas v stanovanju prisotna že dlje časa oz. je bila to ena njegovih prvih igrač. Wink
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #3163 : četrtek, 08.09.2005 : 13:00:14 »

Aja sem pozabila povedat: tista dva plišasta kužka imata 'vgrajene' piskajoče bunkice, tako da je to še dodatna zabava, ker se vedno trudi in jih išče, sploh pri tavelkem kužku. Wink
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #3164 : četrtek, 08.09.2005 : 13:09:22 »

Evo in še razlika, kakšna je bila kura proti Toriju na začetku in kakšna je danes: Wink

slika1 - včasih
in
slika2 - danes
Logiran
Strani: 1 ... 206 207 208 209 210 [211] 212 213 214 215 216 ... 337   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines