mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 06.10.2024 : 19:20:49

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Strani: 1 ... 204 205 206 207 208 [209] 210 211 212 213 214 ... 337   Dol
Natisni
Avtor Tema: francoski buldog - čvek  (Prebrano 317417 krat)
0 članov in 23 gostov pregleduje to temo.
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #3120 : torek, 06.09.2005 : 14:02:49 »

Hehe kaksˇne stvari so res fajn. Ampak ne vem zakaj ne zaupam kvaliteti ipd. ?e ne?esa nimam v roki.. Undecided Kok ?asa pa je rok dobave in koliko je sˇe dodatnih strosˇkov?? Huh

Za kvaliteto ti ni treba skrbet ker je OK... dobava je bila v 7 dneh... stroski posiljanja pa res niso prav poceni na zalost...  Wink
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #3121 : torek, 06.09.2005 : 14:02:56 »

Tadeja, mislim, da za najine medvede ne moreva vzeti roza barve.  Cry
Niti tiste ovratnice z rožo,... Ampak jaz bom eno kar reskirala.



Gr
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #3122 : torek, 06.09.2005 : 14:03:24 »

Grega, kaj pa ce angaziramo Tatjano?
Logiran
Katja K.
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 466


« Odgovor #3123 : torek, 06.09.2005 : 14:03:37 »

Bagi, a bolj možata zajčja ušeska?  Grin  Wink
Kolikor sem videla to ovratnico od DD in povodec, je oboje ful kvalitetno in lepo izddelano, res pa ni poceni. Morda se lahko skupaj vzamemo, če bomo kaj naročali, pa si strošek za poštnino razdelimo?
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #3124 : torek, 06.09.2005 : 14:10:27 »

Bagi, a bolj možata zajčja ušeska?  Grin  Wink
Kolikor sem videla to ovratnico od DD in povodec, je oboje ful kvalitetno in lepo izddelano, res pa ni poceni. Morda se lahko skupaj vzamemo, če bomo kaj naročali, pa si strošek za poštnino razdelimo?


Ne vem kateri junak bo potem za vse kartico potegnu.
Logiran
Katja K.
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 466


« Odgovor #3125 : torek, 06.09.2005 : 14:23:29 »

Aha, to pa tud jst ne vem. Smiley Jaz nimam nobene, razen BA, da ne zapravljam preveč. Lahko pa dam dinarčke vnaprej, tistemu, ki bo "potegnil."
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #3126 : torek, 06.09.2005 : 14:44:53 »

Grega, kaj pa ce angaziramo Tatjano?

Tinaaaaaaa
Ja tud to je mozno... sam ti jim razlozi v cem je stos... pa osnovo rabimo vseeno lepo ovratnico
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #3127 : torek, 06.09.2005 : 14:50:27 »

Madona no, sej si se ti z njo pogovarjal pa ves, kaj lahko naredi  Wink  Cheesy
Za osnove pa ne vem, kje bi lepe dobili  Undecided Bi se bilo treba najprej odlocit ali hocemo usnjene ali umeten material (gurtne)...
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #3128 : torek, 06.09.2005 : 14:52:22 »

Za kaj se gre? Sem zgubila rdečo nit.
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #3129 : torek, 06.09.2005 : 15:37:45 »

Jah ne vem niti kakšne barve je nit. Roll Eyes Undecided sram

Ja itak saj ne dvomim toliko o kakovosti, ampak o kakovosti za to ceno. Ta prvo ki sem jo kupila mi je bila tako všeč, potem pa sem imela vedno bolj ožuljene roke od povodca, da ne govorim kako je moglo šele Torčija bolet. Undecided Sem hitro zamenjala in s to sem kar zadovoljna, le izbire ni velike. To pa res. Men je recimo so všeč tele in tele. Roll Eyes
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #3130 : torek, 06.09.2005 : 15:57:50 »

Joj kok napak. No pa saj mi oprostite.. Smiley Smiley

Ja ja bolj možata ušeska. Midva sva ravno zdej nameravala otroško sobo urejat in mi je tale kos full v oči padu.  Grin Zraven pa seveda spada še tole zanj in seveda zanjo, ko bo prišla na obisk.  Grin Grin Seveda jima bomo obvezno kupili še pižamce, da ju ne bo zeblo, ko bosta zagreta, pa jima predigra ne uide. Grin Grin Naslednji dan ko bosta oba fejst utrujena, pa ju bomo tkole peljali na sprehod. Undecided

Mislm, da se Torčiju in njeni gospodični ne bo oz. nebi nič slabo godilo ne!? Roll Eyes Smiley
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #3131 : torek, 06.09.2005 : 16:27:25 »


Tvoj nabor stvari je kar obsežen, čeprav me je tisti kavč zanjo in zanj skoraj prepričal.  Cheesy

Moram si doma vzeti malo več časa in temeljito pregledat zadeve.
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #3132 : torek, 06.09.2005 : 18:38:03 »

Nabor je obsežen ja, najdt je treba le še nekoga, ki bo vse skupaj financiral.  Cheesy Grin

Sem pa tuhtala ob pregledu teh stvari, kaj vse si ljudje ne spounejo in kdo kaj takega
sploh kupi. sram sram Ne vem no.. včasih se mi zdi, da res malo pretiravajo.. Huh

Dobro da se ne spomnejo ša kakšnih sliper copatk za spanje oz. za doma in kakih
superg za na daljše fure in natikačov samo za pred hišo.. No lahko da je tudi to že??
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #3133 : torek, 06.09.2005 : 18:41:30 »

Aja sem pozabila povedat: s Torzlnom sva ravno s sprehoda in me je skoraj kap, ko je kar naenkrat skočil v vodo in začel plavat. Upala sem samo to, da mi ne bo treba za njim. Pa je zadeva kar lepo potekala, ker je vsakič ko se je že predaleč odpravil lepo sam obrnil, priplaval nazaj do brega, da si je malo odpočil, spet plaval in nazaj.. tako ene trikrat. Sem bla prav presenečena, ker sam od sebe še nikoli ni šel v vodo, kaj šele tako da bi plavu. Shocked
Logiran
jerac78
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 12


« Odgovor #3134 : torek, 06.09.2005 : 23:50:05 »


Ajka, a je normalno, da je to samo v enem ušescu, drugo je popolnoma normalno. Celega paketka palčk ne porabimo, velikim ušesom navkljub. Wink Jaz kar upam, da se bo stanje popravilo samo od sebe; kot pravim, zadevo sem opazila prejšnji teden, bomo videli kakšno bo stanje do petka, sicer bomo šli k zdravniku.

Pa ste pri Ajki rešili potem ta problem?


Marjana, glede na to, da sva jaz  in Gorgi skupaj že skoraj 9let, sva preprodila in rešila že precej njegovih zdravstvenih težav.Med nje spada tudi ta, ki si jo ti opisala.Kot prvo in najvažnejše pravilo pri čiščenju ušes je, da se le ti ne čistijo z palčko.Nikoli in nikdar.Namreč, lahko se poškoduje bobnič.Jaz za čiščenje ušes uporabljam Oteefree (mislim da sem prav napisal).To je nekakšne vrste olje (mimogrede ni drago, saj je za dlje časa), ki se nanese v uho.Uho se nato malo pomučka.Kuža nato avtomatsko strese z glavo in velik del umazanije odstopi od sten ušesa.Veliko ga je potem tudi po tleh in še kje drugje, zato je najbolje, da se čistijo ušesa zunaj.Nato je treba ušesa še obrisati.To se stori z wc papirjem ( rola ), in sicer z čim mehkejšim.Prvo se po ta večjem obriše uho na suho.Nato ga zviješ v špico in ga nežno porineš v sluhovod.Lahko ga malo vrtiš, da gre lažje not.Čistiš toliko časa, da papir ni več črn.Seveda, če so ušesa zelo umazana se to ne bo dalo očistiti že prvič.Zato čistiš vsak dan 1x, dokler se situacija ne umiri, nato pa preventivno 1x do 2x na teden.In to je to.Olje bi se moralo dati dobiti pri veterinarju.Mislim, da ga po teh trgovinah kot je Tukan in podobne ni.Vseeno pa se prej o tem posvetuj z veterinarjem, saj na hudo vneto uho mislim da ni dobro čistiti sam.Naj to uredi veterinar.

Kar se tiče vzroka za to vnetje ali kaj to pač je, mislim da je nemogoče da je hrana.Gorgi je v svojem dolgem pasjem življenju zamenjal že vso možno hrano, pa se mu to vseeno pojavlja vsaj 1x letno.Ta stvar sicer ni tako nevarna, če pa se ji ne posvetiš ozr. jo zanemariš pa lahko kuža ogluši (tako pravita Gorgijevi veterinarki ).

Marjana, upam da ti bo moj nasvet v pomoč.

P.S.:Opazil sem, da nekateri pišete razne poste, ki ne premorejo več kot par zlogov, kaj šele da bi premogli nekaj stavkov in imeli nek pomen.Mislim, da se s tem izgublja pomen foruma, saj se nek nasvet ali pa vprašanje takoj izgubi med množico ostalih postov.Ne bi rad bil nesramen ali vam solil pamet, vendar za chating obstajajo razni programi kot npr. Windoes mesenger ali pa za glasovni (treba je imeti mikrofon) in govorni chat SKYPE.Da ima nek kuža vneta ušesa je sigurno bolj pomembno, kot pa da ima nek kuža Swarowski ovratnico.Upam, da mi tisti ki se pri tem prepoznate ne boste zamerili.Jaz vam samo predstavljam moj pogled na forum in vam nikakor ne želim kratiti pravico do pisanja postov na forum.Če je takšna vaša volja pa naj bo.

Še to: če kdo rabi nasvete iz prve roke z epilepsijo pri kužku, ali kak nasvet zaradi prekomernega izpadanja dlak sem na voljo (če bom le videl vprašanje med množico brezveznih postov).

LP Jernej
Logiran
Strani: 1 ... 204 205 206 207 208 [209] 210 211 212 213 214 ... 337   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines