mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 06.10.2024 : 17:15:27

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Strani: 1 ... 200 201 202 203 204 [205] 206 207 208 209 210 ... 337   Dol
Natisni
Avtor Tema: francoski buldog - čvek  (Prebrano 317384 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #3060 : sreda, 31.08.2005 : 19:08:55 »

Cestitke Torciju za nov rojstni dan  Kiss Mene bi kap... Enkrat je takole Buba tekla cez cesto, na sreco se nisem zadrla, ker ce bi me ubogala, bi stekla pa res ravno pred kolesa tovornjaka, ki je takrat pripeljal z nasprotne strani... Se nekaj casa sploh nisem mogla dihat... Dobro da Torzlnu ni bilo nic pa da je dobil vsaj zadoscenje pri psicki  Wink Ga pa fejst mece, ce je tak kamikaze, da je zaradi punce pripravljen riskirat glavo  Roll Eyes Saj tudi puberteta mine, he he...
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #3061 : sreda, 31.08.2005 : 19:32:01 »

Pa se malo takegale poziranja na balkonu (kvaliteta je bolj tako tako, GSM fotkic pac):
- soncek me uspava
- nehi me slikat
Logiran
žuža
rad pišem
****
Sporočil: 388


WWW
« Odgovor #3062 : četrtek, 01.09.2005 : 07:14:17 »

Buba je prava pozerka Roll Eyes bi lahk začela kaj služit na ta račun he-he
Tadeja res sem vesela za Torzija Smiley, ko sem brala tvoje sporočilo se mi je v želodcu kar kepa naredila. Meni je pred leti že avto povozil kužka Hančija in samo vesela si lahko, da jo je srečno odnesel. Daj mu hitro še enega lubčka za nas. Mojo Žužiko takole odnese samo ko vidi kako muco. Potem jo nič ne ustavi. Sad
Drugače pa naj povem, da je včeraj moja lubica dobila tardečo. Par kaplic sicer sem in tja ampak definitivno se je začelo. Je pa čisto umirjena, glede na to kak divjakec je sicer. Cheesy
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #3063 : četrtek, 01.09.2005 : 09:44:37 »

Cestitke Zuziki, zdej je pa prava punca  Wink  Kiss
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #3064 : četrtek, 01.09.2005 : 09:56:00 »

Tina upam da ga ta puberteta kmalu mine..  Wink Saj me sploh nič ne sliši in nič ne vidi ko imam spuščenega in v bližini letajo še drugi kužki. Tako da si ga sploh več ne upam peljat ven brez vrvice, ker je povsod v bližini kakšen avto, ki ne pelje ravno počasi. Angry Sad Sicer pa dobi tak sprehod vsak dan, da se lahko prosto sprehaja okoli Blejskega jezera, ali pa podi za Savo, tako da vrvica le ni vedno prisotna. Hotela sem ga pač navadit še na cesto, ampak ne vem sploh kako se to da.  Undecided Roll Eyes Huh Verjetno zdaj ko ga meče puberteta še najmanj!?

Huuuraaaa za Žužiko, ki je sedaj postala že prava gospodična!!! Kiss
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #3065 : četrtek, 01.09.2005 : 10:01:22 »

Baguska, ob cesti ga imej VEDNO privezanega. Nikoli ne ves, kaj bo zagledal tam cez in zdirjal pod kolesa kaksnega avta... Saj so se drugi kraji, kjer se lahko prosto podi okrog.

Puberteta je pa cisto odvisna od posameznega psa, po mojem. Pri Bubi je trajala do prve gonitve (pa nekje od 6.meseca), ko se je malo umirila. Drugace pa jo se vedno na trenutke ornk mece, ampak to je verjetno ze kar znacilnost francozev  Cheesy (stara je ze skoraj 2 leti, odrasla gospodicna torej, o resnosti pa ne duha ne sluha- trenutno v dnevni sobi unicuje uno gumijasto kuro)  Grin
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #3066 : četrtek, 01.09.2005 : 10:18:42 »

Ja Tina saj ga imam VEDNO privezanega ob cesti, ravno iz istega razloga kot si ga navedla ti. Tudi tisti dan ko je stekel čez cesto je BIL privezan, ampak ne vem kako se mu je uspelo odvezat. Zdej bomo še bolj trdno privezali. Je pa res, da recimo zvečer ko ni prometa in se nič ne dogaja, da ga brez problema peljem ven brez vrvice in vedno tudi ko prečkava cesto se ustavi na 'počaki', ga potem primem za ovratnico in greva lepo čez. Zato sem mogoče pomislila, da bo nekoč lahko tudi čez dan hodil z mano naokrog brez vrvice. No je pa res: nikoli ne veš v kaj se lahko zapiči in ga odnese, ne glede na starost. Zato bo res najbolje, da ga imam čez dan vedno na vrvici. Ziher je ziher.

He he boga nedolžna kurica... Grin Grin Moj pubertetnik pa mi ravnokar razmetava pisarno in upam da bo potem vsaj vklopil svoj sesalec in pospravil za sabo!? Angry Grin
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #3067 : četrtek, 01.09.2005 : 10:38:27 »

Pa se malo takegale poziranja na balkonu (kvaliteta je bolj tako tako, GSM fotkic pac):
- soncek me uspava
- nehi me slikat

Ja vidim da sprememba okolja blagodejno upliva na apetit Bubice...
Tale tvoj fotodigitalec je pa ze legendaren  Cheesy Tongue
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #3068 : četrtek, 01.09.2005 : 10:45:55 »

Bagiiiii ja res si imela sreco....  Res sreca za Torzlna... a pravis da ga mece... ja kdaj ga bomo pa v zivo kaj videli... Se vid da ni nobene punce da bi ga v red spravila...  Tongue Cheesy Cheesy

Ja meni je nasa dama tudi enkrat ucvrla cez ulici in me je tudi skoraj kap... zagledala je macka in jo je izstrelilo cez celo dvorisce 100m potem pa cez ulico v park... bila je odvezana ker je na dvoriscu vedno odvezana in ne gre nikoli nikamor.... grrrrrrr  Kiss Angry
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #3069 : četrtek, 01.09.2005 : 12:12:39 »

Bagiiiii ja res si imela sreco....  Res sreca za Torzlna... a pravis da ga mece... ja kdaj ga bomo pa v zivo kaj videli... Se vid da ni nobene punce da bi ga v red spravila...  Tongue Cheesy Cheesy

Ja bolj je imel srečo Torči. No pa tud jaz če sem lahko malenkost egoistična, ker bi me drugače kar kap. Ja kar feeeejst ga meče fanta, saj je plišasti kuža, ki ga imamo doma, že čisto polulčkan.  sram sram Ccc.. A kdaj se vidmo?? Zaradi mene lahko čimprej. Jutri, v soboto, v nedeljo.. Kar povejte. Zdej še dežja ne bo.  Wink Brez dvoma bi rabil Torzl malo Bubine in Didine vzgoje, kot takrat, ko sta mu lekcijo dajale v Portorožu.  Wink Tongue
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #3070 : četrtek, 01.09.2005 : 12:20:03 »

JA jaz grem z DD ta vikend v Portoroz... tako da naslednji teden ne bo problema da se vidimo... zdaj pa rez bolj tezko... Bomo pa Torzlna ze prevzgojili nc ne skrbi...  Tongue Tongue Cheesy
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #3071 : četrtek, 01.09.2005 : 12:41:26 »

JA jaz grem z DD ta vikend v Portoroz... tako da naslednji teden ne bo problema da se vidimo... zdaj pa rez bolj tezko... Bomo pa Torzlna ze prevzgojili nc ne skrbi... Tongue Tongue Cheesy

A jo peljete na nagradni vikend??  Grin Grin Tongue Tongue
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #3072 : četrtek, 01.09.2005 : 12:42:50 »

Hm, ne vem kako bo s prevzgojo, če bo tudi Hugo zdraven. Ta je namreč poln neumnosti in hecov. Mislim, da ga bo takoj naučil kako kaj ušpičiti, potem pa bosta oba zadovoljno hrkala in godrnjala.
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #3073 : petek, 02.09.2005 : 08:54:57 »

A jo peljete na nagradni vikend?? Grin Grin Tongue Tongue

Ne ni nagradni vikend moram pospravljat pa jo vzamem s seboj!!!
Ja za neumnosti so pa itak vsi francozi drgac ne bi bli francozi!!! Frenchis rules the world!!!!
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #3074 : petek, 02.09.2005 : 11:46:59 »

Vidim da ste vsi se malo poletno naravnani...
... naslednji teden lahko naredimo kaksen zbor francoskih legionarjev in legionark v Sloveniji... kaj pravite!!!  Tongue Tongue
Logiran
Strani: 1 ... 200 201 202 203 204 [205] 206 207 208 209 210 ... 337   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines