mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 06.10.2024 : 19:19:07

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Strani: 1 ... 199 200 201 202 203 [204] 205 206 207 208 209 ... 337   Dol
Natisni
Avtor Tema: francoski buldog - čvek  (Prebrano 317411 krat)
0 članov in 17 gostov pregleduje to temo.
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #3045 : torek, 30.08.2005 : 16:01:29 »

Vidim, da je Žuža zrasla!  Shocked Da ne govorimo, kako nobl prevozno sredstvo ima, pa kako cortkano drema na prstih od nekoga... Roll Eyes Roll Eyes
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #3046 : torek, 30.08.2005 : 20:52:24 »

Zuzika je verjetno edini francozek s takim open-air prevoznim sredstvom  Smiley Sem enkrat imela idejo, da bi Bubi nekaj takega nastimala, pa me je glede na njeno zivahnost skrbelo, da bi ven rinila. Darja, kako ti uspe Zuzo prepricat, da ostane v kosari? Zdaj jo boste pa verjetno res bolj vozili kot sprehajali, ko se bo gonila, ne?  Wink Kuzki pa za vami  Cheesy Cim mirneje prezivite gonitev (ce je to res to, otecenost lulike se ni znak za gonitev, jo pa nakazuje... saj bos videla kapljice krvi in to bo to)...
Logiran
žuža
rad pišem
****
Sporočil: 388


WWW
« Odgovor #3047 : torek, 30.08.2005 : 21:06:04 »

Hoj, dodala sem še nekaj slikic s prejšnjega tedna. Tiste, ki sta jih gledali vidve z Marjano so že iz julija, ko je bilo res vroče in je tako prevozno sredstvo prišlo zelo prav. Kako sem jo prepričala? Huh
Po pravici povem, da ne vem. Parkrat sem probala po par metrov, da je videla, da ne bo hudega Wink
Kar se pa gonitve tiče pa mislim, da kar bo. Pokaže se že kot neke vrste beli tok. Lulika pa se še kar debeli. Huh Hlačke-tangice kot jim pravi Grega pa bom na Vrhniki dobila v četrtek. Me prav zanima, če jo bom lahko prepričala, da jih bo nosila ko bo potrebno Undecided
So mi pa v trgovini rekli, da imajo tudi neki sprej ali pa tabletke za odganjaje ženinov.Kakšne so vaše izkušnje? Načeloma se kemikalijam raje ognem, če se le da sram
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #3048 : sreda, 31.08.2005 : 08:39:19 »

Hi...Z
Nasa DD ne protestira ko ji namontiram tangice... pa se prav lustno zgledajo  Cheesy Cheesy Cheesy
Sprejom in tabletkam se pa izogibam... sicer pa prva gonbitev ponavadi ni tako intenzivna... nasa je itak vse kuzke odgnala  Roll Eyes
Logiran
Katja K.
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 466


« Odgovor #3049 : sreda, 31.08.2005 : 09:42:19 »

Kako je fletkana Žuža, prava gospodična!  Smiley Tina, a Hills še laufajo?
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #3050 : sreda, 31.08.2005 : 09:57:21 »

Hill's smo včeraj uradno krstili s 3- kilsko vrečko  Wink Imamo pa za back-up obljubljen še en Belcando, če nam to ne bo šlo... Bomo videli, kako bo s prdenjem. Sicer pa nad sestavinami nisem pretirano navdušena, mora biti blazno veliko koruze notri, ker je med sestavinami na prvem mestu. Upam, da bo... Če jih bo jedla pa bo vse OK (nobene driske, alergij, pa dobro počutje in zdravje ipd.) so lahko notri magari vampi, pa mi bo res vseeno. Kolena imam namreč že čisto črna od več kot enoletnega metanja na tla pred Bubo, da bi jedla  Cheesy  Roll Eyes  Undecided
Vedno pozabim, je Jiri na Royal Caninu?
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #3051 : sreda, 31.08.2005 : 10:15:49 »

Tina, a kaj mešaš brikete al kar preideš na novo znamko?

Hugi pa je že dobil vampe in so mu bili všeč.
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #3052 : sreda, 31.08.2005 : 10:31:10 »

Ponavadi mešam brikete, pred menjavo, ampak tokrat smo pa postrgali Belcando do zadnjega pri zadnjem obroku, tako da za menjavo ni ostala niti drobtinica. Vem, da ni dobro, da kar začneš s 100% drugimi briketi, ampak tako se nam je zgodilo. Driske ni imela, kakšnega večjega prdenja pa zaenkrat še nismo zasledili (je pa res, da je pojedla šele 2 obroka).

Bravo Hugič, res je faca, da jé vampe  Kiss Kdo mu jih pa pripravi, če ni skrivnost (da še tistemu čestitam), meni namreč izgledajo prav  Tongue
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #3053 : sreda, 31.08.2005 : 10:37:10 »

UPS...T ... ja vampi so res super samo da se gospodic ne razvadi in bo hotel samo kuhano hrano...
...ja on ima itak super apetit tako da je najbrz ta bojazen odvec...  Roll Eyes Cheesy Cheesy
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #3054 : sreda, 31.08.2005 : 10:49:22 »

Tina, če do sedaj ni hujših prdcev, potem bo zadeva najbrž funkcionirala. Zdi se mi, da jih je Hugo spuščal že, ko jih je zavohal. Definitivno pa je že pol ure po obroku začel z rafali.

Vampke mu je pripravil Blaž, ker ne vem kaj je meni težje: vohat jih al gledat.

Je res, da Hugo ni zbirčen -  tudi suhi briketki mu teknejo, samo ne toliko kot kak kos ribe ali kalamar.
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #3055 : sreda, 31.08.2005 : 15:10:32 »

Ja ne vem nasa je dobila alergijo lahko so bli kruvi tudi eksperimenti z raznimi briketi. Ko je bila nejesca sem ji dal kar nekaj vrst briketov za probat...NAPAKA...   Tongue Undecided  Tongue
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #3056 : sreda, 31.08.2005 : 15:29:58 »

Pozdravček s sončne gorenjske. Cheesy

Najprej ČESTITKE naši super junakinji DD!!! Res je prava carica. Kiss
Potem čistitke mali Žuži, da se tako herojsko pelje v košari.  Shocked Shocked
Tudi Hugolino je pravi cortek na tistih slikicah, še posebno pa na tisti, ki jo je tudi Tina izpostavila. Grin

Potem pa čestitam še moji prijateljici (oprostite mi da kar tukaj),
ker je s svojim sitzujem dosegla 2.mesto. Wink Cheesy Grin

Mi pa vsakodnevno hodimo naokoli in smo komaj kaj doma, tako da je Torči ves čas v akciji. Včeraj pa je mensezdi kar še enkrat začel živeti. Ko smo sedeli v kafiču na kavici, se je namreč odvezal s stola ko je zagledal na drugi strani cesti psičko in vžgal šprint direktno čez cesto, ravno ko sta se pripeljala dva avta - vsak z ene strani... Jaz sem ga že videla pod kolesi, kako leži in cvili.. A žal je bil tak srečkovič, da ni večjega in mu je uspelo steči med obema avtoma, čisto nehote. Hvaaaalaaaa bogu da je tako naneslo, drugače ga verjetno danes nebi bilo več z nami..  Cry Cry No ampak je še, vendar me še zdej stiska ko se spomnim kako se je vse skupaj odvijalo.  Sad sram Undecided

Čuvajte svoje knedeljčke, ker nesreča nikoli ne počiva.  Undecided Cry
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #3057 : sreda, 31.08.2005 : 15:37:05 »

Ojoj  sram sram sram sram sram sram kaaaaaj sem napisala!?!?!  Shocked

Oprostite mi, ampak v hitrosti s kero sem pisala prejšnji post, sem napisala da je žal, ker je bil tak srečkovič..  sram sram Shocked Shocked HUDA POMOTA!!!! Itak da sem neskončno vesela!!!

Pa še to: Torči si je našel novo prijateljico pittbullko s katero se odlično razumeta in se sploh ne znata nehat igrat, čeprav oba že komaj na nogah stojita, tako da se moramo kar fejst potrudit da igro sploh prekinemo in ju zvlečemo domov.  Wink Me pa tole kar preseneča glede na Torijeva prejšnja srečanja z velikimi psmi.  Shocked Hvala bogu da se je tudi tole obneslo.
Aja pa še to: tudi njega je začelo grooooooznoooooo razganjati!!!!  Cheesy Cheesy
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #3058 : sreda, 31.08.2005 : 16:14:07 »

Tadeja, mene bi kap! Sploh ne vem, če bi letela za njim, kričala ali samo gledala z zadrgnjenim grlom.  sram Huh
Bravo za Torčija.  Kiss
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #3059 : sreda, 31.08.2005 : 17:40:08 »

Tadeja, mene bi kap! Sploh ne vem, če bi letela za njim, kričala ali samo gledala z zadrgnjenim grlom. sram Huh
Bravo za Torčija. Kiss

Ja več sreče kot pameti.  Wink Tud mene je mensezdi zadel majhen kapič, ker sem kar stala, kričala in gledala dogodek in ko se je srečno končal sem še sama stekla čez cesto (no prej nisem mogla zaradi prometa). Sem se pa potem še enkrat zadrla na njega, ko sem ga končno ujela in je itak vedu da ni storil prav. Ampak vse, da je le za sekundico povohal psičko. Angry
Logiran
Strani: 1 ... 199 200 201 202 203 [204] 205 206 207 208 209 ... 337   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines