mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 06.10.2024 : 11:19:55

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Strani: 1 ... 188 189 190 191 192 [193] 194 195 196 197 198 ... 337   Dol
Natisni
Avtor Tema: francoski buldog - čvek  (Prebrano 317354 krat)
0 članov in 22 gostov pregleduje to temo.
jerac78
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 12


« Odgovor #2880 : petek, 19.08.2005 : 16:51:02 »

Dobr, glede na to da ma moj dobrih 8 let ma dovolj kondicije.Itak ga ne smem na predolge sprehode vozit ( odsvetoval veterinar ). Ko je bil pa mlajši je pa šlo tud par km. Sam ta pes je drugač hiperaktiven, ker  vsak drug se uleže ko je utrujen ta pa sam šnjufa, pa mal grize palce, pa grmovje ruva, vglavnem tud ko je ful zadihan se ne usede.Če se pa že, pol se pa sam za par sekund, pa že dela pol prevale pa kr neki je. :(Zato pa morm sam pazit kdaj ma dovolj, da ga ne bo kdaj infarkt.  Wink

[attachment deleted by admin]
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #2881 : petek, 19.08.2005 : 22:54:38 »

Bravo Bagi,

zdaj grem lahko mirno spat- ker vem, da mi ni treba skrbet glede fotkanja jutri  Wink Upam, da nam bo vreme naklonjeno in da ob petih še ne bo neviht, ploh, ipd. Razen toče francozkov, ki se pričakuje jutri na Gradu  Cheesy

Lahko noč (ja, ne glede na to, da je petek, grem spat že ob enajstih, sramota  Tongue ). Žur je bil včeraj    Cheesy Cheesy Wink Cool
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #2882 : sobota, 20.08.2005 : 16:33:42 »

Ojoj zdej mi je pa res fuuuuuuuuuuuuuuuuull nerodno, ker nas ne bo.. sram sram sram sram Sporočili so nam namreč, da vse ceste od Jesenic proti LJ dobesedno stojijo in da se nikamor ne premakne in glede na to da tukaj že ves dan dežuje kot noro, sem predvidevala da tudi v LJ, če pa še ne, da bo pa prav kmalu. Upam da bo tistim ki ste bližje se uspelo dobit in da francozarji ne boste čisto premočeni in se vseeno najde kakšen fotkič, ki bo poslikal male knedlje. Huh Roll Eyes

Meni je res hudo ker je tako naneslo, ker sem res komaj čakala da pridem, ampak vseeno si želim, da bi se kaj kmalu spet dobili in da se stanje na cestah in vreme končno malo ustalita. Undecided Zaradi mene se lahko dobimo tudi sredi tedna, samo kaj ko se boste vi dobili danes in bo verjetno spet traaaajaaaaloooo do naslednjega srečanja.. Undecided Cry

No, upam da se boste nagledali in načohali francozkov in da se bojo mali naigrali in nalaufali, da bojo dali vsaj do jutri zjutraj mir. Grin Wink
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #2883 : sobota, 20.08.2005 : 16:35:39 »

Lahko noč (ja, ne glede na to, da je petek, grem spat že ob enajstih, sramota Tongue ).

Potem je mene lahko sram vsak dan, ker spadam že v penzionistično dobo.. sram sram
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #2884 : sobota, 20.08.2005 : 21:44:19 »

Bagi, kakšna penzionistična doba neki  Roll Eyes Potem sem jaz v penzionu že kakšnih 10 let  Cheesy

No, danes nas (Nita, Jiri, DeeDee in Buba) je pregnal dež, čeprav smo hoteli nekaj časa še vztrajati na grajskem dvorišču. Od tam nas je pregnal dež in paznik s prijaznim opozorilom, naj ne hodimo po travi in naj damo pse na vrvice  Tongue No, Bubo sem parkirala doma, z DeeDee in familijo pa smo šli v Zvezdo na tortice  Smiley Fotkali seveda nismo  sram

Lahko se dobimo tudi med tednom, ko bo vreme bolj stabilno...
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #2885 : sobota, 20.08.2005 : 22:24:56 »

A ja, DD ima novo ovratnico - Swarovski  Roll Eyes Wink Kiss
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #2886 : ponedeljek, 22.08.2005 : 09:06:11 »

Ja res vreme se je danes pooovsem stabiliziralo v DEZ seveda Tina!!!!!   Lips Sealed Undecided Undecided Undecided

A ja, DD ima novo ovratnico - Swarovski  Roll Eyes Wink Kiss

Tina kako se pa kaj pocutis sedak ko si v klubu 1000   Wink Cheesy Cheesy

Dobr, glede na to da ma moj dobrih 8 let ma dovolj kondicije.Itak ga ne smem na predolge sprehode vozit ( odsvetoval veterinar ). Ko je bil pa mlajsˇi je pa sˇlo tud par km. Sam ta pes je druga? hiperaktiven, ker vsak drug se ulezˇe ko je utrujen ta pa sam sˇnjufa, pa mal grize palce, pa grmovje ruva, vglavnem tud ko je ful zadihan se ne usede.?e se pa zˇe, pol se pa sam za par sekund, pa zˇe dela pol prevale pa kr neki je. :(Zato pa morm sam pazit kdaj ma dovolj, da ga ne bo kdaj infarkt. Wink

Ja pri nasi DD je pa tako da se bolj bojim da mene ne bi infarkt zadel....  Cheesy Cheesy

JA neverjetno sporcili so mi da je fotoaparat popravljen!!!!

[vec sporocil zdruzenih v eno; Jana]
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #2887 : ponedeljek, 22.08.2005 : 09:24:53 »

Joj, Grega, ne pisat tako dolgih postov, no  Wink A se trudis, da bi me ujel pri moji tisocki?  Grin  Cheesy

Ja, vreme je pa res stabilno  Tongue

Juhuuuuuu za digitalca!!!!!! Kdaj se dobimo za kaksen "fotosesn"?
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.405


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #2888 : ponedeljek, 22.08.2005 : 09:32:59 »

Opazila sem, da tekmujete za strani in nabijate sporocila.
Kar precej vasih sporocil, ki ste jih posamezniki pisali v presledku nekaj sekund, je ze zdruzenih in tako bo tudi v bodoce.
Logiran

GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #2889 : ponedeljek, 22.08.2005 : 09:35:17 »

Joj, Grega, ne pisat tako dolgih postov, no Wink A se trudis, da bi me ujel pri moji tisocki? Grin Cheesy

Ja, vreme je pa res stabilno Tongue

Juhuuuuuu za digitalca!!!!!! Kdaj se dobimo za kaksen "fotosesn"?

Ja kadarkoli dez bo pa itak do srede ko bo razjasnitev!!!
Ja pisem pa lapidarno   Tongue Tongue Tongue ponavadi brez klobas se pravi neke vrste vegetarjansko pisanje....  Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #2890 : ponedeljek, 22.08.2005 : 09:37:35 »

Hvala za opozorilo- se bomo potrudili, da v bodoce ne bo vec takih "tekmovanj"  Wink

Tanja, a si ze z morja? Kako je Hugo prezivel locitev? Verjetno mu ni bilo dolgcas, ker (se mi zdi da) je imel malcka za druzbo  Wink

Kdo gre potem v Trbovlje na specialko? Da vem, koliko transparentov naredit za navijanje  Cheesy

Zuza, kje si bila v soboto?
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #2891 : ponedeljek, 22.08.2005 : 10:24:45 »

No sem kar vesela da se v soboto le nisem podala na pot, ker vidim da ste bili tudi vi pregnani. Tongue

Tudi najin Torzl naju ni med dopustom prav nič pogrešal in tudi ko sva se vrnila je le malo pomahal z repom in nekaj kapljic mu je ušlo iz lulija, to je pa vse. sram Tako da mu očitno ni nič manjkalo in je bil zelo zadovoljen z najino odsotnostjo. Roll Eyes No, še isto noč ko smo bili spet skupaj pa nama je naredil sceno, katere ni prej že zeeeloooo dolgo časa: polulal in pokakal je skoraj celo stanovanje in pogrizel svojo košaro skoraj do podna. Huh  Undecided Le kaj nama je hotel povedat?!

Danes pa mi Mr. Torchi dela družbo v pisarni.  Grin Grin
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #2892 : ponedeljek, 22.08.2005 : 10:45:51 »

Hi...Bagi
No vidis pa si le ugotovila kaj je hotel povedat a ne!!! Roll Eyes
Jasno Torzl je sel s tabo v sluzbo!!! Roll Eyes
JA  plan  je 100 % uspel !!! Roll Eyes

JA pregnal nas je dez oziroma sitni varnostnik, v grajski slascicarni pa ne dovolijo obiska stirinozcem... gostoljubnost pa taka!!!
Enkrat moramo sestaviti CRO LISTO LOKALOV kjer nasi knedli nimajo vstopa!!!    Angry Angry Angry 
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #2893 : ponedeljek, 22.08.2005 : 10:54:22 »

Glede lokalov, kjer je vstop dovoljen (ali pa ne) tudi psom, je pa ze par strani na to temo tule . Predlagam, da se preselimo tja- Grega, lahko napises, da na Gradu niso ravno doggy-friendly  Wink

Bagi, povedat je hotel, da vama totalno zameri, da vaju ni bilo, kaj pa drugega  Cheesy  Grin
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #2894 : ponedeljek, 22.08.2005 : 11:27:35 »

Ku ku.

Mi smo en teden preživeli brez Hugija, en pa z njim. In je bil ta drugi lepši, čeprav je moral revček en večer prehoditi nekaj več kot 7 km, ker smo na ležernem sprehodu malo zašli.... Grin Cheesy Grin

Sicer pa smo preživeli standardno prekratek dopust, ki se je končal včeraj tako pozno, da sem Hugija kopala ob enih zjutraj, potem pa še spati nisem mogla in sem danes vse prej kot spočita.  Undecided

Otko je car. Hugo je priden.  Wink

Par slikc je v albumu, bom danes naložila še ostale, če ne bom prej zakinkala.....
Logiran
Strani: 1 ... 188 189 190 191 192 [193] 194 195 196 197 198 ... 337   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines