mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 06.10.2024 : 07:20:48

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Strani: 1 ... 182 183 184 185 186 [187] 188 189 190 191 192 ... 337   Dol
Natisni
Avtor Tema: francoski buldog - čvek  (Prebrano 317297 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #2790 : torek, 09.08.2005 : 14:27:34 »

Malo brskam po netu in najdem tole stran o treh nizozemskih francozkih, ki neizmerno uživajo Poncho, Bambi & Kit

Stran je sicer v nizozemščini, ampak poklikajte malo na barvne podčrtane besede (linke) na tej strani in odprli se bodo prav luštni filmčki - za prevode se pa lahko obrnete name  Wink
Logiran
žuža
rad pišem
****
Sporočil: 388


WWW
« Odgovor #2791 : sreda, 10.08.2005 : 07:35:54 »

Ful dobre slikce in filmčki, ter poznano obnašanje.
Z Žužiko sva bili pri vetu in pravijo, da se zadeva zboljšuje in gre nazaj.
Upam, da res.
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #2792 : sreda, 10.08.2005 : 14:25:46 »

To je pa lepo slišat, da gre Žužiki na bolje  Smiley  Smiley Enega  Kiss zanjo!

Buba vas vse pozdravlja in sporoča, da se počasi navaja na novo bivališče- včeraj je namreč odkrila, da se na soncu balkonska tla prav fino segrejejo in tisto je zdaj njen najljubši prostor, seveda je s hrbtom naslonjena na steno (da hrbtenička ne trpi preveč)  Roll Eyes  Roll Eyes  Cheesy
Logiran
Moon
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.642


« Odgovor #2793 : sreda, 10.08.2005 : 18:32:12 »

Sara, tale francozek me spominja na mojo Bubo, kadar kdo pozvoni pri vratih- čisto enake glasove spušča Grin Grin Grin Se mi zdi, da se tako oglašajo takrat, ko bi radi nekaj dosegli, pa jim mi probamo to preprečit...
Sara, tale francozek me spominja na mojo Bubo, kadar kdo pozvoni pri vratih- čisto enake glasove spušča Grin Grin Grin Se mi zdi, da se tako oglašajo takrat, ko bi radi nekaj dosegli, pa jim mi probamo to preprečit...
A res? Potem pa je smeha pr vas doma Grin Grin Grin

Je dober ane Grin Grin Sem najprej mislila kaj bo na linku, pa vidim tega tulecega struklja pa se zacnem smejat Grin Grin
Logiran
Moon
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.642


« Odgovor #2794 : sreda, 10.08.2005 : 22:57:24 »

Prejle sem bila na zadnjem sprehodu z Mishkotom in prijateljico. Pa srecamo frencija in sem vprasala kako mu je ime . In je bil Marjanin Hugo Grin Ga je mama sprehajala, pa sva se malo pogovarjale . Morm rect da je Hugo res en lep samcek, tak mocen in postaven. Ker sva z Marjano skoraj sosede bi se pa lahko zmenili za kaksen sprehodek Grin Ceprav je bil Mishko nocoj glasen Wink ..
Cau Grin
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #2795 : ponedeljek, 15.08.2005 : 16:25:13 »

Jp, Hugo je res lepotec- trenutno je v varstvu pri Tanjini mami, medtem ko je ona na dopustu (smo fovš, ker zmrzujemo v LJ)...

Buba je pa danes isto fertik, ker sta se z Baloo igrale - 2 uri in stanovanje je bilo poslinjeno, podlakano, razmetano,..  Roll Eyes  Roll Eyes  Tongue

Kje ste pa kej ostali, vsi še na morju? Grega in Katja bi morala biti jutri že prisotna, za ostale pa ne vem...
Logiran
nita
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 32


« Odgovor #2796 : torek, 16.08.2005 : 10:10:36 »

Pozdravljeni!

no, tudi mi smo že z dopusta in spet delovni (služba... Undecided )drugače pa smo ok. Nita ni bila z nama na dopustu in sem jo kar pogrešala...sva pa bila z njo na morju pred dopustom in je naša mala žaba prav veselo in pogumno plavala...seveda ko je spoznala novega prijatelja (psička, ki je bil po moje kar rojen v vodi, ker se ni in ni spravil ven). takrat je naša korenjakinja tekla, plavala, špricala...skratk maksimalno uživala.... lahko bi se zopet kaj dobili na Gradu ali pa tudi kje drugje...me prav zanima kakšni so mali buhteljčki in koliko so zrasli...naša se je kar dobro razvila..pridobila je celo nekaj kg..upam, da jih ima sedaj že okrog 10..

lp, blanka Wink
Logiran
žuža
rad pišem
****
Sporočil: 388


WWW
« Odgovor #2797 : torek, 16.08.2005 : 10:28:10 »

Hojla vsem,

Lepo, da Nita napreduje in, da tako rada plava. Upam, da ste alergijo pozdravili.
Mi pa smo se spet potepali in naša Žužika je čisto divja. Na planini smo jo komaj spravili stran od konjev in krav. Bi bla kar dober planšarski pes.
Slikce z morja in drugih potepanj bom ob priliki obesila gor, upam, da še ta teden, ker drugi teden gremo spet na morje za 10 dni.
Nita ti pa tudi kaj slikc dodaj.
Logiran
nita
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 32


« Odgovor #2798 : torek, 16.08.2005 : 10:37:05 »

Slikce pridejo, obljubim...alergija je pa tako tako....ne moremo pomagat, ker naša miška pobere čisto vsako drobtino ali pa karko li pade na tla, sploh če imamo piknik, potem je šele veselje...rezultat vsega tega je potem zopet praskanje...trudimo se, vendar ji čisto vsega ne uspemo preprečiti...ampak pravijo, da bo verjetno po enem letu, ko bo dozorela bolje(upajmo)

upam, da se kmalu vidimo!!
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #2799 : torek, 16.08.2005 : 11:36:25 »

Ooooooo, vrnitev izgubljenih  Wink  Cheesy Kaksne fotke bi bile dobrodosle od vas, dopustnikov- moramo se malo naslinit, ker smo takoooo trpeli tukaj v LJ  Wink

Za srecanje smo vedno, sploh na Gradu (zdaj, ko imamo tale "hrib" pred nosom)...

Nita, 10 kil  Shocked Madonis, se je pa potegnila- Buba ima pri skoraj 2 letih komaj malo nad 10 kilcami  Sad
Logiran
žuža
rad pišem
****
Sporočil: 388


WWW
« Odgovor #2800 : torek, 16.08.2005 : 11:44:37 »

o Grega pozdravljen tudi ti spet med nami. Čakamo slikce.
Kar se pa kilaže tiče jih ima moja 7,3 kg.Kul a ne?
Na planini je jedla pečeno koruzo, da se je kar tresla zraven.
Tako, da če okoli Velike planine naletite na kakšne drekce v obliki koruznih storžkov je to moja lubika puščala sledove za sabo. Na sploh se mi zdi, da malo več je in sem prav vesela.
Logiran
Katja K.
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 466


« Odgovor #2801 : torek, 16.08.2005 : 11:48:34 »

Ojla, evo tudi mene.  Smiley

Naša trenutno skrb je izpit za mladičke, ki ga imamo v sredo v pasji šoli. Prosim, da vsi držite pesti ob 17h.  Roll Eyes Me prav zanima kako bo...

Sicer smo dobro. Jiri leze že proti 13. kilci in upamo, da se bo počasi ustavilo.  Wink Imam par novih slikc, dodala jih bom pa popoldan.

Kje so vaše slike? Tina, Gregor...Huh

Bravo za Nitin in Žužin apetit!  Cheesy
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #2802 : torek, 16.08.2005 : 12:26:02 »

Katja, držimo pesti, sicer pa ne dvomim v Jirija  Wink

Kakšne slikce  Huh Nimamo digitalca  Cry
Logiran
Katja K.
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 466


« Odgovor #2803 : torek, 16.08.2005 : 12:30:17 »

Ja saj vem, da ga nimaš... potem se nekaj narobe spomnim, ker se mi zdi, da si enkrat rekla, da boš nekaj gor dala. Sori. Pa slikajte s telefonom ali pa kaj takega, hočemo videt BUBOOOOOO!!!

Ne dvomiš... khm... seveda, ko nas panikoli nisi videla v šoli! Smiley
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #2804 : torek, 16.08.2005 : 12:49:31 »

Pa slikajte s telefonom ali pa kaj takega, hočemo videt BUBOOOOOO!!!
...

Iz tvojih ust v božja ušesa  Wink Moj blazno strašni new tech (zdaj ne tako zelo new) Sony Ericsson Z1010 (totalni crap, če se lahko tako izrazim), ki ima pod oznako "dober" samo velikost (čisto prevelik), dela tako obupne fotke, da sem zadnjič med brskanjem po fajlu s fotkami, rabila 10 minut, da sem ugotovila, kaj je na fotki. Med odločanjem, ali je (kako je že Tanja rekla?) "debela babnica na roza blazini, ki se prevaža po morju" ali je Buba ne roza dekici, sem se na koncu mukoma odločila za Bubo (ampak samo zato, ker vem, kdaj je bila fotka posneta, takrat pa me ziher ni bilo na morju, he he)  Cool
Se bomo pa potrudili kaj novega gor obesit, obljubim  Wink
Logiran
Strani: 1 ... 182 183 184 185 186 [187] 188 189 190 191 192 ... 337   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines