mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 05.10.2024 : 23:43:13

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Strani: 1 ... 174 175 176 177 178 [179] 180 181 182 183 184 ... 337   Dol
Natisni
Avtor Tema: francoski buldog - čvek  (Prebrano 317229 krat)
0 članov in 21 gostov pregleduje to temo.
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #2670 : petek, 22.07.2005 : 12:35:41 »

Se strinjam, da to ni pogoj za kvaliteto, ampak v Delu še nisem opazila oglasa za nerodovniškega psa. Ker tisti, ki se jim ni dalo dat 5 jurjev za vzrejno pa za rodovnike na KZSju (ali pa še prej za rodovniško mamico), se tudi ne bo pretegnil, da bo še plačal za oglas...
Najverjetneje pa se pes proda po vezah in ne preko oglasa ("poznam nekoga, ki pozna nekoga, ki pozna nekoga, ki ima trenutno mladiče") - tako kot to počnemu tukaj  Wink

Ian, samo v Celju ne jemlji ničesar. Pa kaj je s temi dilerji, a čip jim je neka garancija, da ga tako oglašujejo. 120 jurjev je odločno preveč za nerodovniškega psa... Kmalu imaš vsaj za toliko denarja stroškov na veterini.
Držim pesti, da ti uspe dobiti takega frenčkota, kot si ga želiš, pa tudi, če bo treba nanj čakat  Wink
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #2671 : petek, 22.07.2005 : 12:37:12 »

Gregor, kap me je. Roll Eyes Grin Grin Grin

Zadnje ?ase s e ful malo javljam, sˇe vedno imam guzˇvo v sluzˇbi. Jirijev u?ek je zˇe bolje, imamo pa zdaj unteje vsˇes- Angry Vse na kupu.

Cmok za vas in vasˇe bu?mane

Revcek, tko pride to v zivljenju zdaj bojo pa same lepe pa kicaste stvari samo zobke morte njemu pa seb prat da od vsega cukra ne pokvarjo....   Kiss Cheesy
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #2672 : petek, 22.07.2005 : 12:38:37 »

Ja evo nase "stare" Tine....v akciji....

to je za moralno podporo....  Wink Cheesy Cheesy
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #2673 : petek, 22.07.2005 : 12:39:30 »

Ker tisti, ki se jim ni dalo dat 5 jurjev za vzrejno pa za rodovnike na KZSju (ali pa še prej za rodovniško mamico), se tudi ne bo pretegnil, da bo še plačal za oglas...

Pri vseh teh stroških se splača vsaj na oglasu prišparat.  Wink Grin Cheesy
Logiran
ian
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 7


« Odgovor #2674 : petek, 22.07.2005 : 12:42:18 »

Upsa - gospod iz Celja pa bo najbrž zloglasni Matoša.
njep. matoša se prepozna na 1km po telefonu. sem klical tudi njega. pa baje jih imajo na zalogi :| pa vsako uro pride eden in vzame enega.

kar nekaj...
Logiran
ian
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 7


« Odgovor #2675 : petek, 22.07.2005 : 12:43:35 »

Ian, samo v Celju ne jemlji ničesar. Pa kaj je s temi dilerji, a čip jim je neka garancija, da ga tako oglašujejo. 120 jurjev je odločno preveč za nerodovniškega psa... Kmalu imaš vsaj za toliko denarja stroškov na veterini.
Držim pesti, da ti uspe dobiti takega frenčkota, kot si ga želiš, pa tudi, če bo treba nanj čakat  Wink

hvala! Cheesy tut sam upam da bom našel leglo tko nekje v začetku naslednjega leta bi bilo idealno. ahh. jooooj komaj čakam

trga se mi Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #2676 : petek, 22.07.2005 : 13:55:32 »

 Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy>>CAUTION AREA PATROLLED BY FRENCH BULLDOG LOVERS<< Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #2677 : petek, 22.07.2005 : 14:37:59 »

Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy>>CAUTION AREA PATROLLED BY FRENCH BULLDOG LOVERS<< Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy

Yeah!!!!!! Grin Grin Grin Grin


No hvala Tina, sem si kar oddahnila, da nisem kaj narobe nardila.. No sicer pa itak vem da nisem, ker sem se namreč sama že prej prepričala o ozadju, kot praviš ti. Itak pa vsem cukrom malim želim vse naj naj in da bojo vedno zdravi, veseli in da bojo veselo in zdravo prdeli. Grin Grin Grin
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #2678 : petek, 22.07.2005 : 14:53:44 »

Btw midva s Torom sva v LJ in bova še neki časa tuki, če bo kdo kje lutal naj mi javi. Grin Cheesy Tongue
Logiran
Katja K.
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 466


« Odgovor #2679 : petek, 22.07.2005 : 17:51:36 »

Danes se je zgodilo nekaj hecnega. K hiši je "prilutal" mlad mucek (že nekaj dni nazaj) in ostal. Ime mu je Čuki. No, Čuki se obnaša tako, kot da bi bil Jiri njegova mama. Ves čas se tišči vanj, ga liže, hoče bit z njim, hodi za njim, skratka ga obožuje. Do zdaj ga je Jiržo samo čudno gledal, včasih nalajal... No danes pa je Matejeva mama Čukija crkljala v naročju in ko je Jiržl to videl, se je pognal tja in ga začel lizat in se grat z njim... skratka zdaj sta nerazdružljiva prijateljčka. Smiley Bom danes zvečer probala kaj pofotkat, pa bom dala slikce gor.
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #2680 : ponedeljek, 25.07.2005 : 09:29:17 »

Oto je od sobote pri mami.  Cheesy  Mali je tako pridkan, da se sploh še ni niti polulal niti pokakal v stanovanju. Tudi ponoči ne.  Shocked  Včeraj je šel spat ob 11, lulat pa danes ob pol šestih, vmes je ves čas spančkal, brez jokcanja. Ne morem verjet, kako pridno dete. Hugo se je namreč najprej potiho polulal, šele nato začel motoviliti po kletki. Smiley

Je pa takoooooooooooo sladek, da se kar stopiš. Ko smo šli ponj je najbrž delal vtis - nobenega od bratcev ni nič dražil ali vlekel za ušesca. Res prefriganček..... Sicer pa mu je čez vikend delal družbo Hugo, ki si misli, da je Otko njegov mladič.  Roll Eyes Ko sta šla včeraj mama in Oto lulat nekaj po petih zjutraj je bil čisto prestrašen, v stilu "Kam pa ga je sedaj odpeljala...", tekel je prevohat kletko, potem pa jokcat pred vhodna vrata...zmešanček..... sicer pa tudi drugače takoj priteče pogledat kaj se dogaja, če Oto slučajno kaj zacvili in ga ima na sploh pod kontrolo.

V glavnem, mi smo zadovoljni, ker imamo novega člana. Hm, bilo bi bolj pravilno, če napišem, da smo nori nanj...ok, no.....v resnici je še huje... Wink
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #2681 : ponedeljek, 25.07.2005 : 09:42:21 »

Supeeeeeeeerrrrrr Otooooooooooo!!!  Kiss Kiss
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #2682 : ponedeljek, 25.07.2005 : 09:43:04 »

Katjaaaaa slikceeeeeee   Roll Eyes Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #2683 : ponedeljek, 25.07.2005 : 09:50:49 »

Hura za dva nova člana!!!! Cheesy Cheesy

Hura za Čukija in Otija!!!! Grin Grin Grin
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #2684 : ponedeljek, 25.07.2005 : 09:57:58 »

Iiiiiiiiii, super za Otkota in novopečenega očkata Hugiča  Cheesy  Grin Je pa mali res priden  Kiss Tanjaaaaa, fotkeeeeeeee  Wink

In seveda priden nadomestni mačji očka Jiržko  Wink Kako je pa z njegovimi ušeski? Kremice pomagajo in zdravila?
Logiran
Strani: 1 ... 174 175 176 177 178 [179] 180 181 182 183 184 ... 337   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines