mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 05.10.2024 : 23:39:58

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Strani: 1 ... 173 174 175 176 177 [178] 179 180 181 182 183 ... 337   Dol
Natisni
Avtor Tema: francoski buldog - čvek  (Prebrano 317222 krat)
0 članov in 15 gostov pregleduje to temo.
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #2655 : petek, 22.07.2005 : 09:26:10 »

GregorF, definitivno imaš preveč časa.  Wink Grin
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #2656 : petek, 22.07.2005 : 09:50:59 »

Jaaaaa, Grega, čisto isto je pri meni, sam da ni zelena barva, ampak vlače na modro  Wink  Cheesy  Grin

Tanja, si kar predstavljam, kako ste vsi v pričakovanje malega svaljka Otkota... Verjetno te cel vikend ne bo na forum, ker boš tako zaposlena  Wink

Ian, v Srbiji je malo ceneje, ampak se boš ravno tako načakal (marjana ima prav, rezervirat je treba čim prej). Če želiš, kontaktiraj Atilo čim prej, pa ti bo on povedal... Načeloma pa so cene okrog 1.000 € čisto normalne za francoze. Ne kupuj pa psa preko oglasov ali pa da ti ga kdo drug pripelje- tudi če ga boš kupil kje daleč, se sam odpelji tja, da spoznaš vzreditelja osebno, saj ti bo on stal ob strani celo kužkovo življenje. Pa še spoznal boš kužkovo mamico in celotno leglo...
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #2657 : petek, 22.07.2005 : 10:02:38 »

GregorF, definitivno imasˇ preve? ?asa. Wink Grin


Ja za bratca si ga vedno vzamem saj smo familija....  Tongue Tongue Tongue
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #2658 : petek, 22.07.2005 : 10:05:03 »


Ja za bratca si ga vedno vzamem saj smo familija.... Tongue Tongue Tongue


 Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #2659 : petek, 22.07.2005 : 10:08:49 »

Tanja... Suuuuuuuuuper za Otkota ... se bolj pa za vas....zdaj se bo pa res dogajalo.... porocaj nam o vsem!!!

Ian kot sem ze veckrat napisal nakup psa je proces, med katerim ugotovis, da si res zelis psa, ne hiti to je pac zivo bitje, ki bo s tabo leta in leta... ostalo je pa itak ze Tina povedala.... ne hiti, pa pamet v glavo, pa emocije odmisli, postavi se v vrsto in ne bo ti zal....  Wink Cheesy Cheesy
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #2660 : petek, 22.07.2005 : 11:52:21 »

Hm meni je kar nerodno priznat, ker imate vsi tako za povedat čez nakup preko oglasa.. Pri nas je bilo tako, da sva si z Rokom že več kot eno leto želela imet to pasmo, ampak takrat pač ni bil pravi čas za ta korak.. Letos februarja, pa smo slučajno naleteli na oglas in smo se odločili da gremo pogledat (poleg naju še prijatelj). Ugotovili smo, da so to leglo "ustvarili" zato, ker so hoteli dat svojo psičko vsaj enkrat sparit in da se zelo dolgo iskali primernega kužona za skok. Na koncu so le našli pravega (francosko leglo) z veliko priznanji ipd., tako da imata oba kar lepe ocene.. Videli smo kužke, da so vsi lepi, zdravi in igrivi, tako da sploh nismo imeli nikakršnih pomislekov več. Sicer pa itak nikoli ne veš a ne!? Lahko ga rezerviraš že leto prej, pa nikoli ne veš kaj boš dobil!? No, glede na to, da leglo ni bil ravno od nekih priznanih vzrediteljev, smo Torija dobili za 550 € (ker smo vzeli dva, drugače je bla cena nastavljena na 600 €). Potem smo čakali in čakali in ta trenutek se mi Tor podi pod nogami 300 na uro in dela kroge po stanovanju, kar pomeni da je z njim vse OK. Prav tako kot z njegovim bratcom, ki živi čisto blizu nas in je še večji gavnar kot naš knedel.

No pa sem se izkašljala.. sram sram sram

Ja G. jaz moram tako doma kot v službi non stop med pisanjem kar z vodo polivat monitor, samo kaj ko tud voda nič ne pomaga.. Undecided Tanja a se čisto resnično ne da oz. res ni nobene možnosti, da bi nam pomagala, da ne bomo imeli takih problemov!? Zdej bi se nas pa res že lahko usmilila.. sram
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #2661 : petek, 22.07.2005 : 11:56:55 »

Aja pa še to sem hotela vprašat. Kaj pa recimo da grem jaz zdele po nakup psičke h Kojekovim in se odločim da jo dam ko bo čas sparit. Kako naj bi potem jaz prodala psičke, če ne preko oglasa!? Glede tega sem pa res nevedna.. Al to naredim lahko recimo tudi preko njih?? Ker v nasprotnem primeru potem jaz sploh nebi mogla oddat svojih psičkov, ker nimam priznanega vzrediteljstva.. Roll Eyes

In huuuuraaaaa za Otija, počohljajte ga še v mojem imenu in komej čakam da pomečkam še sama!! Cheesy Cheesy
Logiran
Katja K.
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 466


« Odgovor #2662 : petek, 22.07.2005 : 12:03:24 »

Gregor, kap me je.  Roll Eyes  Grin  Grin  Grin

Zadnje čase s e ful malo javljam, še vedno imam gužvo v službi. Jirijev uček je že bolje, imamo pa zdaj unteje všes-  Angry Vse na  kupu.

Cmok za vas in vaše bučmane
Logiran
Katja K.
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 466


« Odgovor #2663 : petek, 22.07.2005 : 12:03:55 »

Khm... vnetje sem hotela napisat. Smiley
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #2664 : petek, 22.07.2005 : 12:19:07 »

Tadeja, saj mislim, da je celo Kojekova enkrat na mojpes strani dala oglas - in se mi zdi, da nakup preko oglasa ni nujno problematičen. Treba se je samo pozanimat kakšno je ozadje oziroma, da ne prodaja preprodajalec. Drugače pa bi v tej fazi sama najbrž težko prodala pet francozov brez oglaševanja, naval maš najbrž ko si ustvariš že eno ime itd......
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #2665 : petek, 22.07.2005 : 12:21:23 »

Jaz sem mislila na tiste oglase v Salomoncu, kjer ponavadi piše nekaj v stilu: "Prodamo francoske buldoge z rodovnikom ali brez, različnih barvnih variant, vsi lepi, zdravi, čipirani, stari 5 do 7 tednov"  Angry  Angry  Angry  Sad Čudno, da ne dodajo še, pripeljemo vam tudi zelene, rozaste, z repom... Ko pa pokličeš, ti rečejo, da jim nujno sporoči, kdaj prideš psa pogledat, ker ga morajo pripravit  Shocked  Shocked  Huh Kaj za vraga pa je to? A ga je treba napudrat pa nohtke nalakirat? Valda ga morajo skopat, ker verjetno smrdi do neba, pa vsaj 300 od unih 1000 bolh stran potegnit, pa toliko razglistit, da mu ne lezejo ravno iz riti... OK, sem malo besna, ker me taki ljudje ob živce spravijo (tisti, ki preprodajajo pse, da ne bo pomote)... A ja, pa ponavadi ti rečejo še, da je pes z rodovnikom (ponarejeni, itak)150 jurjev, brez pa samo 90, v bistvu pa gre za istega psa  Angry
Skratka, pri oglasih sem mislila na preprodajalce. Sem pa mnenja, da dobre vzreditelj (ali pa "samo" vesten lastnik mamice psičke) ne bi prodajal mladičev preko Salomonca. Če ti že ostane kakšen mladiček (kar je pri francozih skoraj neverjetno), pa daš še tistih 10 jurjev za oglas v Delu...
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #2666 : petek, 22.07.2005 : 12:21:27 »

Katja, tale Jiri pa je revček. Upam, da se bo zadeva hitro pozdravila.  Kiss Kiss Kiss
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #2667 : petek, 22.07.2005 : 12:26:33 »

Sem pa mnenja, da dobre vzreditelj (ali pa "samo" vesten lastnik mamice psičke) ne bi prodajal mladičev preko Salomonca. Če ti že ostane kakšen mladiček (kar je pri francozih skoraj neverjetno), pa daš še tistih 10 jurjev za oglas v Delu...


Hm, to se pa sedaj ne strinjam. Oglas je oglas, najbrž ni pravilo, da bodo mladiči kvalitetnejši, če jih oglašuješ v Salomonovem oglasniku namesto v Delu, kar isto velja za prodajo avtomobila, stanovanja avto ali pa česa drugega.
Logiran
ian
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 7


« Odgovor #2668 : petek, 22.07.2005 : 12:32:28 »

hvala gina! Cheesy se bom pozanimal pri gospe pa bom poročal. Smiley
drugače sem se pa jaz tut najprej nagibu k bokserčkom ampak potem so me teli ˝pujski˝ tko navdušli Cheesy Cheesy Cheesy

pa glede oglasov.  sem kontaktiral eno osebo iz celja ki ima sedaj leglo. za 120.000 čistokrvne, s čipom samo rodovnika pa mislim da nimajo.

in če bo treba bom šel tut v srbijo. Cheesy vem da je denar na zadnjem mestu in mogoče bom to preko naslednjega leta in pol še bolj začutil in mi ne bo problem odstopiti nekaj več denarja. Smiley
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #2669 : petek, 22.07.2005 : 12:34:27 »

Upsa - gospod iz Celja pa bo najbrž zloglasni Matoša.
Logiran
Strani: 1 ... 173 174 175 176 177 [178] 179 180 181 182 183 ... 337   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines