mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 05.10.2024 : 06:24:15

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Strani: 1 ... 135 136 137 138 139 [140] 141 142 143 144 145 ... 337   Dol
Natisni
Avtor Tema: francoski buldog - čvek  (Prebrano 316997 krat)
0 članov in 10 gostov pregleduje to temo.
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #2085 : četrtek, 23.06.2005 : 13:25:31 »

Žuža, sej DeeDee dobi samo brikete, s par kapljicami olivnega olja- videno na lastne oči, pozauga jih pa tako, kot bi bilo gor par kil mesa...

A sem prav razumela, da Žužika jé samo enkrat na dan?

Tanja, ne se sekirat, Buba je pod pazduškami taka, kot bi uporabljala Silkepil  Grin In tudi po trebuhu nima skoraj niče več dlake- tudi bela kravatka je vedno bolj roza  Roll Eyes
Logiran
žuža
rad pišem
****
Sporočil: 388


WWW
« Odgovor #2086 : četrtek, 23.06.2005 : 13:32:45 »

Do pred kratkim sem ji vsak dan skuhala še kaj za zraven, ker briketkov ni marala. Zdaj pa ko je po mojem precej zrastla in ni več tako suhcena pa ji ne kuham več vsak dan, in včasih se res zgodi, da šele zvečer poje svojo porcijo briketkov. Ampak ni panike, saj ji čez dan ponudim sadje, ki ga ful zmaže in kak jogurt ali sir. Briketke ima pa skoz nastavljene na svojem mestu, tako, da če je lačna je sama kriva. Cheesy Cheesy
Kar se pa rib tiče, pa jih sicer poje, ampak tudi zmeraj zbruha, tako, da ji jih ne dajem več. Tongue
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #2087 : četrtek, 23.06.2005 : 13:42:10 »

Tole z ribami je prav zanimivo, Hugo nekaj časa z očmi zavija, nato misliš, da mu bodo iz jamic izstopile, za konec pa pocedi dve veliki slini z vsakega ustnega kotička. Ups, ne, za konec otrese glavo, da ta packarija okrog leti. Včeraj pa se je navdušil nad melono. Bila je v vrečki na tleh in je res lepo dišala. Sploh ni vedel kako bi se je lotil, zato jo je začel kotaliti okrog kot buldožer. Mogoče je mislil, da jo bo tako olupil.
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #2088 : četrtek, 23.06.2005 : 13:50:40 »

Ja ja ja pri nas je tudi cela lutkovna predstava na vidiku ko zavoha sadje. Cheesy Grin
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #2089 : četrtek, 23.06.2005 : 13:51:43 »

Sem mu pa tudi jaz že dala tiste ribice - tuno v konzervi in jo je zmazal kot da še nikoli ni jedu. Shocked
Logiran
žuža
rad pišem
****
Sporočil: 388


WWW
« Odgovor #2090 : četrtek, 23.06.2005 : 13:56:13 »

So slike teli naši kužki.
Jaz sem včeraj zvečer Žužiki držala košček lubenice, in jo je grizla lepo po vrsti vse do lupine. Ful se ji je fajn zdel, men pa še bolj ko je tako kulturno jedla. Grin Grin
Logiran
Katja K.
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 466


« Odgovor #2091 : četrtek, 23.06.2005 : 14:13:13 »

 Grin Kakšni opisi hranjenja, za crknit!  Grin

Žuža, morda bi bilo bolje, da ji daš brikete ob določeni uri in če jih ne poje, jih umakneš, potem pa spet nastaviš, ko je čas za hranjenje. Baje, da neješči še menj pojedo, če jim je hrana ves čas na voljo.

Naš bi pojedel tudi  10 porcij ali pa še več, suhih briketov. Toliko časa bi jedel, da bi bruhal, potem pa sigurno jovo na novo. Požeruh mali!  Roll Eyes Raje ne poskusim, sem pa prepričana, da bi bilo tako. Še v šoli, kjer vsi delajo na salamce in hrenovke, ga mi učimo kar z navadnimi briketki, fehta jih pa tako, kot bi bili najboljša klobasa.

A potem prinesemo lubenico na grad?  Wink
Logiran
dudo
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 83


« Odgovor #2092 : četrtek, 23.06.2005 : 14:28:45 »

Živjo vsem skupaj!

Mi danes skoraj sigurno pridemo na srečanje francoskih knedlnov na gradu. Me pa zanima, kje točno je ta jasa?

J&T&D
Logiran
žuža
rad pišem
****
Sporočil: 388


WWW
« Odgovor #2093 : četrtek, 23.06.2005 : 14:32:21 »

To pa ina zna najlepš razložit. Cheesy Cheesy
Drugače pa če se prav spomnim, je ta jasa za enim velikim levim ovinkom po cesti za na grad in potem levo v gozd ...
Sicer nas boš pa slišal. Grin Cheesy
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #2094 : četrtek, 23.06.2005 : 14:43:45 »

Živjo vsem skupaj!

Mi danes skoraj sigurno pridemo na srečanje francoskih knedlnov na gradu. Me pa zanima, kje točno je ta jasa?

J&T&D

Če prideš po tisti cesti iz strani Poljane, kjer vozi tudi vlakec in kjer se da prit tudi z avtom (ampak ne greš do vrha zato parkiraj spodaj), zaviješ do prvega ostrega ovinka v desno, kjer neko jasico lahko prečkaš po tlakovcih (mislim da ni asfaltirano) in tam stoji tudi pasji WC (ne moreš zgrešit), v temu ovinku uglavnem, če greš čez tisto bližnjico greš samo naravnost čez cesto v gozd in potem v hosti hodiš do prvega ovinka oz. križišča, tam zaviješ desno, potem do prvega križišča kjer spet zaviješ levo in samo hodiš in hodiš, dokler se ne zabiješ v knedlje. Cheesy
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #2095 : četrtek, 23.06.2005 : 14:45:27 »

Uf ne vem kako bi bilo bolj enostavno, ampak tako je. Undecided Sicer pa ko hodiš ne moreš zgrešit. Wink
Logiran
dudo
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 83


« Odgovor #2096 : četrtek, 23.06.2005 : 14:46:07 »

Aha, že vem kje je to! Hvala za razlago....

Drugače smo imeli pa pri nas prejšnji teden same probleme, ker sta Dudota napadla dva agresivna psa, katerih lastnik je sosed iz sosednjega bloka. Ta lastnik je precej čudaški in psov (dva velika črna mešanca) skoraj nikoli nima na vrvici. Že večkrat sva s punco opazila, kako sta psa napadla kakšnega kužka v našem skupnem parku med bloki in so lastniki seveda pobesneli, vendar to tega gospoda ni prav nič zanimalo!?? Hvalabogu je Dudi dobil samo površinske ugrize, tako da ga ni bilo treba peljati šivati, ampak sem pa hotel tega lastnika dobesedno "premlatiti ". Ko sem ga nadiral, da naj že končno začne privezovati svoje nasilne pse, se me je tako ustrašil, da je kar pobegnil v blok. No, upam, da bo to zaleglo - čeprav so mi ostali sosedje razlagali, da je zelo čudaški in da mu tudi policija ne more do živega. Najbolj grozno od vsega je pa to, da sta psa nasilna tudi do ljudi!
V glavnem, ne moreš verjeti, kakšni bedaki živijo med nami!

Lp, janez


Logiran
dudo
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 83


« Odgovor #2097 : četrtek, 23.06.2005 : 14:56:50 »

Baguska, drugače smo pa v soboto in nedeljo na CV. Imamo v soboto zvečer manjšo žurko za Tinino diplomo, pa lahko pridete še vi, da bomo skupaj malo zažurirali, hehe. Toplo vabljeni! Če ne se pa vsaj na kakšni pijački oglasite?

Janez
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #2098 : četrtek, 23.06.2005 : 15:00:04 »

Hugo tudi je  gole brikete, zgleda, da je to v krvi. Cheesy

Se mu pa ?isto zmesˇa, ko kaj morskega zavoha. Roll Eyes

A sˇe kateremu sedaj dlaka odpada? Hugo je po nogah zˇe ?isto siv.

Ja res je v krvi... sestrica ma tud suhe rada-brikete mislim...ja na dezeli so francozki malo skromnejsi...pa tudi ko pridejo v mesto obdrzijo kako dobro navadico iz preteklosti...  Roll Eyes
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #2099 : četrtek, 23.06.2005 : 15:02:44 »

Grin Kaksˇni opisi hranjenja, za crknit! Grin

Zˇuzˇa, morda bi bilo bolje, da ji dasˇ brikete ob dolo?eni uri in ?e jih ne poje, jih umaknesˇ, potem pa spet nastavisˇ, ko je ?as za hranjenje. Baje, da nejesˇ?i sˇe menj pojedo, ?e jim je hrana ves ?as na voljo.

Nasˇ bi pojedel tudi 10 porcij ali pa sˇe ve?, suhih briketov. Toliko ?asa bi jedel, da bi bruhal, potem pa sigurno jovo na novo. Pozˇeruh mali! Roll Eyes Raje ne poskusim, sem pa prepri?ana, da bi bilo tako. Sˇe v sˇoli, kjer vsi delajo na salamce in hrenovke, ga mi u?imo kar z navadnimi briketki, fehta jih pa tako, kot bi bili najboljsˇa klobasa.

A potem prinesemo lubenico na grad? Wink


.... 10 porcij.....Da se ne matram in ponavljam... drugic se mene pa DeeDee podpisi...gregor  Tongue Tongue Tongue
Logiran
Strani: 1 ... 135 136 137 138 139 [140] 141 142 143 144 145 ... 337   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines