mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 05.10.2024 : 00:12:42

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Strani: 1 ... 124 125 126 127 128 [129] 130 131 132 133 134 ... 337   Dol
Natisni
Avtor Tema: francoski buldog - čvek  (Prebrano 316852 krat)
0 članov in 18 gostov pregleduje to temo.
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #1920 : četrtek, 16.06.2005 : 18:11:03 »

Ja res raste kot mali hudiček. Pa ga normalno futram in prav nič ni videti zavaljen. Vidiš še Jirija prekaša pa je star 'šele' 4.5 mescov.

Te pokičem za majčke, jaz sem načeloma najmanj do 15-ih v LJ, lahko kakšno urico več, potem pa šibam domov, ker sem ob osmih že zmenjena v KR. Undecided Tako da če bi bila možnost po šihtu se oglasit pri tebi bi blo super.  Wink

Želim vam uspešno in razigrano šolanje. Cheesy
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #1921 : četrtek, 16.06.2005 : 18:14:17 »

Aja verjetno gremo mi na morje šele v soboto zjutri in gremo v tistem času 1x skozi LJ, tako da načeloma se lahko zmenimo tudi takrat in se pripeljemo mimo. Huh Roll Eyes Pa da še majčke za Gregorja vzamem. Aja...sicer pa praviš da greste tudi vi v Portorož? No potem pa ni panike in mu ji v končni fazi lahko daš tudi ti? Roll Eyes Suuuuupeeeer da pridete!!! Grin
Logiran
Katja K.
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 466


« Odgovor #1922 : četrtek, 16.06.2005 : 18:15:34 »

Ha ha kako sva usklajeni, sem ti ravno sms poslala Smiley !
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #1923 : četrtek, 16.06.2005 : 18:17:44 »

Aha. No še dobro da si napisala, ker ga sploh nisem slišala. Wink

Edino če jih potem res v soboto vzamem, če jih mogoče tud Gregor želi že prej in se mimogrede ustavimo še pri njemu? Roll Eyes
Logiran
žuža
rad pišem
****
Sporočil: 388


WWW
« Odgovor #1924 : petek, 17.06.2005 : 07:06:40 »

Baguška, Torči je res že pravi dec. Pravi francoski frajerček Wink
Logiran
JennyK
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 435


« Odgovor #1925 : petek, 17.06.2005 : 07:36:07 »

Baguska, Torči je pravi sladkorček!!!  Kiss  Kiss  Kiss A pridete kej na CV, da se kej srečamo in ga malce premečkam?  Wink Nas jutri v Portorož definitivno ne bo...  Angry Sem sklenila kompromis, da gremo samo v nedeljo v Umag pofirbcati...
Katja, če ti slučajno ni odveč - ali bi lahko moja majčka počakala pri tebi do sredine prihodnjega tedna? Ker šibamo takoj po službi na morje in se vračamo šele v torek pop. v Lj.!? Hvala!  Cheesy
Vsem pa veeeeliko uspeha in še več prijetnih trenutkov pri druženju!!!!
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #1926 : petek, 17.06.2005 : 08:28:01 »

Jenny če hočeš lahko vzamem zate majčko, ker pridemo jutri na CV. Wink

Čaki zdej.. A ni tud v Portorožu v nedeljo? Huh Huh Huh
Logiran
JennyK
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 435


« Odgovor #1927 : petek, 17.06.2005 : 09:13:52 »

Joj, Baguska... nočem te obremenjevati, res ne! Vseeno pa ful ful hvala za ponudbo!!!  (Vseeno pa upam, da bom imela čast Torčija prečohljat!  Wink )
Ja, Portorož, IX. skupina je v nedeljo. Jaz pa bom letos IX. skupino čisto izpustila... Cry  Undecided  Bom šla obiskati in navijati za kolegičinega pesjana. No, pa II. grupo si bom ogledala...  ŽAL se mi želje, da bi si ogledala vse ne bodo uresničile...
Logiran
Katja K.
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 466


« Odgovor #1928 : petek, 17.06.2005 : 09:56:02 »

Katja, če ti slučajno ni odveč - ali bi lahko moja majčka počakala pri tebi do sredine prihodnjega tedna?

Ni problema.
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #1929 : petek, 17.06.2005 : 11:27:10 »

Sprememba načrta!!! Pridemo tudi mi! JUPI! Cheesy

A se zmenimo jutri zvečer, ob osmih recimo v mestu? Jaz prej ne morem ker imam službo, nato pa pasjo šolo.

Meni se zdi to super! Povej, kje, pa prišibamo... Drugače pa lahko jaz vzamem majčke za Gregorja, če ne bo imel časa danes zvečer, ker se jutri peljem z njim v Portorož. Jaaaaaaa, gremo na razstavo  Wink

A ja, Grega, kako je za nalepkami?

Sem videla, da se sprešujete, kdaj je fino bit tam pa tako, torej:

- za navijače sta dve možnosti: ali da ste tam ob 9h, ko se uradno začne ocenjevanje ali pa da pokličete koga od nas malo pred deveto, ko bomo že imeli v rokah katalog, da vam okvirno povemo, kdaj so francozki na vrsti (za Špelo - Extreme velja isto, ker so pudlji pri istem sodniku). S sabo imejte pasji potni list, da je pes cepljen proti steklini, drugače dvomim, da vas bojo pustili noter...

- za razstavljalce (najprej slaba novica za Tanjo, jp, treba bo vstat ob 6h, smrk smrk): glede na to, da je še vedno bila totalna gužva za vstop v halo, je bolje, da smo okoli 8h že pred vhodom. Ob 9h se začne ocenjevanje in če bomo pred pudlji, bo šlo zelo hitro. Tam pa se je treba postavit v vrsto, da dvignemo katalog in številko. Če ste prijavnino že plačali (sem par strani nazaj malo čudno napisala, ne deli se na prijavljene in neprijavljene, ampak na plačane in neplačane), se postavite v vrsto za plačane, drugače pa za neplačane. Nujno imejte s sabo potrdilo, ki ste ga dobili od organizatorja, da vas bojo našli, potni list (pasji) in ostale pasje pripomočke. Pa ne pozabite na pse  Cheesy

Takole, to je to, upamo lahko samo še na slabo vreme, da ne bomo crknili od vročine. Vzemite veliiiiiiiko vode s sabo in molite, da bomo na vrsti pred pudlji in da jo ob kavciji pobrišemo na pasjo komoditeto h Gregatu  Wink
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #1930 : petek, 17.06.2005 : 11:38:09 »

Ja čaki mal Tina.. A potem mi ne morem it tja niti kot obiskovalci, če nismo cepljeni proti steklini? Huh

Če se ne motim bo imel Gregor nalepke s sabo v Portorožu. Cheesy Grin
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #1931 : petek, 17.06.2005 : 11:49:14 »

V Ljubljani so vedno zatežili pri vhodu, če si hotel peljat noter psa, ki ni bil prijavljen. Ne vem pa, kako bo tukaj. Na nekaterih razstavah sploh ne pustijo noter psov, ki niso prijavljeni, zaradi varnosti, če koga ugriznejo, da nimajo potem organizatorji problemov... Probaj pridet noter, kaj naj rečem, mogoče pa ne bojo tako strogi...
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #1932 : petek, 17.06.2005 : 12:30:04 »

A ste vedeli, da stronghold ni za odganjanje klopov? Jaz sem namreč mislila, da je zadeva podobna frontlineu oziroma advantixu.
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #1933 : petek, 17.06.2005 : 12:34:59 »

Ja, na žalost ni proti klopom  Sad Mi prisegamo na Advantix, ki se ga po novem dobi tudi na kliniki v Mestnem Logu (cena za kužke od 10-25 kg je 5.600 SIT). Stronghold je drugače čisto fajn, ker odganja tudi komarje in notranje zajedalce, proti klopom pa nič ne pomaga. Tudi Frontline ne pomaga proti komarjem, zato se mi zdi Advantix še najboljša zadeva- ni sicer proti notranjim zajedalcem, ampak za to jim itak dajemo Pratel vsake 3 mesece  Wink
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #1934 : petek, 17.06.2005 : 12:59:34 »

Jp, mi smo potem tudu Advantix vzeli.  Če prav razumem držijo 4 tedne, se pravi, da je treba zadevo mesečno obnavljat?
Logiran
Strani: 1 ... 124 125 126 127 128 [129] 130 131 132 133 134 ... 337   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines