mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 04.10.2024 : 18:27:01

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Strani: 1 ... 112 113 114 115 116 [117] 118 119 120 121 122 ... 337   Dol
Natisni
Avtor Tema: francoski buldog - čvek  (Prebrano 316708 krat)
0 članov in 29 gostov pregleduje to temo.
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #1740 : petek, 10.06.2005 : 16:08:53 »

Aja pa še to: dobim slikice od Torijeve družinice. Mamice, atija, bratcev in sestric. Upam da kmalu. Cheesy
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #1741 : petek, 10.06.2005 : 18:03:48 »

To je pa super novica, baguska! Bravo za najdencka  Kiss in seveda za nove lastnike! Ce pa se jim slucajno zgodi, da bi psa zahteval nazaj prvotni lastnik po vec kot 8 dnevih, naj se nikar ne dajo prepricat/ ce ga niso mogli poiskat v enem tednu, jih je lahko sram in si psa ne zasluzijo nazaj  Angry Ampak mislim, da se to ne bo zgodilo...
Lep vikend vsem!
Logiran
gina1
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 657


« Odgovor #1742 : petek, 10.06.2005 : 18:07:58 »

Končno.... Cheesy
Da reportiram. Mali knedeljček, po novem "Vili" je že v novem domu. Je pravi lump, sploh ni otožen ( kot da ne bi bil nekje stran od doma  Shocked ), celo pot v avtu je bil zeeelo priden,( razen nenehnega punkanja  Grin )zgleda da se rad vozi, malo je bil firbčen, drugače pa vse ok. Tudi na kliniki se je dobro razumel z drugimi psički in muckami.
Vilija smo čipirali, cepili... pa junak tudi trznil ni. Cheesy Ful rad se čohlja, samo malo je samosvoj, kot verjetno vsi francozki.
Je pa zelo lep, velik -  tako pravi vzrediteljica francozkov , lepo rejen ( nič shujšan ), star okrog leta in pol, samo zgleda, da ni bil nikoli navajen lepo hoditi na vrvici, saj zelo vleče..... vse to se bo uštimalo.
Je pa pri mojem prijatelju, ki ima izkušnje s psi, saj jih imajo doma že od nekdaj....v glavnem - pri njem se mu bo lepo godilo. Zdaj pa potihemi samo upamo, da se "lastnik" v osmih dneh ne pojavi  Tongue, ne vem, no...če bi ga kužek tako zelo pogrešal po mojem ne bi bil tako razposajen in vesel.
Bomo videli. Upam, da kasneje Rok sam kaj več pove o njem in da gor kakšno fotko. Wink
Lp
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #1743 : petek, 10.06.2005 : 18:15:23 »

Joj Gina a potem so to tej ljudje, ki doma že imajo tudi francozka. Tista moja vzrediteljica je namreč rekla da ni čisto čisto 100% ampak skoraj. Undecided Prav superca slišat kaj se z njim dogaja. Me prav nič ne skrbi da ni v dobrih rokah, prepričana sem da bojo za njega maximalno poskrbeli. Cheesy Ja res je, tisti kateri je njegov 'pravi' lastnik naj se piše v rito, če se tako zelo zanima zanj.. Angry Angry Angry Tudi jaz ne vem če bi mu ga dala nazaj.

Skratka čakamo še kakšno informacijo in seveda fotke!!! Cheesy Grin Kiss

Grem zdej še jaz domov. Polubčkajte svoje knedlje še zame!! Wink
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #1744 : petek, 10.06.2005 : 19:10:19 »

Mal me firbec matra...a sem dobila francoza v familijo? Sta ga vzela Tina in Rok? Smiley lp
Logiran

baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #1745 : petek, 10.06.2005 : 19:49:12 »

Ja zdej me pa že pošteno firbec matra kdo so to... Huh Roll Eyes Shocked
Logiran
gina1
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 657


« Odgovor #1746 : petek, 10.06.2005 : 22:07:31 »

Ja, kaja dobila sta ga Rok in Tina. Cheesy
Zdaj pa je zadeva sledeča. Pri mojem prijatelju, ki je vzel Vilija imajo punčko staro 7 let, in na veliko žalost vseh se je izkazalo, da tale buhteljček ni ravno velik ljubitelj otrok. ( verjetno izkušnje iz preteklosti ) Vse je bilo kul, z obema se je igral, valjal po sedežni...., ko pa je vstopila tamala je postal čisto drugačen. Shocked Zelo, zelo nepredvidljiv, začel renčati, ni je pustil na sedežno, zgledalo je tako, da bi jo tudi šavsnil. Tudi ko je na hodniku zaslišal druge otroke se je stisnil v kot....
Tudi drugače je videti, da je imal kar nekaj negativnih izkušenj, zgleda celo, da je bil kar nekajkrat tepen, saj ko ga hočeš od spredaj pobožati, ali narediš kak hiter, zanj nepredvidljiv gib postane zelo previden, včasih se celo zelo prestraši in se da v položaj iz katerega je takoj razvidno, da so ga tepli. Cry
Verjamem, da se da te vedenjske motnje pri mladem psičku popraviti, s časom bi se na vse to navadil, počutil varnega, potrebnega pa je veliko časa in potrpljenja. Vse to bi še šlo, če ne bi bil tako nepredvidljiv do otrok, s punčko pa bi bila par ur na dan doma sama.... Undecided
V glavnem po tehtnem premisleku se je Rok odločil, da pač psa "odstopi" naslednji v čakalni vrsti, gospodični o kateri je bilo tu danes že nekaj govora, iz Borovnice, doma pa ima že dve bokserki.
Bila je presrečna, saj ga je prišla že danes zjutraj pogledat v Škofjo loko.
Tako, da je zdaj "naš Vili" odšel v dom, kjer mu bo tudi sigurno lepo, imel bo družbo dveh bokserk, hišo z vrtom, mladi par pa bo zanj maksimalno poskrbel. V vse to sploh ne dvomim, saj sem bila priča snidenju in lahko zatrdim, da je bila ljubezen na prvi pogled. Cheesy
Upam, da se kaj javijo sem v vašo temo, povejo kako in kaj in seveda dajo gor kakšno luštno fotko.
Kakorkoli že, upam, da bo tam mali ostal ZA VEDNO, in da bo kmalu pozabil vse hude trenutke in negativne izkušnje iz preteklosti, da mu ne bo treba več menjati okolja.... Pa da bi kmalu ugotovil, da vsi otroci pač niso neka strašna bitja.
Drugače pa je pravi hiperaktivec, nonstop bi se igral, še zaspati nima časa, da le ne bi česa zamudil...., pravi klovnček. Zdaj sem imela priliko spoznati, da imajo z bokserji res veliko skupnega. Tudi z zajčkom se je takoj ujel. Wink
Jutri dam gor nekaj njegovih fotk. Pa držimo pesti zanj!
Lp
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #1747 : petek, 10.06.2005 : 23:13:49 »

Kar na jok mi gre ko pomislim da so ga tepli... Bogi mali knedelj. Cry Cry Cry

Srčno upam in stiskam pesti, da jima bo družba bokserk neizmerno ugajala. Si pa sploh ne
predstavljam kako je moglo bit hudo obema, tako Viliju kot mali punčki, ker se mu ni smela
približat.. sram sram Naš Torči pa obožuje otroke in že ko jih nadaleč sliši teče da jih ulovi. Cheesy
Upejmo torej da se bo Vili končno obnesel v svojem novem domu in da bojo vsi srečni in
zadovoljni...da se bo čimprej znebil strahu pred udarci in čimpreje vzljubil otroško 'vreščanje'.

Upam tudi da bomo deležni kakšne slikce, ali ga celo spoznali na francoskem srečanju. Cheesy Wink
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #1748 : sobota, 11.06.2005 : 14:17:09 »

Joj, kaj slišim to, da so ga verjetno tepli  Cry  Cry  Cry Pa kako lahko nekoga, ki te tako zvesto gleda s temi okroglimi učki udariš  Cry Madoniš no, kako so lahko tako kruti...
Me pa izredno veseli, da je dobil mlad par za lastnike in to še z dvemi bokserčki  Cheesy To bodo prava hiperaktivna trojka  Grin Upam, da se bosta kaj javila in prilepila še kakšno fotko malega srečkota  Wink Mogoče ne bi bilo slabo, da obiščejo kakšno pasjo psihologinjo- zaradi slabih izkušenj psa imajo lahko težave, tudi če bojo z njim lepo ravnali...
Prav super, da se je tako lepo izteklo (samo da berem in pišem o francozih, že pogrešam mojo Bubico. ne bom je videla do ponedeljka, smrk)...
Pozdravček iz sončnega Maribora,
T.
Logiran
gina1
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 657


« Odgovor #1749 : nedelja, 12.06.2005 : 20:56:09 »

Tukaj pa dve fotki Vilija, upam da mu je pri novih lastnikih kar se da lepo. Tongue

http://www.moj-album.com/slike/27470/3dUDQ5s4fjNdvgp5.jpg

http://www.moj-album.com/slike/27470/khbnzwbMmF9WAbLI.jpg
Lp

[slika spremenjena v povezavo; Mirc]
Logiran
žuža
rad pišem
****
Sporočil: 388


WWW
« Odgovor #1750 : ponedeljek, 13.06.2005 : 07:11:47 »

Mislim, da so novi lastniki od Vilija OK. To je družina, ki ima na Vrhniki trgovino za male živali in gospa se zelo spozna na pse tako, da mislim, da bodo Vilija pripravili do tega, da bo pozabil vse slabe trenutke. Kako so ga mogli tepst Cry Cry Cry. Verjamem, da je bilo nekaj hudo narobe, ker kolikor je meni znano imajo francozki radi otroke in jih prav priporočajo za družine z otroki. Če samo pogledam našega Gaja, je na otroke čisto nor in mu lahko delajo kar čejo pa ne bo šavsnil. Smiley
V sredo ali četrtek bom šla v trgovinico in povprašala kako je z Vilijem. Cheesy
Logiran
JennyK
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 435


« Odgovor #1751 : ponedeljek, 13.06.2005 : 09:05:47 »

Prijetno je brati, da se Viliju obetajo srečni časi!  Cheesy Žuža, le poročaj kaj se dogaja z njim, velja?!
Ti, Baguska pa poročaj, kako boste danes opravili pri p.psihologinji. Vso srečo!!!
In uživajte s svojimi knedeljčki!!!!
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #1752 : ponedeljek, 13.06.2005 : 10:20:39 »

Joj res je pravi lepotec tale Vili. Kiss Kiss

Žuža tudi mi imamo take izkušnje da je naš Torči čisto zmešan na otroke, poznam pa tudi jaz primer ko so mogli dati francozka od hiše, ko je njegova lastnica domov prinesla štručko. Kaj je bilo ne vem, enostavno se ni hotel sprijaznit z družbo. Potem ga je dobil nov lastnik (danes lastnik Torijevega bratca) in tudi oni so potem rodili. Pri njih pa je bilo čisto drugače. Nobenih problemov in nič, še celo zelo navdušen je bil nad njim. Cheesy In potem še nad eno punčko. Tako da je Vili očitno mogel imet eno fejst grdo izkušnjo z malimi otročki. Cry Žuža pa kar čimprej probaj izvedet kako se mu kaj godi in kako se privaja na svoje nove prijatelje. Wink

Jenny žal danes ne bo časa za psihologinjo.. sram sram Jaz delam do poznih večernih ur, moj dragi pa gre na službeno pot in ga ne bo še dva dni. Tongue

Mi smo preživeli lep vikend v skupnem objemu - upam da tudi vi. Cheesy Grin No Tina zate vem da nisi imela take sreče, bo pa danes toliko slajše. A ne!? Wink
Logiran
JennyK
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 435


« Odgovor #1753 : ponedeljek, 13.06.2005 : 10:30:17 »

Jenny žal danes ne bo časa za psihologinjo.. sram sram Jaz delam do poznih večernih ur, moj dragi pa gre na službeno pot in ga ne bo še dva dni. Tongue

Obup, ja, se strinjam... me pa zanima (tudi pri ostalih, kako skombinirate v takih dneh) ali je torej Torči cel dan sam doma? Ker v tistih redkih dnevih, ko tudi sama "zabluzim" v službi do večera obvezno vsaj med šihtom skočim domov, da spustim Jenny ven - vsaj lulat in kakat. Sej bi najbrž zdržala tudi 10 ur ali več, ampak se mi smili. Da ne govorim, kako slabo vest imam, ko mora revica cel božji dan preživeti sama.... Sad
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #1754 : ponedeljek, 13.06.2005 : 10:38:14 »

Hugotu so se malenkost vnele gubice pod očmi. Katero kremo priporočate, da ne bi takoj k veterinarju leteli. A se da dobiti kaj v lekarni?

Sicer pa sem prejšnji teden želela v lekarni nabaviti frontline, pa so mi rekli, da je ta zadeva samo na recept?
Logiran
Strani: 1 ... 112 113 114 115 116 [117] 118 119 120 121 122 ... 337   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines