mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 04.10.2024 : 18:26:48

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Strani: 1 ... 108 109 110 111 112 [113] 114 115 116 117 118 ... 337   Dol
Natisni
Avtor Tema: francoski buldog - čvek  (Prebrano 316707 krat)
0 članov in 28 gostov pregleduje to temo.
pixy
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 86


« Odgovor #1680 : petek, 10.06.2005 : 08:33:30 »

Hej!
Podobne "težave" kot Jenny imam tudi jaz, le da nad mano še faks visi!
Joj, tale bošček zgubljenček se mi pa kar smili.  Cry Samo kolikor jaz vem je tam v Škofji Loki en vzreditelj francoskih buldogov - sicer ne vem, kdo je to, ampak po mojem mnenju bi bilo najboljs njega kontaktirat. Sem malo po internetu iskala, ampak nisem našla noben naslov oz telefon od tega vzreditelja. Mogoče ga kdo od vas pozna? Po drugi strani pa dvomim, da bi lahko bil pes iz Loke, saj bi po mojem mnenju v tem primeru že nekako domov prišel...  sram
No, pa da se ne boste čudili, kako lahko tak pes pobegne. Tudi meni oz. mojemu očetu se je to zgodilo, lansko zimo, ko mu je na sprehodu Šan dobeseno ušel. Najbrž je kaj omamno dobrega predramilo njegov smrček in švrk že ga ni bilo.   Roll Eyes Očeta je potem zgrabila panika predvsem glede tega, kaj bom jaz rekla (mene tisti dan ni bilo v Lj.) in ga je revež celo dopoldne iskal po naselju. Šan frajer, ga je pa doma čakal! No, da ne omenjam, da je imel Šan potem doma učno lekcijo (ala lekcija, ki jo je dobila Buba na Gradu, ko se je "zagnala" v Žužo in Šana, samo daljša in seveda - tako kot Buba - z ušesi pomaknjenimi nazaj celo uro)  Grin ... Pa se mi zdi, da od tistega naprej Šan niti ne pomisli več, da bi kam pobegnil.
Drugače pa resnično upam, da se bo lastnik tega res lepega štruklja našel.
Lep pozdrav vsem,
Ana
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #1681 : petek, 10.06.2005 : 08:49:39 »

Hi... jutro zaspanci....  Cheesy Cheesy
Ja lahko bi uvedli specialko specialk za francoze (prdenje in ostale umetnosti....)  Grin
Logiran
žuža
rad pišem
****
Sporočil: 388


WWW
« Odgovor #1682 : petek, 10.06.2005 : 08:54:50 »

Ja Pixy kje si ti? Ravno včeraj sem premišljevala kaj je kaj s tabo in z Šanom novega. Lepo, da si se oglasila Wink
Grega kakšno specialko imaš v mislih? Nisem te čist dober razumela, saj veš petek je pa je glava že utrujena...... Huh
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #1683 : petek, 10.06.2005 : 09:00:32 »

Ja saj ves ...
mas razstave...tam so vsi psi iz 9. skupine
potem mas lahko specialko  ko ocenjujejo samo francoze
potem bi pa naredili se specialko specialk ko bi francozki prdeli vsak posebej in pri tistemu ki ne bi sodniki zrzali plinskega napada bi zmagal.....  Roll Eyes Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #1684 : petek, 10.06.2005 : 09:04:41 »

Ja Pixy kje si ti? Ravno včeraj sem premišljevala kaj je kaj s tabo in z Šanom novega. Lepo, da si se oglasila Wink
Grega kakšno specialko imaš v mislih? Nisem te čist dober razumela, saj veš petek je pa je glava že utrujena...... Huh

Žuži mislim da je imel Grega v mislih akcijo v Portorožu. Cheesy

Sicer pa strinjam da je petek že zelo težek za naše glave. Jaz še pomislit ne smem, da sem cel teden zabušavala kar se dela tiče in bom mogla danes in jutri vse nadoknadit. Sad Angry Joj sem jezna sama nase. Pa kaj čmo, delo mora bit narejeno.

Kaj novega z majčkami? Roll Eyes

Res je pravi lepotec tisti zgubljeni knedelček na slikici in upam da čimprej najde lastnike. Kiss
Logiran
žuža
rad pišem
****
Sporočil: 388


WWW
« Odgovor #1685 : petek, 10.06.2005 : 09:27:59 »

Aja Grega to je to. Zanimivo bi bilo zares uvest tako specialko specialk. Zraven bi dodali še smrčanje in ti povem, da bi bil naš Gaj ziher zmagovalec.
Njegovi prdci so tako smrdljivi in pogosti, da še jaz ne zdržim zraven njega. Moj oče nima problema s tem, ker nič ne voha. Kar se pa smrčanja tiče pa ima celo lestvico smrčalnih glasov. Cheesy Cheesy
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #1686 : petek, 10.06.2005 : 09:39:05 »

Živjo vsem,

samo na hitro, ker danes imam bolj malo časa: če se komu da oz. ima čas, naj pokliče Kliniko Škofja Loka in vpraša za identifikacijo buldogca, potem pa pokliče gospo Ferlež, predsednico Kluba za pritlikave pasme (040 856 411), in jo vpraša za kakšno informacijo oz. jo prosi za pomoč pri iskanju lastnikov... Čeprav se mi vedno bolj zdi, da tega buldogca lastniki nočejo nazaj...
Logiran
Katja K.
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 466


« Odgovor #1687 : petek, 10.06.2005 : 09:40:46 »

Ojoj kako je lep izgubljenček! Kakšni krasni žnabelci!!!  Kiss  Kiss Upam, da bo našel svojega lastnika, res.

POSLUH POSLUH! Zadnja varjanta dvobarvnih majčk je taka:

- S in M (rahlo telirane) v peščeno/olivni kombinaciji
- L in XL (nič telirane) v rajvo/peščeni kombinaciji

Izmerila sem tudi širino (spodnji rob) in dolžino (od podpazduhe do spodnjega roba).

Slikice so na http://www.moj-album.com/album/542816/

Barve so za spoznanje lepše v resnici, kot na slikah.
So vam všeč ali ne?  Huh
Logiran
Katja K.
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 466


« Odgovor #1688 : petek, 10.06.2005 : 09:41:19 »

Tina bom jaz poklicala.
Logiran
gina1
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 657


« Odgovor #1689 : petek, 10.06.2005 : 09:42:07 »

TinaZ-
fotko sem v bistvu samo skopirala sem k vam, če bi ga kdo spoznal in sicer s tule
http://www.mojpes.net/modules/oglasi/index.php?pa=viewannonces&lid=3725
Upam, da se kmalu najde lastnik. Wink
Lp
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #1690 : petek, 10.06.2005 : 09:46:12 »

Gina1, sem videla, da je med Oglasi (šele potem, ko sem že vprašala tule). Hvala vseeno! Katja K. ravno kliče na Kliniko, tako da upam, da bo uspešno  Wink
Logiran
Katja K.
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 466


« Odgovor #1691 : petek, 10.06.2005 : 09:47:32 »

Čipa nima, ravno tako ni tetoviran. Do enih bo pri njih, če ga takrat nihče ne vzame, bo moral na Gmajnice.  Cry
Logiran
gina1
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 657


« Odgovor #1692 : petek, 10.06.2005 : 09:56:42 »

Če se lastnik ne bo našel, imam jaz resnega kandidata, ki bi ga z veseljem vzel k sebi. Cheesy
No, vseeno upam, da se najde prvoten lastnik, če ne pa....sigurno boljše kot v Gmajnice.
Lp
Logiran
žuža
rad pišem
****
Sporočil: 388


WWW
« Odgovor #1693 : petek, 10.06.2005 : 10:00:17 »

Jaz sem tudi že poklicala eno gospo in ji dala številko. Ona bo poklicala in če lastnika ne bo ga bo ona vzela. Ima trgovino za male živali na Vrhniki in je poznavalka psov. Doma ima že dva bokserja vendar si zelo želi še francoza.
Tko, da upam, da revček ne bo pristal na Gmajnicah.  Cry
Logiran
Katja K.
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 466


« Odgovor #1694 : petek, 10.06.2005 : 10:06:18 »

Gina in Žuža, naj ga potencialni lastniki poskusijo it pogledat že danes do 13h, da ne bo revček še v Gmajnicah pristal.
Logiran
Strani: 1 ... 108 109 110 111 112 [113] 114 115 116 117 118 ... 337   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines