mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 04.10.2024 : 14:19:01

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Strani: 1 ... 103 104 105 106 107 [108] 109 110 111 112 113 ... 337   Dol
Natisni
Avtor Tema: francoski buldog - čvek  (Prebrano 316585 krat)
0 članov in 12 gostov pregleduje to temo.
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #1605 : sreda, 08.06.2005 : 09:35:20 »

Odlicno baguska, samo da je Torči preživel svoje prve igralne urice pri Sabini  Wink Boš videla, da bo na koncu še on tisti, ki bo moral ležati, da ga bojo drugi vohali  Cheesy

Ja marjana, res ne vem, kaj čakaš in zakaj nam ne postrežeš s Hugičevo slikco v avatarju... Vrži eno (saj imaš polno lepih fotk v albumu) v Photoshop pa jo prilimaj pod svoj "nick"  Wink Glede klopa imaš pa dve možnosti- ali počakaš, da se zagnoji in gre sam ven ali pa ga pelješ k vetu, da ga vzame ven (ampak ga bo verjetno malo "razmesaril" na tistem mestu)...

A ja, mi smo na redilni dieti, kar nam zaenkrat uspeva- vreme nam gre na roko, ker ni tako zelo vroče in punca pridno jé (sej vem, da od danes naprej ne bo pojedla niti koščka, ker sem jo pohvalila)... Ja, priznam, kuham ji  Tongue  Roll Eyes  sram
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #1606 : sreda, 08.06.2005 : 09:41:17 »

Kaj pa ji dobrega pripravljaš?

Tole z mesarjenjem mi ne diši, upam vsaj, da je bil klop "zdrav".
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #1607 : sreda, 08.06.2005 : 09:45:38 »

Če si mu dala kakšno ampulo prosti klopom, je verjetno crknil, še preden se je dobro napapal  Wink Potem ni kritično, da pes zboli...

Zaenkrat smo bolj na polenta variantah- z ribicami, bučkami, paradižnikom,... Ali pa primešam kakšno zadevo (tudi tuno ali malo skute) rižu. Zraven dobi še pol običajne porcije briketov (tistih ta novih, ki ful lepo dišijo, če jih preliješ z malo tople vode, da nastane juhica)... Iz njene sklede tako diši, da še mene mika  Cheesy Se pa priporočam še za kakšen recept, ker nisem ravno Jamie Oliver  Wink
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #1608 : sreda, 08.06.2005 : 09:50:37 »

Ne ne Tina! Torči še ni bil pri Sabini. Včeraj smo šli na Hrušico, kamor še vedno hodimo v malo
šolo. Samo je sedaj nekajkrat odpadlo zaradi okoliščin. Undecided K Sabini pa gremo v ponedeljek. Wink

Mogoče lahko jaz kako pomagam pri Hugičevi slikici? Ali pa Tina - sem videla da ima tudi
dober izbor, ko je pomagala Jirija izbirat. Grin Bom pogledala če se kaj da..

Bomo probali se še kaj dobit s tistim mopskom - živimo namreč v isti stolpnici, samo je pač
tako da nas je preveč in se ne poznamo. S taščo pa sta bili sošolki in je potem lažje. Grin Smiley

Tole s klopom res ni fajn.. Upejmo da je bil zdrav in da sam odpade ven. Ker mesarije res ni mamljiva. Undecided

Tina tudi mi smo včeraj Toriju prvič skuhali riž, ker je imel spet probleme s prebavo. Zdej še čakam kaj
bo.. Upam na najboljše. In če sem čisto iskrena mi je kar težko dat brikete, po tistem kar sem videla na
včerišnjem kratkem filmčku o testiranju hrane.. Cry Cry Upam da čimpreje pozabim - tako zelo mi je žal, da
sem si ga sploh pogledala. Sad Glede receptov pa ti jaz žal ne znam pomagat, ker še zase nikoli ne vem
kaj bi dala na štedilnik. sram
Logiran
Katja K.
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 466


« Odgovor #1609 : sreda, 08.06.2005 : 10:30:53 »

Z majčkami se malo zapleta, izbranih ni na zalogi, zdaj čakam na vzorčke od druge alternative. Jutri bomo videli, če so ok, če niso bo najbolje, da jih gremo kar kupit v HM ali kaj takega. Kaj mislite?
Logiran
žuža
rad pišem
****
Sporočil: 388


WWW
« Odgovor #1610 : sreda, 08.06.2005 : 10:34:11 »

Tina, tudi jaz imam probleme z prehranjevanjem moje Žužike. Briketkov ne povoha, pa sem jih že ful menjala. Poje jih, če je res kriza in če ne dobi nič drugega. Vendar pa se meni smili, ker je že tako ali tako ful suhcena.
Jaz prakticiram tako, da ko pripravljam hrano za nas, jo ločim preden jo začinim in tako nezačinjeno ji postrežem ali z briketki ali pa brez. Sadje pa je z mano. Kiss
Teli klopi so res en hudič. Tudi mi smo že dva klopa odstanili. Upam, da bo z Hugičem vse v redu. Angry
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #1611 : sreda, 08.06.2005 : 10:46:40 »

Baguska, nehaj se sekirat zaradi filmčka- zdaj veš za naprej, da je bolje, če takih stvari ne gledaš... Mene tudi preveč prizadanejo take stvari  Cry Je pa tako, da so žal taki (in še hujši) poskusi skoraj nujni, drugače bi tudi mi težko jedli to hrano, ki jo jemo, se zdravili s temi zdravili in uporabljali to kozmetiko... Žal je tako... Tako da kar pogumno uporabljaj brikete, saj so kljub vsej kuhani hrani še vedno najbolj uravnotežena prehana za naš smrklje  Wink

Žuža, glede na to, da je tvoja pikica še mladiček, mora nujno več jesti, da se ne bo slučajno nepravilno razvijala... Zmešaj ji malo briketov s tistim, kar kuhaš zase- verjetno jih ne bo niti opazila  Wink Sadje je pa itak super in fino, da jo navajaš nanj že od malega (meni se vsi čudijo, ko povem, da Buba je sadje, oni pa: ja naš pa tega ne mara; ja, itak, če odrasel pes prvič povoha mandarino pri 5 letih  Roll Eyes )...
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #1612 : sreda, 08.06.2005 : 11:02:12 »

Zadnjič sem videla v Emporiumu majčke za 1.200 Sit, oranžne, zelene, sive, črne, modre, rumene...., pa se mi po kvaliteti niti niso zdele slabe in imamo sedaj eno doma. So kao moške, ampak bi kakšna S cifra bila za ženske mogoče ok, ker se mi niso zdele ful velike številke.

Sadje pa je super, Hugo ga obožuje, čeprav se mu taprave sline šele ob sirčku cedijo.
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #1613 : sreda, 08.06.2005 : 11:04:10 »

Ja za majčke se strinjam če ne gre drugače da si jih nabavimo sami in jih potem le nesemo v tisk.

Tudi naš Torček obužuje sadje, sploh če je ta malenkost prelit z jogurtom. Cheesy Cheesy Cheesy

Btw: v mojem albumu pod 'francozki' najdete nekaj slikic od Hugiča - če vam je katera všeč glasujte. Wink
Logiran
Katja K.
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 466


« Odgovor #1614 : sreda, 08.06.2005 : 11:05:19 »

Mislili smo, da bi bilo glede na design najbolje, da so dvobarvne. S Tino se bova danes zapodili po trgovinah in potem sporočiva, kaj sva našli.
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #1615 : sreda, 08.06.2005 : 11:06:33 »

Aja Tina vem da nebi smela gledat tega in vem zdej da ne bom več. Zavedam se tudi da tako je, vseeno pa mi filmček ne gre iz glave. Non-stop premišljujem le o tem kako je človeštvo pokvarjeno... Undecided Mah sam kot praviš je itak brezveze o tem sploh razmišljat, ker je tako razmišljanje brez konca in dna.. Wink
Logiran
Katja K.
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 466


« Odgovor #1616 : sreda, 08.06.2005 : 11:07:32 »

IIIII Baguska kolk so luškane!!! Za avatar se meni zdi najboljša tista zelena, kjer je jezik samo malo ven. Kašn cuker tale Hugsi! Kiss
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #1617 : sreda, 08.06.2005 : 11:17:38 »

Bagustka, tista na zeleni podlagi mi je všeč, bom še jaz poskušala s kakšno kombinacijo doma, če ne pa kar tvojo ukradem...... Cheesy
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #1618 : sreda, 08.06.2005 : 11:36:23 »

http://www.moj-album.com/slika/318882/_gHyzFEn0Kjz3R8Z.jpg/#

Vidim da ste umetnisko navdahnjene...  Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes
Logiran
žuža
rad pišem
****
Sporočil: 388


WWW
« Odgovor #1619 : sreda, 08.06.2005 : 11:37:57 »

Luškan Hugič-res je car. Cheesy
Tina, kar se pa tega, da Žuži ne bi porajtala, da so briketki zmešani pa ni ravno res. Točno pusti vse briketke na dnu posodice, pa jih lahko zmešam z juho in narezanim meskom in zelenjavo, ko veš, da se ful zmehčajo, ampak ona jih nekako uspe ločit in jih pustit v posodi.
Logiran
Strani: 1 ... 103 104 105 106 107 [108] 109 110 111 112 113 ... 337   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines