mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 04.10.2024 : 00:21:24

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Strani: 1 ... 75 76 77 78 79 [80] 81 82 83 84 85 ... 337   Dol
Natisni
Avtor Tema: francoski buldog - čvek  (Prebrano 316187 krat)
0 članov in 8 gostov pregleduje to temo.
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #1185 : četrtek, 19.05.2005 : 16:35:35 »

Ne, ne, se ne pripisuje! Ko Hugo prisluškuje se noče crkljat!  Cry Cry Cry
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #1186 : četrtek, 19.05.2005 : 16:36:11 »

Zgleda, da mu elektronika skuri pamet.
Logiran
Katja K.
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 466


« Odgovor #1187 : četrtek, 19.05.2005 : 16:42:47 »

... ja pa absolutna sposobnost prepričevanja s temi njihovimi frnikolastimi očmi je tudi nekje bolj pri vrhu lestvice....

Pri nas so določeni moški člani družine (ne bom napisala imena, da jih ne bom slišala Wink ) odkrili, da Jiri s tem pogledom vse doseže in, da mu je vse oproščeno. Zato se ga zdaj pogosto in večkrat na dan!!! poslužujejo tudi oni. No, in tudi pri njih deluje... ponavadi samo rečem: "Daj... nehaj me gledat kot Jiri, čokolada je na tazgornji polici v kuhinji."
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #1188 : četrtek, 19.05.2005 : 18:27:57 »

Ha, ha, Katja, me prav zanima pred kom moraš skrivat čokolado! Če bi mene kdo gledal kot Hugo, bi tudi takoj vse zblebetala
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #1189 : četrtek, 19.05.2005 : 18:45:44 »

Aja, mogoče se motim, mislim pa da je na sliki od Špele Hugo s pokončnimi uhlji in ne Buba?
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #1190 : četrtek, 19.05.2005 : 20:00:37 »

Mene pa zanima, kako ste se odločali za spol psa. Ali ste že v naprej vedeli kaj želite ali je šlo to po principu "tistega, ki prvi priteče k meni", ne glede na spol? Kaj pa se vam zdijo "prednosti in slabosti" enih in drugih?
Logiran
pixy
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 86


« Odgovor #1191 : četrtek, 19.05.2005 : 20:15:10 »

Živjo!
Ja, mi smo se za Šana zavestno odločili, da bo fantek. In to samo zaradi tega, ker smo imeli s prešnjo francozinjo toliko težav - predvsem zaradi njenih "ženskih" hormonov. In ko smo spraševali okoli, so rekli, da psi nimajo takih problemov. Zanekrat res ni problemov s Šanom, so mu pa zgleda ti hormoni udarili v njegovo lumpavost!!!  Cheesy
Kar se pa tretjega psa tiče (ki ga bom tudi najbrž nekje v prihodnosti imela - upam), pa ne vem za kakšen spol bi se odločila. Po eni strani bi raje imela psičko, saj so bolj vodljive, po drugi strani so pa fantje le fantje  Wink Najboljš, če si naslednjič omislim kar par, in sicer enga črnega in enga belga francozka  Grin  Grin  Grin
Logiran
žuža
rad pišem
****
Sporočil: 388


WWW
« Odgovor #1192 : četrtek, 19.05.2005 : 20:34:51 »

Pixy dober si to povedala. Par pa pika. Grin Grin
Logiran
žuža
rad pišem
****
Sporočil: 388


WWW
« Odgovor #1193 : četrtek, 19.05.2005 : 21:00:20 »

Tina, Žuža ima res verjetno malo vneta ušeska, ker ji malo smrdijo. Ampak danes je že bolje.
Moram vam pa povedati, da se je danes na Vrhniko priselila še ena francozinja in sicer je to Žužina sestrica Luna. Zelo ampak res zelo je lušna in mnogo večja kot moj mali štrukeljček Mislim, da je precej podobna svojemu očku Gaju, ki je tudi bolj nabildan. Spoznate jo lahko na slikicah, ki sem jih dodala v moj album pod naslovom Žuža in Luna. Cheesy Cheesy
Zdajle pa moja Žužika smrči  Grin zraven mene ker je revica ful zmatrana. Z svojo sestrico se je namreč podila kot nora. Cheesy Cheesy

lp
Logiran
Katja K.
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 466


« Odgovor #1194 : četrtek, 19.05.2005 : 21:28:06 »

Ha, ha, Katja, me prav zanima pred kom moraš skrivat čokolado!
Ne smem povedat!  Lips Sealed

Glede spola...mi smo se zavestno odločili za samčka, tudi zaradi "hormonskih" razlogov... Čeprav meni bi bilo konec koncev vseeno tudi, če bi bila samička. Samo da je francozek!  Tongue Najboljša je pa ta rešitev, ki jo je Pixy predlagala, dva buldogca, črno samičko pa belega samčka. NI DILEME! Cheesy

Super, da ima Žuži družbo! Upam, da se bodo ušeska "pocajtala". Boš nalepila še kako sliko vseh treh skupaj (Luna, Žuža in Gaj) da bomo imeli eno družinsko za gledat? Mogoče imaš tudi od mamice kakšno?
Logiran
Katja K.
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 466


« Odgovor #1195 : četrtek, 19.05.2005 : 21:42:49 »

Aja, mogoče se motim, mislim pa da je na sliki od Špele Hugo s pokončnimi uhlji in ne Buba?

Mislim, da imaš prav.
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #1196 : četrtek, 19.05.2005 : 21:58:34 »

Super, da je Žužika dobila prijateljico - zdaj pa bo skozi kraval! Grin Cheesy Grin

Jaz sem bila sicer vedno bolj za samčka, čeprav sem sem pa tja pomislila tudi na samičko. Predvsem so me mikale, ker naj bi bile bolj cartave, Hugo je namreč en divjak.  Undecided

On se zjutraj vrže na hrbet in ga je treba čohat do onemoglosti, ni pa tip, ki bi se v naročju pestoval dlje časa.
Logiran
ajka333
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 56


« Odgovor #1197 : četrtek, 19.05.2005 : 23:39:43 »

Naša psička Ajka, ki nas je osrečevala skoraj 12 let se je prejšnji torek žal morala posloviti in oditi tja, od koder ni vrnitve. Čeprav je slovo od pasjega prijatelja zelo hudo, vemo, da smo ji lajšali težave kolikor je bilo seveda v naši moči, s pomočjo veterinarja dr. Matkota. In njegove besede, da je bila Ajka fenomen, borka in da smo naredili zanjo zelo veliko in ne obupali prehitro. Zal so se njene tezave s kozo stopnjevale in nazadnje je morala kloniti in se na human nacin posloviti. Vem, da je slovo od nase ljube zivalice zelo tezko in trenutek ko zaspi, bolec, sem ravnala prav, da sem bila v teh zadnjih trenutkih z njo in jo z bozanjem in lepimi besedami pospremila v pasja nebesa.
Mojca

Logiran
pixy
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 86


« Odgovor #1198 : petek, 20.05.2005 : 08:03:24 »

Mojca,
Moje sožalje! Ampak kot si rekla, Ajka je bila fenomen in naj ti v spominu ostanejo lepi trenutki, ki si jih doživela z njo.
Še jaz se spomnim tistih nekaj dni, ko je bila pri nas in je bila že takrat prava navihanka.

Ana
Logiran
žuža
rad pišem
****
Sporočil: 388


WWW
« Odgovor #1199 : petek, 20.05.2005 : 08:12:17 »

Mojca, tudi meni je žal zaradi Ajke.  Cry
Vem, da ti je zelo hudo, ker sem to tudi sama že doživela.
Logiran
Strani: 1 ... 75 76 77 78 79 [80] 81 82 83 84 85 ... 337   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines