mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 03.10.2024 : 18:24:24

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Strani: 1 ... 60 61 62 63 64 [65] 66 67 68 69 70 ... 337   Dol
Natisni
Avtor Tema: francoski buldog - čvek  (Prebrano 316045 krat)
0 članov in 21 gostov pregleduje to temo.
Katja K.
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 466


« Odgovor #960 : petek, 13.05.2005 : 11:42:24 »

Katja, mislim, da vam ni treba še nič znati. Lepo pa je, če bi se postavil v razstavljalsko pozo: zadnje tace nazaj, prve malo razširjenje, glava gor. Ko smo bili s Hugotom v Ljubljani ga je sodnica dala na mizo, ga malo pretipala, pogledala zobke in to je bilo to.

Zadeva se je zakomplicirala, ko smo šli v ring z ostalimi maldiči in sva bila prva ali druga v procesiji. Hugo se je ves čas radovedno obračal in čekiral katere psičke mu sledijo, se ustavlja, vohal, jaz pa sem ga nervozno vlekla naprej (se je upiral z vsemi štirimi) in ga pri tem skoraj zadavila. Na koncu je bruhnil na tepih, namesto da bi poziral pa se je prestopical in ni dal miru. Sama sem bila tako nervozna, da bi od strahu najraje zdraven bruhnila.  sram Imela sem tremo, kot da bi ocenjevali mene.  sram Upam, da se bom do Portoroža umirila, ali pa uspela prepričati fanta, da tokrat on na vrsti. Wink


A Jiržl v razstavljalsko?  Grin  Grin  Grin Edino če ga dam v gips!  Wink No, bomo probali kako gre, sem si na drugih temah prebrala malo o tem, kako ga naučit te poze ampak dvomim....

Si ga kar predstavljam, itak bo znorel od veselja, ker bo toliko psov tam, še na doge bo skakal... Roll Eyes
Z ostalimi mladički v ringu bo pa sploh cel žur.  Cheesy

Boooogi Hugo, očitno je tud on imel tremo! Si vaju kar predstavljam! Cheesy Hvala vsem za nasvete!
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #961 : petek, 13.05.2005 : 11:52:24 »

Ja, tale gips bom tudi jaz naročila - baje ga prodajajo poleg varnostnega pasu za avto.  Cheesy
Logiran
žuža
rad pišem
****
Sporočil: 388


WWW
« Odgovor #962 : petek, 13.05.2005 : 12:04:52 »

Ja tale poza- to je neki boljšga. Moja Žuži se zna postaviti v tako pozo kadar kaj zanimivega vidi. Potem tudi stoji tako kot bi bila v gipsu. Gaj ravno tako. Enkrat nam ga je uspelo slikati v tej kraljevski pozi. Smo morali sliko kar povečati in zdaj krasi očetovo stanovanje.
Ampak, da bi se postavila v tako pozo ko je dosti blizu kak kuža - tu pa mislim, da tudi gips ne bi pomagal. Cheesy Cheesy Cheesy
Držim pesti za vse, ki greste.

lp
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #963 : petek, 13.05.2005 : 12:05:27 »

Haha moj še v gipsu nebi imel prave poze. Grin Cheesy

Pri Torčiju bo pa problem ravno obraten kot pri tebi Katja. Undecided Se namreč starašansko boji vseh drugih kužkov, razen njegovega bratca s katerim sta skupi že od majhnega. Laja, renči in cvili, medtem pa beži in skače v naročje.. Huh
Upam da se bo vsaj s tvojim razumel... Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #964 : petek, 13.05.2005 : 12:07:23 »

Haha me prav zanima kaj bo šele jutri na srečanju??? Mogoče se pa s francozki razume in nebo stiskanja repka med noge.. Huh Roll Eyes
Logiran
Katja K.
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 466


« Odgovor #965 : petek, 13.05.2005 : 12:16:09 »

Upam, da se ne bo ustrašil ker Jiri vedno navili in se hoče takoj igrat! Saj bomo nekaj časa gor, pa se bo navadil na družbo in se sprostil, sem sigurna!
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #966 : petek, 13.05.2005 : 12:20:30 »

...Pri Torčiju bo pa problem ravno obraten kot pri tebi Katja. Undecided Se namreč starašansko boji vseh drugih kužkov, razen njegovega bratca s katerim sta skupi že od majhnega. Laja, renči in cvili, medtem pa beži in skače v naročje.. Huh...

Zadevo zelo enostavno rešiš tako, da mu ne pustiš skočit v naročje. Če ga vzameš v naročje, dobi samo potrditev, da je prav, da se boji psov in to ti bo delal celo življenje- pa ne vem, če boš tako navdušena nad 14-kilskim francozom, ki ti z zaletom prileti v naročje  Grin
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #967 : petek, 13.05.2005 : 12:32:36 »

Tina brezskrbi da ga nikoli - ampak res NIKOLI ne vzamem v naročje. Ne jaz in ne kdo drug. Moj je to hotel in sem mu izrecno prepovedala, ker vem kako se tej zadevi streže. Wink Mali pa še kar vztraja in vztraja. Seveda se izogibam tudi njegovim vztrajnim skokom v višave. Resnično upam da se bo kmalu znebil strahu pred ostalimi kužki, mi je pa bolje tako, kot njegov bratec, ki se strahu brani tako, da laja in grize nazaj. Sad Cry Pa ni važno tudi če je drug kužek 10x večji od njega. Huh
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #968 : petek, 13.05.2005 : 12:35:38 »

 Grin Grin Se mi pa zelo dopade tale 'kader' kako 14 kg francoz skače v moje naročje. Grin Grin
Logiran
JennyK
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 435


« Odgovor #969 : petek, 13.05.2005 : 12:43:57 »

Medklic: midve z Jenny prideva na Hrušico navijati za Vas!!! Baguska, če sem prav dojela, boste vi skorajda lahko prišli "v copatih" na razstavo?!  Wink
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #970 : petek, 13.05.2005 : 12:45:55 »

Gregor, a ste že prešli na hrano za odrasle pse?

Kot sem gledala na internet strani Royal canina, naj bi bila primerna hrana za francoze RC "medium" in ne RC "mini". Kaj ji ti daješ?
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #971 : petek, 13.05.2005 : 12:49:00 »

Se mi je zdelo, da tega ne delaš, ampak bolje, da napišem, kot pa da te bomo čez poleta na "srečanjih" pobirali s tal  Grin Je pa naša Buba tudi boječka, zato se včasih prav nesramno obnaša in se zaganja v pse- v smislu, bolje jaz tebe, kot ti mene  Angry

Sem pa še nekaj hotela napisat glede prve razstave (Gregor, Katja): nima vas kaj skrbet, ker je gospa Kojek najboljša možna inštruktorica trikov razstavljanja  Wink Nam je že dostikrat svetovala, za kar ji bom večno hvaležna...

JennyK, mislim, da se bo na Hrušici razstavljal samo Torči, zato navijaj še namesto nas  Wink

Marjana, mi dajemo Bubi Royal Canin Medium- s hrano za odrasle pa smo začeli okoli 10 mesecev (moram preverit, imam namreč doma zapisano).
Logiran
JennyK
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 435


« Odgovor #972 : petek, 13.05.2005 : 12:50:18 »

JennyK, mislim, da se bo na Hrušici razstavljal samo Torči, zato navijaj še namesto nas Wink
Velja!
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #973 : petek, 13.05.2005 : 13:30:52 »

Ja no preobuli se bomo vseeno, čeprav imamo do tja res le 3 minutke z avtom. Wink
Kot vem se nam bo na Hrušici pridružla še Katja K. s svojim knedlom!? Roll Eyes

Hvala za pesti in se vidimo. Shocked

Ja sej glede na to da ga sama nočem vzet v naročje potem hodi od enega do drugega in fehtari, kar pomeni da boste mogli tud vi vsi pazit da vas na srečanjih ne bomo pobirali s tal. Wink Grin

Sicer pa mi našemu malčku dajemo še vedno mini hrano za papcat.. Huh
Logiran
Katja K.
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 466


« Odgovor #974 : petek, 13.05.2005 : 14:06:28 »

Ja, Jiri tudi pride na Hrušico, no, kot bi rekla Tina, 95%!  Wink Danes se bomo dokončno odločili. Jenny super da prideš!
Logiran
Strani: 1 ... 60 61 62 63 64 [65] 66 67 68 69 70 ... 337   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines