mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 03.10.2024 : 18:25:44

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Strani: 1 ... 59 60 61 62 63 [64] 65 66 67 68 69 ... 337   Dol
Natisni
Avtor Tema: francoski buldog - čvek  (Prebrano 316061 krat)
0 članov in 36 gostov pregleduje to temo.
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #945 : petek, 13.05.2005 : 10:17:41 »

Mi se držimo tega, da kamor Buba ne sme na kavico, tudi mi ne gremo  Wink Sploh zdaj, ko ima večina lokalov mize zunaj, res ne bi smeli težit, pa se vseeno najde kakšen zafrustriranec  Angry Nazadnje smo se "skregali" v Harambaši- cela familija je šla tja na čevapčiče, pa Buba uleti  čisto tiho noter, se zlekne po moj stol in zaspi. Natakarica pa, da pes ne sme bit tukaj in da naj jo privežem zunaj za ograjo  Shocked Ja, itak... Na koncu sva šla midva z njo ven, ostali pa so pojedli do konca in vzeli čevapčiče za naju za domov- pa mi niso prav nič teknili... Se je pa natakarica mami opravičevala, da naj jo razumemo, ker lahko dobi inšpekcijo za vrat, če spusti psa v restavracijo. Pa kakšno inšpekcijo, lepo prosim! Kot ji Buba v kuhinji taca po surovem mesu in kiha v lepinje  Roll Eyes
Logiran
JennyK
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 435


« Odgovor #946 : petek, 13.05.2005 : 10:24:56 »

JennyK, mislim da te tvoja punca fejst izsiljuje- predlagam čisto ignoriranje, delaj se, kot da se ni nič takega zgodilo (saj se v bistvu res ni), če jo pustiš za 5 minut samo. Ko prideš nazaj, jo ful pohvali, če bo tiho. Saj je ista zadeva, ko psa prvič pustiš samega doma-
Hja, doma nikdar nisem imela problemov. V avtu je pa čisto druga pesem. In - ja, mislim da izsiljuje. Ampak si lahko prestavljate, kako me čudno mimoidoči oz. ostali gledajo, ko takooooooo mučim psa.Saj histerijo zganja, kakor da bi jo iz kože dajali. Nič prijetno  (zame), zares.
Jaz upam, da se  bo sčasoma sama od sebe skulirala.
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #947 : petek, 13.05.2005 : 10:35:46 »

JennyK, pa ignoriraj še mimoidoče  Wink Težko verjamem, da se bo skulirala, če ji boš namenjala pozornost (s tem dobi samo potrditev, da se ji to izplača)... Verjamem, da bosta uredili tako, da bo za obe OK  Wink
Logiran
Katja K.
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 466


« Odgovor #948 : petek, 13.05.2005 : 10:50:37 »

Digitalca bomo privlekli s sabo, samo da se mi potem ne boste režali, če se bom po tleh metala in fotkala kot pravi profi?!  Wink

Mi smo šli včeraj v Kresničko v Kosezah z Jirijem pa ni bilo nobenega problema, še svojo šalčko z vodo je dobil.

Imam pa še eno vprašanje... a bi lahko kdo malo podrobno pojasnil, kako naj bi vse skupaj izgledalo, če peljemo Jirija na razstavo na Hrušico? Moramo že kaj znati? Kaj rabimo prinest s sabo?
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #949 : petek, 13.05.2005 : 11:15:43 »

Glede modrecev pa tole....8)Cool
Nasa DeeDee sedi na travi una francozka poza sredinska sprednje noge notri zunaj pa zadnje tace...potem pa gleda v neko tocko zgleda kot nek barocni kipec sredi vrta<<<to je njena intelektualna poza... Cheesy Cheesy Cheesy Cool
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #950 : petek, 13.05.2005 : 11:17:42 »

Katja jaz osebno mislim (tako so nam tudi povedali), da ne rabiš ničesar vedet in ničesar prinest s sabo. Prijavnico in denar oddaš že prej. Vse kar je treba prinest s sabo je mala žverca in tvoja ritka. Grin Prosim popravite me če se motim. Roll Eyes

Mi pa smo že našli nov lokalček, ki je tudi bivša lastnica francozka. Cheesy
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #951 : petek, 13.05.2005 : 11:18:58 »

JAz mam z lokali dobre izkusnje...
Tina saj bos vidla ko bos v centru!!!
Tudi v portorozu v kavarnah ni problema tudi v Palacu ne pa je hotel z 5*****
Sploh ne razumem teh zadrtezev...nej jim bussines propade...Tud telih trgovin ne stekam v franciji gres lahko v vsak hipermarket se jodlarji ne tezijo!!!  Wink Cheesy Cheesy
Logiran
Katja K.
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 466


« Odgovor #952 : petek, 13.05.2005 : 11:20:30 »

Katja jaz osebno mislim (tako so nam tudi povedali), da ne rabiš ničesar vedet in ničesar prinest s sabo.

Če je tako, potem smo mi super kanditati za razstavo!  Grin Hvala Baguska in veliko prijetnih kavic v novem lokalčku!
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #953 : petek, 13.05.2005 : 11:21:05 »

Gregi a ti to resno??? Shocked Da še v hotelu Palace ne težijo??? Huh Dobri so. Svaka jim čast. Grin

Tudi jaz pravim:..če jim ne paše polna blagajn so si pa sami krivi!! Cheesy
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #954 : petek, 13.05.2005 : 11:22:22 »

Katja hvala in upam da se srečamo na Hrušici. Wink
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #955 : petek, 13.05.2005 : 11:22:59 »

Katja, mislim, da vam ni treba še nič znati. Lepo pa je, če bi se postavil v razstavljalsko pozo: zadnje tace nazaj, prve malo razširjenje, glava gor. Ko smo bili s Hugotom v Ljubljani ga je sodnica dala na mizo, ga malo pretipala, pogledala zobke in to je bilo to.

Zadeva se je zakomplicirala, ko smo šli v ring z ostalimi maldiči in sva bila prva ali druga v procesiji. Hugo se je ves čas radovedno obračal in čekiral katere psičke mu sledijo, se ustavlja, vohal, jaz pa sem ga nervozno vlekla naprej (se je upiral z vsemi štirimi) in ga pri tem skoraj zadavila. Na koncu je bruhnil na tepih, namesto da bi poziral pa se je prestopical in ni dal miru. Sama sem bila tako nervozna, da bi od strahu najraje zdraven bruhnila.  sram Imela sem tremo, kot da bi ocenjevali mene.  sram Upam, da se bom do Portoroža umirila, ali pa uspela prepričati fanta, da tokrat on na vrsti. Wink
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #956 : petek, 13.05.2005 : 11:23:35 »

Ja najprej nisem hotel niti prasat pa sem zunaj sedel, pa so i rekli naj grem kar noter...v Portorozu so Italjani in so se najbrz gostinci hitro prilagodili!!!
Tud se kar poznajo na pasme.... Roll Eyes Cheesy
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #957 : petek, 13.05.2005 : 11:26:51 »

Hm...mislim da si pecena za vedno...Pravijo da tisti ki gre enkrat v ring z njim je za vedno pecen Tongue Tongue Tongue
JA mene tudi skrbi...v portorozu bo najina premiera  sram
Logiran
Katja K.
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 466


« Odgovor #958 : petek, 13.05.2005 : 11:29:32 »

Saj bo šel Jernej, njega najbolj uboga!  Tongue  Jaz bom samo navijala  Wink

Jaz sem prepričana da se bo žabica super odrezala, ti pa tudi, sploh čudovit boš v tisti telirani majčki...  Wink  Wink  Tongue
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #959 : petek, 13.05.2005 : 11:34:12 »

Katja, mislim, da vam ni treba sˇe ni? znati. Lepo pa je, ?e bi se postavil v razstavljalsko ...


Ja sal tale razstavna poza mene bega...Ni treba nic znat saj nic tud ne znamo  Tongue Tongue
Logiran
Strani: 1 ... 59 60 61 62 63 [64] 65 66 67 68 69 ... 337   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines