mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 03.10.2024 : 16:22:07

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Strani: 1 ... 58 59 60 61 62 [63] 64 65 66 67 68 ... 337   Dol
Natisni
Avtor Tema: francoski buldog - čvek  (Prebrano 316017 krat)
0 članov in 22 gostov pregleduje to temo.
žuža
rad pišem
****
Sporočil: 388


WWW
« Odgovor #930 : petek, 13.05.2005 : 07:49:04 »

Hoj, a še vsi spite?
Kdaj se dobimo jutri? Kje to točno je? Jaz sem iz Vrhnike- upoštevajte moje nepoznavanje. Grin Grin

lp
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #931 : petek, 13.05.2005 : 08:18:58 »

Dobro jutro. Cheesy

Jaz spet delam, čeprav nisem še čisto zdrava, moram pa priznat da se že kar boljše počutim... Grin Tako da upam da nam srečanje jutri ne uide.. Roll Eyes
Tina si se pa res potrudila ko si včeraj po šihtu letela pogledat če imajo še pasove za naše malčke. Superca in res ga grem verjetno že kar danes če ne jutri iskat. Ker ne zahajam pogosto v CP me zanima, če mi lahko približno razložiš kje je ta ZOO center, da ne bova z malim hodila čez celo poslopje (kateri vhod).
Žužika tudi mene zanima isto kot tebe, čeprav sem na Gradu že bila, samo ne vem točnega kraja srečanja. Mogoče sem zgrešila. Huh Ja pa tudi ure ne vem...

Lep dan vsem skupi. Tongue
Logiran
žuža
rad pišem
****
Sporočil: 388


WWW
« Odgovor #932 : petek, 13.05.2005 : 08:30:06 »

Ja, Baguška zgleda, da bodo danes vsi doma, ker je petek trinajsti?Huh? Undecided
Komi čakam, da jutri spoznam vaše lubčke in jih mal pocrkljam.
Že zdaj pa moram povedati, da je moja Žužika mal podivjana ko vidi kakšnega psa in skače okoli njega kot nora- tako, da boste pripravljeni. Cheesy

Če se bo dalo pripeljem tudi Gaja.  Wink
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #933 : petek, 13.05.2005 : 08:44:18 »

Predlagam, da se dobimo jutri ob 10.30h na tisti okrogli jasi na Gradu- parkiranje na Gradu je ob sobotah prepovedano (razen za poroke), tako da parkirajte spodaj in pojdite ob cesti peš. Na ta velikem ovinku zavijte levo čez cesto v gozd, potka je posuta s peskom, in po desni navzgor. Na prvem gozdnem "križišču" zavijte desno in se povzpnite do travnika oz. jase. Sredi te jase je en lesen križ, zapičen v tla. Da ne bo kdo zamenjal tega travnika s tistim čisto na vrhu Gradu, kjer je antena. Če pa vseeno ne boste našli, me pokličite na moj GSM, vam ga pošljem na ZS. Ampak če boste slišali Bubino besno lajanje, potem ste nekje v bližini  Wink

Baguska, do Zootica najhitreje prideš, če greš skozi vhod nasproti garažne hiše. Skozi tista vrtljiva steklena vrata pojdi na levo, ne moreš zgrešit.

Lp, t

P.S.: A ja, prinesite vodo za štruklje, imam občutek, da se bojo precej pregonili jutri  Cheesy
Logiran
žuža
rad pišem
****
Sporočil: 388


WWW
« Odgovor #934 : petek, 13.05.2005 : 08:50:22 »

kul, se vidimo jutri. Upam, da najdem.  Grin Cheesy Wink
Logiran
JennyK
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 435


« Odgovor #935 : petek, 13.05.2005 : 09:12:38 »

Pixy, to ni nobena bedarija, Hugo je tudi hud mislec! Na trenutke je prav intelektualno naravnan in zgleda kot tapravi modrec. Včasih se mi celo zdi, da je prepričan, da mečeva vrv, ker bi se jaz rada igrala in ne on. In da je pač jack, ker si vzame čas zame.  Roll Eyes

 Grin Grin Cheesy Cheesy Grin Ta je dobra, res!!!
Da še jaz doprinesem kaj pametnega (če sploh kaj pametnega  Roll Eyes) k tej temi; Jenny je že od majhnega čisto navajena na vožnjo z avtom. Čiča na zadnjem sedežu in je to to. Čeprav se moram 100% strinjati s Tino: pri hitrem in ostrem zaviranju ne vem kako bi se končalo. Najbrž bi letela skozi prednjo šipo?  Cry
Imam pa drugo težavo: čim ustavim avto in dam ključ iz kontakta, se začne huronsko, histerično cviljenje in zavijanje. Ne vem zakaj. Resnično se poskušam izogibati puščanju psa v avtu, ampak sem ter tja se pa zgodi, da pač skočiš za kako minuto ven iz avta (npr. lekarna) ali pa na pumpi.  Poskušala sem že zlepa (prigovarjanje, crkljanje), zgrda (jeza), briketki, kostmi.... nič! Jenny ima 1 leto in si res ne predstavljam, da bo to never-ending-story?! Še 15 let?!
Pa nisem več pametna, kaj narediti. No, so dnevi, ko je mnogo bolje in ne cvili skoraj nič - so pa dnevi, ko je živi obup.  sram Tako da - Baguška: iskreno vam vsem želim, da čimprej sanirate tole kakanje v avtu. 

Žal mene oz. naju z Jenny jutri ne bo, ampak se pa vseeno nadejam kakih slikic in kakega srečanja v bližji prihodnosti. Upam da nisem preveč zahtevna!?  Mi je pa res žal da naju ne bo....
Logiran
Katja K.
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 466


« Odgovor #936 : petek, 13.05.2005 : 09:17:07 »

Jaz našega še nisem zapazila, da bi kaj pretirano razmišljal... mogoče to pride z leti ? Smiley
Hvala za napotke Tina, jaz sem že ena od tistih ki bi žalostno čakali pri anteni...
Pot ki si jo opisala drži, če parkiraš v stari LJ ali na tisti strani kjer je tržnica?
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #937 : petek, 13.05.2005 : 09:42:03 »

Hi vsem....
Jaz se Tudi z planino>>>fino bi bilo konec junija ko se ne bo peklensko vroce kaj pravte... Wink Tongue Tongue
Uff se dobr da ma nasa samo belo kravato...ostale dlake so pa temne....   Cheesy
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #938 : petek, 13.05.2005 : 09:47:27 »

Spet hvala za odgovore. Wink Še dobr Tina da si razložila, drugač bi tudi jaz zgrešila. Sad

Men je pa moj dragi minuto nazaj sporočil novičko, da ne sme več na kavo v 'naš' lokalček s Torčijom. Da so na vhod nalimal ogroooomen znak za prepoved psa in tudi ko je vstopil mu je kelnar (beri sin lastnikov) povedal, da zdej ne sme več hodit na kavo s psom. Ko je moj čakal na prijatelje, so ga tej že z vhoda v lokal poklicali kaj sploh dela noter in da naj takoj pride ven, da grejo na kavo drugam, ker tukaj pač niso zaželjeni. Sinko je seveda takoj na veliko pogledal  Shocked in rekel da naj ne hodijo... Pa so oni takoj povedali, da če pač niso zaželjeni da jih ne bo več in da to pač ni edini lokal ki je v mestu. Btw to je res lokal kjer se dobivamo po večkrat na dan in tam pustimo zajetne kupčke denarja. Škoda za njih. Undecided
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #939 : petek, 13.05.2005 : 09:49:32 »

Ojoj, sem se spomnila, da nisem povedala, kje parkirate- pri tisti cesti, kjer bo jutri zapora, tam kjer se poročne procesije valijo na Grad (pa poleti tisti turistični vlakec) Wink S Streliške ulice navzgor... Meni je to samoumevno, ker sem tam blizu živela 20 let pa sem samo po tej poti hodila na Grad, se opravičujem  Tongue

Če pridete iz stare Ljubljane, pojdite na vrhu mimo antene do obzidja, tam po stopnicah navzdol in samo naravnost v gozd, jasa je čisto naravnost, ne morete zgrešit...

JennyK, mislim da te tvoja punca fejst izsiljuje- predlagam čisto ignoriranje, delaj se, kot da se ni nič takega zgodilo (saj se v bistvu res ni), če jo pustiš za 5 minut samo. Ko prideš nazaj, jo ful pohvali, če bo tiho. Saj je ista zadeva, ko psa prvič pustiš samega doma- najprej za par minut, prideš nazaj in pohvališ, potem za pol urce, in spet pohvala (če je tiho, seveda), potem eno uro, dve,... Da bo vedela, da vedno prideš nazaj...
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #940 : petek, 13.05.2005 : 09:53:18 »

Ja tole za kuzke privezat v avtu je pa zelo koristna zadeva... Cool
DOMACA NALOGA - vsi srecnezi, ki se dobite na gradu imejte digitalce, da mi siromaki lahko vidimo veselje strukeljcov... Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
žuža
rad pišem
****
Sporočil: 388


WWW
« Odgovor #941 : petek, 13.05.2005 : 09:55:17 »

Baguska, tale sinko je smotan.
Tvoji prijatli imajo kar prav.
Jaz hodim na kavo v Mantovo na Vrhniki. Še nikoli me niso čuden pogledali in če jih prosim mi prinesejo še vodo za mojo Žužiko. Tako je tudi prav. Grin Cheesy

lp
Logiran
žuža
rad pišem
****
Sporočil: 388


WWW
« Odgovor #942 : petek, 13.05.2005 : 09:56:49 »

Kar se tiče digitalcev ga prinesem, če slučajno ne pozabim. Saj veste sem že mal v letih....... Undecided
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #943 : petek, 13.05.2005 : 09:59:08 »

JennyK...predlagam totalno ignoranco - trud(psihicne muke) se bo bogato obrestoval....
Tina...super za prijavo...ja v tem primeru pa je malo tudi prosjacenje zaleglo...ha Cheesy Cheesy Cheesy

ps ce boste pozabili digitalce boste vzeli barvice v roke in slikali na papir Tongue
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #944 : petek, 13.05.2005 : 10:09:08 »

Ja sej pravzaprav je kar cela družina smotana. Vsi od prvega do zadnjega so že od začetka postrani
 gledal. Če sem iskrena sem jaz kaj tazga kar pričakovala... Še dolgo so zdržali za moje pojme.  Huh
Logiran
Strani: 1 ... 58 59 60 61 62 [63] 64 65 66 67 68 ... 337   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines