mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 03.10.2024 : 10:31:27

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Strani: 1 ... 49 50 51 52 53 [54] 55 56 57 58 59 ... 337   Dol
Natisni
Avtor Tema: francoski buldog - čvek  (Prebrano 315958 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #795 : ponedeljek, 09.05.2005 : 16:21:46 »

He he, sva zgleda istočasno pisala  Cheesy

Da povem še naše trenutno stanje- najnovejša moda je v tem deževnem vremenu grizenje lastnih tačk  Roll Eyes In gospodična si je včeraj med najino odsotnostjo (sva šla v kino) tako prelizala sprednje blazinice, da ji je koža razpokala  Angry Posledično je dobila na tačke otroške nogavičke in je morala spat z njimi... Verjetno ni treba poudarjat, da je bila čisto depresivna  Kiss Za povrhu pa je bil še datum pravi, da je bilo treba kapnit na kožušček Advantix, pa je imela čisto okvarjen večer... Baraba mala...
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #796 : ponedeljek, 09.05.2005 : 16:24:11 »

He He samo pazi se mascevanje bo se sladko... Tongue
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #797 : ponedeljek, 09.05.2005 : 16:26:09 »

Ja, bom skrila še tisti dve ampuli Advantixa, da ju ne dobim za vrat ponoči  Cheesy Pa vse štumfe bom spravila na najvišjo polico (čeprav Buba ima kar fejst odriv)  Grin
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #798 : ponedeljek, 09.05.2005 : 21:13:36 »

 Grin Grin Si kar predstavljam Bibiko s štumfki. Grin Grin

A si jo kej slikala?
Malo sem radovedna... Ampak a imaš doma majhnega otročka da imaš take štumfke?? Roll Eyes
Me prav zanima kako se obnesejo francozki z dojenčki. Roll Eyes
Logiran
žuža
rad pišem
****
Sporočil: 388


WWW
« Odgovor #799 : torek, 10.05.2005 : 07:14:38 »

Tudi jaz si Bubico predstavljam z copatki. Naš Gaj jih večkrat kasira, kadar se preveč praska. Ampak u zadeva ni preveč všeč, verjetno tidi Bubici ni bila.
Naša Žuža ima pa novo igro. In sicer ponoči, se ji zdi, da je dost spanja, in potem nosi posodice okoli in ropota, pa išče skrite kostke (kdor ima francozka ve, da je to iskanje glasno), potem naju začne grizt ker bi se rada igrala......

lp
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #800 : torek, 10.05.2005 : 08:26:55 »

Ha ha. Bravo žužika ki ne pusti spati! Cheesy Wink

Veste kaj me zanima?? Kdaj oziroma kako so se vaši štrudli naučil čistoče v stanovanju? Tori še kar pušča lužice po stanovanju. No kadar se spomni hitro šiba na balkon kjer ima časopisni papir (čeprav velikokrat uide mimo  Smiley ), dostikrat pa se enostavno med igro ne spoune in se polula kar mimogrede.. Undecided

Lep dan vam in vašim štuklom.
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #801 : torek, 10.05.2005 : 08:43:58 »

Živjo,

pri čistoči smo imeli z Bubo kar srečo, ker se je relativno hitro navadila, da ne sme lulat po hiši. Ni pa nikoli lulala na časopi, ker ne vpija tako hitro, pa dobiš odtise po celem stanovanju, ko pes stopi v lužo  Tongue Dajala sva ji tiste posteljne podloge, ki jih kupiš v lekarni, in ful hitro vpijejo tekočino. Sva jo pa vozila ven vsake 2 do tri ure na začetku (majhen kuža in tudi majhen mehur, he he). Ponoči je pa itak bila v svojem boksu in je zajokala, ko jo je tiščalo lulat. Takrat sva vstala, ji odprla in je tekla lulat na tisto podlogo (ponoči se nama ni ljubilo jo vozit ven, priznam).
Baguska, predlagam ti, da časopis postaviš čisto k vhodnim vratom od stanovanja (ali hiše), ker bo potem to pes povezal s tem, da je treba k vratom, če ga tišči lulat. Ko boš enkrat časopis odmaknila, se bo vseeno postavil tja, ti pa boš vedela, da mora lulat (itak pa boš kmalu spoznala njegov urnik lulanja in boš lažje preprečila kakšno lužico). Če ima časopis na balkonu, se zna zgodit, da mu bo še velikokrat ušlo prav tam, tudi ko bo že navajen lulat zunaj. Sicer pa bodi pozorna na njegovo obnašanje- kužek ponavadi voha čisto pri tleh in dela kroge, preden gre lulat, takrat ga takoj nesi na časopis. Verjetno ni treba posebej omenjat, da ga je treba vsakič, ko se polula na papir ali zunaj fuuuul pohvalit  Wink

A ja, baguska, ne, nimam dojenčka doma (bom pa teta zelo kmalu, he he)- štumfki so bili posebej kupljeni za našo princesko, jo pa moram še enkrat pofotkat, da se boste malo nasmejali  Cheesy
Logiran
žuža
rad pišem
****
Sporočil: 388


WWW
« Odgovor #802 : torek, 10.05.2005 : 09:52:08 »

Ja, Žužika nam ne da spat.
Kar se pa tiče čistoče, ima Žuža v kopalnici naštimano staro brisačo, in dopoldne ko smo v službi, če ne more zdržat tam opravi. Drugače pa je kar pridna, ko pridem iz službe jo takoj peljem ven in se pokaka in polula, ravno tako zjutraj pred službo. S časopisom je res tako, kot je rekla TinaZ, ne vpije in potem so sledi nogic po celem stanovanju.

lp
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #803 : torek, 10.05.2005 : 10:49:31 »

Ja midva ne moreva drugače kot na balkonu, ker smo v 9.nadstropju in pred stolpnico samo beton in otroško igrišče... Sad Cry Ravno zato ga privajava na balkon ker ima svoj kotiček. Kar se tiče talnega ovohavanja sem ga že zaznala (a je le pri kakanju), vendar lula čisto tako ko se mu zljubi, ne da bi sploh nagnu glavo proti tlom. Ko recimo med igro teče po stanovanju, le počepne in se polula. Undecided Med tem pa te prav firbčno in z zanimanjem opazuje. Seveda ga nemudoma dvigneva in odneseva na papir a je potem že prepozno ker ga ne tišči več. Zanimalo me je kdaj (kok so bili stari vaši malčki), ko so se popounoma naučil tega reda?? No sej Tori recimo že zdej laufa ko ga tišči.. Ne pa vedno.
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #804 : torek, 10.05.2005 : 10:56:20 »

Baguska,

saj nisem mislila, da postaviš papir pred vhodna vrata  Wink Saj smo tudi mi v bloku pa je bilo treba Bubo navadit na lulanje in smo včasih kar tekli po stopnicah, preden se je polulala... Hotela sem povedat samo to, da se ti zna zgodit, da bo na svoj kotiček na balkonu vedno hodil lulat, tudi ko za to ne bo več potrebe (ko bo odrasel). Če tega ne želiš, postavi papir k vratom- saj tiste dva ali tri mesece boste že pazili, da ne stopite gor.

Buba je bila sobno čista, ko je bila stara 4 mesece. Ene 2x se je kasneje še zgodilo, da se je pomotoma polulala doma, pa še to je bilo takrat, ko sta se sestrino psičko ful igrale pa vmes veselo žlampale vodo  Wink Je pa treba potem še nekaj časa računat z vsaj 4 ali 5 sprehodi dnevno- mi smo na 3 sprehode prešli okoli 1. leta starosti in tako je še zdaj...
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #805 : torek, 10.05.2005 : 11:20:52 »

Ja pr nas je problem tudi ta, da je mali vsak dan od doma od jutra do popoudneva. Zjutraj ko jaz vstanem ga nafutram, potem zleze k mojemu v pojstlo, nato pa gresta ven in prideta šele popoudne domov, ko ga moj spet nafutra, potem pa ali gresta spet pohajat, ali pa počivata pred TV.. Na sprehod gremo pa lahko le z avtom, ker nočeva da lula po otroškem igrišču in po stolpnici.. Undecided
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #806 : torek, 10.05.2005 : 11:55:33 »

Koncno, koncno nov album in slike kojekov klan maj 05...slike so nastale v Kocevju....


http://www.moj-album.com/album/416986/

Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #807 : torek, 10.05.2005 : 11:58:59 »

Jirji pazi se Megi ma nevarne gene Cheesy Cheesy Cheesy Tongue
Logiran
Katja K.
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 466


« Odgovor #808 : torek, 10.05.2005 : 12:17:50 »

 Cheesy  Cheesy  Cheesy
Gregor ne moreš si predstavljati kako si me razveselil! Super je Megica! Kiss  Kiss  Kiss Mi dovoliš, da eno njeno fotko nalepim v Jirijev album?
Logiran
Katja K.
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 466


« Odgovor #809 : torek, 10.05.2005 : 12:26:49 »

Jiriju že uspeva opravljati potrebo zunaj, razen kadar je zvečer v bloku, gre na časopis, ker je pač previsoko in bi predolgo trajalo da se ga prinese do dol. Je pa res kot je rekla Tina, da ga je treba pogosto vozit ven.
Logiran
Strani: 1 ... 49 50 51 52 53 [54] 55 56 57 58 59 ... 337   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines