mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 03.10.2024 : 07:25:36

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Strani: 1 ... 43 44 45 46 47 [48] 49 50 51 52 53 ... 337   Dol
Natisni
Avtor Tema: francoski buldog - čvek  (Prebrano 315952 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Katja K.
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 466


« Odgovor #705 : sreda, 04.05.2005 : 15:46:36 »

Jaz se sicer strinjam s tem, da naj pes ne spi v postelji, čeprav ne vem, če imam pravico tako govorit, ker imam muco, ki spi pod kovtrom. Smiley Jiri spi pri fantovi mami in če nje ne moti, da je v postelji, je tudi meni vseeno. Jiri se pa tudi ne pritožuje! Smiley
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #706 : sreda, 04.05.2005 : 16:13:17 »

Ko je bil Hugo dojenček, je spal v kletki in smo ga nesli ob 4-5 zjutraj ven lulat, da bi se čim prej navadil na njegov pravi WC. Pa smo prišli nazaj v stanovanje in ga seveda nismo več zaprli v kletko, tako da je mali zadremal poleg postelje. Potem pa je Hugo zrasel in se je zbudil ob 4-5, ne ker bi ga tiščalo, ampak ker je hotel iz kletke v spalnico. Danes se zbudi ob postelji, ko piska ura in začne tudi sam piskat, spet ne zato, ker ga lulat, ampak ker hoče na posteljo. In ker zjutraj res ne prenesem sitnarjenja (Hugo je v svojem jokcanju neumoren), je po njegovo. Ah, kakšnega srčka imam! Grin Kiss

Tako je to pri nas.


Tanja



Hm, a sem omenila, da je kletka že v kleti?  Cheesy Kaj pa to, da je bilo prvotno dogovorjeno, da žival nima kaj iskati v spalnici? Same nepomembnosti.....
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #707 : sreda, 04.05.2005 : 16:22:40 »

Tanja poklic me gregor...
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #708 : sreda, 04.05.2005 : 23:47:13 »

Halo, Gregor, dokler nestrpno čakamo nate, sem sama dala gor nekaj slikic, da se malo potolažimo. Smo pa v Bohinju slikali kar z gsm-jem tako, da kvaliteta ni bogvekaj.


LP,

Tanja
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #709 : četrtek, 05.05.2005 : 08:36:43 »

Bravo, Hugo, plavalec!!! Superca  Smiley Ful dobre fotke... So mi pa te naši štrukli prav zanimivi, ko plavajo- Buba je lani na jadranju nekajkrat plavala, pa še ko smo jo iz vode dvignili, je "plavala" s tačkami po zraku, kot tiste igračke za v banjo, ki jih naviješ  Cheesy

Še tole: govori se, da bo letos najhujše poletje v zadnji par letih, kar se tiče vročine... Kakšna ideja, kako bomo v Ljubljani (oz. v mestih) hladili naše lupčke čez teden, ko je služba?

Lp, Tina
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #710 : četrtek, 05.05.2005 : 09:34:45 »

Hugo!!! Tole je bilo pa prezivetje v naravi...Imam obcutek, da ni sam prisel do te globine... Cheesy Cheesy Cheesy
Nasa damica se premisli na globini10 cm...Tudi zogica je ne zmotivira...Edino nisem probal, da bi ji hrano nastimal v njeno skledico da bi plavala na vodi Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
žuža
rad pišem
****
Sporočil: 388


WWW
« Odgovor #711 : četrtek, 05.05.2005 : 09:47:47 »

Hugo, vsaka čast. Pravi plavalec.  :oS čim si ga pa namamila, da je zaplaval?
Takole namakanje se meni zdi edina prava ohladitev in močno upam, da bo
moja Žužika posnemala Hugota. Prejšnji teden je na morju sicer stopila v vodo, ko sem ji vrgla palčko ampak samo toliko da je namočila tačke. Moram
še ugotoviti kako bi jo prepričala, da bo zaplavala kot Hugo.

lp Roll Eyes

Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #712 : četrtek, 05.05.2005 : 10:12:23 »

Hugič se dokončno ustavi šele, ko mu voda zalije trebušček. Potem pa ga je treba nesti v visoko vodo, nakar našpiči ušeska in jo ucvre proti obali.  Roll Eyes Grin Cheesy


Tanja
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #713 : četrtek, 05.05.2005 : 11:12:22 »

Braaaavoooo Hugo!!! Full so dobre fotke, sem se prav iz srca nasmejala ob gledanju. Grin Cheesy

Tudi jaz upam da bo Tori 1x sam zaplaval. Na zadnje ko smo bli na morju je kar sam od sebe skočil notri, ker je zagledal palčko kako plava. Sva bla čist presenečena. Seveda ni bla pregloboka, prišla mu je le do kolenčkov. Wink Je pa zanimivo da kar skače z ene skale na drugo in se ne boji prav preveč. Ko smo bili pred časom na izletu je moj predragi preskočil potok, ki pa je bil za našega Torčija malenkost preglobok. On seveda tega ni vedel in skočil za njim v vodo, nakar je na sredini obstal, ker je ugotovil da mu je voda dosegla popek. Shocked  Previdno se je obrnil nazaj in glej ga ni hudiča je šel naokoli, kjer je videl da je bolj plitka voda. Grin Ja ja zanimivi so full teli naši štrukli in tok so za nasmejat da je kar veselje. Grin Cheesy
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #714 : četrtek, 05.05.2005 : 11:18:50 »

A lahko vprašam še neki?? Huh

Sem bila seznanjena s tem da francozki full smrčijo in težko dihajo. Ampak meni se včasih zdi da je vseeno malo preveč. Pride kdaj da se kar ustrašim. Undecided sram In potem ga zbudim reveža, da začne spet normalno dihat. Se zgodi da včasih skozi nosek piska med spanjem, o smrčanju raje da ne govorim,  Wink se pa full ustrašim ko se mi zdi da že tako plitko in s težavo diha, da mi je kar hudo. Pri veterinarju so sicer rekli da je z njim vse OK in upam da je to le lažen preplah z moje strani? Huh Dejte me prepričat, da je to pri teh psih normalno  Roll Eyes Huh Upam..

Hvala že vnaprej.
Logiran
žuža
rad pišem
****
Sporočil: 388


WWW
« Odgovor #715 : četrtek, 05.05.2005 : 11:36:19 »

ja naši štrukeljci so pravi smrčozaverji Tongue Naša Žuži včasih tko smrči, da še mojga moža prekaša. Mislim, da je to čisto normalno za naše potlačene smrčke. Zato se kar pomiri.

lp
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #716 : četrtek, 05.05.2005 : 13:02:20 »

Kdaj bo piknik za male pasme v Trbovljah  ...
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #717 : četrtek, 05.05.2005 : 13:02:49 »

Hugo piska, godrnja, hrope, grgra, smrka, sope, piha, kiha, gruli, mljaska in na glas prdi.

Smrči pa sem ter tja.


T.

Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #718 : četrtek, 05.05.2005 : 13:03:16 »

2. junij?
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #719 : četrtek, 05.05.2005 : 13:07:36 »

Ja ne vem smo se z Olgo pogovarjali pa tudi ona ni tocno vedela...
...hm ne vem 2.junij to je cetrtek po mojem bo v soboto??
Logiran
Strani: 1 ... 43 44 45 46 47 [48] 49 50 51 52 53 ... 337   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines