mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 03.10.2024 : 01:19:18

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Strani: 1 ... 35 36 37 38 39 [40] 41 42 43 44 45 ... 337   Dol
Natisni
Avtor Tema: francoski buldog - čvek  (Prebrano 315910 krat)
0 članov in 10 gostov pregleduje to temo.
JennyK
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 435


« Odgovor #585 : ponedeljek, 25.04.2005 : 06:27:00 »

Žal me ni bilo v Lj; tako da mi je res žal, da vas in predvsem  Wink vaših lepotcev/lepotic nisem mogla prečohljati v živo!!!  Undecided  Tako da vas lepo prosim za sliiiikice; da se vsaj tako malce naslajam!
Tina, kako je šlo v soboto v Mb-ju?
Joj, sem firbčna!
Logiran
žuža
rad pišem
****
Sporočil: 388


WWW
« Odgovor #586 : ponedeljek, 25.04.2005 : 06:29:52 »

Pan,
iz istega legla kot je naša Žužika, mislim da še dve samički čakata na ljubeče lastnike. Pust e-mail naslov pa te povežem z lastnico.

lp
Logiran
žuža
rad pišem
****
Sporočil: 388


WWW
« Odgovor #587 : ponedeljek, 25.04.2005 : 06:32:41 »

Jaz tudi čakam na slikice iz Ljubljane. Koliko vas je bilo in kako ste se imeli?
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #588 : ponedeljek, 25.04.2005 : 09:04:21 »

Hi...Zuza
Buba
Dee Dee
Hugo
Jirzi
...to je bila francoska delegacija v stari Ljubljani...
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #589 : ponedeljek, 25.04.2005 : 09:16:15 »

Živjo,

hvala za družbo vsem udeležencem "francoskega" srečanja včeraj  Wink Je bilo res lepo videt toliko štruklov na kupu- upam, da se bomo redno srečevali, saj se bo tudi Bubica umirila sčasoma...

Glede vzrejnega- ni šlo tako dobro  Sad Glede standarda, je Buba izredno lepa in oh in sploh (sodničine besede, da ne bo pomote), ampak Buba si je vtepla v glavo, da bo ravno v soboto imela svoj najslabši dan do zdaj in je sodnico šavsnila v prst (kolikor sem videla, ni bilo nič hujšega, ampak vseeno), renčala in se sploh pritoževala nad ocenjevanjem  Angry Tako da smo dobili pogojno, zaradi prevelike agresivnosti. Tudi to, da sem sodnici razlagala, da tega še nikoli ni naredila in da je bila na vseh razstavah ful pridna (drugače bi težko prišli do mladinskega šampionata), in da je trenutno v fazi po gonitvi, ko je ful psic tečnih (Buba pa zelo), seveda ni nič pomagalo... Stvar je torej taka, da se moramo sami odločit, ali bomo imeli mladiče ali ne, saj se agresivnost deduje. Ko (če) bomo imeli mladiče, jih bi sodnica rada videla, ko bodo stari 3 ali 4 tedne- če se bodo vrgli po mamici, bodo dobili avtomatično vzrejno prepoved v rodovnik (tako nekako kot beli bokserji). Ne vem sicer, koliko lahko oceniš pri taki starosti, ali je mladič agresiven, saj se je pri bubi to pokazalo šele po prvi gonitvi, pa še to do sobote ni bila nikoli agresivnost do ljudi, ampak samo do psov... Res ne vem, kaj lahko naredim, razen da bom kontaktirala pasjo psihologinjo in jo vprašala za nasvet  Huh

Fotke od včeraj (oz. bolje, samo ene 3 so uspele), ker so se naši lepotci tako hitro premikali, sledijo takoj, ko uredim te zadeve glede Bube (in seveda sporočim sem gor)...

Lp, Tina
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #590 : ponedeljek, 25.04.2005 : 09:47:17 »

Še nekaj sem pozabila: kdo od vas me je včeraj spraševal, kaj dajem Bubi, da ne dobi klopov? Ker je nekaj vmes prišlo, pa nisem odgovorila  Tongue V Italiji kupujem ampule Advantix, ki zaležejo proti bolham, klopom in komarjem (predvsem zaradi dirofilarije- srčne gliste, ki jo prenašajo okuženi komarji na nekaterih obmorskih predelih). Za naše štrukle stane tale Advantix 27 evrov, dobiš pa 4 ampule, torej za 4 mesece...
Logiran
žuža
rad pišem
****
Sporočil: 388


WWW
« Odgovor #591 : ponedeljek, 25.04.2005 : 09:59:20 »

mene pa zanima kako je z dlako. Naši Žužiki do pred kakšnim tednom ni izpadala dlaka. Zdaj pa ji kar fejst izpada. Ali je to OK?
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #592 : ponedeljek, 25.04.2005 : 10:03:09 »

Žuža,

dlaka jim začne izpadat vsako pomlad, ko se vreme otopli- ravno včeraj smo na srečanju cufali šopke dlake Bubici s hrbta  Wink Je pa to edinokrat na leto, ko jim odpada dlaka, ostali del leta je OK. Buba je poleti pod tačkami in na trebuščku precej gola, tako da ni panike, jeseni oz. pozimi bo spet "košata"...
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #593 : ponedeljek, 25.04.2005 : 10:05:08 »

Vsem prisotnim hvala za duzbo...jaz sem za redna srecevanja..da o zabicah ne govorim...
Tina...
A si ze kaj razmisljala o IMENU...kaj mislis, da zberemo predloge za ime...
Ja saj ti pravim da so tile francozki zivo srebro...
Logiran
Katja K.
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 466


« Odgovor #594 : ponedeljek, 25.04.2005 : 10:10:46 »

Luštno je bilo v nedeljo, lahko vam je žal, vsem tistim, ki niste prišli! Wink Štruklji so bili tudi dobre volje, so se nadivjali in naigrali, vsaj naš tamali se je. Grin Je zaspal kot ubit, že v avtu na poti domov.

Sicer pa so vsi čudoviti, lepotička Buba, Dee dee žabica in fotogenični Hugič, s katerim je imel Jiri največ veselja.  Wink

Upam da se še kdaj dobimo, še v večjem številu in da bo sonček!

Slikice čez pol ure v mojem albumu... če bo kdo žele, da kakšno odstranim mi pišite.
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #595 : ponedeljek, 25.04.2005 : 10:17:54 »

Hi...Z
Ne sekiraj se za dlako...Menjava garderobe-prihajaletna garderoba...
Priporocam dnevno cesanje dlake v tem prehodnem obdobju...
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #596 : ponedeljek, 25.04.2005 : 10:20:48 »

Hi...K
Ja sem opazil da je Hugo zmatral  Jiri-ja...Slikce vsi ze komaj cakamo...
Logiran
žuža
rad pišem
****
Sporočil: 388


WWW
« Odgovor #597 : ponedeljek, 25.04.2005 : 10:22:40 »

Tina, hvala za odgovor. Sem se že ustrašila, da bom stalno kosmata. Moja Žužika se namreč zelo rada crklja pri meni v naročju.
Kot sem že povedala imamo pri nas v družini še enega Francoza Gaja in njemu že odkar smo ga dobili zelo odpada dlaka, vendar pa ima težave z kožo in se zelo rad praska. Mora imeti tudi stalno posebno hrano.
Za srečanja bi tudi mene zelo veselilo, če bi se še kdaj dobili in upam, da bomo takrat lahko prišli.
lp
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #598 : ponedeljek, 25.04.2005 : 10:24:23 »

Hello,

par fotkic je že na mojem albumu- enako kot Katja K., če hočete, da kakšno odstranim, mi sporočite... Drugače mi je pa tale najlepša: http://www.moj-album.com/slike/85856/ttAgiY9psxE_0Jz4.jpg

Grega, glede imena, ti pošljem mejl...
Logiran
Katja K.
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 466


« Odgovor #599 : ponedeljek, 25.04.2005 : 10:25:02 »

Še enega! Shocked O ti srečka!  Smiley Daj nas razveseli še s kakšno njegovo slikico! Koliko pa je star?
Logiran
Strani: 1 ... 35 36 37 38 39 [40] 41 42 43 44 45 ... 337   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines