mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 09.10.2024 : 00:23:09

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Strani: 1 ... 302 303 304 305 306 [307] 308 309 310 311 312 ... 337   Dol
Natisni
Avtor Tema: francoski buldog - čvek  (Prebrano 318445 krat)
0 članov in 41 gostov pregleduje to temo.
Piksi
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 91


« Odgovor #4590 : petek, 26.12.2008 : 13:24:53 »

Anchy super, jaz bi bila tudi vesela. Tiba ni še enega frenčija srečala in komaj čakam da vidi koga iz svojega rodu..Smiley Se zmenimo takoj po novem letu ane, te dnevi so sedaj preveč praznično in žurersko obarvani.Smiley

Vesele praznike in srečo novo leto vsem!
Logiran
Poker
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 101


WWW
« Odgovor #4591 : petek, 26.12.2008 : 14:45:04 »

POzdravček

Midva z Pokerjem sva malo zaspala od veselja in nagajivosti,da se vam zdaj malo oglašava. Poker danes praznuje svoj 3.mesec rojstva.
Z velikim veseljem, bi rada spoznala Tibo in Poker bi srečal prvič bulija Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy. Z Pokerjem ima kliker, ki dejansko full pomaga,je pa res, da ukaz čaki ima z prstom Wink.
Hihihih si predstavljam Tibo,kako se je prisesala nate ,vse okoli pa ni opazila ter jo ni zanimalo Grin Grin Grin.
Logiran
Poker
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 101


WWW
« Odgovor #4592 : petek, 26.12.2008 : 14:46:13 »

POzdravček

Midva z Pokerjem sva malo zaspala od veselja in nagajivosti,da se vam zdaj malo oglašava. Poker danes praznuje svoj 3.mesec rojstva.
Z velikim veseljem, bi rada spoznala Tibo in Poker bi srečal prvič bulija Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy. Z Pokerjem imava kliker, ki dejansko full pomaga,je pa res, da ukaz čaki ima z prstom Wink.
Hihihih si predstavljam Tibo,kako se je prisesala nate ,vse okoli pa ni opazila ter jo ni zanimalo Grin Grin Grin.
Logiran
Poker
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 101


WWW
« Odgovor #4593 : petek, 26.12.2008 : 14:47:15 »

da nebom pozabila na Kubo tudi tebe bom vesela princeska Wink
Logiran
AN[ch]Y
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 144


« Odgovor #4594 : sobota, 27.12.2008 : 12:50:27 »

Super!
Kubi vam želi lepe praznike in vse kar paše zraven:)
http://www.shrani.si/f/26/Xq/f2NymKi/dsc00600.jpg
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #4595 : sobota, 27.12.2008 : 12:53:11 »

Kakšna šnofljica Cheesy
Da o učkih ne govorim!

Vse dobro v letu 2009 tudi vam Wink
Logiran
hrustus
novinec
*
Sporočil: 2


WWW
« Odgovor #4596 : ponedeljek, 29.12.2008 : 13:22:25 »

Lep pozdrav vsem skupaj.Ker se zanimam za nakup mladička v okolici Celja, oz. Maribora, me zanima če ima kdo izkušnje z vzrejitelji ** ali **. Sem skeptičen tudi do vzrejiteljev, kajti v začetku meseca sem kupil 9 tednov starega Aresa ki naj bi bil iz domačega legla z urejenimi papirji ( okolica LJ). Izkazalo se je da je kuža nerodovniški (kar me ni motilo), in tudi hudo bolan. Po enotedenski infuziji, neprespanih nočeh in potokih solz sem vrnil psa vzrejitelju, oz. preprodajalcu (kar se je na koncu izkazalo) in zahteval ves denar nazaj. Zdaj mislim kupiti rodovniškega psa v registrirani psarni, ker ne želim nikoli več iti skozi takšen pekel. Aja preprodajalca sem probal prijavit, vendar inšpektorat ne kaže interesa za to.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.405


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #4597 : ponedeljek, 29.12.2008 : 13:39:41 »

Ajajajaj, hrustus, mi je hudo za tvojega psicka, zate pa prav nic. Pa brez zamere. Si se opekel, zdaj pac prezivi.
Predlagam branje http://www.mojpes.net/modules/news/article.php?storyid=1265, pa bos videl, zakaj si bil nategnjen.

Najbrz ne bo skodilo tudi branje:
- Kako kupimo psa?
- Nerodovniški, zakaj pa ne?
- Smo osveščeni potrošniki?

Tukaj lahko dobis kontakte samo od vzrediteljev, ki so clani mojpes.neta, torej tiste, ki so objavljeni na http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,11593.0.html in na http://www.mojpes.net/modules/vzreja/index.php?storytopic=44. Vsa druga imena bodo v trenutku izbrisana, komentarjev na posamezne psarne pa ne bo. Tvoja naloga je, da se naucis, kako kupiti psa in s tem tudi prepoznavati "natege" v naprej, sele potem ga v resnici kupis.
Logiran

hrustus
novinec
*
Sporočil: 2


WWW
« Odgovor #4598 : ponedeljek, 29.12.2008 : 15:28:08 »

  Prodajalca sta mi pokazala očeta in mater psa, katera sta bila  sposojena od drugega preprodajalca in nista bila dejanska starša (to sem ugotovil po 1 tednu), kuža ni imel rodovnika.Govorila sta ker jih je toliko v leglu in nobeden ne kupuje nerodovniške pse ga bosta mogla uspavat ali dat v azil, pes se mi je zasmilil zato sem ga kupil in naletel na mino. Upam da nikoli več, zato pa sem ravno spraševal za prej omenjeno psarno pri celju in izkušnje drugih s temi vzrejitelji.
Vse kar si naštela odzgoraj sem že prej prebral, pa sem se vseeno opekel. Izkušnja za celo življenje, ki jo nebom pozabil.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.405


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #4599 : petek, 02.01.2009 : 18:40:08 »

hrustus, no, glede na to, da si prej prebral, kar pise na zgornjih linkih, bi te zelela vprasati sledece:
- Cemu iz napisanega nisi verjel, da si sel vseeno v tak tvegan nakup?
- Zakaj si kljub prebranemu verjel prodajalcu in zakaj nisi verjel meni? Oba sva najbrz zate popolna neznanca, le jaz nisem nobenega denarja od tebe zahtevala, prodajalcu pa si ga gotovo dal cel kup.

Komentarjev na psarno, o kateri sprasujes, tukaj zagotovo ne bo. Moj predlog je, da se pojavis 17. in 18. januarja na razstavi psov na Gospodarskem razstaviscu v Ljubljani, poisces ring s francoskimi buldogi (oba dneva so, v soboto celo dopoldan na mednarodni razstavi, popoldan pa na specialki) in se sam pogovoris z vzreditelji in lastniki frenčijev. Kako se izogniti nategovalcem, ti vse lepo pise na zgornjih linkih. Domaca naloga ni samo pogled v nedolzne oci mladicka in seganje v denarnico. Domaca naloga je raziskovanje rodovnikov, dela vzrediteljev, pogovori z lastniki predstavnikov pasme, pogovori z vec vzreditelji ... Ko bos vedel, v katero linijo kaksen francoz spada, te bo tezko kdo nategnil, sploh pa ne bos rabil po forumih sprasevati, kdo je kdo v vzreji. Vsakega dobrega vzreditelja reklamira njegovo delo - dobri in zdravi psi iz njegove vzreje in zadovoljni lastniki. Dober vzreditelj te bo veeeeeliko spraseval, nikakor pa ti ne bo psa tiscal v narocje s kupom lazi zraven.
Imas pa tudi moznost povprasati obe vzrediteljici, za katere najdes podatke na http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,11593.0.html. Ce trenutno nimata mladicev na razpolago, ti bosta zagotovo svetovali, kam se obrni dalje in zagotovo to ne bo nasvet, da pojdi po mladica k preprodajalcu ali steparju.
Logiran

pierlo
novinec
*
Sporočil: 42


« Odgovor #4600 : nedelja, 04.01.2009 : 22:35:47 »


Vsem, tako lastnikom kot njihovim pasjim prijateljem želim veliko zdravja, sreče in osebnega zadovoljstva v letu 2009.


Prilagam pa link do nekaj novih sličic naše psičke Aje. Na slikah je stara 2 leti in 2 meseca :

http://valentino.moj-album.com/album/14584191/

Lep pozdrav,
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #4601 : ponedeljek, 05.01.2009 : 10:55:26 »

Iiiiiiiiiiiiiiii, kok je pa to ena lepa kužika! Si mi prav polepšal dan, pierlo.
Logiran
AN[ch]Y
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 144


« Odgovor #4602 : ponedeljek, 05.01.2009 : 12:58:18 »

res je lepa!!!! Zelo me spominja na mojo Kubo ... tako velikost, kot tudi glava in vzorci:) Koliko kil pa ima Aja?
lp
Logiran
Piksi
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 91


« Odgovor #4603 : ponedeljek, 05.01.2009 : 14:42:52 »

No pa se tudi jaz še malo oglasim....

Moja Tibika je dobila tisto kožno bolezen demo...ne vem kako se napiše in sva spet na zdravljenju. Še dobro da se ne prenaša na psičke in ljudi. Zaenkrat ima le okoli učk, pod gobčkom. Dajem ji dodatne vitamine, veterinar ji je dal eno inekcijo in mi pod mikroskopom pokazal te grde parazite, ki mučijo mojo Tibiko..Sad

Pierlo prelepa je Aja...tudi mene spominja na Kubo...

Medve s Tibo sva spoznale Keopsa, srečali smo se v trgovini in sem iz avta pripeljala Ribiko, da se je končno spoznala s frenčijem. Prelep je bil, pravi dedec..Smiley

Pozdravček od mene in Tibe.

Drugače je super, vesela in poskočna...samo spet se morava vozit k tem veterinarjem in svašta. ..Sad
Pravijo da kaj dosti nimam za naredit, le vitamini in čez dva tedna kontrola in teli parazitki se baje vlečejo z zdravljenjem tudi do dva meseca...Sad

Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.405


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #4604 : ponedeljek, 05.01.2009 : 14:46:12 »

Piksi, verjetno mislis na demodikozo Wink.
Vec o tem najdes na http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,22369.0.html, tvoji Tibiki pa zelim cim prejsnje okrevanje.
Logiran

Strani: 1 ... 302 303 304 305 306 [307] 308 309 310 311 312 ... 337   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines