mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 07.07.2024 : 18:11:21

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Strani: 1 ... 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 ... 337   Dol
Natisni
Avtor Tema: francoski buldog - čvek  (Prebrano 309592 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
Katja K.
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 466


« Odgovor #450 : četrtek, 17.03.2005 : 12:56:02 »

Hvala Silvo!
Šele danes Lips Sealed sem videla nove slike od Bube, pa so že en mesec gor! Kako je leeeeeepaaaaaaaaa!  Kiss Pa še enga za Pacota Kiss. Tako je prisrčen s tistim jezičkom! Tongue Grin
Logiran
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #451 : četrtek, 17.03.2005 : 13:26:39 »

Katja, res je prava lepotica tale Buba. Ko stoji sama, imaš občutek, da je to precej večji pes,  kot je v resnici.
Paco pa jeziček stalno moli ven in ga tega nismo mogli odvadit Huh. Sedaj smo se pa že navadili Cheesy.
Eno samokolnico  Kiss Kiss Kiss za vse francozke.
Logiran
Katja K.
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 466


« Odgovor #452 : sobota, 19.03.2005 : 10:14:29 »

Katja, res je prava lepotica tale Buba. Ko stoji sama, imaš občutek, da je to precej večji pes, kot je v resnici.
Paco pa jeziček stalno moli ven in ga tega nismo mogli odvadit Huh. Sedaj smo se pa že navadili Cheesy.
Ti čisto verjamem. Komaj čakam, da enkrat vidim vse vaše lepotce v živo. No, Pacota jeziček po mojem mnenju naredi samo še bolj prisrčnega. Jaz vedno postanem dobre volje, ko vidim njegove fotke.
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #453 : nedelja, 20.03.2005 : 17:07:02 »

Katja, res imaš cukra!

Tina, je kaj novega z razstavo v Novem sadu? Ta teden smo namreč opravili cepljenja.



LP
M.
Logiran
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #454 : ponedeljek, 21.03.2005 : 13:15:24 »

Marjana,

kdaj bo kakšna nova fotka od Hugiča. Pa naredi link na album, da lahko tudi vmes malo pogledamo tvojega zgubančka.
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #455 : ponedeljek, 21.03.2005 : 14:37:50 »

Hojla vsem,

kako vam gre kaj v tem toplem vremenu? Bubi tako odpada zimska dlaka, da nam bo sesalec pregorel  Wink Drugače pa hvala za vse komplimente o naši lepotički.

Marjana, glede razstave v Novem Sadu ni nič novega, ker včeraj nismo šli v Zagreb, da bi se dobili z našim vzrediteljem- ga moram še malo po mailu "pobarat". Smo se pa tudi mi prejšnji torek končno spet cepili proti steklini, tako da če bo treba testirat, lahko gremo takoj. Sporočim, če bo kaj novega in kje se da prijavit. Kako kaj lepotec Hugo? Še piha kot maček, če mu kaj ne paše? Ne morem pozabit ljubljanskega CACIBa, ko je zvečer (naveličan vseh mogočih rok in pogledov) dobesedno "zapihal" proti meni  Grin Srček mali (oz. najbrž je zdaj že precej večji)...

Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #456 : ponedeljek, 21.03.2005 : 22:13:46 »

Ja ja, še vedno piha - sedaj že kot velik. Res je zrasel, čeprav se mi zdi, da še kar nekaj menjka, da bo tisti ta pravi masivni buldog. Grem pogruntat kako se link naštima.


M.
Logiran
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #457 : torek, 22.03.2005 : 08:17:59 »

Marjana,

hvala za link. Sedaj sem si lahko v miru ogledal slikce. Je pa res zrasel tale Hugič. Pravi "dedc" je postal. Cheesy

Počohaj ga tudi v mojem imenu in seveda velikooooo  Kiss Kiss Kiss zanj in pozdrav tebi!
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #458 : torek, 22.03.2005 : 09:59:00 »

Jooooj, kako je Hugo zrasel  Shocked Sploh nisem mogla verjet, ko sem videla fotke... Se mi zdi, da je na zelo dobri poti, da postane precej masiven  Wink Se bo pa razvijal še kar nekaj časa, buldogi odrastejo šele okoli 2. leta starosti, tako da se nič ne mudi  Smiley
En koš  Kiss vsem francozkom,
Tina
Logiran
Katja K.
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 466


« Odgovor #459 : torek, 22.03.2005 : 11:03:09 »

Res je zrasel Hugič, super izgleda!
Logiran
pixy
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 86


« Odgovor #460 : torek, 22.03.2005 : 12:28:17 »

Živjo!
Tudi meni se zdi, da Šan še ni postal čisto "pravi francoz", čeprav je star že 2 leti  Undecided. Saj ne da bi hotela iz njega narediti angleža, ampak vseeno se mi zdi, da je malo premajhen. Sem zadnjič srečala nekega gospoda, ki je imel enega francoza iz Kočevja in je bil resnično skoraj še 1x večji kot Šan in blazno corktan  Kiss, ampak sem se kar malo zamislila, kakšno "grinto" imamo doma  Roll Eyes Čeprav je pa tudi res, da so Šana same mišiče  Cool kar mi je pa blazno všeč ...

Lep pozdrav vsem,
Ana
Logiran
Katja K.
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 466


« Odgovor #461 : torek, 22.03.2005 : 13:29:08 »

Normalno je, da obstajajo različne konstitucije od frenčija do frenčija. Sama sem videla tudi že prave buldožerčeke pa tudi suhce. Kot praviš Ana, važno daje zdrav in mišičast. Meni je Šan zelo lep.

Ravno v soboto sem srečala enega suhca na tržnici, belega in svetlo rjavega. Zelo je bil lep, ampak zelo vitek in visok. Nisem hotela drezat v lastnika, ker se mi je zdelo, da ni preveč zainteresiran za pogovor, tako da nisem nič izvedela, od kod bi lahko bil. Bil pa je še maldiček.
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #462 : torek, 22.03.2005 : 21:58:02 »

Ja, zdi se mi, da je Hugo na dobri poti, da postane "omara" in to mi je všeč. Je pa sedaj malo neproporcionalen: majhna glava v primerjavi s trupom, ampak bo že. To, da se končno formirajo pri dveh letih sem pa tudi že slišala in se lepo s tem potolažim. Sama sploh nimam občutka, da je tako zelo zrasel, zame je še vedno mali otročji cartko.

Sem se pa včeraj martrala, da sem spravila tistih par slik na net, ne vem zakaj je šlo vse skupaj tako počasi, bom sedaj še malo poskušala.


Lepe pozdravčke vsem in cmočke vašim lepotcem!


M.
Logiran
Katja K.
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 466


« Odgovor #463 : četrtek, 24.03.2005 : 13:35:44 »

Prej nisem poznala pasme bostonski terier, zdaj pa sem malo brala o njej in ugotovila, da je bilo nekaj "francozkov," ki sem jih srečala v mestu, bolj podobnih BT-ju, kot pa francozku. Lastniki so sicer vedno potrdili, da je pes FB, jaz pa nisem več tako prepričana, po tem ko sem si ogledala slike bostoncev na netu. Mislite, da je možno, da bi kak peprodajalec kupcu francozka podtaknil kar bostonca ali kaj podobnega? V živo namreč bostonca še nisem videla in ne vem, če obtaja res tako velika podobnost s FB, kot se zdi s slik.

Sicer pa so mi BT zelo všeč.
Logiran
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #464 : četrtek, 24.03.2005 : 13:51:02 »

Katja,

podobni so res, vendar samo v glavo, telo je pa drugačno. Prdvsem so precej višji - na daljših nogah - od FB, pa tudi prsnega koša nimajo tako nabitega, torej niso široki kot buldogi. Predvsem pa niso niti pol tako lepi in cart kot francozki. Tudi po značaju niso podobni francozom.
Rad verjamem, da je kak preprodajalec nasankal kakšnega kupca, da je dobil FB, v resnici pa je to križanec med FB in Bostonom. Sem jih že videl, in tudi ti lastniki so bili prepričani, da imajo FB.
Logiran
Strani: 1 ... 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 ... 337   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines