mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 02.10.2024 : 17:44:35

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Strani: 1 ... 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 ... 337   Dol
Natisni
Avtor Tema: francoski buldog - čvek  (Prebrano 315844 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #420 : torek, 08.03.2005 : 13:12:33 »

Katja,

za francozke sicer ne vem, naš Paco pa, ki rad kaj zgrize, ima dva taka ležišča (gospod - dnevna in spalnica Cheesy)  in ju pusti lepo pri miru. Saj ga boš naučila.
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #421 : torek, 08.03.2005 : 14:45:09 »

Pri nas Hugo svojih blazinic sploh ne grize - pravzaprav se je strašno navezal samo na eno posebno kost, ki se ji pravilno reče jelenji rog.  Grin Grin Grin Le-ta je prišel v paketu s psičkom. Hugo  si že od majhnega na njem brusi zobe. Moram povedat, da ga pohištvo sploh ne zanima in poleg roga grize samo še  naše prste. Pride do tebe, te dregne s tačko, kot da bi hotel reči "daj že enkrat te prste sem!" Roll Eyes in potem je zadovoljen, mi pa pogrizeni.


M.
Logiran
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #422 : torek, 08.03.2005 : 14:58:08 »

Pozabil sem dodati, da lahko tudi ležišče Confort obrišeš z vlažno krpo in blagim detergentom (po potrebi). So iz takega materiala, da je vzdrževanje nezahtevno.
Logiran
Katja K.
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 466


« Odgovor #423 : torek, 08.03.2005 : 15:07:28 »

Meni se zdijo Comfort veliko lepše od tistih plastičnih, zato me mika, da bi poizkusili. Sem pa videla pri Pacotovi mami tisto plastično posodo in je bila kar precej zdelana. Comfort tega sigurno ne bi preživela.  Undecided

Pa je sploh potrebno, da ima pes svoje ležišče? Občutek imam, da bo itak več ali manj spal na postelji. Roll Eyes
Logiran
Katja K.
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 466


« Odgovor #424 : torek, 08.03.2005 : 15:19:45 »

Pozabil sem dodati, da lahko tudi ležišče Confort obrišeš z vlažno krpo in blagim detergentom (po potrebi). So iz takega materiala, da je vzdrževanje nezahtevno.
Ja sem videla. To je super!
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #425 : torek, 08.03.2005 : 21:59:47 »

Hojla,

najprej čestitke za malega francozka  Kiss

Glede ležišča pa tole: Confort bo kar v redu, v tisto plastično posodo za blazino se lahko še ureže, če jo bo preveč grizel... Predvsem pa naj NE spi na postelji- kasneje, ko bo velik, bo smrčal (ja, tudi prdel), kar zna biti (poleg dlak in tega, da tak mali pes zavzame nepredstavljivo veliko prostora na postelji) precej moteče. Ko bo velik, ne bo razumel, zakaj naenkrat ne sme več spati na postelji... Navadi naj se od malega na svoje ležišče (vem, da je luškan in taaaaak srček, da se mu je težko upreti, ampak...). Še najboljše pa je, če je prve mesece, preden bo nehal lulat po stanovanju, kar lepo v boksu ponoči (in takrat, ko vas ne bo doma). Nekaterim se to zdi kruto, ampak tak mali pasji dojenček je v boksu še najbolj na varnem, kadar vas ni zraven. Ponoči imate lahko boks blizu postelje, da ga ne bo strah, ali pa nekje, da ste v njegovem vidnem polju.

Pri nas se je Bubica lepo navadila, da ima svoj prostor, kjer ima zaenkrat še eno tako pasjo Snoopy blazino (Confort bo naslednji nakup). Tam spi že od 5. meseca naprej, prej pa je imela boks.

Sporoči, kako vam gre prve dni, pa kakšno fotko, prosim  Wink
Logiran
Katja K.
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 466


« Odgovor #426 : četrtek, 10.03.2005 : 10:51:10 »

Evo, mali je že pri nas! Grin

Malo je še žalosten, saj je zdaj samo z nami, prej pa je imel okoli sebe še obilo pasjih prijateljčkov in sestrico ter mamo. No, trudimo se, da bi mu bilo čim lepše, da bi se čim prej navadil na novi dom.

Drugače je precej miren, veliko spi, pojedel bi vse kar vidi. Roll Eyes

Je zelo redoljuben Wink, saj svoje igrače vedno znova in znova znese nazaj v svoje začasno ležišče (škatla+dekica), ki je trenutno his favorite place.

Ves je naguban, ker ima kožo večjo, kot pa bi jo trenutno rabil... za umret srčkano skratka.  Cheesy V glavnem.... krasen je in vsi smo že zaljubljeni vanj! Kiss
Slikice bom pa dodajala kar v album, več jih bo pa v ponedeljek.

Glede ležišča se meni zdi res najboljše Comfort ampak moram prepričati še ostale. Smiley

Ja, pa še to. Rodovniško ime našega peskota je Moris, klicali ga bomo pa Jiri (Jirži).

Tina, glede tistih govoric  Wink... so se izkazale za resnične. Grin Jirijeva sestrica je Že v Kočevju, pri Kojekovih, ime ji je pa Mandi (upam, da sem prav napisala)
Logiran
JennyK
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 435


« Odgovor #427 : četrtek, 10.03.2005 : 11:24:13 »

Katja K. - veliko veliko veselja ti želim  s kepico in seveda čimmanj težav!!! Slikice pa najbrž VSI komaj čakamo!!!
Logiran
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #428 : četrtek, 10.03.2005 : 11:53:35 »

KatjaK,

čestitam. Naj vam bo čim lepše skupaj in uživajte. Sem ga videl tudi na današnji sliki. Superca. Takoj ko bo mogoče, dodaj prosim še nove fotke. Jiriju pa še enkrat želim veliko lepega in da bi bil čimbolj zdrav!

Silvo in Paco.
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #429 : četrtek, 10.03.2005 : 12:01:42 »

Katja K.,

še enkrat čestitke!!! Mali Jirži je res za umret srčkan, prava mala francoska bunkica  Kiss  Kiss  Kiss Me pa veseli, da je Mandi pri Kojekovih, se bosta mala dva vsaj lahko še kdaj videla...

Seveda VSI komaj čakamo fotke... Jiržiju (in seveda vam doma) pa ogromno veselja drug z drugim  Wink
Logiran
Katja K.
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 466


« Odgovor #430 : četrtek, 10.03.2005 : 12:05:07 »

Hvala vsem za lepe želje! Smiley

Komaj čakam, da grem iz službe k tamalemu. Itak sem popolnoma neproduktivna, ker vsake pol minute pogledam njegove slike. Roll Eyes Undecided
Logiran
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #431 : petek, 11.03.2005 : 11:10:04 »

Katja,

nisem si mogel kaj, da ne bi še enkrat pogledal slikce Jirija Cheesy. Se mi zdi dobro da ni moj, ker bi ga verjetno zmečkal, ko bi ga žulil po rokah Grin. Pravi cukrček je. Pa tudi sorodstvu ni kaj očitat.
Sem rekel ženi, da bom zraven Pacota nabavil še enega francozka, pa ni kazala posebnega veselja Huh. Se je moram lotiti diplomatsko.  Lep pozdrav tebi, Jiriju pa en "šlepar"  Kiss.
Logiran
JennyK
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 435


« Odgovor #432 : petek, 11.03.2005 : 12:25:57 »

Se pridružujem Lukovem mnenju! Jiri je  Kiss  Kiss  Kiss Jaz bi tuuuudi imela takega cukrčka! In - Luka, tako kakor tvoja žena, pa tudi moj fant ni navdušen še nad kakim novim štirinožnim članom...  Sad No, pa ne da ni navdušen - kar alergijo dobi ob moji omembi novega kužolina!
Logiran
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #433 : petek, 11.03.2005 : 12:50:18 »

Katja,

hvala za obe novi fotki.
Logiran
Katja K.
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 466


« Odgovor #434 : petek, 11.03.2005 : 13:42:05 »

Prav imaš Silvo, mi vsi imamo napade stiskanja in mečkanja, čez cel dan! Grin

Žena si bo pa že premislila, ko bo videla malo kepo, Jenny tvoj fant pa tudi! Tudi fantova babica je bila zelo skeptična, zdaj pa jo je čisto očaral in ga kar ne more prehvaliti, pa tudi Jiri ima njo skorajda najraje.  Grin  Na tisti sliki, kjer se vidi samo glava, se skriva za njeno  nogo. Smiley

Fotke so bolj slabe Undecided, se šlepam s telefonom, ker je fotič trenutno odsoten. Ampak cukravost se vseeno vidi!  Tongue

Sicer se mali počasi navaja na nov dom. Nadgradil je svoje znanje pospravljanja Roll Eyes in ponoči zvlekel v svojo škatlo vse, kar je bilo na tleh, vključno s posodo za hrano, ki jo je kar prekucnil noter. Zanj je potem v škatli zmanjkalo prostora, tako da je spal na kavču. Grin

Hja, kaj "čmo," eni imajo pač radi pospravljeno in pošlihtano!  Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 ... 337   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines