mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 08.10.2024 : 01:21:17

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Strani: 1 ... 267 268 269 270 271 [272] 273 274 275 276 277 ... 337   Dol
Natisni
Avtor Tema: francoski buldog - čvek  (Prebrano 318028 krat)
0 članov in 17 gostov pregleduje to temo.
maticko
novinec
*
Sporočil: 49


« Odgovor #4065 : torek, 23.05.2006 : 13:23:58 »

Hej glihy,

Iz kje si? A si ti mogoče Kana vzel v Trbovljah?

Moji Uli se je postavlo desno uho pokonci Cool waaaaaaaa!!!

Lp Smiley
Logiran
glihy
novinec
*
Sporočil: 15


« Odgovor #4066 : torek, 23.05.2006 : 13:34:15 »

Zivio!
Am jaz sem iz Ivančne Gorice, Kana sem pa vzel v Trbovljah ja Grin
Logiran
glihy
novinec
*
Sporočil: 15


« Odgovor #4067 : torek, 23.05.2006 : 13:44:50 »

matico a si ti morda ze dobil rodovnik od nje?Kajti meni ga je oblubila v petek pa ga se nisem dobil.mas morda msn?
Logiran
maticko
novinec
*
Sporočil: 49


« Odgovor #4068 : torek, 23.05.2006 : 13:48:53 »

Waaaaaaaaaaaaaa!!!

Naša dva sta brat in sestrca!  Cheesy Grin Grin
Hej a vam je razgrizu že kero omaro? Mi mamo že vse robove pobrušene Grin Grin
Pa kaj dela naša Ula s kuhavnico....hmm Cheesy Kateri je bil Kan, tisti z dol uhci? Smiley Tisti je bil pravi lumpač Cheesy Ves čas je imel moj prst v ustih.
No lepo da se s kom "poznam".....fajn bi blo da bi se kdaj kje srečali v prihodnosti....to bi bli ta mali srečni Cheesy  Smiley

Ja nemi je dala rodovnik je pa še brez ovitka...nam ga bo poslala.
*****

Polupčki od Ule Smiley čawčaw
Logiran
maticko
novinec
*
Sporočil: 49


« Odgovor #4069 : nedelja, 28.05.2006 : 14:29:13 »

Še par slikic od ule v prvem tednu doma:

http://www.moj-album.com/album/3422997/

Lep pozdrav vsem vam in vašim francozkom Smiley
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #4070 : ponedeljek, 29.05.2006 : 18:21:46 »

Ej glihy zdej pa vem kdo si!! Wink Pa ste le dobil tacga korenjaka kot je Torči. Barvno mislm. Grin Me prav zanima v kakega lumpa bo zrasel!! Glede tega da uboga pa ni nič šokantno.. Vprašanje je, če te bo še vedno ubogal, ko bo recimo... kakšno leto starejši! Grin Tongue

Prinesi ga kaj pokazat no. Roll Eyes
Logiran
glihy
novinec
*
Sporočil: 15


« Odgovor #4071 : sreda, 31.05.2006 : 22:46:55 »

Hmmm si morda ti tista "znanka" tam blizu mamičine službe ki ma tudi francoskega bulldogija? Smiley
ewo se mal slikic od Kanncija: http://glihy.moj-album.com/
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #4072 : četrtek, 01.06.2006 : 11:32:27 »

Ja Glihy jaz sem ta... Grin Mi mami vse vaše težave zaupa, tko da ne boš tuki gor kakšnih neumnosti pisal!!! Wink Hecam se... pravi da ste malega vsi fuuull lepo sprejeli in da je pravi mali zamerljivček hehe. In da se je tud vaš ati že čisto zaljubu vanj! Kiss
Logiran
maticko
novinec
*
Sporočil: 49


« Odgovor #4073 : nedelja, 11.06.2006 : 21:36:49 »

Hej hej!

Kako ste kaj?Ko mam čas prebiram te poste tuki pa vidim da mi ni treba res nč spraševat ker use tam piše.
Danes smo se tako nahodili da je Ula kr spat šla takoj ko smo pršli domov. Smo se z avtom vozili pa je prdela sto na uro tko da smo se parkrat ustavili in pocepali ven iz avta...groza! Cheesy Grin Je pa ful ubogala. V gozdu mislim. Ni bila na domačem terenu, kajti tam jo kdaj že popiha pa presliši vse. Tako se me je tiščala kot klop Grin
Edino za sobno čistočo si nismo še na jasnem. Se še lovimo... Undecided Koliko časa ste vi potrebovali?
Aja! Pa še slikce nove...sveže od danes iz Trnovskega gozda Cheesy Grin Grin
http://www.moj-album.com/uredi/matija-ula/3642657/

Lepo se mejte pa crtajte vaše zverine! Smiley Wink
Logiran
maticko
novinec
*
Sporočil: 49


« Odgovor #4074 : nedelja, 11.06.2006 : 22:06:40 »

Se mi zdi da bo ta link pravi...http://www.moj-album.com/uredi/matija-ula/
Se opravičujem Wink

Lp
Logiran
maticko
novinec
*
Sporočil: 49


« Odgovor #4075 : ponedeljek, 12.06.2006 : 13:19:06 »

Spet! Pomota... sram
http://matija-ula.moj-album.com/

Lp
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #4076 : ponedeljek, 12.06.2006 : 21:54:22 »

Ooooj. Kje ste vsi zgublenci?? Huh

Maticko mi smo tud kar neki casa rabli za cistoco... ampak smo bli u devetem nadstropju in smo ga u bistvu dokaj hitro navadli na papir, potem pa smo se tega pocasi umaknili... mislim da je bil star ze kar enih 5 mesecev, ko je dokoncno cakal na izhode. Je pa tko, da se se danes vcasih sem in tja podela, pa pac pobrisem in je. Se zgodi, ampak to recimo 1x na mesec.

Slikice so pa kjut. Kiss
Logiran
maticko
novinec
*
Sporočil: 49


« Odgovor #4077 : torek, 13.06.2006 : 14:48:26 »

Ne resno? Huh Lastnica tega FB v Gorici mi je tudi rekla da kdaj pa kdaj kakšnega spusti, ko ne dobi pozornosti. Zato da se pol okoli njega gnetejo čistit drekec Grin Grin brihten poba Cheesy Wink
Pa saj meni ni problem pogrisat za njo...samo tko...sem mislil da bi mogla bit že bol v red spravljena baba! Grin Grin Mi smo tudi v bloku pa sm naredu napako...nism je dal najprej na papir, sem jo kar direkt vn sram So mi rekli da traja več časa samo da je pa potem mir. Pomoje, če bi še enkrat lahko šel znova bi jo dal najprej na papir. Undecided
Pri nas se je pa že začelo....poletni pekel Undecided Sad Sad

Lep pozdrav
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #4078 : sreda, 14.06.2006 : 14:37:56 »

Maticko, mi smo Hugota že od začetka navajali lulat in kakat zunaj in nikoli na papir. Pri lulanju je malo dlje časa trajalo, da se je navadil, vendar je pri slabih 4 mesecih že osvojil lekcijo in moram reči, da je bil glede tega res zelo pridkan.

Baguska, kako pa to, da mu se kdaj uide v stanovanju - s Hugijem nimam teh težav?

Sicer pa je najnovejša fora ta malega, da ti pomoli taco, in potem ne da miru, dokler mu je ne masiraš med blazinicami. Potem na pol zapre oči in godrnja.....  Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes. Razvajenc!


LP vsem, Tanja
Logiran
maticko
novinec
*
Sporočil: 49


« Odgovor #4079 : sreda, 14.06.2006 : 16:05:44 »

Ej a ma vi stanujete v hiši? Mislim saj je res še majhna ne, a kar mi govorijo okli drugi...kako so njihovi psi samo enkrat not kakali pa .... Shocked ah.

Včeraj je pa blo tako vroče...ponoči me je štirkrat zbudila da sm ji dal vodo. Pa je potem zjutraj poplavila cel boks z urinom.

Nam pa dela take lumparije... Cheesy Cheesy ko rečem "copata" se ji kar zasvetijo oči. Takrat pa uboga vse od a do ž Grin Grin Grin Drugače ko jo zunaj dam dol z vrvice pa... Angry Cheesy Cheesy

Me pa malo prizadene ko grema v centr...pa letijo take opazke za nama, pol ko pa jim vrnem nazaj so pa oh in sploh!  Angry Grrrrr!!! Saj naj jjim bo Ula všeč al ne...briga me, zame je itak najlepša. Se pa najdejo tudi taki, nizko razviti ljudje, ki Ulo za menjajo za kakšnega zajčka,prašička in podobno.

Lp
Logiran
Strani: 1 ... 267 268 269 270 271 [272] 273 274 275 276 277 ... 337   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines