mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 08.10.2024 : 01:24:38

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Strani: 1 ... 266 267 268 269 270 [271] 272 273 274 275 276 ... 337   Dol
Natisni
Avtor Tema: francoski buldog - čvek  (Prebrano 318060 krat)
0 članov in 47 gostov pregleduje to temo.
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #4050 : petek, 12.05.2006 : 07:54:52 »

Jezesna, kaksna obcutljivost... Predvsem bi bilo dobro za vsakega, ki pride sem gor, da prebere vseh teh 270 strani, pa mu bo marsikaj jasno o francozih.
Osebno nisem iskala zacetnih informacij na forumih, ki se mi zdijo edino eden od nacinov spletnega druzenja in menjavanja izkusenj z isto mislecimi ljudmi, ne pa kaksen vir kredibilnih informacij. Karkoli ze preberem tukaj, vedno preverim se kje drugje (vzreditelj, veterinar,...).
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #4051 : torek, 16.05.2006 : 13:44:48 »

Mah kok ste  prec vsi vzkipljivi.Me prov zanima kaksni ste bili vi kot za?etniki brez izkusˇenj,ter kot novinci na tem foromu.

Hmm tukaj sploh ne gre za vzkipljivost ali za forum ampak gre za odgovornost do nekaterih stvari v zivljenju.
Polne odgovornosti tako ali tako ne mores prevzeti... se bo pa  prenesla na starse ali kako drugo odraslo osebo. To pa ne pomeni da ti ne privoscim kuzka prav nasprotno, a zavedati se moras, da bos potreboval veliko pomoci ostalih. Pa ne pozabi francozi rabijo stalno clovesko druzbo... ko bos v soli...
Osnove pa boste dobili prvenstveno od rejca, obstaja pa tudi veliko strokovne literature...
...Pa veliko uspeha med ucenjem in vzgojo...
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #4052 : torek, 16.05.2006 : 13:45:51 »

Ja saj vem da bo drago.. A bom poizkusila vse, le da bi ga resˇila.

Ja spusˇ?aje ma, praska se in pozna se pri dihanju.. ?eprav dihanje povezujem z operacijo. Saj bo enkrat boljsˇe. S tem se tolazˇim, upam le, da bo on zdrzˇal.

Aja nekaj dni nazaj sem kontaktirala tisto kliniko blizu Velenja in so mi odpisali, da povsej verjetnosi res ni alergi?en na hrano, torej bodo potrebni nadaljni testi. ?imprej. Tko da greva kmalu v akcijo.

Bagiiiii... kaj novega.....
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #4053 : četrtek, 18.05.2006 : 10:50:58 »

Mmja.. Neki se je stanje izboljšalo. Sicer ga mažem z nekimi kremami in umivam s šamponom in žajblom, izvora pa še ne vem. Priznam  sram sram sram , kriva sem, ker si nikakor ne morem v zadnjem času vzet tolk časa, da se zapeljem do Logatca, non-stop imam nekaj, zadnjič ko sem se v soboto končno odločla da grem, pa je blo prevroče... Za Torija namreč, ker mu je v avtu zeeelooo prevroče, kljub temu, da imam klimo do konca prižgano...  Undecided
Logiran
maticko
novinec
*
Sporočil: 49


« Odgovor #4054 : četrtek, 18.05.2006 : 14:13:13 »

Lep pozdrav po tolkem času!

Učiraj smo dobili pri nas novo članico- Ulo. Ful je pridna in skor nč ne jokca. Ali spi ali pa raziskuje njen domek. Samo do vrat od sobe pride pa nazaj not v box Tongue

Tako sm vesel res! Končno se mi je uresničila želja da imam kužka. Samo tukaj pr nas je tako vrooooooče. Danes so hvala bogu oblaki, da vsaj malo zbijejo dol vročino.

Nekje v prejšnem postu sm napisal da mi je trgovec priporočil hrano....to sem napisal zato, ker se z nijm poznam in ga tud drugi naokoli zelo hvalijo. Drugače vem kako je to s trgovci.

Iz legla so šli trije ali štirje v Ljubljano, eden v Vrhniko in še v Ivančno gorico in ena k nam domov. Tak cukrček je Smiley je ne dam nobenmu. Mama pa tudi. Najprej sem mislil da jo bom imel samo tko pač za družabnico a ob taki lepotički sem se odločil da jo obvezno peljem še na kako rastavo. Pa še vzrediteljica se mi je zdelo da je bila zelo navdušena nad tem.

Ene "vroče" pozdrave od mene in Ule. Smiley čaw čaw
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #4055 : četrtek, 18.05.2006 : 14:24:39 »

Čestitke Matičko!

Kakšno slikico prilepi, da se bomo lahko slinili še mi... Kakšne barve pa je?
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #4056 : četrtek, 18.05.2006 : 15:50:14 »

Superrrrrrrrrrr .... cakaaaaaamoooooo slikceeeeeeeeeeee
Logiran
maticko
novinec
*
Sporočil: 49


« Odgovor #4057 : četrtek, 18.05.2006 : 18:51:14 »

Hejla,

Se mi zdi, da jst ne morem dajat gor sličic ker mam mini paket.  Undecided
A velja to, da ne dam linka gor, da ga samo napišem pa si ga sami prepišete za mojo galerijo? (nekam čudno sem napisal)

Ula pa je tak bonbonček....ko naredi kaj narobe me že gledajo tiste učke in jst se na vso moč upiram a ne vem koliko časa bom še zdržal Undecided  Smiley Smiley

Drugače je pa (za enkrat) še skoraj cela črna, se ji pa že delajo male proge. Pa pod vratom ima belo črto (ko smo jo prvič videli je bil tisto še križ).

Zdaj postopoma hodima ven, je pa štos v tem da je ves čas v moji sobi. Sploh se ne premakne iz tam. Najprej spi not v boksu (ves čas ima odprt boks) potem ko se zbudi se malo sprehodi po sobi pa nazaj not k igračkam Grin  Edino ko prideva iz sprehoda jo dam na tla pa da sama pride od vrat do moje sobe. (nosim jo namreč ko sv v dvigalu, ki se ga še malo boji). Drugo je sploh ne zanima.

Pa tudi "sem" pa "spat" ji že prehaja malo v kri.  Pa za enkrat se je "samo" enkrat pokakala doma pa trikrat polulala. Na "sem" se se pa takoj odzove, razn če je blizu kaj bolj zanimivega. Ali pa recimo...jo kličem k sebi, najprej veselo teče pa pol kar nekam zavije ali pa se usede Grin Grin Drugače pa nč ne silim še preveč v njo. Najprej naj se navadi na use in bova pol bolj intenzivno.

Lepo se mejte pa crtajte vaše male žvalce! Wink
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #4058 : ponedeljek, 22.05.2006 : 10:09:50 »

Tukaj si ustvari svoj foto album....
http://www.moj-album.com/

Ko bos pa kaj imel gor nam pa poslji link....
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #4059 : ponedeljek, 22.05.2006 : 11:42:22 »

Eno vprašanje: a kdo pozna francozka, ki "stanuje" na Kodeljevem? Imena ulice ne vem, so pa vrstne hiše med Ljubljanico in cesto po Golovcem? Včeraj sem šla tam mimo in je tako prijazno gledal- v bistvu ga je zanimal rižev vafelj, ki ga je žvečila moja nečakinja v vozičku...
Je pa črn samček, z zelo veliko belo liso na prsih, že odrasel...
Logiran
maticko
novinec
*
Sporočil: 49


« Odgovor #4060 : ponedeljek, 22.05.2006 : 14:41:51 »

Živjo

No nisem prepričan če bo Undecided......http://matija-ula.moj-album.com/

Ne poznam nobenga iz Ljubljane, če pa želiš se lahko pri vzrediteljici pozanimam za tiste iz našega legla, ki so šli po Ljubljani.....če sme sploh dajat podatke okoli  Undecided

Lep pozdrav od Ule:)
Logiran
maticko
novinec
*
Sporočil: 49


« Odgovor #4061 : ponedeljek, 22.05.2006 : 14:44:49 »

Aha...sem mislil da če slikc ne smem dajat gor, da ne smem tudi linkov.

P.S.: Slikce so bolj boge ker sem slikal s telefonom

Lp Smiley
Logiran
glihy
novinec
*
Sporočil: 15


« Odgovor #4062 : ponedeljek, 22.05.2006 : 15:57:21 »

Ewo po dolgem casu malo na foromu.Kan je zdaj pri nas ta 6. dan in je ze udomačen ;)nič več se ne boji, šiba po travniku, šiba po hiši, igracko opico je ze cisto raztrgal mamic, recepte raztrgal in se veeelkko drugih norčij ušpičil sem ga ze navadil da lula ter kaka zunaj tako da zdaj naredi na dan mogoce kaksno luzico ali pa še to ne več Cool

GregorF : polno odgovornost prevzemam ze kaksne pol leta kajti imam ze dopolnjenih 18 let.Mislim da z vzgojo in učenjem nimam tezav kajti Kan ze uboga določene ukaze(presenetljivo da ze tako zgodaj),tako da me prosim ne obrovnavat kot res cistega začetnika,ter kot 13 let starega otroka.Kan je zmeraj v druzbi ce ne v moji je pa v očetovi in mamini.Drugače pa pride brat ter punca tako da Kan dobi 100% pozornost skoraj da 24 ur na dan Wink

Evo slikice: http://glihy.moj-album.com/
ps:
tudi moje so slikane z mobitelom tako da niso nevem kako dobre slike.Bom se iz digitalcem poslikal tako da bo slikic ogromno. Smiley
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #4063 : ponedeljek, 22.05.2006 : 16:00:50 »

=Slikce so bolj boge ker sem slikal s telefonom=

Super slikce so!!!! Čestitke!!!! Cheesy Kiss


Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #4064 : ponedeljek, 22.05.2006 : 16:03:51 »

Ooo še en fant - kjuut!!!! Kiss Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 266 267 268 269 270 [271] 272 273 274 275 276 ... 337   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines