mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 07.10.2024 : 17:15:16

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Strani: 1 ... 251 252 253 254 255 [256] 257 258 259 260 261 ... 337   Dol
Natisni
Avtor Tema: francoski buldog - čvek  (Prebrano 317825 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #3825 : torek, 13.12.2005 : 15:01:13 »

recimo, raztrgas kaksno blazino in nap*** kaksnega mimoidocega Grin Grin Grin
Pocohaj banditko.
m.

 Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #3826 : torek, 13.12.2005 : 15:02:25 »

Tina sesa pa res!!!! Pa oddaja osvežilce zraka!!! Se spomneš tiste debate?? Grin Cheesy
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #3827 : torek, 13.12.2005 : 15:03:35 »

In JA Gregor - definitvno smo ga imeli več kot vi v LJ in Torči ni delal prevalov po asfaltu. Tongue Tongue Tongue
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #3828 : torek, 13.12.2005 : 15:16:07 »

Ja, Bagi, ni boljsega osvezilca kot je francozek- kar prilima te na kavc  Wink Res da smo bili brez konkretnega snega, so pa tudi druge prednosti zivljenja v mestu  Wink (ampak metanje po asfaltu ni ena od njih, hehe)...

Ampak Maja, si pa zadela tole z banditko- tocno to je pravi vzdevek za Bubico  Cheesy  Grin
Logiran
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #3829 : torek, 13.12.2005 : 15:26:02 »

Tina,
ne vem sicer kako osvežilni so francozki, toda moj anglež bi lahko bil zaposlen v tovarni osvežilcev in bi kar lepo živeli od njegovega zaslužka Grin.
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #3830 : torek, 13.12.2005 : 15:26:18 »

jah, saj po eni strani ima iste fore kot clani moje male bande, tako da ... sem samo aplicirala obstojeci vzdevek Roll Eyes Grin
Logiran
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #3831 : četrtek, 15.12.2005 : 13:32:45 »

Tina,
kako je z Bubo? Upam, da si upoštevala nasvet maje01 Grin.
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #3832 : četrtek, 15.12.2005 : 13:42:24 »

Luka, blazin sicer ne trgam, napizdim pa kdaj pa kdaj koga (sej to pa Maja dobro ve, pa še kdo tukaj bi to dobro vedel)  Wink A ja, pa seveda smo tisti dan vse postorili namesto nje  Cheesy

Se pa tejle naši banditki čisto meša- zgleda gre skozi drugo puberteto. Zadnje čase ima novo foro- ko je sama doma (zapirava jo v kuhinjo), hodi spat na jedilno mizo  Roll Eyes Sem našla dlake na prtu...
Pa včeraj je prišla sestra s hčerkico (3 mesece) in smo se vse tri namontirale na kavč, pa pride Buba, ljubosumnica in mi skoči v naročje (kar se je v zadnjem letu ni zgodilo samo en dan pred najinim odhodom na dopust), si naredi prostor, se vrti, mljaska, sopiha in se končno zlekne, z enim učem na dojenčku (v stilu: boš videla, jaz sem glavna v tej hiši)  Grin Baraba...
Logiran
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #3833 : četrtek, 15.12.2005 : 14:13:15 »

Ja, vse to poznam. Paco sicer ne spi na mizi, izkoristi pa vsako priložnost, da skoči na sedežno in se zlekne kolikor je dolg in širok (kar ni ravno malo Grin). In ko pride kdo od nas v dnevno, se baraba mala dela da spi.
Sicer pa me veseli, da je Bubica v redu in , da zna pokazati, kdo je glavni v hiši Wink.
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #3834 : četrtek, 15.12.2005 : 14:19:57 »

Hehe Tina sej je taglavna a ne!!!
Se pa vidi da je atletinja... mislim da ma rekord v skoku v visino med francozarjih....  Wink Roll Eyes Smiley
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #3835 : četrtek, 15.12.2005 : 14:45:37 »

Jah, zadeve nam malo uhajajo iz rok  sram

Danes je miza odmaknjena na sredino kuhinje (ker hudiček si vseeno vzame za vmesno postajo klopco pri oknu, po mojem ne skače direktno gor- čeprav nisem tako zelo prepričana), bomo videli, če bo kaj sledov  Roll Eyes
Logiran
žuža
rad pišem
****
Sporočil: 388


WWW
« Odgovor #3836 : četrtek, 15.12.2005 : 15:46:22 »

Bravo Buba-pokazat je treba kdo je taglavn v hiši in seveda kdo je na svojem teritoriju. Buba je ravnala točno tako kot je treba Cheesy Cheesy
To, da je jedilna miza ful kul poznamo tudi mi- zato je tudi prišla Žuža do čokolade zadnjič. Pikce in vnetje gre na bolje. Drugače pa je naša prvakinja v skoku v daljino. Na pojstlo skoči v zaletu tudi 1 meter.
Sem pa ugotovila, da imajo naši kužki ful dober spomin. Poleti enkrat je en fantek petih let malo čudno ravnal z mojo gospodično pri igri zunaj. Ko sem ugotovila, da ni preveč nežen z njo sem jo umaknila. Zadnjič enkrat pa je
spet naletela na tega fantka in ko ga je zagledala je začela po malem renčati na njega. Takoj se ga je spomnila. Roll Eyes
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #3837 : četrtek, 15.12.2005 : 17:08:09 »

Se pravi se nam obeta CSI Ljubljana hehe....
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #3838 : četrtek, 15.12.2005 : 18:54:02 »

No pa smo spet od veta. Cry

Torči se je danes na šihtu ves dan čudno obnašal. Bil miren, kar je čisto nasprotje njegovemu obnašanju, ko ne zdrži 5 minut na miru. Potem sem opazila, da si stalno liže zadnjo tačko in ko je končno vstal, da bo šel popit malo vode, sem šele opazila, da ima fuuuull natečeno tačko. Hitro sem jo seveda pregledala in ugotovila, da nikjer ni nič videt in pač sklepala, da je verjetno čudno stopu in ima natečeno. Takoj po šihtu sva odšla do veta in ko sem ga tam dvignila na mizo, sem na roki opazila kri. Še enkrat sem pogledala in videla, da ima na tački vreznino (malo nad pregibom tačke - ne vem točno kako se reče temu predelu). Ta kri niti ni bila čista kri, ampak sem zraven opazila še neko rumenkasto tekočino. Ko ga je veterinar pogledu je takoj potrdil, da se mu je tačka močno zagnojila in če oteklina do jutri ne izgine oz. da ga ta gnoj zapusti, bo treba zarezati, da gnoj steče vn. Cry Danes mu je dal neke antibiotike in jod, da mu razkužujem rano, jutri pa morava nazaj, da ga še enkrat pogledajo. Je bil pa mali danes pri vetu prvič čisto nervozen in tako je cvilil, kot da bi ga iz kože dajali. Shocked Pa mu sploh ni še nič naredila. Še termometra mu ni mogla vstavit v zadnjico. No, ko ji je le uspelo za kakšne pol minute, je ta pokazal vročino. Točno niti ni vem, ampak je rekla, da je povišana. Ah bogi mali. Sem ga pa danes prvič tehtala pri vetu, da vidim če naša domača tehtnica kaže pravilno in je imel nekaj čez 16,5 kg.

Fuuuull upam, da se bo situacija čez noč umirila in da ne bo potrebe po rezanju. Ali v tem primeru dajo anestezijo?? Pojma nimam kako to gre. Ta trenutek malček miruje in spi na svojem stolu. Upam da bo tako tudi ostalo, saj je dohtar izrecno svetoval mirovanje, razen nujnih potreb.

Tole z Bubico me je pa prav nasmejalo. Grin Grin
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #3839 : četrtek, 15.12.2005 : 18:59:47 »

Aja sem pozabila napisat, da pojma nimam, kje bi se lahko udaru. Sinoči je sicer skočil s kavča in se butnil v rob mize in mislim da ravno v to tačko. Ampak a je možno da je oteklina nastala šele danes in da bi se mu zaradi tega zagnojilo??  Huh Drugega res ne vem kaj bi lahko bilo, saj sem bila non-stop z njim, še ponoči danes, ker sva bila pač sama in mi je delal družbo v postelji. Tongue
Logiran
Strani: 1 ... 251 252 253 254 255 [256] 257 258 259 260 261 ... 337   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines