mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 02.07.2024 : 21:57:54

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Strani: 1 ... 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 ... 337   Dol
Natisni
Avtor Tema: francoski buldog - čvek  (Prebrano 309363 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #345 : torek, 15.02.2005 : 00:33:40 »

Katja, kakšne lepe štrukeljce si nam predstavila. Ob takih slikah me malo mika, da bi imela psičko, ki bi enkrat imela mladičke... Tina, ne vem, če ti malce ne zavidam!

Hugo ima novega prijateljčka, ki je približno njegove velikosti (malo večji) in se potem preganjata kot nora, da sem prav zadovoljna. Se mi zdi, da je posvetlel oziroma je postal še bolj marogast, kile pa tudi pošteno pridobiva. Sedaj jih ima že 8,5. Meni se vseeno ne zdi ravno debel, čeprav ga ljudje ogovarjajo kot "prašiček sem pridi" in "glej ga debelinkota"... Potem pa slišim tudi take, da je tole udomačen zajec za dobro obaro in kako smo čudni, ker šetamo mačko. Prav vznejevoljijo me taki komentarji.

Se mi zdi, da tale forum prav lepo napreduje - če nekaj časa ne pogledam so pred mano kar nove strani - zelo lepo, saj komaj čakam da zvem kaj novega o vaših kosmatincih!

LP,
M.
Logiran
JennyK
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 435


« Odgovor #346 : torek, 15.02.2005 : 08:21:31 »

[quote author=marjana... čeprav ga ljudje ogovarjajo kot "prašiček sem pridi" in "glej ga debelinkota"... Potem pa slišim tudi take, da je tole udomačen zajec za dobro obaro in kako smo čudni, ker šetamo mačko. Prav vznejevoljijo me taki komentarji.
/quote]
Oh, Marjana, mislim da tudi drugi poznamo take primitivne izjave soljudi...  Sad  Ampak mislim, da je to treba popolnoma ignorirati!! Ljudje so milo rečeno bebasti in očitno nedorasli! In prosim Vas - bodite ponosni, da imate tako krasnega kužka kakor je francozek!!! Oh, meni osebno so take slike, pojave in srčki, da je bila ena od alternativ moji Jenny ravno francozek. Tako da četudi nimam francozka, pa z veseljem spremljam vaše debate!!
Logiran
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #347 : torek, 15.02.2005 : 08:31:43 »

Meni se vseeno ne zdi ravno debel, čeprav ga ljudje ogovarjajo kot "prašiček sem pridi" in "glej ga debelinkota"... Potem pa slišim tudi take, da je tole udomačen zajec za dobro obaro in kako smo čudni, ker šetamo mačko. Prav vznejevoljijo me taki komentarji.

Marjana,

kar navadi se na take izjave. Saj veš, da normalen - in pri tem mislim dejansko normalen - človek takih komentarjev ne more imet. Tudi jaz na sprehodu s Pacotom poslušam razne "pametne" domislice velikih umov, pa me vse skupaj počasi že zabava. Sem se že navadil. Če mi je kdo še posebno zoprn, potem s psom bolj naglo stopim proti njemu Grin in se še ni zgodilo, da ne bi utihnil. Paco je pa tako ali tako igriv in začne sopsti in vleči, ker misli da se bo lahko igral, ljudje pa mislijo, da jih bo napadel. Poišči tudi ti kakšno zdravilo za njih.
Počohaj in polubčkaj Hugiča!
Silvo
Logiran
Katja K.
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 466


« Odgovor #348 : torek, 15.02.2005 : 10:22:58 »

Marjana, saj veš, na vse področjih življenja se vedno najdejo ljudje, ki mislijo, da so njihove butaste izjave tako pomembne, da jih nihče ne bi smel preslišati.  Undecided  Takim je kazen že to, da morajo živeti sami s sabo. Wink Ti se pa nič ne sekiraj. Bodi vesela, da imaš Hugca in presliši kretenizme, pa bo. Smiley

Luka, danes se mi je sanjalo, da ti še vedno iščeš francozka (saj vem, da imaš zdaj Pacota, ampak...) in jaz sem slučajno vedela za eno leglo in sem te skušala obvestiti... skartka cela drama!  Roll Eyes Izgleda da preveč časa preživim tule gor, da se mi ponoči že sanja o vas in o kepicah. Grin
Logiran
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #349 : torek, 15.02.2005 : 10:29:35 »

Katja, lepo Cheesy Wink.
Trenutno ne iščem francozka, če se pa kaj poznam, bo tudi to čez nekaj časa aktualno Cheesy.
Želim ti miren sen, brez morečih sanj o meni Grin.
Silvo
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #350 : torek, 15.02.2005 : 10:56:50 »

Marjana,

naj te potolažim: na začetku sem se tudi jaz sekirala, ko mi je nekaj starih tetic iz bloka govorilo, kako imam debelega psa pa da to ni zdravo in da naj ji zaboga zmanjšam porcije hrane  Roll Eyes Pa sploh niso vedele, katero pasmo imam, samo Bubica se jim je zdela malo okrogla (pa je med bolj suhcenimi buldogci)... Zdaj se ob teh komentarjih samo zabavam in z užitkom opazujem zgrožene poglede mimoidočih npr. na Šmarni gori, ko se zgražajo, kako lahko takega debelega psa tako gonimo v hrib (v stilu: revica je cel teden doma, leži pred zvrhanim krožnikom hrane, potem pa hočemo lenarjenje nadoknaditi in jo 1x na teden peljemo na Šmarno). Nihče pa ne pomisli, da se midva 100x bolj matrava, da prideva gor, kot pa Buba  Grin Na komentarje v stilu "mami, lej ga zajčka" in "sej je k kšna mucka", smo se pa že navadili... Edino tega ne prenesem, če mi kdo za hrbtom reče, da imam grdega psa- točno to se je namreč zgodilo v nedeljo na Golovcu: midva se lepo sprehajava, Bubica teka okoli in išče palčke v listju, pa gresta dve gospe nasproti. Ena potem zašepeta (tako da se je valda slišalo) drugi: "Lej, to so pa tisti psi, k so ful grdi pa ful dragi"  Angry  Angry  Angry To me pa razjezi... Meni so tudi nekatere pasme manj simpatične pa tudi ne bi nikoli rekla lastniku, da ima grdega psa, ker vem, da je zanj najlepši in da ga ima blazno rad.

Sem pa včeraj govorila z lastnikov Hugotove sestrice in smo se zmenili, da se v kratkem dobimo in kakšno rečemo. Komaj čakam, da jo vidim  Cheesy Kar pa se tiče mladičkov od Bube, srčno upam, da nas bo kaj takega "doletelo" še letos, saj bo Bubica septembra stara že 2 leti...

Pozdravček vsem in bodite še naprej tako pridni, me je res razveselilo, ko sem odprla to temo in je bilo toliko novih postov  Smiley
Logiran
JennyK
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 435


« Odgovor #351 : torek, 15.02.2005 : 11:56:31 »

TinaZ, ali lahko eno neumestno vpr: ali hodiš na Šmarno čez Peske? Ali pa morda bolj pogosto nek fant (sklepam da tvoj fant)? Glede na to, da sem jaz praktično vsak dan z Jenny gor, precej pogosto srečava enega frenčija in sem jaz vedno čisto medena... Ampak se ne pusti cartati... na mojo žalost!  Undecided
Logiran
JennyK
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 435


« Odgovor #352 : torek, 15.02.2005 : 11:57:04 »

Frenči, ne fant, hehehe!
Logiran
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #353 : torek, 15.02.2005 : 12:03:08 »

Frenči, ne fant, hehehe!

Sem se ustrašil, da ne boš poravila Grin Cheesy Grin Cheesy.
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #354 : torek, 15.02.2005 : 12:07:47 »

JennyK,

ja ponavadi gremo čez Peske, Anže pa ne hodi ravno pogosto gor, pa če gre sam z Bubo, ne vem, po kateri strani gre. Čisto možno, da smo se že kdaj srečali- katerega psa imaš pa ti? Naslednjič me kar pocukaj za rokav  Wink
Logiran
JennyK
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 435


« Odgovor #355 : torek, 15.02.2005 : 12:10:18 »

Jaz imam "puhasto" kepico; belo po defaultu (čeprav sedaj, ob takem blatu ni bela!). Definitivno pa bom naslednjič vsaki lastnici, ki se bo s kakih francozkom pojavila na Šmarni - zatežila, če sta Tina in Buba....
Logiran
JennyK
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 435


« Odgovor #356 : torek, 15.02.2005 : 12:12:06 »

Sem se ustrašil, da ne boš poravila Grin Cheesy Grin Cheesy.
Hehe, kaj pa veš.... tudi ženske znamo biti prav "napadalne", hehe! No, malo heca mora bit', kajne?  Wink
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #357 : torek, 15.02.2005 : 21:00:32 »

Ja, ja točno tako je kot razlagate!

Zadnjič me je nek pametnjakovič pred blokom napadel, da je nič kaj drugega kot zgrožen, ko vidi kaj smo eni lastniki psov sposobni narediti iz njih. Ta pes - meril je na Hugiča - je očitno predebel in mu ne delam nobene usluge, če ga pitam vsake pol ure !!!??? Najbrž se sploh ne zavedam kako ogrožam njegovo zdravje in če se taka žival enkrat navadi žreti mu kil nikoli ne bom mogla zbiti.

Še sedaj se naježim, ko se spomnim nanj. Moje razlage, da je to taka pasma in tako naprej je seveda preslišal.

Ja Tina, tisto ko pa za hrbtom komentirajo in še z namenom tako na glas, da ne moreš preslišati, pa če imaš krompir v ušesih,  pa v meni zbuja prav prezir. Se pa kar nasmehnem, ko gremo na Rožnik in sem pa tja slišim, da je krasotec!



M.
Logiran
Katja K.
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 466


« Odgovor #358 : sreda, 16.02.2005 : 10:53:50 »

Pa kako lahko kdo reče za Hugota, da je predebel?  Angry Sem šla prav še enkrat nazaj gledat slike, pa ni nič debelušen ampak je totalno lep. Naspoh se mi frenčiji ne zdijo debelušna pasma. No sicer nisem ravno nek strokovnjak ampak vseeno...
Logiran
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #359 : sreda, 16.02.2005 : 11:13:12 »

Pa kako lahko kdo reče za Hugota, da je predebel?  

Vsak nepoučen"poznavalec" Angry. Ljudje v večini primerov poznajo itak samo nemške ovčarje in "lassie", mogoče v zadnjem času še zlate prinašalce. Vse drugo je za njih španska vas. In potem sodijo tako povprek Huh. Jaz jim tega niti toliko ne zamerim, se pačne spoznajo. Bolj mi gredo na živce tisti, ki takšne stvari govorijo s prezirom, ki si ne upajo direktno povedati, da jim določena pasma ni všeč (do česar imajo sicer vso pravico) in tisti, ki govorijo za hrbtom Roll Eyes. Za mojega psa lahko rečejo karkoli, zame je vedno najlepši pes, kar jih je kdaj bilo.
Logiran
Strani: 1 ... 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 ... 337   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines