mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 07.10.2024 : 05:24:29

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Strani: 1 ... 225 226 227 228 229 [230] 231 232 233 234 235 ... 337   Dol
Natisni
Avtor Tema: francoski buldog - čvek  (Prebrano 317634 krat)
0 članov in 47 gostov pregleduje to temo.
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #3435 : torek, 11.10.2005 : 15:06:41 »

Ja super ....saj bo samo
Na zalost gre pri kuzkih vcasih bolj pocasi.... sma pa optimisti... Roll Eyes
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #3436 : sreda, 12.10.2005 : 16:01:00 »

Joj, toliko dela imam, da komaj še utegnem pogledati kaj se dogaja na forumu.  Sad Lepo, da je Dee Dee ok, pa da se stanje pri Žužiki izboljšuje.

Naša rojstnodnevna igrača/Dare je že od zdavnaj brez repa, polnilo pa leti ven po vseh šivih. Ker sem ob priliki zagledala Hugota, kako hiti žvečit tisto umetno peno, sedaj Dare sameva na polici. V zameno Hugo piska kot za stavo in zahteva neskončno pozornosti in ukvarjanje z njim.   sram Če kaj likam ali pospravljam, tako da se gibam, potem da včasih nekaj časa celo mir, ko pa se vsedem za računalnik očitno misli, da nič ne počnem in postane sitnoben.   Cool

A se znajo vaši štrukli sploh sami kaj zamotit?
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #3437 : sreda, 12.10.2005 : 16:11:27 »

Ja Tanja tudi mi mamo s Torzlnom kar precejšnje probleme z njegovo sitnobico. Matr non-stop naj bi se po njegovem nekdo ukvarju z njim. Sploh kadar ga vzamem v službo, čeprav mu sabo vsakič privlečem njegove igrače od doma. Edinokrat ko se res sam zamoti je takrat, ko žveči kako umetno kost ali pa takrat ko je še imel jelenov rog.. Cry Žal jih še do danes nisem dobila. Očitno bom mogla najti kakšnega novega lovca. Zadnjič sem sicer rekla še dvema, vendar jih od takrat še nisem srečala. Ker teli rogci so res zakon. Tudi z raznimi palcami se rad zamoti, vendar mu jih v stanovanju pač ne pustimo. He he Tanja srečkica, da ti da med pospravljanjem in likanjem največ miru (lahko to večkrat počneš  Grin ), mene ponavadi Torči ravno takrat hakla, ker je prepričan da se takrat hočem igrat z njim. In non-stop hodi za mano po stanovanju. No, edino ta trenutek spi v svoji košari  Shocked , kar sem še posebno presenečena, saj običajno leži zraven mene. Mogoče je že zmatral današnji sprehod.. Roll Eyes Ups medtem ko tole pišem se je že primajal in me gleda kaj počnem.. Smiley
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #3438 : sreda, 12.10.2005 : 16:17:55 »

Ja, si ga prehiro pohvalila. Tudi Hugo nama non stop sledi. Ko mislim, da najtrše spi in se odpravim v kopalnico ali iz dnevne v jedilnico.... takoj našpiči ušesca in je že pri meni. Potem pa debelo gleda kaj iščem. No in že steče proti igrači, da bi ga lovila.

Res je, jelenov rog je bil učinkovit. Stisnil ga je med tačke in ibdeloval. Kje so tisti časi....Tudi jaz fehtam okrog, pa ni nobenega feedbacka. Pa ne samo, da se je zamotil, tudi zobe je imel bolj čiste! Roll Eyes
Logiran
žuža
rad pišem
****
Sporočil: 388


WWW
« Odgovor #3439 : četrtek, 13.10.2005 : 07:09:20 »

Naša Žužika je moja senca. Ko kuham sedi pri mojih nogah. Če se premaknem se premakne tudi ona. Kar se pa tiče rogov so pa čisto res zakon. Tudi jaz sem jih nabavila in moram rečt, da jih gloda kot nora.
Se včasih kar bojim, da si bo zobke polomila tako škrta.  Cheesy
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #3440 : četrtek, 13.10.2005 : 08:54:12 »

Hi....vsem
... pri nas pa  zopet  nosimo hlacke - tangice.. hehe ja malo hitro je to prislo .. prvic je mela maja.. se pravi po 5ih mesecih... upam da bo naslednja menstruacija sele cez 8 mesecov... ni mi jasno zakaj je tako pohitela....  Tongue Tongue
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #3441 : četrtek, 13.10.2005 : 09:58:29 »

Ja res so smešni tile naši cukri. Jaz sem se svoje sence že kar privadla, moram rečt. Le non-stop je treba bit pozoren kam stopiš in pač stalno gledamo na tla. Najbolj mi je simpatičen ko jemo, saj nepremično gleda in se mu iz ust cedi slina, ki mu seže čisto do tal!! Shocked

Kaj je novega z Žužinim zdravjem??

Tole z Didiko pomoje ni nič neobičajnega, vsaj pri naši kužiki je blo vedno normalno, da jo je imela dvakrat letno. Huh Roll Eyes No, čisto na tekočem pa nisem. Sem pa kar malo folš po eni strani psičkam, bolje kot vsak mesec je vseeno.. sram
Logiran
žuža
rad pišem
****
Sporočil: 388


WWW
« Odgovor #3442 : četrtek, 13.10.2005 : 12:26:27 »

Ja uboga DD. Zdej jo bodo pa skoz oboževalci gnjavili in ne bo imela nobenega miru Undecided
Z mojo Žužiko je pa takole:
hrope še zmeraj, vendar se mi je do včeraj zdelo, da malo manj, ampak ponoči je imela nek čuden napad, ki je zgledal kot, da se ji je zaletelo in ni
mogla do zraka, potem pa je zrak vlekla vase skozi nos, slišati je bilo prav grozljivo, kot, da ima nos pospolnoma zaprt. To je trajalo kakih 15 minut, pa še potem se mi zdi, da je bolj glasno dihala.
Lulika se ji od gonitve naprej še zmeraj ni zmanjšala in ima rahlo vneto,kar ji po nasvetu veterinarja mažem z otroško kremo, ampak ker se mi zdi, da ne pomaga kaj dosti sem bila ravnokar v lekarni in nabavila bepanten kremo. Upam samo, da bo nucala. Undecided
Drugače pa je normano živahna lubica mala Cheesy
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #3443 : četrtek, 13.10.2005 : 13:56:56 »

Ojoj enih težav.. upam da čimprej zginejo. Močno držim pesti.

Ko si ravno omenila tisti Žužin 'napad' danes ponoči, sem se spomnela enega jutra že pred časom, ko sem Torija peljala zjutraj na potrebo in se je začel kot nekako davit oz. kot da bo bruhal peno, potem pa je obstal kot okamenel in padel na bok. Par sekund je obležal, potem pa sem ga seveda od strahu hitro dvignila na noge in je bil spet naprej živahen kot da nič ni bilo.. Še danes mi ni jasno kaj bi to lahko bilo?? Undecided
Logiran
žuža
rad pišem
****
Sporočil: 388


WWW
« Odgovor #3444 : četrtek, 13.10.2005 : 14:05:14 »

O ubogi Torči. Cry
Mene bi kap Undecided
Me pa zanima, če ima kdo podobno izkušnjo.
Pa tudi dozdeva se mi, da so se vse zdravstvene težave pri moji lubici
začele z gonitvijo oz. takoj po njej. Prej je bilo vse OK.
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #3445 : četrtek, 13.10.2005 : 14:27:34 »

Ja sej mene je tud skorej kap. Sosedje so me kar gledali, ko sem 'vreščala' od strahu, ker nisem vedla kaj se dogaja in nisem vedela kaj se dogaja oz. kaj se bo zgodilo.. Še potem ko je bilo že vse OK, sem se jaz še kar tresla in še danes mi tisti dogodek ne gre iz glave. Moj se je sicer z nekom pogovarju in je reku, da je to čisto normalno, ker takrat pač ne pride do kisika in je tako, kot bi rahlo izgubil zavest. Ne vem. Jaz sem v tistem trenutku mislila, da gre mogoče za epileptični napad, vendar ker se Torči ni nič tresel, sem videla da to ni to. Kaj pa vem. Upam le, da se to ne bo več ponovilo.

Ne predstavljam si kako hudo ti mora bit, ker vem da bi rada pomagala Žuži, pa nič ne moreš.. če še dohtarji ne vejo kaj je.. Undecided Hudo, hudo.. Upam, res da se čimprej pozdravi in res nobenemu ne privoščim tega.
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #3446 : petek, 14.10.2005 : 12:17:51 »

Hugi ima novo ovratnico. Žal ni tista z interneta, ker nimam niti toliko časa, da bi se vsedla in eno izbrala. V glavnem, bistvo je v obnašanju Hugija v štacuni, kjer sva jo zbirala. Kot zanalašč je ena starejša prodajalka nekaj zlagala poleg povodcev in ovratnic, ravno ko sva midva priletela v trgovino in se nikakor ni spravila kam drugam. No, začela sem zbirati, Hugo pa je bil čisto nemiren, ker so mu vsi tisti zajci in hrčki tako dišali. In potem zavoham nekaj zelo smrdljivega - seveda sem takoj vedela zakaj gre - amapak sem se delala kot da ni nič, s kotičkom očesa pa sem opazila, da je prodajalka postala vsa zelena in me je zelo postrani gledala. In me je bilo seveda sram, ker si je mislila, da se krivec jaz. Ok, zadeva se malo razkadi, nakar Hugo spusti še enega in potem še enega in zadeva je bila že nevzdržna. Zame, ker mi je bilo nerodno, za prodajalko pa, ker ni več dihat mogla. Potem jaz končno izustim: pejva Hugi, preden vse zasmradiva, prodajalka pa takoj začne, da to pa so ornk težave, da kuži trpi, naj mu zamenjamo hrano, kaj mu dajemo in na koncu: "Najbrž je težko živet s takim psom." Za konec pa ga je ena druga obiskovalka pred kaso počohala in dodala, da je debel, jaz pa užaljeno, da je čisto taprav in da tak mora biti.  ( žal ga Hugo tokrat ni spustil)  Cool Roll Eyes
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #3447 : petek, 14.10.2005 : 12:29:04 »

He he bravo Hugi!! Cheesy Meni pa po pravici povedano ni čisto nič nerodno v takih situacijah. No, vsaj do zdaj vsi vejo, da vonjave prihajajo z njegove strani in samo vihajo nos in se mu smejijo. Me je pa začelo skrbeti, ker se je zadnje čase kar precej shladilo in ponovem hodimo na kavo v zaprt prostor, tam pa zna bit hudič, ker imajo notri še hrano. Tongue Ampak, moram potrkat, da Torzič niti nima tako hudih problemov s tem. Se mi zdi, da vedno manj in včasih pride, da ga tudi po par dni ne zavohamo. Roll Eyes Se jih pa zato sliši, ampak bolje tako, kot da smrdi. Wink

Edino zadnjič 1x, ko ga je pazila tašča in je šla s prijateljico na kavo (sedele sta zunaj), je prijateljica non stop vihala nos in nato je le rekla: 'Ti a se čva presest, ker tuki tkoooo po smeteh smrdi, da ni za zdržat!?' Hahaha in potem ji je tašča lepo razložila, da kamorkoli se bosta presedle, bo vonj isti. Grin
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #3448 : petek, 14.10.2005 : 13:28:02 »

Moram reči, da jih Hugi bolj spušča, če mu pripravimo kakšno drugo hrano namesto briketov. Npr. po jajcu je smrad res extra nevzdržan. Pravzaprav po vonju lahko ugotoviš kaj je jedel.

Razmišljam o nakupu plaščka.  Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Včasih mi je bilo to tako zelo neumno, sedaj pa me grabi, da bi ga "naštimala". A ga kdo od vas že ima?
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #3449 : petek, 14.10.2005 : 16:22:34 »

Ja to sem pa že pogruntala, da se ponavadi zavoha kaj jejo. sram Ampak Torčijeva hrana temelji predvsem na briketih, tako da so vonjave večinoma kar iste. In btw: že zadnjič sem omenila, da tudi trkanje več ne pomaga - ravno danes mali spet prdi kot zmešan, kot da bi vedu, da sem prejle napisala, da mi nimamo teh problemov. sram Zdej pa mam!

Ne mi nimamo plaščka, verjetno pa to ni tako švoh ideja, glede na to da jih rado zebe, vendar si jaz sploh ne prestavljam naših knedljov zavitih v kakšne cunjice. Roll Eyes A si jih že kje pri nas gledala??
Logiran
Strani: 1 ... 225 226 227 228 229 [230] 231 232 233 234 235 ... 337   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines