mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 02.07.2024 : 22:08:07

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Strani: 1 ... 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 ... 337   Dol
Natisni
Avtor Tema: francoski buldog - čvek  (Prebrano 309364 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Katja K.
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 466


« Odgovor #300 : ponedeljek, 31.01.2005 : 19:03:04 »

Poslano! Hvala za pomoč. Smiley

Za Kojekove vem, da so vredni zaupanja, samo rajši preverim vse, kar me zanima, saj razumeš. Tudi jaz bi bila vesela, če bi nam uspelo. Cheesy
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #301 : torek, 01.02.2005 : 10:19:52 »

Živjo,

ta dva simpatična francozka nam pošilja Katja K.  Cheesy (prvič dajem fotke gor, tako da se opravičujem zaradi neenake velikosti)

Na tegale spodaj še čaka (držimo pesti, da malček pride k njej)



Ta spodaj pa je Paco, njen prejšnji francozek, ki ga žal ni več  Cry Katja, iskreno sožalje...

Logiran
Katja K.
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 466


« Odgovor #302 : torek, 01.02.2005 : 11:44:09 »

Hvala Tina!
Samo, da te popravim, Paco ni bil samo moj, je bil kar od cele družine, še najbolj pa je bil navezan na fantovo mamo, je spal pri njej. Cheesy

A vidite razliko v ušesih? Smiley
Logiran
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #303 : torek, 01.02.2005 : 12:00:57 »

Katja K,

tudi meoje sožalje za Pacota. Tudi mi imamo Pacota, sicer angleškega buldoga in tudi ta je naš.
Glede ušes pa mislim, da se bo stanje še precej spremenilo, saj je psiček še mlad in se ne razvijajo enakomerno. Sicer pa, kot je napisala že Tina: če ti je psa priporočila ga. Kojek, potem ne rabiš skrbet. Mislim, da v Sloveniji ni takega vzreditelja, kot ta gospa, ki vedno rada pomagain se na francozke res spozna.
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #304 : torek, 01.02.2005 : 13:01:55 »

Katja,

še ena zadeva: tale mladiček ima po mojem mnenju na tej fotki šele kakšne 3 tedne in res ne more imeti velikih ušesk Wink paco je pa na tej fotki ravno v tisti fazi, ko zrastejo ušesa, glava pa še ne  Grin Smo imeli isto "težavo" pri Bubi- kasneje se na srečo vse lepo znormalizira... So pa v določenih obdobjih res smešni, tile naši netopirčki  Kiss
Logiran
Katja K.
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 466


« Odgovor #305 : torek, 01.02.2005 : 13:29:37 »

Ta mali ima na fotki mislim da 4 tedne  Grin. Res je, da Pacota v tej starosti sploh nisem videla. ko sva se prvič srečala je bil pa že netopirček, samo en uhelj mu še ni stal pokonci. Pa je bil zato še bolj luškan. Cheesy

Hvala obema za spodbudne besede. Bom sporočila, če bo kaj novega.
Logiran
ajka333
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 56


« Odgovor #306 : sreda, 02.02.2005 : 20:54:06 »

Ce se spomnim nase Ajke, je bil prvi stavek moje sestre (nismo ji povedali, da bomo kupili psicka): a zdaj ste si pa crnega zajca umislili. Doma smo imeli belo zajcico Mimi. Ocitno so jo bila sama useska, stala lepo pokonci, zdaj pri njeni castitljivi starosti, pa se je en uhek povesil.
In ce pogledam tega Pacota , vidim podobnost z naso Ajko:). Ta crnuhec je pa nekaj posebnega, malce drugacen buldi.

Ajda

[izbrisani nepotrebni "entri"; Jana]
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #307 : četrtek, 03.02.2005 : 09:56:03 »

Ooooo, Ajka333 is back  Grin Me zelo veseli, da si se spet oglasila- kako je kaj Ajkica? Še nosite štumfke? Mi smo ob naših težavah z alergijo (zaenkrat smo jih rešeni- potrkam raje 3x na les) tudi probali nosit štumfke, izgledalo pa je tako, da smo jih obuvali 5 minut, sezuli pa so se "sami od sebe" (z izdatno bubino pomočjo) po manj kot 5 sekundah  Roll Eyes

Ko sem videla Katjinega Pacota na tej fotki, sem se takoj spomnila na Ajko- sta si zelo podobna...

Še eno vprašanje za Katjo K.: kje ste pa dobili Pacota?
Logiran
ajka333
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 56


« Odgovor #308 : četrtek, 03.02.2005 : 17:14:15 »

Te tezave sanirali, zaenkrat ni tezav s tackami, da bi jih krvavele, ima pa tegobe starostnikov, kot sem ze zapisala v rubriki staranje:) in ocitno je to normalno pri psu te starosti. Ja, res je Paco tak kot je bila Ajka:)  Se bom potrudila in kaj oglasila s kaksnim komentarjem.

[izbrisani nepotrebni "entri"; Jana]
Logiran
Katja K.
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 466


« Odgovor #309 : sobota, 05.02.2005 : 10:48:14 »

Zdravo ajka333!
Ja, Tudi pri Pacotu se je zgodilo, da je kak otrok vpil: "Mami lej ga zajčka!"  Grin

Kako to misliš drugačen? Tudi meni se namreč zdi, da je kar velika razlika med njim in Pacotom, čeprav kot sem že rekla, Pakija nisem nikoli videla tako malega.

Tina, Pacota nismo kupili pri vzrediteljih ampak pri enem luštnem paru bizu Vodic. Mislim, da so imeli samo 2 mladička, Pacota in še eno punčko, Rito, ki je bila čisto črna. To so bili prvi mladički njune kužke (ime ji je Lula). Takrat sta rekla, da jo bosta zdaj dala sterilizirat.
Logiran
ajka333
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 56


« Odgovor #310 : sobota, 05.02.2005 : 18:40:48 »

Nasa Ajka je bila uhata:) kot tudi tvoj Paco in ta na sliki,ki je srcek nad  nad srcki, ima pa malo manjsa useska. Res je,da mladickov od francoskih buldogov pred 6 tednom starosti nisem videla in da ne vem ce so tudi taksni z majcenimi useski. Je pri ta psicek z malo manjsimi uheki primerek cudovitega buldija, v katerega se resnicno lahko zaljubis, se preden pride majcena kepica domov:).
Ajda
Logiran
Katja K.
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 466


« Odgovor #311 : ponedeljek, 07.02.2005 : 10:17:33 »

Tudi men je mali totalno luškan Roll Eyes. Mi je bil pa Paco prav zaradi ušes tak cuker. Všeč so mi ti veliki uhlji na francozkih. Mogoče mu še zrastejo. V kratkem pričakujem nove slikce, pa jih bom dala gor.
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #312 : torek, 08.02.2005 : 16:08:51 »

Jooooj, kako ste se razpisali, od kar sem zadnjič pogledala na forum.

Naš Hugo je imel kot mladič baje najmanjša ušeska v leglu, pa so mu potem prav lepo pognala. Pripela sem nekaj novih slikc v album in si pri tem še enkrat ogledala Tinino Bubico - ko so mladički so res nekaj posebnega! Srčki, da ni večjih.

Hugo je bil dva dni nazaj tako žalosten, kot da bi vstal z levo nogo. Sploh se ni hotel igrati, niti z nama, niti s prijateljčki na sprehodu. Ne vem, kaj ga je zagrablo. Samo gledal nas je s tistimi velikimi očki, kot da bi hotel reči: "Vi pa res nimate pojma."  Naslednje jutro je bil isti, nato pa kot bi mignil začne grist in skakat in noret, kot da ni nič. Moj fant se je kar za glavo držal, da ima zdaj dva s simptomi PMS-a.


M.
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #313 : sreda, 09.02.2005 : 10:08:18 »

Marjana, tele slikice so mi prav polepšale dan  Cheesy Ob tvojem Hugiču zgleda naša Bubica prav malo progasta  Grin Vedno bolj se navdušujem nad čisto progastimi francozki, kaj pa vem, mogoče me pa v bližnji prihodnosti čaka nekje še kakšen tigrček  Wink (enega krasnega imam doma na koledarju- odlična zadeva, kupljena na Amazonu, za vsak mesec v letu po en blazno lep francozek- priporočam vsem, ki obiskujete tole temo)... He he, sem malo zašla...

Glede Hugotove "depresije" se pa nič ne sekiraj, ga bo že minilo- se tudi pri nas pojavlja, da se Buba drži, kot da bi jo vsako jutro tepli, pa stradali in ignorirali  Grin in to seveda brez razloga. Anže vedno reče, da ji je preveč lepo pri naju in je zato malo zdolgočasena... Pravi igralci so tile francozki  Grin imajo naštudiran tak pogled, da res misliš, kot da je s psom kaj narobe  Roll Eyes

Lepo se imejte vsi pa radi imejte svoje frenchije  Wink

Lp,
Tina

P.S.: Upam, da se bo kmalu kaj javila tudi Ana, ki ima baje (končno) novega francozka- v Ljubljani se novice hitro širijo  Wink Moram še pogledat njen nickname pa mi trenutno forum takoooo počasi dela...
Logiran
Katja K.
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 466


« Odgovor #314 : sreda, 09.02.2005 : 10:46:58 »

Kje pa lahko vidimo album od marjane?  Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 ... 337   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines