mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 28.09.2024 : 22:44:03

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Strani: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 ... 337   Dol
Natisni
Avtor Tema: francoski buldog - čvek  (Prebrano 315633 krat)
0 članov in 14 gostov pregleduje to temo.
ChUcK_Sara
gost
« Odgovor #225 : sreda, 24.11.2004 : 19:52:59 »

Hej..
ChUcK_Sara,
katera pasma pa tebe pravzaprav zanima? Kot sem lahko prebrala, se zanimas za vec razlicnih pasem- doma pa ze imas enega psa. Si prepricana, da je francozek prava izbira?
__________________________________________________
Kot je napisala ze Nina jaz nimam Argentinca doma ampak pri babi..Pa raje si dam malo več pasem na izbiro kot pa nobene...Kaj je pa narobe tukaj?  Undecided  Pa imamo izkusnje s psi in mislim da je francoz čisto prava izbira..Če smo takorekoč lahko kos argentincu bomo pa tudi frenchiju  Grin Grin Grin če po en stran pogledamo...No LP  Grin
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #226 : sreda, 24.11.2004 : 21:47:31 »

Ursa,

ful fajn fotke- Lu je pa (i)tak srcek  Kiss Zgleda pa tale sneg prav super, planiramo kaj podobnega za soboto dopoldne  Wink

ChUcK_Sara,
nic slabega nisem mislila, samo malo cudno se mi je zdelo, da te zanima toliko razlicnih pasem. Francozki so ena taka "cudna" pasma, da pritegnejo prav posebne ljudi (pa tukaj se nimam za kaj vec od drugih, da ne bo pomote)  Wink Zato me je malo "zaskrbelo"... Kar pa se tice izkusenj s psi, me pa zal nisi prepricala s tem, da tvoj Chuck zivi pri babici- s tem razumem, da ne zivi pri tebi. Pa ne razumi tega kot napad nate  Wink

Lp vsem,
Tina
Logiran
ChUcK_Sara
gost
« Odgovor #227 : sreda, 24.11.2004 : 22:03:26 »

ok...whatever... Huh
Logiran
Rincy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.205


« Odgovor #228 : sreda, 24.11.2004 : 22:13:13 »

oj!

kako že vsi uživate v snegu s svojimi pesjančki......je pa tale lu zelo luškan!!! Grin

uživite s "francoski"v snegu ali soncu Grin Wink

lp Nina
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #229 : sreda, 24.11.2004 : 23:07:21 »

Jaz tudi komaj cakam, da pade sneg in upam, da bo Hugo uzival. Sploh nimam vec casa po forumu brskat, ker imamo doma enega firbca, ki se je sedaj ze tako opogumil, da bi vse presnjofal in poglodal. Vse roke imam pogrizene. Mimogrede se se malo polula, potem pa divja naprej. Je pa totalen pridnez kar se kakanja tice, ker vedno pocaka, da gremo ven. In kako zunaj uziva - teka tako kot zajc in zelo ga privlacijo velike mrcine. Takoj se da v pozo in caka, da ga bodo ovohale. Potem pa vidim, da proti njemu tece kak orjak, npr. bernc ali bernardinec in ga na njegovo razocaranje dvignem v narocje. Nato pa laja in spet kot zajc tece za njimi.

Tina, se strinjam, da so prav posebna pasma, ceprav verjamem, da vsak lastnik tako pravi za svojega ljubljencka.

M.
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #230 : četrtek, 25.11.2004 : 10:55:03 »

Hoj, Marjana!
Super da Hugo tako uživa s pasjimi prijatelji  Cheesy Kdaj bojo slikice  ;)Ti pa svetujem, da ga ne dviguješ v naročje, ko gre kakšen večji pes proti njemu- da ne bo začel povezovati s tem, da se je takih velikih psov treba bati in ti bo tudi kasneje (ko bo že velik) rinil v naročje. Tudi če ga bo kdaj česa strah (kakšnega čudnega zvoka, npr. grmenja), ga ne božaj in cartaj, ampak ignoriraj dogajanje. Sliši se grozno, ampak pes zelo hitro poveže te stvari in začne mislit, da je nagrajen za svoj strah, kar lahko kasneje še potencira. Najboljše ga je takrat zamotit s čim drugim, npr. igračko.
Veliki kužki znajo zelo pazit, če je okrog njih mladiček. Jaz sem ful paničarila, ko smo dobili Bubo in je na obisk prišla sestrina bordojka. Pa sem jo najprej držala v naročju, kar Bubi sploh ni bilo všeč in se je hotela igrat. In smo ju pustili, da se igrata. V enem letu, kar se poznata, ji je Baloo samo enkrat stopila na tačko, drugače pa je Buba veliko bolj divja od Baloo in kar ne odneha, kadar sta skupaj  Grin
Lepo se imejte pa upam, da se kmalu vidimo,
Tina
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #231 : četrtek, 25.11.2004 : 10:58:59 »

Ursa,

ful fajn fotke- Lu je pa (i)tak srcek  Kiss Zgleda pa tale sneg prav super, planiramo kaj podobnega za soboto dopoldne   Wink

Cukr, ja!!!  Grin  Grin  Grin

A potem se nam ne boste pridruzili v soboto ... v Zajcji namrec ni snega!  Undecided  Wink


Marjana ... jaz bi tud slikce gledala!  Wink
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #232 : četrtek, 25.11.2004 : 11:03:50 »

Zgleda da gremo na Gorenjsko  Cheesy Samo še ne vem, kaj naj naredim z Bubo po sprehodu, ker imava midva še neke obveznosti, pa je ne moreva s sabo vzet- v avtu se pa tudi precej hitro shladi. Bomo videli (odvisno tudi od vremena).

Lp,
Tina
Logiran
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #233 : četrtek, 25.11.2004 : 11:24:03 »

Zdravo vsi!

Ne glede na to, ali boste v soboto na snegu ali ne - uživajte!!! Smiley Jaz tu v dolini že komaj čakam sneg, saj me zanima kaj bo Paco počel, ko ga bo prvič videl. Upam, da se ga ne bo bal Huh

Marjana!

SLIKCE!!!!!!!!!!!!
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #234 : četrtek, 25.11.2004 : 23:14:30 »

Tina, problem je v tem, da se on cisto nic ne boji velikih psov, jaz sem tista, ki cisto otrpne. Vcasih cepim zdraven njega in nadziram situacijo, ceprav si ne morem pomagati, ko kateri od psov zares vzame zalet in pridivja k nama - potem ga pac dvignem. Grmenje pa tudi meni ni ravno prijetno, tako da bo tista igra obema koristila.  Grin Grin Grin

Sicer je pa on sedaj najbolj fasciniran nad odtokom pod tusem, nanj laja kot zmesan in se z njim zelo zamoti. Roll Eyes

Aja, koliko casa ste se ostali trudili, da ni vec po stanovanju lulal?

Ste mi prav slabo vest zaradi slikic zbudili, tako da sem se zmigala in si jih lahko nekaj ogledate na spodnjem naslovu. Obljubim, da bom zadevo redno azurirala.                                       .

http://marjana.moj-album.com/

M.
Logiran
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #235 : petek, 26.11.2004 : 08:34:28 »

Marjana!

Imaš fantastičnega zgubančka. Upam, da boš držala besedo in redno doponjevala stran. Obema s Hugom želim čim lepših trenutkov in čimprejšnje navajanje (predvsem tebe) na velike pse. Lahko se ti namreč zgodi, da bo kak pes res hotel napasti Huga, ravno zato, ker ga boš poskušala ubranit s tem, da ga dvigneš. Kot so ti že napisali, psi mladičem ponavadi ne storijo nič.

Lep dan vsem!
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #236 : petek, 26.11.2004 : 10:42:14 »

Marjana,
prav polepšala si mi dan- Hugo je totalen cukrček, fantastičen kužek, res. Enega  Kiss mu daj. Sem se pa takoj spomnila na Bubo, ko je bila toliko stara  Cheesy
Želim ti veliko veselja z njim pa da bomo res videli še kakšno fotko  (še rajši pa Hugota v živo  Wink ).
Lep vikend vsem,
Tina
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #237 : petek, 26.11.2004 : 11:17:40 »

Hugo je pa res cortek!!! Grin Grin Kiss

Me nekaj zanima ... ima kdo sliko od belega francoza ... sem videla tistega malega v albumu od Marjane ... pa mi je ful vsec ... ampak odraslega belega pa se nisem videla ... ima kdo kako sliko?
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #238 : petek, 26.11.2004 : 12:48:50 »

Linch,
poglej na stran Bubinega vzreditelja www.geocities.com/royallaszatti (sorry, ne znam naredit linka iz tega  sram ). Tam so pod Gallery trije beli francozki  Cheesy Fotke sicer res niso ne vem kaj, ampak... Drugace pa imam doma se vsaj dve fotki od belih buldogcev, ena je Bubina sestrica Penelope, en pa je krasen samcek, ki zivi v Ljubljani. Bom pobrskala, pa ti posljem  Wink
So pa tudi meni beli fuuul lepi, moj naslednji francozek (da bo imela Buba druzbo, he he) bo sigurno bel...
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #239 : petek, 26.11.2004 : 12:54:43 »

Hvala!

Canoli mi je najbolj vsec, ker ima najmanj crnine po glavi!!!

Ja, prosim posljimi slikci na mail! Hvala!

PS: Link ti je cist uspel!!!
Logiran
Strani: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 ... 337   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines