mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 28.06.2024 : 21:00:27

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 ... 337   Dol
Natisni
Avtor Tema: francoski buldog - čvek  (Prebrano 309250 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #210 : ponedeljek, 15.11.2004 : 19:04:24 »

Cestitke!

Po kuzka gremo sele v cetrtek ali petek, jaz pa tudi sanjam ne vec od nobene druge stvari, kot o mladicih... Ne vem kaj bi Freud rekel na to... Grin


M.
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #211 : četrtek, 18.11.2004 : 16:55:24 »

Marjana, hvala! A si ga že dobila? Smo firbčni  Wink

Kje ste pa kaj drugi, Darja, Ana pa ta druga Ana, ki še nima francozka (kakšno je stanje pri vas?), pa sigurno sem še koga pozabila  Tongue

Kako ga kaj biksajo vaši frenchiji? Mi smo imeli res pester teden, razstava pa še operacija zobka v torek. Zdaj smo fit in pripravljani na nove podvige  Grin Pa še opozorilo vsem: pasje zobke je treba čistit vsak dan oz. vsaj 4x na teden- manjkrat nima nobenega učinka  Wink

Lep dan vsem,
Tina
Logiran
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #212 : petek, 19.11.2004 : 12:14:40 »

Marjana!

Napiši, ko boš kepico dobila in pošlji po možnosti kakšno fotografijo. Veselim se zate.

Lep dan vsem!
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #213 : petek, 19.11.2004 : 17:13:39 »

Jaaaaaaaaaaaa, koncno je pri nas doma. Pripeljali smo ga vceraj zvecer, revcek je bil precej prestrasen in se je tako tresel, ceprav je celo noc spal brez cviljenja. Danes zjutraj je bil se vedno malo negotov, sedaj pa se je ze opogumil in pocasi raziskuje stanovanje. Je pa zvit in bi se kar cel cas crkljal. Ko sem ga malo pustila, da bi si odpocil od mojega cartanja je kar pritekel in hotel, da ga pobozam in dvignem.  Grin

Nastimali smo mu briketke s skutko, pa tudi kakali smo ze dvakrat zunaj. Prav smesno ga je bilo videti, tako majhnega, na povodcu. Ampak je pridno capljal, oziroma sem jaz pridno capljala, kamor si je on zamislil. Spoznal je par kuzkov iz soseske, s katerimi so se precej nezainteresirano ovohali in sli vsak svojo pot. Zdraven odraslega prinasalca je zgledal majhen kot miska. Roll Eyes

Prosim, ce mi svetujete kaksne napake ste naredili pri vasi vzgoji, pa vam je danes zal, tako da bi se jim sama izognila.  Undecided

Slikce dodam takoj, ko bolj natancno preucim postopek pripenjanja.


Hugo pozdravlja vse prijateljcke...

M.

Logiran
ChUcK_Sara
gost
« Odgovor #214 : petek, 19.11.2004 : 18:46:36 »

Marjana čestitke!! Cheesy
__________________________
Am..A kdo ve če majo Kojek-ovi kaksno spletno stran??Prosim če veste ,napisite na ZS!:) Sem govorila z nimi samo rada bi spletno stran pa sem pozabla uprasat sram.. LP..Marjana se enkrat čestitke:) Pa kaksne slike daj:P
 Grin Grin Grin
LP
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #215 : petek, 19.11.2004 : 19:27:48 »

Mislim, da Kojekovi nimajo spletne strani.

M.
Logiran
Sassy
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 515


« Odgovor #216 : petek, 19.11.2004 : 19:48:08 »

ne, Kojekovi nimajo nobene spletne strani, če pa te zanimajo kakšne slikice se verjetno lahko dogovoriš da ti jih pošljejo po mailu..

pozdravček,

Urša


pa  Kiss Kiss Kiss  vsem vašim frechijem..
Logiran
p_kosir
novinec
*
Sporočil: 1


« Odgovor #217 : petek, 19.11.2004 : 20:32:43 »

Čau!

Najprej en lep pozdrav vsem lastnikom in ljubiteljem "frenčijev"!  Kiss Sama ga še nimam, a sem se že popolnoma navdušila nad njimi, tako da že planiram nakup...
Zato pa me zanima, če ima kdo že v planu parjenje okoli pomladi? Ni nujno da so rodovniški, ampak važno da so domače vzreje, ne iz neke "množične"... Pa upam da se ne zmišljujem že preveč, če povem, da bi najraje imela samičko, belo s črnimi flekci  Cheesy
Saj vem da sem zgodnja, ampak res bi rada že vnaprej splanirala vse in bila čimprej po skotitvi že prisotna.  Roll Eyes
Močno upam da se mi kdo javi...
Lepe pozdravčke vsem!
Polona
Logiran
ursha
novinec
*
Sporočil: 10


« Odgovor #218 : sobota, 20.11.2004 : 12:56:18 »

marjana cestitke  Cheesy Cheesy Cheesy ko bi vedla kok sm ti "fous"  Wink Wink Wink da mas takole kepco doma k jo po rokah meckas......
no,sej bomo tud ostali docakal svoje francozke  Grin
lep dan vsem!!!

p.s.;tinaz, me veseli da je z bubo vse ok.  :-*bubici  Grin
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #219 : sobota, 20.11.2004 : 21:53:35 »

Tina, kaj je blo narobe z Bubinim zobkom? Kaj ji ti scetkas zobe z eno od tistih zobnih scetk, ki se jih da dobiti v zoo trgovinah? Koliko pa je bila stara ko si zacela? A si na raznih drugih pripomockih zobkov ne obrusijo dovolj?

Ursa meni se ne zdi nic prezgodaj, ce sedaj planiras nakup v spomladanskem casu. Mi smo nasega zaradi zapletov pri parjenju cakali res zelo dolgo. Interesentov za francozke je veliko, legla pa so ponavadi majhna. Upam, da ti bo uspelo in se bos dogovorila s kaksnim res dobrim rejcem. Kojekove absolutno priporocam, ceprav ne vem kdaj nameravajo naslednjo paritev.

LP,
M.
Logiran
ursha
novinec
*
Sporočil: 10


« Odgovor #220 : nedelja, 21.11.2004 : 12:13:42 »

marjana,poleg nakupa racunalnika,opravljanaja izpita in prenove sobe,gre vsak odvecn tolarcek v sparovcka za mojga pesija  Grin Grin Grin
naslednji plan je prepricati starse da me peljejo v kocevje na temeljit pogovor (no,mami je ze tako ali tako za,le oceta je se treba parkrat milo pogledat  Grin)
lep dan zelim,vam in vasim ljubljenckom
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #221 : ponedeljek, 22.11.2004 : 12:15:59 »

Marjana,
cestitke za prihod Hugota  Kiss  Kiss  Kiss Nujno moras prilepit slikice, ker smo takooo firbcni  Wink Ce hoces, me pa lahko za kaksne "nujne" zadeve kontaktiras tudi na gsm (stevilko ti posljem na privat).
Buba si je zob zlomila, potrebna je bila operacija, kjer so ga odstranili  Sad Vec si lahko preberes pod Zdravje in Operacija zob (da se ne bom tukaj ponavljala). Zobke je treba cistit vsak dan oz. vsaj 4x na teden, drugace je isto, kot ce jih ne bi scetkali. Pripomocki za zvecenje pa niso dovolj, ker ne odstranjujejo oblog na zobeh enakomerno. Pri Hugotu zacni s prstom, ki ga namazes s pasjo zobno pasto, postopoma pa preidi na scetko. Midva uporabljava pri Bubi otrosko scetko Oral B, tisto cisto majhno.

p_kosir,
tebi pa svetujem, da o nakupu nerodovniskega francozka sploh ne razmisljas, ker (poleg tega, da je to potem mesancek) je ta pasma ze dovolj nagnjena k razlicnim zdravstvenim tezavam. Pri nerodovniskem psu pa nikoli ne ves, kaj dobis  Tongue Poleg tega pa je prisparani denar (domnevam, da te zato zanima nakup brez rodovnika) kmalu zapravljen pri veterinarju (ponavadi v dva- ali trikratnem znesku).

ChUcK_Sara,
katera pasma pa tebe pravzaprav zanima? Kot sem lahko prebrala, se zanimas za vec razlicnih pasem- doma pa ze imas enega psa. Si prepricana, da je francozek prava izbira?

Ursha,
za oceta prepricat pa ne skrbi- ga bo ze en francozek milo pogledal (tebi ne bo treba), pa bo takoj ZA  Wink

Lp vsem,
Tina
Logiran
Rincy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.205


« Odgovor #222 : ponedeljek, 22.11.2004 : 15:19:54 »

ChUcK_Sara,
katera pasma pa tebe pravzaprav zanima? Kot sem lahko prebrala, se zanimas za vec razlicnih pasem- doma pa ze imas enega psa. Si prepricana, da je francozek prava izbira?

Ona nima doma argentinske dogo ima jo pri babi... Wink več bo pa sama povedala Grin

lp Nina
Logiran
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #223 : torek, 23.11.2004 : 09:04:10 »

Marjana!

Čestitke za tvojega zgubančka Hugota. Sedaj se je verjetno že navadil in vas veselo zabava. Čimprej ga pofotkaj, da ga tudi mi vidimo.

Lep pozdrav vsem!
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #224 : sreda, 24.11.2004 : 13:44:50 »

Da vam se v tejle temi naredim malo zimskih skominov:

Lu oziroma (Frenci - forumovec Miha13 - se mi zdi) na Pokljuki:
http://linchaich.moj-album.com/slike/9715/7ZwyEzccfPI9GHeV.jpg 48.13 KB

http://linchaich.moj-album.com/slike/9715/5cHNlJKY4QEozzQl.jpg 54.04 KB

[slika spremenjena v povezavo; Jana]
Logiran
Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 ... 337   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines