mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 04.10.2024 : 00:22:41

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Strani: 1 ... 81 82 83 84 85 [86] 87 88 89 90 91 ... 337   Dol
Natisni
Avtor Tema: francoski buldog - čvek  (Prebrano 316198 krat)
0 članov in 19 gostov pregleduje to temo.
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #1275 : torek, 24.05.2005 : 14:31:57 »

Ja mislim, da je laufanje v krogih znacilnost tudi ze malo starejsih damic...Nasa si privosci kroge po dnevni sobi-ponavadi zvecer... Mislim da je to nek znak veselja...Ko pride v Portoroz se ji utrga ...  Tongue:P:P
Kar se tice briktov imamo sreco, ni problema ... Tudi suhe brikete je, ko neha preveri ce je kaksen briketek slucajno spustila na tla in ustvari laboratorijsko cistoco tal...   Tongue sesalec robot...   Tongue Drugace bi pa jedla vse...  Tongue Tongue Tongue
Logiran
žuža
rad pišem
****
Sporočil: 388


WWW
« Odgovor #1276 : torek, 24.05.2005 : 14:43:21 »

Ja blagor se vam, da nimate take zbirčne Metke, kar se hrane tiče.
Ne boš verjel, včeraj sem ji kupila za posladkati neke vrste slanino( v trgovini za male živali) - sem mislila, da ji bom veselje naredila, pa jo je samo izpljunila.  Sad Pasjih bonbončkov tudi ne mara več.
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #1277 : torek, 24.05.2005 : 15:17:41 »

Ja edi sreca, da se kuzki ne izstradajo... Tongue Wink
Saj ko bo lacna ji bo ze zadisalo...  Roll Eyes
Logiran
JennyK
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 435


« Odgovor #1278 : torek, 24.05.2005 : 15:19:32 »

Res ste zabavni!!!  Cheesy Cheesy Joj, imam tako paniko v službi, da nimam časa tudi vaših  mailov ne slediti.  Undecided  (A ni to krivica? Wink ) Dirkanje v krogu pa očitno ni priljubljena zabava le pri francozkih, ampak tudi pri bologneserjih. Ko pride na kako mehko, postriženo travo, je konec. Se ji utrga.
Me pa še nekaj zanima? Ali se pri deževnih dneh nič ne bojite, da bi se vaši cukri prehladili? Jenny načeloma ne mara dežja, ampak parkrat naju je pa napralo in se mi je revše malo treslo da je bila groza. Pa niti ni bilo ne vem kakega mraza zunaj. Tako da se izogibam (pravzaprav obe z Jenny) dežju kolikor se le da.
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #1279 : torek, 24.05.2005 : 16:00:49 »

Ja se ne bojim-zakaj?...Saj pravim da hodi po fasadah kadar dezuje...
Ze ko vidi, da je moker asfalt se ji vklopi rocna zavora  Tongue Tongue Tongue
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #1280 : torek, 24.05.2005 : 16:47:42 »

A kdo pride na piknik 11. junija?
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #1281 : torek, 24.05.2005 : 18:15:48 »

Ja jaz resno razmisljam da bi sli...  sploh ce bi nas slo vec     Tongue Tongue
Logiran
JennyK
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 435


« Odgovor #1282 : sreda, 25.05.2005 : 07:20:22 »

Jaz sem tudi razmišljala o udeležbi... ampak bomo še videli.
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #1283 : sreda, 25.05.2005 : 11:33:02 »

A je kdo od tistih, ki ste se prijavili na tekmovanje dobil že kašno potrdilo o udeležbi? Jaz namreč nimam še nič.  Sad
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #1284 : sreda, 25.05.2005 : 11:34:34 »

Tudi mi smo razmišljali o izletu na tisti konec. Upam da nam uspe, ker si res želim it. Cheesy

Glede hrane pa tudi mi zenkrat še nimamo problemov. Je vse kar mu damo. Od sadja do zelenjave. No včeraj sem mu dala regrat ker me je tako neustavljivo gledal. Shocked In tega je žvečil kakšne pol urice, potem si ga je dal na zalogo pod žnable in me spet gledal.. Shocked Hehe na koncu je seveda tisti košček regrata pristal v košu. Wink
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #1285 : sreda, 25.05.2005 : 11:44:34 »

Jaaaaa, Hugo je isti!!!!!!!!!

Če mu daš mandelj, ga takoj skrije pod žnablo in se dela, da ga je že snedel ter zahteva novega. Prav res hecno.
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #1286 : sreda, 25.05.2005 : 11:51:21 »

He he, Bubica ima iste fore, samo da skriva pod žnabelček samo tisto, kar ne namerava pojest  Roll Eyes Na primer včasih ji dam kakšen briketek, da bi jo mogoče pa ja cela skleda premamila, pa malo pocmoka, ga skrije pod žnabel in me gleda, kako jo hvalim  Cheesy POtem pa ta isti briket najdem nekje na drugi strani kuhinje...

Trenutno me pa skrbi, ker se spet čudno obnaša, včeraj si je tisto gumijasto cvilečo kuro nesla na nočni prostorček, jo stlačila med sebe in zid in jo začela lizat. Seveda se mi je utrgalo, ker se še ene namišljene brejosti bojim kot hudiča (zgledalo je pa res, kot da ima tisto kuro za mladička), in sem ji igračo vzela- potem me je pa čisto pobožno gledala in mi kazala hrbet še pol ure  Roll Eyes

Marjana, glede potrdila o prijavi- je še prezgodaj za paniko, ponavadi pošljejo šele kakšen teden pred razstavo (poglej malo na forumu pod razstave, mogoče ima kdo isti "problem" ali pa vsaj nasvet)... Tudi mi še nismo nič dobili pa smo se prijavili kasneje...
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #1287 : sreda, 25.05.2005 : 12:19:42 »

Ja jaz tudi se nisem dobil nic...no res se ni panike saj je se skoraj 1. mesec do razstave... Roll Eyes
Tina tole me skrbi, upam da  nasa ne bo namisljeno...
Zvecer sem ji cistil usesa in je bila tako uzaljena, da se je spravla pod posteljo in tam zdela skoraj eno uro in si lizala tacke...  Tongue

PS...vidim da se res ucimooo!!!!
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #1288 : sreda, 25.05.2005 : 12:36:11 »

Gregor, pa ja ni mala lastnih tac zamenjala za mladiče?  Grin Grin Grin Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #1289 : sreda, 25.05.2005 : 12:36:59 »

 Grin Grin Grin Grin Joooooj res so pravi smeškoti tile buhtlčki. Fora je, ker sem jaz tisti regrat vidla kako mi štrli izpod ustnic, on pa je bil sveto prepričan da nič ne vidim in se je delal takooo pridnega, ker je pojedel tisto za kar je tako fehtal. Grin Grin Grin Grin Ko pa sem mu regrat potegnila izpod žnablca, pa me je presenečno pogledal:"Ja kje pa si to zdej najdla?" Roll Eyes
Logiran
Strani: 1 ... 81 82 83 84 85 [86] 87 88 89 90 91 ... 337   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines