mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 18.08.2024 : 10:25:41

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Pupa, Binko in Drejka
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 12   Dol
Natisni
Avtor Tema: Pupa, Binko in Drejka  (Prebrano 39489 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Rnata
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 211


WWW
« Odgovor #30 : torek, 06.10.2009 : 14:57:04 »

Bourbonka, res je tehtnica, res. Ampak je njen psihološki učinek na ljudi in živali pri nas enak čisti nuli! Se dobro tudi po priloženem slikovnem dokaznem materialu to vidi, aneda  Wink
Logiran
Bourbonka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 108


« Odgovor #31 : torek, 06.10.2009 : 15:46:25 »

Ha,ha, a zato pri nas tehtnice niti ne vidimo, ker je preveč založena ..Majhen prostor in sedem muc, ki imajo kar vse že zimsko rezervo na trebuščkih.
Logiran
pipikus
rad pišem
****
Sporočil: 314


WWW
« Odgovor #32 : ponedeljek, 26.10.2009 : 09:48:57 »

Evo nas-nova članica prišla-ta mala je od hudiča vse porihta-naš PIPI kar počasi prihaja k sebi-sta že kar uredu-mislim da PIPIJUni nič jasno.  Dal ji je celo svoj wc-tud jesta kar iz iste posode ona renči on pa raje gre.Pri nas je šele od sobote-upam da se bosta porihtala.Se dogaja. lp  Smiley Smiley
Logiran
Rnata
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 211


WWW
« Odgovor #33 : ponedeljek, 26.10.2009 : 20:52:01 »

 
Ooo, pa ste le dočakali!
Čestitke za novo članico, ki ji pošiljam  Kiss za dobrodošlico.  Pipiju pa  Kiss   Kiss  Kiss za potrpežljivost.
Pa čimprej kakšno slikco, tudi Pipija še nismo videli, kaj šele Novo. (Glede na to da je punčka, najbrž ni Melkijad?  Wink )
Logiran
pipikus
rad pišem
****
Sporočil: 314


WWW
« Odgovor #34 : ponedeljek, 26.10.2009 : 22:03:20 »

To sem jaz PIPI

Evo mene  BELA

Tko to sva zdaj midva lepotca ki se že kar gut razumeva- jaz PIPI jo že veselo lupčkam-umivam- dal sem ji celo wc kjer se ona najrajši valja po pesku.Kaj bo jutri bogve-upam da samo boljše-ni nam dolgčas moram reči da je prav zabavno- lp  Wink Smiley Cheesy
Logiran
Rnata
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 211


WWW
« Odgovor #35 : torek, 27.10.2009 : 16:08:24 »

 Cheesy Iiiii, saj ne vem, kateri je lepši! Prekrasna sta!  Cheesy
Po mojem bosta super prijatelja, če sta že zdaj tako fajn!
Logiran
pipikus
rad pišem
****
Sporočil: 314


WWW
« Odgovor #36 : petek, 30.10.2009 : 01:23:15 »

Se imamo super- se igrata- grizeta- skačeta- je PIPI kar oživel odkar je prišla BELA- še dobro da je tako-je BELA ena velika pozitivka - ni nam dolgčas- upam da bo tko tud ostalo- kaj dogaja kaj pri vas?LP Cheesy Smiley Cheesy Smiley
Logiran
Rnata
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 211


WWW
« Odgovor #37 : torek, 24.11.2009 : 14:20:30 »

Pri nas ni več Pupe in Binkota  Cry
Sem vas, a!?  Grin

Muceka sta seveda še tu, samo da sta po novem Miška in Živ(č)ko!
Miška Pupa je namreč pravi navihan Jerry iz znane nam risanke. Izziva, nagaja in ko ima Binko Živ(č)ko dovolj vsega in jo hoče zagriznit, cvili kot miška, še preden mu to uspe (no,ja, včasih mu vseeno uspe, kar pa Miške sploh ne ustavi).

Drugače pa: nazadnje smo se tu nekaj pritoževali, da na mačjih stojnicah popolnoma brezvezne in mačkom neprijazne stvari ponujajo in kupujejo  jezen. Kritika je zalegla in evo:


Ni bohve kaj (tudi pri nas vse polno izgovorov o težkih časih in recesiji), je pa sprememba na bolje.
Logiran
Rnata
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 211


WWW
« Odgovor #38 : torek, 24.11.2009 : 14:36:23 »

OK, tole je bilo za probo, kako velike slike bodo naložene, da nas Jana ne bo po prstih. Ker zgleda sprejemljivo, nadaljujemo:
Dobila sva tudi frišno travo:

Takole sva jo sprobala, še preden so jo v spodoben nov teglc presadili.

Je pa Pupa, ups, mislim Miška s prihodom kurilne sezone nekaj novih ležišč odkrila.
Ni ravno udobno, je pa toplo.



Smo slišali, da bodo pri Heleni kmalu naprodaj take fine posteljice, ki se na radiatorje namontirajo. Bomo prvi v vrsti, ker takole trpeti pa mački res ne smejo.

Sicer pa skrbimo za to, da nas preveč ne žuli v rito s tem, da pridno papamo.

Moja Miška, Krofek, Potička, Štrukeljček, Bonbonček...

Smo tudi zelo pridni. V četrtek imamo izpit in takole pridno študiramo:


Druge ta predmet neizmerno dolgočasi:


Ta tretji pa...Slike ni, če bi pa bila, bi zgledala približno tako: butnglavc

Zdaj pa dovolj zabušavanja, knjige čakajo...
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #39 : torek, 24.11.2009 : 15:17:06 »

Potička ja. Kiss Kiss Kiss
Logiran
Oxer
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 917


« Odgovor #40 : torek, 24.11.2009 : 15:35:48 »

Kakšna cukra  Kiss

Zdej si morate pa nujno spremeniti naslov teme. Wink
Logiran
Rnata
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 211


WWW
« Odgovor #41 : sobota, 05.12.2009 : 21:13:57 »

Jaz sem danes preprosto zelo vesela!

Razlogi:
1.Sem slišala, da so bile punce v Ljubljani zelo pridne in zelo uspešne!  Kiss  Kiss  Kiss
2.Po kar lepem času sta bila na obisku mama in fotr. Imeli smo se fajn, če zanemarim mamin komentar, ko je prvič danes videla Pupo: "Joj, kak je debela!"  sram  jezen

3. In še najbolj pomembno: Pupa, Binko in jaz smo vsi skupaj na isti postelji prelenarili dve čudoviti popoldanski uri!

Oh, saj vem, da se to vam, ki imate doma mačke, ki se medsebojno umivajo, igrajo in sploh vesoljni kič zganjajo, zdi malenkost. Pri nas pa je to velik uspeh!
Do danes je bil namreč rekordni čas ležanja na isti postelji prib. 8 minut in v teh dolgih minutah je Binko vedno besno mahal z repom, potem pa se v hipu spomnil, da ima nek nujen opravek (nenadna huda žeja, lakota, nekaj pač). Danes pa... bravo

Ojojjoj!, da me lahko takale stvar, da dva mačka na isti postelji ležita, tako osreči  pevka ?! Saj je z mano vse OK, a ne, da je?

Logiran
bvovk
rad pišem
****
Sporočil: 410


« Odgovor #42 : sobota, 05.12.2009 : 21:19:37 »

bravo! mogoče ti je pa te dve uricic Miklavž prinesel  veselje
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #43 : nedelja, 06.12.2009 : 00:45:30 »

He, he... jaz te pa čisto razumem!  Wink
Ko so to OBČASNO zgodi pri nas - pri starejši mački in enem od mlajših - si tudi dihati ne upam!
Pa potem sem še cel dan ali dva čist' hepi!

Tako da - meni se zdi, da je s tabo VSE OK!
(al' pa nas je več takih malce "čudnih"!)  Roll Eyes
Logiran
Rnata
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 211


WWW
« Odgovor #44 : nedelja, 06.12.2009 : 10:24:53 »

Pa res, sigurno je bil Miklavž!
Še dobro, da si me spomnila, bvovk, drugače bi nehvaležno mislila, da je name pa spet čist pozabil!

Saj sem vedela, alexx, da me bo tukaj sigurno kdo razumel  Kiss . Je tako fajn deliti srečo še s kom, pa se mi zdi, da bi me kje drugje, kot tule, malo čudno gledali. Najbrž takole:  butnglavc, al pa tako  stop, mogoče tako  Shocked . Kar pa se mi seveda čist lepo fino žvižga!

Mačjenorci vseh dežel, združite se!
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 12   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Pupa, Binko in Drejka
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines