mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 19.08.2024 : 13:26:59

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: YORKIJI - čvek
Strani: 1 ... 137 138 139 140 141 [142] 143 144 145 146 147 ... 187   Dol
Natisni
Avtor Tema: YORKIJI - čvek  (Prebrano 220623 krat)
0 članov in 15 gostov pregleduje to temo.
Botticelli
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 494


« Odgovor #2115 : ponedeljek, 15.10.2007 : 23:32:06 »

tinkapletinka... kot sem že napisala, nimaš se kaj sekirati glede mraza, samo ne je začeti oblačiti če je nad 0 stopinj.
Moja ima kot odrasla 1,2 kile in danes že lahko najdeš oblekice za tako malega. Do zime je še daleč, do takrat bo zrasla, dokler nimaš snega do kolen, pa ni panike Wink
Mogoče en dežni plašč, toliko da se kuža ne premoči na dežju.

In verjemi, da noben pes pozimi na mrazu nebo zunaj več kot nekaj minut, za to pa yorki ne rabi gretja Wink OK razen za v sneg Smiley Da ne dobiš snežne kepe na koncu iz yorkija:)
Logiran
Tinkapletinka
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 46


« Odgovor #2116 : ponedeljek, 15.10.2007 : 23:38:14 »

Najlepša hvala,Botticelli!
Če dobro razmislim pa maš prav. Hvala še enkrat!
LP
Logiran
Tinkapletinka
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 46


« Odgovor #2117 : ponedeljek, 15.10.2007 : 23:49:08 »

Botticelli, maš tle kakšno slikico? Tako majhno,še res nisem vidla. Od kod pohaja?

Zdaj je bila vani majhna nevihta i mala niti nije htjela piškiti in takoj kot smo prišle domov je opravila svoje delo.  Angry 
Plašč bom kupila. Ali sem slišala da neki yorki obožavajo tudi sneg ko neki haski a neki pač ne.Bomo že vidli.
In kako je sa plivanjem u moru itd. ??
Logiran
tjasav
rad pišem
****
Sporočil: 415


« Odgovor #2118 : torek, 16.10.2007 : 06:56:49 »

Moja dobi plašč izključno če je zunaj smeg, da preprečim da bi se kepe delale na dlaki, ali pa če ful dežuje in gre ven na wc. Drugače pa spada med yorkije, ki jih niti najmanj ne moti svinjarija in da so mokra tla Smiley
S tem se strinjam. KVedno kupujem plašček, ki je nepremočljiv, pa še ta bo služil psu večinoma za zaščito dlake.  Če pa bo zunaj in bi norel, pa obvezno plašček dol, ker se pes dovolj sam segreje, da ga ne zebe.

Lp
Logiran
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #2119 : torek, 16.10.2007 : 08:15:33 »

Joj, Botticelli, to o treh velikostih yorkijev sem pa tudi jaz že slišala. Saj ne moreš verjeti.
Pa vedno so vsi zelo zelo zelo začudeni kako je moj Gal drugačen od njihovega nerodovniškega. Da je manjši, pa drugačno dlako ima pa ušeska pa gobček je čist drugačen. Še malo pa bodo rekli, da je moj čuden.
Je pa res, da rodovniških yorkijev videvam zelo malo oziroma skoraj nič. Ne vem ali jih imajo ljudje bolj doma ampak tukaj kjer se midva sprehajava ( Rožnik, Tivoli) nisem še nobenega videla. Sem pa res videla enega nerodovniškega za katerega pa moram priznati, da je bil lep.

Jaz mojega oblačim, ko je sneg dobi plašček ali pa če vem, da bova dalj časa zunaj, potem mu dam puloverček ali pa ga vzamem s sabo za vsak slučaj. Za vsakodnevne krajše sprehode pa ne. No ja, razen če bo -10.

Moj snega ne mara preveč. No, vsaj lansko zimo ga ni maral ampak je bil še mladiček, bom videla letos kaj bo. Plavati pa tudi ne mara oziroma sploh ne mara vode.

Tinkapletinka, saj ne bom imela parčka, to so samo želje. Parila itak ne bom ampak bi bilo pa luštno, če bi imel  Gal sebi primerno družbo. Še enega samca ne morem imeti, ker Gal ne prenese samcev.
Logiran
Botticelli
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 494


« Odgovor #2120 : torek, 16.10.2007 : 17:32:28 »

Nekaj slikic imam v albumu:

botticelli.moj-album.com

Drugače pa je iz okolice Maribora, gospa je imela slučajno leglo, se pravi da ima doma eno psičko, ki jo je enkrat parila, in sicer z samčkom od enega najbolj znanih slovenskih yorki vzrediteljev, ampak nebi o tem.  Cool
Logiran
Gigosy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 361


« Odgovor #2121 : torek, 16.10.2007 : 19:21:04 »



Gigosy, ti si pa itak cepljena na lepotce. Kako je bilo na razstavi?



Nisem šla na razstavo ker mi je honki namignila, da mogoče pride na obisk aneeeeeeeeee honki Smiley No potem ni blo ne obiska pa ne razstave Cheesy
Logiran
Tinkapletinka
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 46


« Odgovor #2122 : torek, 16.10.2007 : 22:12:20 »

Botticelli, res lepe punčkice, obe!!! Takšno frizurico kot je imela Tara še nisem vidla nikoli ! Če dobro razumem,je tudi Lin tvoja ?! Kaj pa Lady ?
 LP še enkrat vsima in hvala za vse !!!

ČE BOSTE PRIŠLI KAJ NA OBALO - PLAČAM KAVO !!! KADARKOLI !!!  Wink
Logiran
Botticelli
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 494


« Odgovor #2123 : sreda, 17.10.2007 : 17:32:49 »

Na Tari itak vedno poskušam nove frizure, posebno kar se tiče glave. Iz izkušenj lahko povem, da je najbolj obstojna frizura figa, ki jo nato spnem z malimi krokodilčki (ne vem kako se jim drugače reče, ta male špangice na federček:)). Laski zrastejo res zelo dolgi če so tako speti, saj se konice ne uničujejo in se dlaka ne zamaže. Prej je imela vedno čopek, isto spet z krokodilčki, nikoli z gumico, ker so gumice za moje pojme zelo nepraktične in scufajo dlako.
Včasih ima namesto fige kito, včasih dve kiti, včasih dva čopeka, ... Pač odvisno od razpoloženja:)

Ja drugače je pa Lin tudi moja, moram rečti da se odlično razumeta, itak, saj Tara nikoli ni imela težav z psi. Sicer pa verjetno bo Tara moja prva in edina yorkica, kitajci so me čisto prevzeli Smiley

Ja Lady je pa moja bernardinka, ona je pa doma pri starših in je pravi hišni čuvaj:) Z ta malima se glih ne more igrati, včasih se z Lin podita po travi, drugače se pa tudi razumejo.
Logiran
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #2124 : sreda, 17.10.2007 : 17:37:23 »

Botticelli, daj ti tele frizurice malo pofotkaj. Modelko imaš, narediš frizurice, vsako fotkneš in nam pokažeš.  Cheesy

Ker jaz Galu ne znam naredit frizurice s krokodilčki, ki bi držala vsaj pet minut pa če se na trepalnice postavim. Tudi razne špangice odpadejo. Edino kar pride v poštev so elastike (kupujem tiste majhne pasje) pa še pri teh mu uspe uničit čop, da je potem ves čuden v glavo.
Logiran
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #2125 : sreda, 17.10.2007 : 17:41:51 »

Sem pogledala še enkrat tvoj album in vidim kakšne frizurice imaš v mislih. Tara je super luškana. Samo pri Galu ni variante, da bi mu tole držal. Bi rabila pol plače samo da bi krokodilčke kupovala, ker bi vse izgubil.
Logiran
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #2126 : sreda, 17.10.2007 : 19:49:49 »

Evo, nekaj novih slikic od Gala. Sedaj je star 1 leto in 1 mesec.

Prsim spreglejte zelene oči na nekaterih slikah ampak imam nov fotaparat in še študiram vse možne funcije in nastavitve. Tele so take poskusne na hitrico.

http://www.moj-album.com/uredi/faith/9795038/
Logiran
tjasav
rad pišem
****
Sporočil: 415


« Odgovor #2127 : sreda, 17.10.2007 : 20:10:28 »

Joooj pravi loverboy je!  Cheesy Cheesy Cheesy

Rjava polt, lepo oblikovani brki, dolgi lasje speti v čop...samo motor mu še fali!!!   Cool
Res je lepotec!  Kiss
Logiran
honki
rad pišem
****
Sporočil: 398


« Odgovor #2128 : sreda, 17.10.2007 : 20:28:34 »

tinkapletinka imas zasebno sporocilo....

sasenka gal je lepotec da dol pades...lepa barva, lepa dlaka...ful je lep. koliko je veliko oz koliko tehta....

tjasa dlgo ze nisem videla tvojega lepotca....

gigosy samo ne...ker sem rekla da ni 100%...sicer je pa tud men zal da nisem sla v mb!

Logiran
honki
rad pišem
****
Sporočil: 398


« Odgovor #2129 : sreda, 17.10.2007 : 20:33:14 »

Botticelli kaj pa ko je mene nekdo zadnjic na ulici napizdil zakaj ji strizem uheljce...da se bo prehladila useska...da oni pa ne strizejo in ko sem vidla tisto psicko sem vidla da marsikaj ne delajo....aja in da on pa ni vzel z rodovnikom ker ne bo hodil na razstave.....svasta!!!!pa ko sem se honkija mela...k je bil cist normalen no mogoce malo manjsi....joj kje ste pa dobli pritlikavega yorkija??!!!! svasta

ej lepa frizura na tari, jst sem isto delala honkiju, samo dve..na vsaki strani eno, je drzalo dalj casa....
Logiran
Strani: 1 ... 137 138 139 140 141 [142] 143 144 145 146 147 ... 187   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: YORKIJI - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines