mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 19.08.2024 : 21:25:56

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: YORKIJI - čvek
Strani: 1 ... 113 114 115 116 117 [118] 119 120 121 122 123 ... 187   Dol
Natisni
Avtor Tema: YORKIJI - čvek  (Prebrano 220844 krat)
0 članov in 22 gostov pregleduje to temo.
Gigosy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 361


« Odgovor #1755 : nedelja, 29.07.2007 : 22:39:12 »

uf...danes je pa tukaj zatisje...gigosy, sem poslala mejl k tisti gospe, pa bomo videli kako bo, ce ne drugega bom sla pa do nje na razstavi v Trbovljah...ce bo tam...upam da se bo dalo kaj zmenit ker so cudoviti!!!!

Super! Sporoči, ko dobiš odgovor Wink
Logiran
zoky
novinec
*
Sporočil: 1


« Odgovor #1756 : ponedeljek, 30.07.2007 : 00:01:40 »

Bok!
Ja sam Latičin i Goranov prijatelj i također mogu potvrditi da to leglo nije postojalo i da je nemoguče da je taj pas iz Tininog legla jer parenje nije uspjelo.
HKS ima časopis u kojem pišu prijavljena legla, ni tamo nije pisalo za to leglo. Što znači da je netočno što se ovdje piše da je leglo prijavljeno!
Lijep pozdrav
Logiran
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #1757 : ponedeljek, 30.07.2007 : 15:06:29 »

Imam eno vprašanje. Moj Gal je dobil malo suho dlakico, sploh zadaj na zatilju, kjer dobiva ampule Advantixa ima tudi suho kožo. Veterinarka pravi, da to ni nič takega, da malo je tudi zaradi vremena in mi predlagala Dermanorm olje, ki se daje s hrano.

A ima katera izkušnje s tem oljem in ali res pomaga?
Logiran
honki
rad pišem
****
Sporočil: 398


« Odgovor #1758 : ponedeljek, 30.07.2007 : 18:33:48 »

nep... probaj samo z klasicnim bepantenom, ce ima kozo tudi suho

kdaj si mu pa dala ampulo
Logiran
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #1759 : ponedeljek, 30.07.2007 : 21:00:48 »

Ampulo je dobil...hm ne vem...ta teden mora dobit novo torej kakšen mesec nazaj. Zdaj sem ga skopala, nablazamirala, sčesala in posprejala s Pet silkom. Zaenkrat izgleda boljše. Sem pa brala sestavine tega olja pa v bistvu ni nič drugega kot ribje olje zmešano z nekimi drugimi esencialnimi?? olji. Mu ga bom dala pa bom videla če bo kaj delovalo. Aja, pa še ušeska sva postrigla in je k nov.
Logiran
honki
rad pišem
****
Sporočil: 398


« Odgovor #1760 : torek, 31.07.2007 : 12:19:33 »

hehe, ste se ustimali...kam pa greste da ste tolk zrihtani...dej kako  fotko
Logiran
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #1761 : torek, 31.07.2007 : 12:33:45 »

Na morje gremo jutri pa moramo biti lepi.  Fotke bodo ko pridem z morja. Zdajle imam še tok dela, da nimam časa še petarde lovit po stanovanju, ker ni ravno navdušen nad slikanjem in komaj naredim kakšno spodobno fotko.

V glavnem, vrneva se 20. avgusta, bodite pridni in se lepo imejte.

Pozdravček od Saše in Gala.
Logiran
Botticelli
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 494


« Odgovor #1762 : sreda, 01.08.2007 : 09:45:39 »

Moja Tara je tudi znala imeti suho kožo ko je bila še manjša. Samo jaz ji nikoli nisem dajala nobenih ampul, klopov ni nikoli dobila, bolhice pa tudi samo na morju, potem pa sem jo pošpricala z frontlin sprejem in je bilo ok.

drugače pa bi mogoče pomagalo če hrano zamenjaš, to zna tudi biti eden od vzrokov da je koža suha.
Logiran
Gigosy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 361


« Odgovor #1763 : četrtek, 02.08.2007 : 11:05:58 »

Mogoče kdo ve kam se je zgubila ticiana, ki je včasih tudi sodelovala v pogovorih na tem forumu?Huh
Logiran
Gigosy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 361


« Odgovor #1764 : petek, 03.08.2007 : 14:54:48 »

Imam eno vprašanje. Moj Gal je dobil malo suho dlakico, sploh zadaj na zatilju, kjer dobiva ampule Advantixa ima tudi suho kožo. Veterinarka pravi, da to ni nič takega, da malo je tudi zaradi vremena in mi predlagala Dermanorm olje, ki se daje s hrano.

A ima katera izkušnje s tem oljem in ali res pomaga?

Za omenjeno olje ne vem, sem pa slišala, da pri suhi koži pomaga lososovo olje. Dobiš ga pri nas pod imenom GRIZZLY LOSOSOVO OLJE.
Logiran
Bugs
novinec
*
Sporočil: 8


« Odgovor #1765 : četrtek, 09.08.2007 : 11:12:53 »

evo še ena lastnica "yorkija".

Ko sem bila majčkena so pri sosedih imeli yorkija, čist sem se zatrapala vanj, vendar sem bila premajhna, da bi ga že lahko imela (mami smotka), v glavnem ta ljubezen se je vlekla, do moje samostojnosti.
Ko sem se odselila v svoje stanovanje sem se odločila za nakup yorkija, vse sem prečesala, ZG, Trst, celo UK, ampak nisem našla takega kot je bil sosedov Viktor.
Tile so bli vsi taki miceni nič podobni tistemu lepotcu, spominjali so me na žival ki se je strašansko bojim.

V glavnem, da skrajšam zgodbo, kupila sem ga v Lj, nerodovniškega (ta mešetarka mi je neki tvezla zakaj nima rodovnika, lagala sto na uro), pa mi je bilo čist vseeno, psa sem peljala veterinarju pustila kar precej denarja za temeljit pregled in sva šla domov.

Star je 4leta, nikoli še ni bil bolan, ima 4,5 kilce in je prekrasen, najraje na svetu ga imam. Sem imela veliko srečo no, da je bilo vse uredu.
Logiran
Botticelli
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 494


« Odgovor #1766 : četrtek, 09.08.2007 : 15:33:52 »

Saj nobeden ni rekel, da morajo nujno biti bolani nerodovniški ˝yorkiji˝. Je pa tako, da so ponavadi netipični in niso podobni dejanskim yorkijem, če ne drugo že zaradi velikosti.
Verjamem pa, da če imaš neko sliko yorkija v glavi, kakšnega želiš, je fejst težko dobiti podobnega.
Jaz sem tak navajena na obraz moje Tare, da v živo še nisem srečala podobnega. Sem pa našla skorajda identične yorkije pri 2-3 psarnah, ko vzrejajo te kužke.

Imaš mogoče kakšno slikico svojega yorkija Bugs?
Logiran
Bugs
novinec
*
Sporočil: 8


« Odgovor #1767 : petek, 10.08.2007 : 08:06:33 »

Sem čisto nova, ker sem prišla zaradi klopa malo prebrat in ne znam slikc dodajat.
Kako pa se da gor(res se mi ne da brskat po navodilih hihi)?
Logiran
Gigosy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 361


« Odgovor #1768 : petek, 10.08.2007 : 08:54:40 »

Evo copy - paste  Smiley


Zgoraj kjer pišeš sporočilo imaš ikonce in sicer klikneš na drugo ikonco v drugi vrsti (če se postaviš na to ikonco dobiš napis "vstavi sliko") in se ti v okencu kjer pišeš sporočilo pojavi 2X napis IMG. Na sredino tega vstaviš povezavo do slike kjer se le ta nahaja.
No sedaj pa še kako do povezave:
Najbolje je, da se registriraš na spletni strani http://www.moj-album.com/   Tja vneseš slike in potem klikneš z desno tipko na miški na sliko, ki jo želiš prenesti v forum, izbereš "properties oz. lastnosti", odpre se ti okence in tam skopiraš lokacijo (http//:  ....) ter jo prilepiš v sredino tega napisa IMG.

Če ne bo šlo pa lahko sliko dodaš samo v mojalbum, pa bomo potem mi prilepili sem na forum  Wink
Logiran
lonyka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 118


« Odgovor #1769 : petek, 10.08.2007 : 12:09:47 »

Heyla po dolgem času se na kratko javljam Wink

Honki ko sem prebrala tvoje sporočilo so me kr popadle solze, sploh si ne predstavljam kako ti je :/ če sploh pomislim dobim kurjo kožo in sploh nimam besed glede dogodka, ki se je zgodil tebi in tvojemu lepotcu...sožalje

Mi smo prišli včeraj iz morja smo kampirali in kar nemorem verjet da je ta mala bila tako grozno pridna da hudo. Ubogala na besedo, lajala ko je bilo pač treba Cheesy na plaži sploh nismo vedli da jo imamo zraven..ko bubica je bila. Me je prav presenetil ta moj mali razvajenček Smiley. Dobila je tudi prvi izliv, ki je bil komajda opazen le prve 3 dni potem pa se je umivala tako da nikjer ni bilo opazit ničesar, imela pa mali milijon oboževalcev (pasjih) ki so nas prišli tu pa tam pozdravit Smiley. Postala je tudi ljubusumna in pravi mali čuvaj Smiley Slikice sledijo, ko bom malo manj lena Wink.

Glede nerodovniških kužkov bi jaz tako komentirala, sama sem sprva tudi pomislila na nerodovniškega kužka predvsem zato, ker sem še bila! Cheesy dijakinja z ne kaj preveč denarja bilo je ogromno drugih stroškov, potem pa sem pošteno poprijela za delo vsak prosti čas in pridno šparala da sem imela dovolj denarja za kužka ki bo zdrav in tipičen predstavik svoje pasme. Iskala sem ga kar nekaj časa prebirala kinologa klicala na KZS povpraševala po leglih, si delala zapiske itd. Za kužka ki te bo spremljal 15 let se ne moreš odločit v 10 minutah. Videla sem veliko yorkijev a na žalost nobenega z rodovnikom in so bili parkrat večji od moje in s spuščenimi ušeski itd.Ena "yorkica" ima celo 6 kg in zanjo so plačali 100.000 sit-> varčuješ par mescev in kupiš kužka v katerega želiš da zraste ne pa mešančka.
Vzrok da se ljudje odločajo za nerodovniškega kužka je ker so cene trenutno zelo in preveč zasoljene za kužka, ki ima papirje in ki toliko mogoče ni niti vreden.Predvsem če je kuža le za na kavč. Vse je v cenah vsi samo želijo čim več denarja potegnit ali pa prihranit.

Sasenkaaa Gal je pravi lepotec hihih Cheesy A mi lahko katera razloži kako se to kupuje preko interneta in kakšne so cene? Recimo tvojega paketa Sasenka.

Gigosy tudi tvoja Oddy odrašča v pravo lepotičko!

Logiran
Strani: 1 ... 113 114 115 116 117 [118] 119 120 121 122 123 ... 187   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: YORKIJI - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines