mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 30.09.2024 : 08:13:52

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: YORKIJI - čvek
Strani: 1 ... 63 64 65 66 67 [68] 69 70 71 72 73 ... 187   Dol
Natisni
Avtor Tema: YORKIJI - čvek  (Prebrano 224334 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
lonyka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 118


« Odgovor #1005 : torek, 21.11.2006 : 21:33:25 »

Gigosy tvoj kuži je pa pravi fotomodelček hehe...pa zeloo lepo dlako ima kolko pa je zdaj star?
Logiran
Gigosy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 361


« Odgovor #1006 : torek, 21.11.2006 : 21:49:42 »

Samička je stara 2 meseca, ko bo 3 jo lahko grem iskat.

Kar se tiče krtač bi pa jaz na tvojem mestu malo pogledala tudi na kakšne strani, kjer imajo vzreditelji yorkijev internet trgovine. Se da dobit zelo kvalitetne krtače.

lp
 Wink
Logiran
tjasav
rad pišem
****
Sporočil: 415


« Odgovor #1007 : torek, 21.11.2006 : 23:09:18 »

Klara!
Ne reci, da dobiš tole malo manekenko! Ej, pravi cuker je!  Kiss Pa tista njena razstavna poza! Vrhunska!  Cool

.kaka pa je ta krtača z vrtljivimi zobki..
Jaz uporabljam glavnik z vrtljivimi železnimi zobki in pri česanju sploh ni grob, samo od zdaj naprej bom poslušala Klaro, ker je njen Gigo tako fantastično počesan!  Cheesy Cheesy
tjasav ti si iz mb?..
Sem doma v okolici Maribora, na Pragerskem. 
kateri salon pa priporočaš...pa kake so kaj cene veterinarjev??približno take kot piše na forumu al višje/nižje?
Prvič sem ga peljala k frizerju pri sedmih mesecih, zdaj pa ga doma sama urejam, ker ni razstavni kuža, stvar sem začela tudi vedno bolj obvladati in pa še ceneje je. Prvič pa sem ga peljala v Celje k nekemu pasjemu frizerju.
Cene veterinarjev so v Mariboru in okolici malo ceneje kot v Ljubljani in so približno take, kot piše na forumu.

Lp, Tjaša
Logiran
Gigosy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 361


« Odgovor #1008 : torek, 21.11.2006 : 23:27:25 »

Ups. zdej mi pa ni jasno, poslala sem linke do internetnih strani za krtače pa jih ni nikjer. Mogoče so jih brisali, ker ne vem če se lahko to objavlja  Huh
Logiran
Gigosy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 361


« Odgovor #1009 : torek, 21.11.2006 : 23:37:33 »

Lonyka napisala sem ti ZS. Lahko me kontaktiraš tudi na mail pa ti napišem linke.

lp
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.405


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1010 : torek, 21.11.2006 : 23:38:20 »

Gigosy, obe sporocili sta prestavljeni v rubriko oprema - podrubriko trgovine in trgovanje - v temo nakupovanje preko spleta.

PS: lonyka nima dostopa do zasebnih sporocil.
Logiran

Gigosy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 361


« Odgovor #1011 : torek, 21.11.2006 : 23:39:16 »

Aha hvala Jana!

lp
Logiran
lonyka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 118


« Odgovor #1012 : sreda, 22.11.2006 : 16:44:24 »

Hvala za linke Cheesy bom šla pogledat tja,kjer so Wink...papa
Logiran
lonyka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 118


« Odgovor #1013 : sreda, 22.11.2006 : 16:49:47 »

ne nebom Sad..nimam dostopa....
Logiran
honki
rad pišem
****
Sporočil: 398


« Odgovor #1014 : četrtek, 23.11.2006 : 17:33:23 »

da ne dajem linkov- ko isces samo odtipkaj kako besedo ki se nanasa na nase yorkije - yorkieland ali pa yorkie, ali pa yorkie gooming pa bos nasla dosti uporabnih povezav, so sicer tuje od ceskih, slovaskih, hrvaskih, angleskih ampak uporabne. je pac treba iz tujine narocit. drugace se pa splaca it na kaksno razstavo kjer prodajajo sampone, ki jih v trgovinah za male zivali ni mogoce dobiti, tipa PET SILK, ALL SYSTEM, LADY BELL,  polg tega ti se prodajalci svetujejo kaj je vredu za tvojega kosmatincka.

poleg tega dostikrat na razstavah prodajajo taprave glavnike in krtace, ki jih v nasih trgovinah ni moc dobiti, ali pa si narocis pri kaksnemu pasjemu frizerju-ko oni narocajo za sebe.

vsekakor pa se splaca dat malo vec za sampone in glavnike- da je dlaka res negovana - tudi ce ga ne bos imela za vzrejo je lepo imeti urejenega yorkija.

puljenje dlakic iz uses ni nobena znanost. vidis katere dlakice so v uheljcku, jih primes z dvema prstoma in spulis.jst to mojmu kar med cartanjem- ker mu ful pase, da ga ne zgecka in srbi.

Klara, Gigosy je pa ze cez 1 leto ne? katere so najbolj svezeslikice - zarad dlake me zanima- ima pa tako mala kot Gigosy cudovito dlako, prav lepo obarvano, svileno. fullepo. Gres na vzrejni pregled? menda bo enkrat februarja.? bi blo fino kake potomce takega lepotca naredit.

mala je pa res manekenka! carica.kaj Kiwi ji bo ime - ful lepo ime.

lp
Logiran
ninnna
novinec
*
Sporočil: 13


« Odgovor #1015 : torek, 28.11.2006 : 20:54:50 »

lep pozdrav!
žeilo si malega yorkija.. Smiley zanima pa me, če kdo mogoče pozna kakšnega vzreditelja oziroma kje še kakšno 'dosegljivo' leglo, ali ap takšno, ki bo v kratkem..
sicer, ne vem, če to spada sem ali ne oz. če ste se par strani nazaj pogovarjali kaj takega, se vnaprej opravčijuem..
hkrati pa hvala komurkoli za odgovor.. Smiley Smiley
Logiran
lonyka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 118


« Odgovor #1016 : sreda, 29.11.2006 : 22:31:02 »

Hey ninna....lahko pokličeš na kinološko zvezo slovenije...tam imajo vse podatke glede legel in tiste ki bodo v kratkem Smiley ammm pa v psarni blue&tan imajo mladičke zdaj Smiley je tud na bolhi bil oglas
Jaz pa imam eno vprašanje...kje je za dobit kak zimski plašček za malega yorkija?? danes sem našla samo te za odrasle :/...ma kdo kakšnega za prodat? potrebvala pa bi res micenega Tongue....al s čim jo še lahko zaščitim pred mrazom?

lp
Logiran
tjasav
rad pišem
****
Sporočil: 415


« Odgovor #1017 : sreda, 29.11.2006 : 23:51:32 »

Lonyka

A maš že yorkico doma?

Ker potem bi bilo najbolje, da jo vzameš poleg v trgovino na pomerjanje, tako kot sem jaz naredila s svojim. Po nekaterih prodajalnah imajo celo mizice, kjer mu lahko pomerjaš plaščke. Prodajajo pa jih v vseh bolje založenih trgovinah za živali.

Lp
Logiran
lonyka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 118


« Odgovor #1018 : četrtek, 30.11.2006 : 18:14:17 »

hey tjasav..ne še Sad..a to se celo da? no bom poslušala tvoj nasvet Wink..hehe sploh nisem pomislila na to:D cye...dijo
Logiran
honki
rad pišem
****
Sporočil: 398


« Odgovor #1019 : četrtek, 30.11.2006 : 19:30:33 »



ja najbolje da ga vzames s sabo in pomerjata, ker se tudi modeli med seboj razlikujejo ne glede na velikost. midva sva isto sla na pomerjanje, pa se trgovka ti pomaga!
Logiran
Strani: 1 ... 63 64 65 66 67 [68] 69 70 71 72 73 ... 187   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: YORKIJI - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines