mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 30.09.2024 : 14:22:50

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: YORKIJI - čvek
Strani: 1 ... 52 53 54 55 56 [57] 58 59 60 61 62 ... 187   Dol
Natisni
Avtor Tema: YORKIJI - čvek  (Prebrano 224464 krat)
0 članov in 62 gostov pregleduje to temo.
honki
rad pišem
****
Sporočil: 398


« Odgovor #840 : ponedeljek, 22.05.2006 : 16:14:40 »

tjasav

joj kk je zlati. najlepsi so ko panckajo. taki pridni
Logiran
aia
novinec
*
Sporočil: 5


« Odgovor #841 : ponedeljek, 22.05.2006 : 16:17:14 »

yorki LUCE!
mene zanima ali tvoja internet stranica deluje - za kupnju šampona. Doloziš možda u kratkom u Sloveniju?? AIA Cheesy
Logiran
tjasav
rad pišem
****
Sporočil: 415


« Odgovor #842 : nedelja, 28.05.2006 : 22:43:51 »

Honki!

Kak je blo danes? A sta šla? Sem videla na slikah, da je blo nekaj yorkijev tam.
Logiran
honki
rad pišem
****
Sporočil: 398


« Odgovor #843 : ponedeljek, 29.05.2006 : 15:31:54 »


tjasav!

bili smo in bilo je super.
ampak pri vsej zmedi in guzvi sem pozabila fotoaparat, tako da fotkic ni. sram
sem bila sama tako da je bila skrb samo na meni. Angry

drugace pa sva dobila oceno prav dobro  Wink
se ne sekiram ker je res sodnik iskal bolj slabe stvari kot dobre ampak je bil fer.
in za prvic sva se kr lepo odrezala. malo je bilo vrtenja v ringu, zobke sva lepo pokazala, na mizi je stal. in ko sva sama sla je lepo hodil. prvi krog je pa za nama bil atraktiven psicek in ga je skoz zanimalo kaj on dela.

mah vaja dela mojstra!

Logiran
tjasav
rad pišem
****
Sporočil: 415


« Odgovor #844 : ponedeljek, 29.05.2006 : 17:46:30 »

Ja čestitam!!!  Wink Ponosni smo na vaju!!!  Wink
Ocena je SUPER!  Wink Kaj je te vse gledal?

Je bilo dosti yorkijev? A si bila kaj pri štantu tega foruma? Baje je bilo kar pestro.
Logiran
honki
rad pišem
****
Sporočil: 398


« Odgovor #845 : torek, 30.05.2006 : 09:27:03 »

tjasav

ma ja tud jaz sem zadovoljna z oceno, za prvic je vec kot super.pretipal ga je celega 2x. Wink

yorkijev je blo 14. 7 samick in 7 samcev. honkiju se je kr mesalo toliko psov je bilo na kupu, in on bi se kr z vsemi igral. Grin

na stantu nisem bila ker sem bila nonstop v guzvi, je kolegica mela se maltezana in smo prvo cakali na njo pol pa nisem nekako imela predstave kk dolgo kaj traja in nisem niti priblizno vedela kdaj bom na vrsti in nisem dosti okol hodla. ko sm pa se ze spravla en krog nardit je bla pa ful guzva na stantu. Huh
Logiran
tjasav
rad pišem
****
Sporočil: 415


« Odgovor #846 : torek, 30.05.2006 : 20:51:16 »

Kaj si srečala koga iz foruma? Se mi zdi, da sem videla yorkije od ariete.
Kak si te malega lepotca zrihtala? Si dobila mašnice pol?
Logiran
honki
rad pišem
****
Sporočil: 398


« Odgovor #847 : sreda, 31.05.2006 : 09:11:52 »

Tjasav!

ja arieta je bla tam z vsemi svojimi lepotci in lepotickami. Cheesy njena Flo mislim da je bla prva v razredu prvakov, Tina v razredu mladih, Isabella -pomeranka pa je dobla BOB. Roll Eyes
od nje sm vzela tud masnico, tk da se je vse postimalo. Kiss

soncen pozdrav s primorske
Logiran
tjasav
rad pišem
****
Sporočil: 415


« Odgovor #848 : petek, 02.06.2006 : 10:47:42 »

No, super!

Seveda čestitke tudi ARIETI in njenim lepotičkam.  Wink
Logiran
tjasav
rad pišem
****
Sporočil: 415


« Odgovor #849 : petek, 09.06.2006 : 19:32:14 »

Cheesy Moj Ruti fruti je včeraj praznoval svoj 1. rojstni dan!!! Cheesy
Kak hitro rastejo...  Grin Vaši imajo tud zdaj enkrat, ne? (Honki, Taia, Pepita...)
Logiran
Botticelli
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 494


« Odgovor #850 : petek, 09.06.2006 : 22:47:18 »

Ne vem koliko spremljate yorkie sceno nasploh, ampak po zelooo dolgem času sem imela jaz osebno spet možnost videti 2 prava yorkija - po konstituciji, dlaki, velikosti... V glavnem verjetno se bosta oba tudi razstavljala v Portorožu. Tako da bo zanimivo iti pogledati. Sicer se ne spomnim zdaj točnega imena od kod je ta starejši yorki, iz katere psarne (ni iz Slo Smiley) , mladiček pa je čistokrvni Camparis... ena od najuglednejših yorkie psarn kar jih je... tako da končno tudi pri nas eni yorkiji z vrhunskim rodovnikom Smiley
To omenjam samo zato, ker videvam vsaj jaz same kvazi yorkije, tudi tiste ki imajo rodovnik. In je prav neverjetno videti enega popolnoma zdravega yorkija- brez kakršnih koli dednih nepravilnosti. Moja Tara iam cel kup težav, ki jih človek niti ne smatra za težave dokler se dejansko ne poglobi v zadevo. Ima neravno hrbtenico, predgrizavost, težave z pogačico, ... verjetno kar hočem povedati je, da bi vsak ko se odloči imet mladiče moral gledati tudi na to plat in se ne samo zanašati na to češ saj imamo vzrejno dovoljenje...

kakšno je vaše mnenje?
Logiran
honki
rad pišem
****
Sporočil: 398


« Odgovor #851 : sobota, 10.06.2006 : 08:18:20 »

tjasav!

ja midva sva mal pred vama. 5.5. - vsej ni tezko za zapomnit kdaj se je kepica skotila. Cheesy

v bistvu sva kr mesec pred vama. joj kak cas bezi. sram

Botticelli
se strinjam s tabo da je tezko najti okrog po sloveniji res pravega yorkija ki ima pravo tezo, velikost, ugriz, barvo dlake in kvaliteto dlake.
Ampak najbolj zalostno pa je da tud te "ta prave psarne " in linije tipa Camparis in dalje tudi niso vec kar so bile. imajo tudi ti kuzki kar nekaj napak.

Drugace pa tudi moj ni briljantem. Imava polvolnasto dlako namest cist svilene. bomo vidli kok se bo to spremenilo zdej ko sivimo sam mislim da kar so geni so geni. in tud men je blo receno da ima mladicek cudovito dlako- pa joj prejoj kako bo lep- mah na koncu nimas pojma kaj bo ven prislo. Angry

za mene je ze dober tak yorki ki ima normalno tezo in velikost, lepo dlako, in da nima nekih vecjih hib. vse ostalo je pac tako ce nastane neki vrhunskega se sigurno ne bo dalo naprej za na kavc ampak bo izkljucno za razstave

sem pa stoprocentno za to da se parijo n vzrejajoo samo najboljsi primerki in da se dela na tem da ne bo vec nekih resnih problemov pri pasmi.- sam ko ljudje ful prevec gledajo na sebe in so egoisticni in tud ce vejo da ni vredu pes ga bojo dali parit.

Logiran
yorkie lover
otrok do 14 let
*
Sporočil: 10


WWW
« Odgovor #852 : sobota, 10.06.2006 : 17:11:23 »

ali kdo pozna kakšno leglo yorkshire terierjev?
Logiran
Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #853 : sobota, 10.06.2006 : 18:25:50 »

yorki lover,
trenutno na tem portalu nihce ne oglasuje vzreje yorkijev. Lahko pa se obrnes na KZS.

Nikolina,
dajanje podatkov o leglih, ki niso iz tvoje vzreje, na tem portalu ni dovoljeno. Ravno tako je na tem portalu potrebno zakupiti ustrezen paket, ce zelis reklamirati svojo vzrejo. Zato te prosim, da ne lepis vec linkov.
Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
Pepita
novinec
*
Sporočil: 24


« Odgovor #854 : nedelja, 11.06.2006 : 17:34:13 »

Res hitro rastejo. Gledam slike kaka kepica je bila, ko sem jo domov prinesla. Zdaj pa že velika babika Smiley http://www.moj-album.com/uredi/pepita/2204158/?os=3640157

Moja Pepi ima komaj avgusta rojstni dan, je mal mlajša od vaših. Tongue
Logiran
Strani: 1 ... 52 53 54 55 56 [57] 58 59 60 61 62 ... 187   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: YORKIJI - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines