mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 01.10.2024 : 00:12:39

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: YORKIJI - čvek
Strani: 1 ... 39 40 41 42 43 [44] 45 46 47 48 49 ... 187   Dol
Natisni
Avtor Tema: YORKIJI - čvek  (Prebrano 224622 krat)
0 članov in 17 gostov pregleduje to temo.
Tory
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 65


« Odgovor #645 : torek, 07.03.2006 : 18:37:09 »


  Tut Tory še ma zgornja podočnika pa jo bom drug teden peljala na puljenje ker so že zlo veliki zobki.Ostali pa mislim da so ji izpadli kolkr vidim tko da ma sam dva za vn.
Logiran
schylla
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 146


« Odgovor #646 : torek, 07.03.2006 : 19:09:46 »

kakp pa veš, da so ji ostali padli ven? meni se tudi zdi, da ima zadnje zdaj večje, vendar nisem mlečnih nikjer najdla...
Logiran
tjasav
rad pišem
****
Sporočil: 415


« Odgovor #647 : sreda, 08.03.2006 : 00:53:09 »

Kaj pa če gresta samo na pregled k veterinarju, pa bo on ziher vedel? Res pa je, da če so kateri zobki globoko zakoreninjeni, so to podočniki. Operacija pa tud traja tako malo časa, da jo že lahko čez slabe pol ure prideš iskat.

Tory!
Vidve pa lepo opravita naslednji teden. Wink
Logiran
Tory
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 65


« Odgovor #648 : sreda, 08.03.2006 : 15:33:13 »


  Ja učasih se zgodi da kirga poje in ga ne najdeš.se pa vidi tut po obliki zobka mlečni so manjši in bol špičasti , stalni pa so bol vlki in  močni.   
Logiran
Pepita
novinec
*
Sporočil: 24


« Odgovor #649 : četrtek, 09.03.2006 : 09:28:34 »

Tudi moja Pepita je včeraj dobila čip. Tako da smo tudi mi rešeni te muke. Ampak mi doživljamo muke ko se more peljat v avtu, tako glasno cvili. Nikamor ne moremo it z njo, ker nas vsepovsod naženejo ven, ker je preglasna. Ne vem kako bi jo lahko umirila, ker nič ne posluša, da bi jo zamotila. Ona bi bila samo doma, še sprehoda se nič ne veseli. To je neverjetno!
Včeraj v ambulanti so bili vsi psi tiho, Pepi pa cvilila, še veterinar je čudno gledal.  Undecided
Logiran
tjasav
rad pišem
****
Sporočil: 415


« Odgovor #650 : četrtek, 09.03.2006 : 17:57:16 »

Pepita!
Tudi Rut je sprva cvilil v avtu, zdaj pa je že tako miren, da se lahko sama z njim vozim. Večkrat jo pelji kakšno kratko pot, npr. v trgovino, pa se bo navadila.
Če pa prideva kam, kjer je gneča, pa postane tak živčen, vedno jezik drži ven in tak živčno ''zeha'', čeprav vedno bolj pogosto greva kam, to počne redkeje.  Undecided
Logiran
Pepita
novinec
*
Sporočil: 24


« Odgovor #651 : sobota, 11.03.2006 : 16:28:42 »

Kaj pa za lepšo, sijočo dlako je katera že kaj ugotovila? Jaz uporabljam vse od biogrooma, pa nerzovo olje. Ampak vseeno ima zelo suho dlako. Ko jo namažem z nerzem je lepa en dan, potem pa je spet vse suho. Res pa je, da jo vsak dan češem. Če ima kdo kak preizkušen izdelek naj mi napiše prosim.
Logiran
aia
novinec
*
Sporočil: 5


« Odgovor #652 : ponedeljek, 13.03.2006 : 19:58:25 »

Živjo!

Kupujem Yorkija - zasledila sem oglas za 1000 EUR - prodaja pa gospa , ki je že enkrat imela oglas na tem forumu.
 
Zanima me ali ima kdo yorkije iz te psarne ***** ter kaj menite o ceni oz. o tej vzrediteljici.
Hvala za odgovor!

P.s. poznate še koga, ki prodaja rodovniške yorkije?
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.405


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #653 : ponedeljek, 13.03.2006 : 20:10:23 »

aia, trenutno med nasimi clani ni vzrediteljev yorkijev, zato iskanih informacij o vzrediteljih ne bos mogla dobiti.
Logiran

yorkie-luce
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 76


WWW
« Odgovor #654 : torek, 14.03.2006 : 11:06:43 »

cao. jer neprodajems tence za 1OOO eura jer nedajem oglase onda nemislis mene i rado cu ti pomoci oko savjeta. samo pitaj. uzgajam jorkice i obozavam njih.
sigurno potrazi odgovornog uzgajivaca kojemu stalo prvobitno do zdravlja psa, standarta i izgleda. Mislim da smo vec ovd episali sta sve bi uzgajivac trebao imati za zdrastvene nalaze, sta bi stenci trebala znati.

sogurno nekupuj psica bez rodovnice jer tamo zdravi i  izgled je zagonetka i velika sreca ako uspijes
Logiran
yorkie-luce
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 76


WWW
« Odgovor #655 : torek, 14.03.2006 : 11:15:13 »

Kaj pa za lepšo, sijočo dlako je katera že kaj ugotovila? Jaz uporabljam vse od biogrooma, pa nerzovo olje. Ampak vseeno ima zelo suho dlako. Ko jo namažem z nerzem je lepa en dan, potem pa je spet vse suho. Res pa je, da jo vsak dan češem. Če ima kdo kak preizkušen izdelek naj mi napiše prosim.

sto se tice bio grooma jet o jako dobra kosmetika u to nema sumnje ali ocigledno tvom psu neodgovara. Moja prijatelica bio grom koristi mnogo godina i kaze d aje najlepsi kada sam ga kupila ja i cim sam okupala pse oni su dobili gadne alergicne probleme. Tako da moras probati sta tvom psu odgovara. experimente su dosadne i skupe ali potraziti se mora. 5 godina sam koristila all system i svakome pricala to je najlepsa kosmetika sveta. odjednom moji psi na najblaze preparate su reagirali prhutom. opet sam trazila i trazila probala pet silk,kw,, jean piere hery  i trenutno sam prezadovolna sa francuzkom lady bell. kazem sada da je to najlepsa kosmetika sveta. Cheesy sto ali neznaci da necu za dve godine opet experimentisati i pronadju nesto novo jos lepse Wink.
Kod lady bell mi se dopada sto se usredocile samo na pse bez podlake tako da nije siroka ponuda ali pokusavaju nekoliko preparata dovesti do savrsenstva. Ali u SLO se nema kupiti koliko znam mozes samo preko net shopova. ako bi si zeljeo to probati mogu i ja pomoci i mogu ti poslati uzorke. da vidis.

cesto se i desi da psima odgovara kosmetika ali naprimjer nereagiraju dobro na nerc ulje i zato je lepse preci na jojobovo ulje.
Logiran
yorkie-luce
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 76


WWW
« Odgovor #656 : torek, 14.03.2006 : 13:31:04 »

aia, trenutno med nasimi clani ni vzrediteljev yorkijev, zato iskanih informacij o vzrediteljih ne bos mogla dobiti.

ako razumjem na slovenackom kazes da tu nema uzgajivaca. ali ja mislim da ima :-) sigurno redovno dolazim ja i jos ako se nevaram ***** je isto krenuo u put uzgoja i koliko smo pricali mislim da ce to bas biti odgovoran uzgajivac jednog dana. ali imal bi jedno pitanje nije me bilo oko dva mjeseca i nestali su mi sve PM i bas sam tamo imala divne texte od forumas ai sada tamo nema nista :-( kako je to moguce?
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.405


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #657 : torek, 14.03.2006 : 13:36:47 »

yorkie-luce, od 1.1.2006 je nov rezim na mojpes.netu. Uvedeni so uporabniski paketi in za pisanje o svoji vzreji je potrebno imeti paket maksi ali mega. Vzrediteljev, ki nimajo ustreznih paketov, ni mogoce navajati tukaj, prav tako ne legel ali psov za prodajo. Temu je namenjeno oglasevanje na portalu www.mojpes.net, forum ni namenjen reklamiranju vzrediteljev.

Vec si lahko preberes na http://www.mojpes.net/modules/help/index.php?id=3 in na http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,1484.0.html. Tudi o zasebnih sporocilih pise na navedenem linku.
Logiran

yorkie-luce
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 76


WWW
« Odgovor #658 : torek, 14.03.2006 : 13:55:38 »

misim d amoj slovenacki na tvo text niej dovoljan sram pokusacu naci nekog ko mi objasni. smao mi reci. dolazim ovde d apricam o jorkiama. to mogu ili nemogu? nenudim tu stence na prodaju jer moja legla su prodat uvjek unapred. dolazim samo cvrljati o jorkicim jer to krsenje pravila? necu d avma krsim pravila ali u tim navedenim textovima se gubim ipak tu slovenacki nevladam Sad savldam sampone i hranu Cool pozdrav Luce
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.405


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #659 : torek, 14.03.2006 : 14:28:32 »

yorkie-luce, lahko cvrljas Wink in pises o yorkijih, veliko forumovcev ti bo hvaleznih, ne mores pa pisati o leglih in psih za prodajo ali delati reklamo za koga drugega.
Logiran

Strani: 1 ... 39 40 41 42 43 [44] 45 46 47 48 49 ... 187   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: YORKIJI - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines