mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 30.09.2024 : 22:19:46

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: YORKIJI - čvek
Strani: 1 ... 37 38 39 40 41 [42] 43 44 45 46 47 ... 187   Dol
Natisni
Avtor Tema: YORKIJI - čvek  (Prebrano 224582 krat)
0 članov in 21 gostov pregleduje to temo.
tjasav
rad pišem
****
Sporočil: 415


« Odgovor #615 : sobota, 18.02.2006 : 21:07:26 »

Izgleda kot, da je malo zastrupljena. Boga  Huh Upam, da ji bo kmalu bolje.

Jaz ga hranim samo z briketi, saj so pripravljeni kot popolna prehrana,pol pa mu davam včasih poleg narezan kuhan korenček ipd.
Logiran
Botticelli
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 494


« Odgovor #616 : sobota, 18.02.2006 : 21:24:19 »

Ne saj finta je v tem da nič takega ni jedla na kar nebi bila navajena oz. da bi bilo kaj sumljivega.
bomo videli kaj bo... jaz mislim da bi moralo biti vredu do zjutraj.

s katerimi briketki pa vi kaj hranite soje yorkije? Tara je trenutno na Canidae in če bo vse po sreči bo tudi ostala na njih.
Logiran
tjasav
rad pišem
****
Sporočil: 415


« Odgovor #617 : sobota, 18.02.2006 : 21:42:07 »

Jaz ga hranim z Eukanubo, saj je to bila edina hrana ji jo je res jedel, kot mladiček. Poskusila sva z ono Science Hill's al nekaj takega, pa je ni mogel. Katero pa ve priporočate?
Logiran
Botticelli
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 494


« Odgovor #618 : sobota, 18.02.2006 : 22:10:32 »

MOja itak niti ne povoha eukanube, hillsa, tc-ja in tudi royal canin ji ni glih dišal - razen tale mini dental hygien je kar jedla. Drugače pa so to komercialne hrane, od vseh je po sestavi še najboljša techni call in eukanuba. samo osebno sem pač nasprotnik eukanube in njihove politike in načina trženja. hills je po sestavi daleč za vsemi in res res ne vem zakaj ga tako promovirajo. samo na etiketo o sestavi hrane pogledaš in malo primerjaš z ostalimi in te srh spreleti. drugače pa tudi pro plan ni kaj boljši. ok za nutro ne bom dajala mnenja ker ne vem točno kako je z sestavo briketov.

Mi je pa všeč Arden grange, za taro so primerni samo Prestige griketki od te hrane ker so dovolj mali da jih lahko zgrize. Probala sem tudi Merick Pet's life samo ji niso pasali ker je popila v onem tednu fuuuul vode in skoz hodila na wc, gelde sestave pa tudi sedaj ne vem na pamet.

No tako sve pristale na Canidae - po sestavi najboljši briketi na našem tržišču in dovolj okusni celo za Taro:) in seveda ima brikete primerne velikosti:) so pa ti briketi brez pšenice, koruze, soje, pese in podobnih nepotrebnih zadev. Notri je beli in rjavi riž ter 3 različe vrste mesa ... sicer pa za točno sestavo najbolje pogledati na netu, maji fajno domačo stran:)

Saj to sem pa verjetno že omenila da sem začela z to menjavo briketov ko me je RC razočaral in je Tara dobila rdečo dlako zaradi RC yorkshire briketov...

JOj ne morem si pomagati, v petek sem bila v trgovini zoo market preis v btc na tržnici in je prišla gospa z ˝yorkijem˝. škoda da nisem imela Tare zraven, da bi videla kako izgleda pravi yorki. itak je bil brez rodovnika, dlaka živi obup in obraz Shocked mešanec yorkie shit-zu res. na srečo sem bila rajši tiho in šla ven. ej samo vsakič ko vprašam take ljudi ali ima kuža rodovnik, vsakič rečejo, ne nima, je pa čistokrven  Grin Sad Huh Roll Eyes ne vem koga hočejo zavesti.... saj ne rečem ok lahko maš tudi yorkiju podobnega ˝kvazi nerodovniškega yorkija˝ samo jaz to res redko vidim...
Logiran
tjasav
rad pišem
****
Sporočil: 415


« Odgovor #619 : četrtek, 23.02.2006 : 00:02:16 »

Midva sva zdaj iz Eukanube preklopila na RC junior, ker naj bi bila Eukanuba za delovne pse?!?  Undecided Pojma nimam več, kaj naj mu dam, ko vsak govori drugače.
Logiran
mkogej
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 86


« Odgovor #620 : četrtek, 23.02.2006 : 18:26:25 »

Imam eno vprašanje...
Danes smo peljali našo 7 mesecev staro psičko (yorkshire terrier) na puljenje mlečnih zobkov.
Ko smo jo prišli iskat so nam zravem dali vseh 10 zobkov, ki so ji spulili.
2 imata izredno dolgo korenino skoraj 2/3 zoba. Strah me je, da so ji spulili stalne.
Ali je to možno?
Hvala za odgovor.
Logiran
tjasav
rad pišem
****
Sporočil: 415


« Odgovor #621 : četrtek, 23.02.2006 : 19:20:08 »

Ne, po mojem so to podočniki - ti so izredno dolgi, zato tudi redko sami izpadejo.  Wink
Logiran
schylla
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 146


« Odgovor #622 : petek, 24.02.2006 : 00:36:35 »

mkogej, a ste Taro ali Trudy peljali?
jaz imam pred sabo Taina spodnja podočnika, ki sta ji padla ven in sta majhna, notri v sredini pa imata luknjico (skoraj nič korenine...)
Logiran
mkogej
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 86


« Odgovor #623 : petek, 24.02.2006 : 08:15:42 »

Trudy smo peljali, ker je bila že ko en mali morski psiček! Wink
Danes sem že bolj mirna. Nisem vedla da imajo tudi mlečni zobje korenino in da preden jim zobki začnejo odpadat se ta korenina počasi razgraja in zato so mlečni ponavadi taki brez korenine ko padejo ven.
Spet sem zagnala paniko brez veze! Tongue
Logiran
mkogej
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 86


« Odgovor #624 : petek, 24.02.2006 : 08:17:19 »

Aja, pa še čip smo ji dali, tako da sme se rešli vsaj ene muke! Roll Eyes
Logiran
schylla
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 146


« Odgovor #625 : petek, 24.02.2006 : 12:25:12 »

 Grin boga Trudy... sram  kako to, da so ji spulili 10 zobkov? katere pa?
misliš, da bi bilo dobro, da še mojo Taio peljem ali raje še malo počakam?  Roll Eyes
Logiran
tjasav
rad pišem
****
Sporočil: 415


« Odgovor #626 : petek, 24.02.2006 : 14:14:04 »

Mkogej!
Super! Tudi mi smo ga čipirali, ko je bil pod narkozo, da vsaj tega ni čutil.
Logiran
schylla
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 146


« Odgovor #627 : petek, 24.02.2006 : 15:52:47 »

moja Taia pa je tako cvilila, ko so ji ga dali  Cry Cry Cry
Logiran
Botticelli
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 494


« Odgovor #628 : petek, 24.02.2006 : 17:32:10 »

no Tara pa niti trznila ni ko so jo čipirali, pa je imela takrat manj ko 1 kg, res niti glasa ni blo od nje:) tako da pač vsak pes reagira drugače, tako kot ljudje;)Wink
Logiran
tjasav
rad pišem
****
Sporočil: 415


« Odgovor #629 : nedelja, 26.02.2006 : 15:27:59 »

Kako pulite dlako iz ušes?
Logiran
Strani: 1 ... 37 38 39 40 41 [42] 43 44 45 46 47 ... 187   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: YORKIJI - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines