mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 23.06.2024 : 04:26:54

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: YORKIJI - čvek
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 187   Dol
Natisni
Avtor Tema: YORKIJI - čvek  (Prebrano 216291 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Yorki
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 468


WWW
« Odgovor #90 : ponedeljek, 14.02.2005 : 18:02:05 »

Botticelli, večinoma smo na Gradaški in okolici. Poleti nas je pa s Torijem povsod v Ljubljani dovolj Grin.

lp
Logiran
Yorki
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 468


WWW
« Odgovor #91 : četrtek, 17.02.2005 : 23:12:03 »

Ena zanimiva Torova slika:
Leteči pes Grin[/]
Slikal ga je Gregor, v Peroju (tja hodimo na počitnice-morje)

lp
Logiran
Yorki
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 468


WWW
« Odgovor #92 : petek, 18.02.2005 : 20:37:24 »

Hitro poglejte v novo številko revije Lise!!! Tam je na 47. strani nekaj o yorkijih... (živali). Cela stran Cool.
Hehe, najbolj mi je pa všeč tole:
~ Je prava mala pasja petarda, sploh takrat, ko se razjezi. Grin Grin Grin
~ Ne boji se nikogar in ničesar in kdor se bo tej mali zverinici postavil po robu, naj se pripravi na težek boj. Grin Grin Grin
~ Načelo, ki se ga drži ta pes se glasi:"Ne popuščaj, ti si zmagovalec!"
~ Yorki je res 'z vsemi žavbami namazan', a če se mu boste usedli globoko v srce, bo za vas pripravljen iti tudi skozi najtežje preizkušnje.
. . .


Če vas zanima več, pa si preberite Liso (str. 47, rubrika Živali: yorkshirski terrier). Pa prijetno branje Grin!
Pa še nekaj (tole piše pod eno slikco yorkija Wink): V malem pasjem paketu se skriva prav zverinski značaj. Grin Wink Grin Wink Grin Wink

Piše tudi da so pokumni za vsako ceno (yorkiji)... še preveč Lips Sealed Grin! Aja, piše tudi, da bi jih lahko vpisali med 'mušjekategornike' Grin.
No, res... če vas zanima kaj več, si preberite članek Wink. Ne bo vam žal, pa še malce se boste nasmejali...
Torija bomo sedaj ozmerjali z "malo petardo" Grin Grin Grin.
Hehe, so pa tele petarde... ups, naj so raje pasje bombice, če že morejo pokati Roll Eyes... No, bombice so zelooo vztrajne in nepopustljive Roll Eyes. Haha, žal je to res... In tako je vedno vse tako kot si izmisli Toro Grin...

Aja, zgornji vpis se mi je malo ponesrečil sram. Popravek:

Leteči pes[/u]

lp
Logiran
Yorki
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 468


WWW
« Odgovor #93 : sobota, 26.02.2005 : 12:57:40 »

chaya, je tole tvoja Chaya? - http://chuck.moj-album.com/slike/40884/N22ZhABmkINsryGb.jpg

Sorry, ampak tole po mojem ni yorki...  Undecided Ali pa imaš kakšno boljšo slikco? Smiley

Toro je ugotovil, da je sneg lahko tudi zanimiv. Nekaj slik bom dala v temo "Zimske radosti" (se mi zdi...) Wink

Logiran
mary
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 458


« Odgovor #94 : sobota, 26.02.2005 : 13:26:40 »

chaya, je tole tvoja Chaya? - http://chuck.moj-album.com/slike/40884/N22ZhABmkINsryGb.jpg

Sorry, ampak tole po mojem ni yorki...  Undecided Ali pa imaš kakšno boljšo slikco? Smiley

Tudi meni se tole ne zdi yorki Undecided Je pa luštna Wink
Logiran
jessy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.407


« Odgovor #95 : sobota, 26.02.2005 : 14:21:15 »

No, saj je lušna a to definitivno ni yorki...  Huh
Logiran
Rincy
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.205


« Odgovor #96 : sobota, 26.02.2005 : 15:05:36 »


trenutno ane ni doma, je na smučanju,zato ti odgovarjam jaz....ja,to je chaya.Več njenih slik pa najdeš tukaj

lp,
Nina
Logiran
missy
gost
« Odgovor #97 : torek, 08.03.2005 : 19:10:29 »

ojla!
tudi nam se tole ni zdel yorki ker se nam je zdelo malo čudno da ima tako kratlko dlako vendar so trdili da ji bo dlaka zrasla!ko pa smo jo prišli kupiti pa so nam povedali da je mešanček, vendar smo jo vseeno kupili.je pa baje mešanček med yorkijem ter maltežanom!
Logiran
Botticelli
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 494


« Odgovor #98 : petek, 11.03.2005 : 09:28:51 »

Saj je ful luškani mešanček:)
Kolko ste pa pol plačali za njo? Predvidevam da je mama yorkica ali?
Logiran
Yorki
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 468


WWW
« Odgovor #99 : ponedeljek, 28.03.2005 : 17:35:28 »

Ena skupna slikca...
**
(kliknite na manjso sliko, da se odpre vecja Cheesy)

lp,m.
Logiran
Botticelli
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 494


« Odgovor #100 : ponedeljek, 02.05.2005 : 22:02:34 »

Nekam zamira tale tema Smiley
Mene zanima, če je tu kakšen lastnik yorkija, ko tudi razstavlja svojega kužka. Imela bi namreč ene par vprašanj, glede na to da imam v namenu peljati Taro na razstavo, nakasneje na CACIB Lendava.
Aja drugače pa bi bila tudi ful vesela, če bi se javili kaki lastniki yorkijev, ko bi bili pripravljeni se malo srečati oziroma dobiti na kakšnem sprehodu z kužki.
No upam da bo kaj odziva.
Logiran
Yorki
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 468


WWW
« Odgovor #101 : torek, 03.05.2005 : 17:42:56 »

Lahko bi poleti organizirali kakšno srečanje yorkijev in podobnih manjših pasem Smiley.
Botticelli, tule je predstavitev ge. Jane Blekač in njenih yorkijev. Na koncu prispevka piše: Zato bom raje odgovarjala na vaša konkretna vprašanja in vam z veseljem pomagala z nasveti pri pripravi yorkija na razstavo. Wink Na koncu je dodan tudi njen e-mail.

No, tudi naš Toro je odšel na zaslužene (s čim že? Grin) prvomajske počitnice Cheesy. Seveda je zelo užival in veselo poziral! Wink Slikce si lahko ogledate tukaj.

Še dve slikci... Smiley

http://metka.moj-album.com/slike/45307/sTKuQQaonVJcdyXP.jpg

Kako sem ljubeeek  Smiley...

http://metka.moj-album.com/slike/45307/6uJX1KgXQZUkgYBF.jpg

Baaaaaa! Ampak ne vedno Wink Cool.

Še dve "hitri" sliki Wink.
Zajček Cheesy
Nič ne vidim! Tongue Wink

Za konec pa še...
Poljska miš Grin

Kmalu pridejo še kakšne nove slike, takoj, ko Toro pride iz morja (on še vedno lahko uživa Wink).

Lp, Metka in morski pes - Toro

[slika spremenjena v povezavo; Mirc]
Logiran
micakemik
otrok do 14 let
*
Sporočil: 1


« Odgovor #102 : sobota, 04.06.2005 : 15:23:52 »

Živjo!
Doma imam višavsko terierko, zdaj pa bi imel še yorkshirsko terierko ali terierja.
V glavnem me zanima, če bo kakšno leglo na razpolago konec julija, ali pa avgusta,ker takrat mi pridemo domov.
Za informacije se vam zelo zahvaljujem!
Hvala
Logiran
Botticelli
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 494


« Odgovor #103 : nedelja, 05.06.2005 : 11:27:40 »

Jaz ti lahko posredujem telefonsko številko od enega vzreditelja, ki mislim da bo imel leglo v tem času. Če ne drugo, pa ti bo lahko povedal kdo ima leglo.
Kužki so res lepi, valda rodovniški. No najbolje da mi napišeš mail, najboljše kar na tega:
**
in ti lahko dam še kaj informacij o tej pasmi Smiley

Lep pozdrav!
Logiran
Yorki
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 468


WWW
« Odgovor #104 : četrtek, 16.06.2005 : 18:57:27 »

Evo, se po dolgem času spet oglašam v tole temo.
Sicer ni nič novega (hehe, niti slikc ne Grin). Toro pa uživa. Jutri gre (spet) na počitnice, ki jih je zadnje čase kar precej Cheesy.
Sicer pa vsi komaj čakamo, da se vreme spet malo poboljša, da gremo s Torijem na kakšen izlet - Toro jih obožuje in nikoli mu ne zmanjka energije Tongue. Je pa še vedno takšen lenuh kot včasih Wink.
Upam pa, da se bomo sedaj poleti (ko bo čas), srečali na enem izmed srečanju. Če bo čas Smiley.

Lp, Metka & Toro
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 ... 187   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: YORKIJI - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines