mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 28.06.2024 : 12:14:03

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: YORKIJI - čvek
Strani: 1 ... 157 158 159 160 161 [162] 163 164 165 166 167 ... 187   Dol
Natisni
Avtor Tema: YORKIJI - čvek  (Prebrano 217069 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
yorkie
novinec
*
Sporočil: 14


WWW
« Odgovor #2415 : četrtek, 18.09.2008 : 09:33:10 »

Hej..

ekola mi smo pa čisto na novo ponosni lastniki male yorkice..  Cheesy LiLi je zdaj pri nas tretji dan in je vse super..ponoči spimo, razgriženo ni nič, na čistočo pa se še navajamo..

pa še slikica male navihanke:



Logiran
TalQec
otrok do 14 let
*
Sporočil: 1.018


« Odgovor #2416 : četrtek, 18.09.2008 : 15:38:50 »

cukerček mali.  veliko veselja z njo.
Logiran
yorkie
novinec
*
Sporočil: 14


WWW
« Odgovor #2417 : četrtek, 18.09.2008 : 15:46:00 »

cukerček mali. veliko veselja z njo.

hvala Cheesy
Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #2418 : četrtek, 18.09.2008 : 19:16:47 »

Rodovniška?
Logiran
amstaff_grl
novinec
*
Sporočil: 11


« Odgovor #2419 : četrtek, 18.09.2008 : 20:46:29 »

Folk na tem forumu je preveč nagnjen k temu da pes mora biti rodovniški.A tisti,ki pa niso rodovniški so pa za odpad al kaj?nerodovniški psi bodo vedno prisotni,če so vam pa rodovniški psi edini,ki jih priznavate potem pa lahko rečem samo to , da ne težite folku,ki nima rodovniškega psa.Jaz mam rodovniškega,vem da sem na napačnem forumu ampak vseeno...nekje sem morala  to napisat saj je vsepovsod ista reakcija glede nerodovniških psov.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.332


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #2420 : četrtek, 18.09.2008 : 20:59:50 »

amstaff_grl, na tem forumu ni le pravic clanov in uporabnikov, temvec so tudi dolznosti. Ena od dolznosti je branje. Brez branja ni pravice do komentiranja. In tezko te bo kdo jemal resno, ko pises na tem forumu bedarije o nasem priznavanju samo rodovniskih psov, iz cesar je razvidno, da nisi tukaj prebrala se nicesar. Ce bi, bi ti bil nas odnos do vseh psov kristalno jasen, nam pa bi bilo prihranjeno branje tvojih nesmislov, ki so povrhu vsega napisani precej povrsno.
Logiran

yorkie
novinec
*
Sporočil: 14


WWW
« Odgovor #2421 : petek, 19.09.2008 : 16:51:21 »

ne ni rodovniška Wink
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #2422 : petek, 19.09.2008 : 16:54:41 »

Čeprav malo pozno tudi jaz želim vse naj naj Galu za rojstni dan!
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #2423 : petek, 19.09.2008 : 17:11:35 »

Folk na tem forumu je preveč nagnjen k temu da pes mora biti rodovniški.A tisti,ki pa niso rodovniški so pa za odpad al kaj?nerodovniški psi bodo vedno prisotni,če so vam pa rodovniški psi edini,ki jih priznavate potem pa lahko rečem samo to , da ne težite folku,ki nima rodovniškega psa.Jaz mam rodovniškega,vem da sem na napačnem forumu ampak vseeno...nekje sem morala  to napisat saj je vsepovsod ista reakcija glede nerodovniških psov.
kaj tebi ni jasno?
nič ni narobe z NERODOVNIŠKIMI, doma imam 3 takšne!! Ampak nisem jih KUPILA za 200, 300 evrov! niti za 10 ne... ker so rešenčki!!!
s tem ko se kupuje nerodovniške bojda pasemske pse se dela velika škoda- predvsem pasmi, škoda sebi, saj so ti psi velikokrat bolni, nerazglisteni itd... še najbolj pa je žalostno to, da se z nakupom nerodovniškega kao pasemskega psa le podpira ŠTEPANJE.
upam da je razumljivo napisano.

lp
teja z nerodovniškimi MEŠANCI Grin, ki verjetno niso plemenitih lepih pasemskih staršev, so pa najbolj plemenitega srca Roll Eyes, goro hvaležnosti in predvsem sama imam dober občutek, da sem psa rešila, ne kupila.
Logiran
amstaff_grl
novinec
*
Sporočil: 11


« Odgovor #2424 : petek, 19.09.2008 : 17:30:48 »

jana,nimaš nobene pravice me obtoževat da nisem brala.Zato so tudi forumi,za branje,ali sem se zmotila?ne zadržujem se oziroma ne berem samo forum,ki je namenjen določeni pasmi ampak sem prebrala že več kot pol forumov tle in lahko rečem da je zelo negativen odnos do nerodovniških psov.To je bilo moje bistvo.Moji komentarji pa niso površno napisani,če se pa komu tako zdi pa imam samo dve besedi zanj/zanjo-jebat ga.
Logiran
Aiša
novinec
*
Sporočil: 37


« Odgovor #2425 : petek, 19.09.2008 : 22:40:20 »

Rodovniška? Si prepričana? Pri 10-ih tednih povešena ušeska. In vzreditelj ti jo je dal brez da bi ji pri 10-ih tednih vsaj postrigel ušeska, ki so še vedno povešena in bi se potem lažje postavila pokonci? Prav vidim ali se motim, da ima rezan repek? Čudno, tudi ne vem, da bi bilo kakšno leglo v tem času (no razen enega ampak tale sigurno ni od tam).

Saj meni je vseeno ali imaš yorkico ali mešančka samo malo me moti, če me imajo ljudje za norca. Če se motim se pa opravičujem. Kužika je pa kljub vsemu luškana.
je kar prava yorkica z dolgim repom in pokončnimi ušesi
Logiran
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #2426 : petek, 19.09.2008 : 22:59:28 »

Potem si dala pa napačne slike, ker ta pes na slikah ima povešena ušesa.

A navadila si se je že, glede na to da si na drugem forumu jamrala, da si v soboto otroku nabavila psa pa ti je baje malo tko tko ampak saj se boš navadila (tvoje besede)?

Drugače je pa yorkie scena v Slo na totalnem podnu. Rodovniškega yorkija skoraj ne vidiš, vsi so produkt nekih preprodajalcev, domačih šteparjev, skoraj noben ne ustreza standardu in potem vidiš ponosne lastnike, ki mislijo, da sprehajajo yorkija se pa že na daleč vidi da je mešanček. Ali ti pa jamrajo, da ne razumejo kako to da je toliko zrasel.

Sicer pa dokler bodo naivni ljudje gledali samo na to, da bodo prišli čim ceneje skozi do takrat se bodo pač prodajali in sprehajali preveliki ali premajhni yorkiji, yorkiji s predolgim gobčkom, yorkiji s povešenimi ušesi, yorkiji s čisto kratko dlako...ampak važno da lastniki mislijo, da so za 300€ dobili yorkija. Japajade.
Logiran
Tinkapletinka
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 46


« Odgovor #2427 : petek, 19.09.2008 : 23:25:30 »

 Grin  ja to ni res kaj se tle dogaja  Grin  nisem tle bla ogromno časa in ko pridem se mi edino digne pritisk in gre na bruhanje kar se tiče Aiši in Amstaff-grl . Tle ni kaj za dodat , edino da se človek zasmeje brez komentarja ker je itak brezveze takšnim ljudem KARKOLI razlagat.

Boga Sašenka občudujem tvojo vztrajnost za razlaganje ampak mislim da taki ne bojo nikoli razumeli !!!! Strinjam se se vsem, kar si napisala. LP  Wink
Logiran
Aiša
novinec
*
Sporočil: 37


« Odgovor #2428 : sobota, 20.09.2008 : 07:08:03 »

Potem si dala pa napačne slike, ker ta pes na slikah ima povešena ušesa.

A navadila si se je že, glede na to da si na drugem forumu jamrala, da si v soboto otroku nabavila psa pa ti je baje malo tko tko ampak saj se boš navadila (tvoje besede)?

Drugače je pa yorkie scena v Slo na totalnem podnu. Rodovniškega yorkija skoraj ne vidiš, vsi so produkt nekih preprodajalcev, domačih šteparjev, skoraj noben ne ustreza standardu in potem vidiš ponosne lastnike, ki mislijo, da sprehajajo yorkija se pa že na daleč vidi da je mešanček. Ali ti pa jamrajo, da ne razumejo kako to da je toliko zrasel.

Sicer pa dokler bodo naivni ljudje gledali samo na to, da bodo prišli čim ceneje skozi do takrat se bodo pač prodajali in sprehajali preveliki ali premajhni yorkiji, yorkiji s predolgim gobčkom, yorkiji s povešenimi ušesi, yorkiji s čisto kratko dlako...ampak važno da lastniki mislijo, da so za 300€ dobili yorkija. Japajade.
Kaj je s tabo in nekem jamranju ,si nekaj pomešala tukaj in me zamenjala s kom drugim ,glede ušeskov smo postrigli in tudi na tačkah med blazinicami.Ušeska ji stojijo čisto v redu. Repek je čisto normalen in nič krajšan.Bila je res teška dlaka na ušesih.Moj yorki je stal trikrat več od tvoje cene.Kupljen je z vsemi dokumenti in nakupno pogodbo tako kot mora biti za v vednost. Grin  No zdaj je pa malo drugačna

Wink
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #2429 : sobota, 20.09.2008 : 07:42:27 »

Luškana!  Kiss Kje si jo pa kupila?
Logiran
Strani: 1 ... 157 158 159 160 161 [162] 163 164 165 166 167 ... 187   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: YORKIJI - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines