mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 18.10.2024 : 12:57:22

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: YORKIJI - čvek
Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 ... 187   Dol
Natisni
Avtor Tema: YORKIJI - čvek  (Prebrano 226199 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
deteljica
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.357


« Odgovor #210 : petek, 21.10.2005 : 10:32:02 »

Evo moj lepotec, navsezadnje sem ga kupila v Nemčiji  Wink
Krasen je, čist sem se zaljubila vanj  Cheesy
človek bi ga kar imel..čeprav še ne vem točno kaj bi z njim...
ampak vseeno mislim,da si moram nujno še kakšnega takega čist majhnega nabavit...drugače nismo popolni
Logiran
yorkie-luce
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 76


WWW
« Odgovor #211 : petek, 21.10.2005 : 10:56:46 »

vivien predivan ti je cuko. kako se zove? jeli to viven?

kako se zove uzgajivac napisi za nas radoznale fanatike jorkia vise, MOLIM

pozdrav iz Praga Wink
Logiran
schylla
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 146


« Odgovor #212 : petek, 21.10.2005 : 11:07:31 »

Vivien, koliko pa je star ta lepi mladiček?
Logiran
Vivien
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 83


WWW
« Odgovor #213 : petek, 21.10.2005 : 11:14:18 »

Ime mu je Gigolo, kličemo ga Gigi ali Gigo. Ima krasen karakter, vse hoče narediti prav  Smiley v glavnem srček, jaz ga obožujem.
Kupila sem ga pri psarni **, z lastnico psarne sva v kontaktu vsakodnevno, krasna ženska Wink Oče Gigola je **of **, mama French **of **, odličnih krvnih linij Smiley
Še ena slikica Wink

[attachment deleted by admin]
Logiran
Vivien
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 83


WWW
« Odgovor #214 : petek, 21.10.2005 : 11:15:16 »

Star je 5 mesecev
Logiran
schylla
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 146


« Odgovor #215 : petek, 21.10.2005 : 11:17:01 »

Srček  Cheesy Cheesy Cheesy
Jaz pa čez kakšnu uro že dobim mojo malo kepico  Smiley
Logiran
Vivien
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 83


WWW
« Odgovor #216 : petek, 21.10.2005 : 11:21:03 »

Lepo, upam da nam boš poslala kakšne slikice  Smiley

[attachment deleted by admin]
Logiran
yorkie-luce
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 76


WWW
« Odgovor #217 : petek, 21.10.2005 : 11:40:42 »

cestitam ti na izboru. Mamu tvog malog licno neznam zato tatu znam od kada jako malo stene pobjedio u Dortmundu best puppie. je to predivan pas i ako tvoj mali izraste samo u pola njegove lepote bice to fantastican i tipican jorkie Wink.
Ako zivis u slovenii sigurno napravi uzgojnu dozvolu i stavi u javnost slike tvog malog i rodovnik. Sigurno zaradis velike pare na parenju. Jer strana krv je uvje dobro dosla i vi imate jako dobru krv.
Ako trebas neke savjete oko izlozbene dlake, frizure ili nesto tu sam. bil abi steta takav potencial pustiti. Pozdrav gigu. Moji psi imaju jednog gigola /american - camparis/ cesto u rodovniku. Navodno svi gigolove kostaju za sve pare Grin
Logiran
yorkie-luce
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 76


WWW
« Odgovor #218 : petek, 21.10.2005 : 11:46:31 »

http://www.padawis.de/dogs/buddy2005.jpg

evo ponosnog tate Wink
Logiran
Vivien
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 83


WWW
« Odgovor #219 : petek, 21.10.2005 : 12:50:49 »

Evo tkole se pa on zavije v dekco pa spancka  Roll Eyes
A mogoče kdo ve a je fajn da dobiva kakšne dodatne vitamine zdej ko je še majhen?Huh?

[attachment deleted by admin]
Logiran
schylla
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 146


« Odgovor #220 : petek, 21.10.2005 : 18:11:52 »

Sem jo dobila  Cheesy Cheesy Cheesy Rodovniško ji je ima Taja in bo mislim tako tudi ostalo  Wink
Se je zelo hitro navadila name, že teče za mano  Cool Zdaj sem ji tudi dala za jest briketke in je full pila in se mi polulala na moje revije  Roll Eyes, čeprav sem samo za njo pripravila časopis zraven vhodnih vrat Roll Eyes se bo že navadila...ima tudi svojo posteljico in stalno skače vanjo  Grin Z mačko bo vse ok, saj Taja se ji ne upa približat, ko muca zapiha Smiley Morskega prašička pa ima zelo rada, sta skupaj pojedla njen piškotek  Grin Zelo sem vesela, komaj čakam, da pride dragi domov in jo vidi  Cheesy
Logiran
yorkie-luce
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 76


WWW
« Odgovor #221 : petek, 21.10.2005 : 19:12:35 »

rado bi ti odgovorila ali bas sad nesvatam. resavs njegovu dlaku kako je postici???
Logiran
yorkie-luce
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 76


WWW
« Odgovor #222 : petek, 21.10.2005 : 19:13:43 »

schyla jesi prekontrolisal da tvoj jorkie nema fontanelu? mnogo cesta stvar
Logiran
Vivien
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 83


WWW
« Odgovor #223 : petek, 21.10.2005 : 19:33:58 »

Hmmmm, što nesvataš?Huh?? 
Logiran
Botticelli
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 494


« Odgovor #224 : petek, 21.10.2005 : 22:59:52 »

Malo sem zanemarila to temo, zato še moj komentar k vsemu temu.

Glede patelle - pogačice - moja Tara je pri starosri 6 mesecev nekje ali že malo prej začela šepati na zadnjo levo tačko. Ko je laufala je dvignila taco in bežala po treh tačkah. Hodila je pa po štirih normalno. Šle sve na slikanje in ugotovili so da ima prirojeno napako in sicer da ji pogačica skače ven in zato ji je lažje da dvigne taco. Boli pa jo ne. Veterinar je rekel da se da stvar operirati samo ne zagotavlja uspeha in če nima ona težav, se pravi je ne boli potem je moja odločitev kaj narediti. In sem rekla da sem proti operaciji, ker psičke nikoli ni bolelo nič in samo zaradi lepotnih razlogov je nebom mučila.
No sedaj bo Tara stara 2 leti, januarja, še vedno laufa včasih po treh tacah ko beži, nima pa težav.
No zraven tega pa ima tudi manjšo spodnjo čeljust, se pravi da nima pravilnega ugriza

Plačala pa sem za njo 700 evrov, med drugimi toliko ker je mini.

Mislim da je yorkie-luce hotela opozoriti na te stvari, ko je omenjala pogodbo. Ko bom jaz kupovala naslednjega yorkija, bom definitivno bolj pametna in previdna, čeprav itak Tare  nebi menjala za nič na svetu.

Glede kopanja - še nobeden nobeden vzreditelj oziroma kdorkoli mi ni rekel da lahko kopam yorkija vsak teden. Vse informacije so bile, da je najpogosteje na 3 tedne. To je za mojo yorkico ki tudi spi pri meni v postelji občutno preredko kopanje. Tako da bom res prešla končno na tedensko kopanje pomirjena Smiley Hvala yorkie-luce ! 
Osebno tudi zellllooooo priporočam uporabo kvalitetnega balzama zraven šampona Smiley

Aja jaz Tare ne feniram, jo pobrošem z suho brisačo, počešem in je skorajda suha že, tako da nima smisla fenirati, ker ma Tara res redko dlako - aja še ena taka mogoče pomankljivost, ki pa je kolko vem tipična za mini yorkije.

Yorki-luce maš kakšne izkušnje z mini yorkiji?

Še to, jaz sem Taro navadila na česanje, kopanje, vse... ampak ko češem tačke pa obvezno ona renči zraven, res ne mara tega Smiley
Yorki-luce kakšne glavnike pa ti najbolj priporočaš za uporabo?

Aja tudi jaz priporočam RC hrano. Čeprav je Tara ful izbirčna in sem jo mogoče malo razvadila z tem da ji mešam malo konzerve not... kar vem da ni glih pametno. Seveda pa dobi vso kuhano hrano ki jo jaz jem:) in malo svežega sadja, oreške ma tudi rada... aja pa še to Smiley enkrat je slučajno pila iz moje kave in od takrat je nora na kavo, in to grenko kavo brez mleka... ima še kdo kakšne podobne izkušnje Smiley

Mogoče še kakšne slikice novopečenih mladičkov? Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 ... 187   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: YORKIJI - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines