mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 20.08.2024 : 01:22:05

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: YORKIJI - čvek
Strani: 1 ... 99 100 101 102 103 [104] 105 106 107 108 109 ... 187   Dol
Natisni
Avtor Tema: YORKIJI - čvek  (Prebrano 220967 krat)
0 članov in 30 gostov pregleduje to temo.
Gigosy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 361


« Odgovor #1545 : četrtek, 12.07.2007 : 10:00:17 »

Ups... tole pa ni ratal  Roll Eyes

http://www.moj-album.com/slike/3840146/Ftcd2NMnIMZwqxaX.v.jpg
http://www.moj-album.com/slike/3840146/8lGkKDcIxbZvcO3p.v.jpg
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.370


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1546 : četrtek, 12.07.2007 : 19:46:32 »

Joselyn, oglasevanje prodaje psov se lahko gredo na mojpes.netu samo clani s paketi maksi in mega.
Vec o paketih najdes na http://www.mojpes.net/modules/help/index.php?id=3, pravila na mojpesForumu pa na http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,1484.0.html
Logiran

Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #1547 : ponedeljek, 16.07.2007 : 13:52:27 »

Evo tudi nas! Mi smo včeraj prišli z morja, danes smo še malo utrujeni in se privajamo na vročo Ljubljano. Gal je bil 9. julija star 10 mesecev, še vedno tehta kilo pa pol pa še kakšne deko. Morja ne mara, vročine ne mara, vožnje ne mara, čolna ne mara. Ugotovil pa je kako je fino, če se cele dneve dereš na vse kar leze in gre, ugotovil je tudi, da je najmanj velikosti nemškega ovčarja in da lahko napade vsakega psa, ki ga vidi, skratka same terierske lastnosti zaradi katerih se meni lasje kravžljajo.

Slike sledijo, samo na računalnik jih še naložim.

Lonyka, tvoja tamala je pa prava lepotička, Oddy je pa eno krasno, krasno bitjece.
Logiran
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #1548 : ponedeljek, 16.07.2007 : 14:52:44 »

Aja, pa Gigija sem skoraj pozabila. Res je lep.

No, hotela sem še povedati, da sem po dooooooolgem čakanju končno dobila od Pet Silka Liquid silk serum in Rainforest Leave In Conditioner ter od All systems botanical conditioner. Zadeve od Pet silka bodo sprobane enkrat ta teden, balzam od All systems pa smo že sprobali in je krasen.
Logiran
lonyka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 118


« Odgovor #1549 : ponedeljek, 16.07.2007 : 15:16:53 »

Končno nekaj glasa a vsi ste že uživali Smiley mi pa gremo v petek....hmmm in me prav zanima kak bo Lily na morju. Že če je v stanovanju malo vroče ma jezik do tal, kaj ste imele na plaži da je bil kuža v senci? joj komaj čakam heheh...aja ko ste bile na poti so bili mali  v boxu?
Lily pa bo zdaj ta mesec stara 10 mesecev...zmenite se za nek piknik moj računalnik je pado skupaj hehehe no lepo bodite in se tipkamo. Aya honki moja mala je kupljena pri ***** iz MB.
Gigy je pa pravi zapeljive mali hihih lp
Logiran
suzy1
novinec
*
Sporočil: 35


« Odgovor #1550 : sreda, 18.07.2007 : 16:54:50 »

 hay sem čisto nova in me zanima ali se da kje v sloveniji nabavit yorkija lahko je brez rodovnika.Če kdo ve za kakšne mladičke naj mi prosim javi.Pa še nekaj vsi vaši yorkiji so fuuul srčkani in ker ima moja hčerka rojstni dan bi ji rada kupila taknega lepotca.Zanima me tudi kakšne so cene za takšnega psa.Lep pozdrav vsem ki imate yorkije.
Logiran
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #1551 : sreda, 18.07.2007 : 17:17:23 »

Vsekakor kupi yorkija z rodovnikom. Yorkiji brez rodovnika imajo lahko ogromno prirojenih napak, nimajo pravega izgleda pasme in posledično te lahko stroški za razne veterinarske storitve pridejo veliko veliko več kot bi te stal yorki z rodovnikom. Malo si poglej po netu kakšni so lahko yorkiji brez rodovnika, nekateri sploh niso niti podobni yorkijem, lahko imajo tudi 5 in več kg, netipična ušesa in gobec, so brez dlake, spremembe lobanjskih kosti, težave s sapnikom in malo morje raznih bolezni. Mislim, da je prav na temu forumu neko dekle pisalo, da ji je po treh dneh od prihoda domov umrla yorkica v groznih mukah in bolečinah zaradi pasje kuge, seveda kupjena pri preprodajalcu in brez rodovnika . Pri nakupu yorkija svetujem veliko pazljivosti in preverjenega vzreditelja. Ne kupujte psa iz danes na jutri ampak temeljito razmislite. Predvsem pa je pomembno koliko je hčerka stara saj so yorkiji terierji in večinoma niso primerni za majhne otroke.

Res pazite pri nakupu in izbiri vzreditelja, da ne boste na koncu jemali kredite, da boste lahko plačali veterinarske storitve in zdravljenja.
Logiran
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #1552 : sreda, 18.07.2007 : 17:23:42 »

Aja, še to, takega lepotca boš brez rodovnika težko oziroma ne boš dobila, cene se gibljejo od 800€ in naprej seveda za rodovniškega yorkija. Uradno pa pes brez rodovnika ni nobene pasme ampak je mešanec ker se brez rodovnika ne da ugotoviti izvora psa, prednikov, starši nimajo narejenega vzrejnega pregleda in se ne ve ali so prenašalci kakšnih dednih bolezni ali prirojenih hib....torej brez rodovnika dobiš mešančka, ki je konec koncev lahko tudi zelo bolan. Sploh pa se izogibaj preprodajalcev, ki ponujejo več pasem in ki ti lahko priskrbijo katerokoli pasmo hočeš in ti ponudijo istega psa z rodovnikom malo dražje  ali brez rodovnika malo ceneje pa tudi če ti lahko priskrbijo psa kadarkoli hočeš (tukaj so psi največkrat zelo bolani, rodovniki so pa ponarejeni).
Logiran
suzy1
novinec
*
Sporočil: 35


« Odgovor #1553 : sreda, 18.07.2007 : 17:31:23 »

Hvala za iskren odgovor.Hčerka bo 28 7. stara 9 let in zna ravnat z psi.Ali slučajno veš za kakšnega vzreditelja
Logiran
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #1554 : sreda, 18.07.2007 : 17:43:58 »

Vem, ampak oglaševanje vzrediteljev na temu forumu, če nimaš pravega paketa ni dovoljeno in jaz tega paketa nimam. Svetujem ti, da malo pobrskaš po internetu, je ogromno napisanega in pa da pokličeš Kinološko zvezo Slovenije - oni ti bodo povedali če je prijavljeno kakšno leglo yorkijev. Čeprav zdaj ni ravno primeren čas. Največ legel je spomladi in jeseni.

Preberi pa tudi to temo, je veliko zanimivega napisala vzrediteljica iz Češke, tudi o nerodovniških yorkijih in njihovih boleznih in izgledu.
Logiran
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #1555 : četrtek, 19.07.2007 : 19:45:19 »

Obljuba dela dolg. Tukaj je moj Gal v najnovejši različici pri starosti 10 mesecev. Na teh slikah ima bolj "morski look", ker pravi da se mu ne da rihtat tako kot v Ljubljani.

http://www.moj-album.com/uredi/faith/8608183/
Logiran
DašaP
novinec
*
Sporočil: 34


« Odgovor #1556 : četrtek, 19.07.2007 : 20:38:39 »

Kako je lep in fletkan !  Kiss
Logiran
honki
rad pišem
****
Sporočil: 398


« Odgovor #1557 : četrtek, 19.07.2007 : 20:39:01 »

Saj ne vem kako naj to napisem... Honkija ni vec med nami... Cry. trenutno vam vec ne morem napisati ker prevec boli misel na to.... Cry
Logiran
honki
rad pišem
****
Sporočil: 398


« Odgovor #1558 : četrtek, 19.07.2007 : 20:42:15 »

Hvala za iskren odgovor.Hčerka bo 28 7. stara 9 let in zna ravnat z psi.Ali slučajno veš za kakšnega vzreditelja

mislim da je ta vzreditelj ki ga bom napisala dovoljen, saj je na tej strani ze oglaseval legla...jana ce ni, se opravicujem, samo vem da jaz sem ga nasla tukaj in ima predvideno leglo v mesecu avgustu *****. - poklici kinolosko drustvo in povprasaj o njem, ce pa Jana dovoli ti pa lahko dam njegovo stevilko.
Logiran
suzy1
novinec
*
Sporočil: 35


« Odgovor #1559 : četrtek, 19.07.2007 : 21:12:48 »

Najprej naj ti povem da sočustvujem s tabo saj vem kako je če izgubiš nekoga,ki ga imaš rad.Tudi mi smo imeli psičko Piko mešančka pa nam ga je povozil avto zato je žalost zelo velika in iščemo novega prijatelja.Hčerka je prav zaljubljena v yorkije saj ima vrata svoje sobe cela prelepljena z slikami yorkijev.Sedaj pa to za kar te prosim če lahko mi prosim posreduj številko že v naprej se zahvaljujem in lep pozdrav Cry
Logiran
Strani: 1 ... 99 100 101 102 103 [104] 105 106 107 108 109 ... 187   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: YORKIJI - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines