mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 29.09.2024 : 14:12:34

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: YORKIJI - čvek
Strani: 1 ... 80 81 82 83 84 [85] 86 87 88 89 90 ... 187   Dol
Natisni
Avtor Tema: YORKIJI - čvek  (Prebrano 224208 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
Gigosy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 361


« Odgovor #1260 : sreda, 24.01.2007 : 22:53:59 »

Ja hvala bogu da se je začel mal dogajat tle na forumu ane  Smiley Men je kar mal dolgčas če noben nč ne napiše, pol pa hodm gor gledat če je kej novga pa nč  ponavad  sram
No ja sicer pa jst nisem nč bolš priznam zdele sem tukej pol me pa spet lohk en mesec ne bo  Roll Eyes Sad ga vidiš sad ga ne vidiš  Grin

Torej tjašav in honki sneg je zapadel, kje so slike  Cheesy

Sem razmišljala da bi se lahko enkrat mal dobil, da naši izbirčneži kej povejo pa kakšno rečejo  Huh Mogoče bi blo fajn s sabo brikete prnest jih bojo vsaj takrat pojedl hehe....
Logiran
tjasav
rad pišem
****
Sporočil: 415


« Odgovor #1261 : sreda, 24.01.2007 : 23:17:27 »

Dobra ideja, da bi lahko naši fantje kakšno rekli. Zdaj čakam, če bo kaj iz tega srečanja meseca marca za yorkije, ki ga je Indisyt predlagala.

Mogoče bi blo fajn s sabo brikete prnest jih bojo vsaj takrat pojedl hehe....
Samo je pa nekaj zanimivo, da če bi pa videl koga drugega jesti, bi jih pa jedel. To naredi, ko dobimo na obisk kakšnega psa in ko ta gre vodo pit, se Rut nacejava poleg kot kamela.  Grin

Logiran
Gigosy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 361


« Odgovor #1262 : sreda, 24.01.2007 : 23:30:20 »

Ja sej sem napisala:

Citat:
a ja poznamo tud brikete od RC Sensible, da ne boš mislna da jih naš gospod je. No nekako še najbolj se mu dopadejo od RC Beauty ampak kot si rekla, če je že fuuuuuuul sestradan jih gre jest pa še to pazi da ne bo kakšnega preveč pojedu kot bi blo treba da preživi. V glavnem katastrofa. Ti bi mogla to videt k mu jst dam brikete v posodo on gre 2 m okrog posode da ja ne bi slučajno kakšen briket padu v usta.
Aja kar se pa tiče konkurence se pa povsem strinjam. Enkrat sem dala našemu nemškemu ovčarju na balkon nekej birketov ampak tistih velikih k jih naš Gigo tud povohat nikol ni hotu. Ej da ti to vidiš ko sem oba spustila na balkon, jst sem misnla da se bo revež zadušil tko je hitel jest tiste brikete hehehe......

No v glavnem NO COMMENT! Smiley
Logiran
Gigosy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 361


« Odgovor #1263 : sreda, 24.01.2007 : 23:31:18 »

Aja čaki čaki kakšno srečanje yorkijev, jst nč ne vem za to  Shocked
Logiran
tjasav
rad pišem
****
Sporočil: 415


« Odgovor #1264 : sreda, 24.01.2007 : 23:36:07 »

Stran 62.  Smiley
Logiran
lonyka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 118


« Odgovor #1265 : sreda, 24.01.2007 : 23:38:38 »

Hey se še vam jaz malo pridružim čeprav sem se ravnokar poskušala zraven k geog. vajam spravit :/
Ja hvala bogu da se je začel mal dogajat tle na forumu ane Smiley Men je kar mal dolgčas če noben nč ne napiše, pol pa hodm gor gledat če je kej novga pa nč ponavad sram


se definitivno strinjam s tabo hehe..jaz sem ista Wink... moja opica je ravnokar zaspala Tongue...prej  sma šle ven na snegeca..kar je blo prvič za Lily da vidi sneg hehe in je kr tišala glavico noter pa vse prešnofala pa prelizala..nevem mogoče je mislila da bo zginlo Wink...no vse se je končalo ko jo je začelo uš...to pa je blo kr hitro:)...vidim kaki problemi še me čakajo...zaenkrat še nič ni izbirčna ampak pomoje ni daleč do tega Cheesy..kolko ste pa ve stare? in kaj študirate? ( letos me čaka izbira faxa in to pa sem firbčna Wink )
Logiran
tjasav
rad pišem
****
Sporočil: 415


« Odgovor #1266 : sreda, 24.01.2007 : 23:53:56 »


sprej  sma šle ven na snegeca..
Ja!?!...midva tudi, pa glej kakšni smo nazaj prišli (pa sem ga pazila, da pred spanjem ni glih po snegu hodil, ali pač?)  Grin Grin Motivov za slikanje je že polno, pa dela tud.  Roll Eyes

http://www.moj-album.com/slike/1112940/x32oi5EA_NT0J8_1.v.jpg
Eno okico ima rdečo, ker je včasih poreden kot hudiček in zato se mu pa včasih zasveti.  Grin Grin

..kolko ste pa ve stare? in kaj študirate?
22 let, študiram na Pedagoški fakult. v Mb.

Upam, da Jana ne bo preveč jezna, če malo zalutamo iz teme.
Logiran
lonyka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 118


« Odgovor #1267 : sreda, 24.01.2007 : 23:58:32 »

Čist mičkeno pa res lahko Wink...jooj kak je lepi:P, kolko te mate snega pri vas hehe je celi "posnegani" Tongue aja vi2 sta stara mačka pa ste se kotala malo ne Wink...mi2 pa le raziskovale kaj to čudo sploh je  Cheesy pa ni blo tak hudo hihi...kolko tehta tvoj rut?Lily je stara zdaj 4 mesce pa se še mi kr nekam zelo mala zdi...pa ni še tolk kosmata ( gledla sem slikice od 4 mesečnega yorkija pa ma daljšo dlakico )..verjetno je malo zadi še Smiley
Logiran
lonyka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 118


« Odgovor #1268 : četrtek, 25.01.2007 : 00:08:20 »

grem se gret Wink...lepo spite Wink lahko nočko
Logiran
tjasav
rad pišem
****
Sporočil: 415


« Odgovor #1269 : četrtek, 25.01.2007 : 00:09:30 »

kolko te mate snega pri vas hehe je celi "posnegani" :
Ja, isto kot vi! (saj si iz Maribora, ne? Mi smo iz okolice.)

On bo našel najglobji sneg se noter povaljal, vkopal, izkopal, prekopal ,zakopal, ulegel, nekajkrat ''zaslajdal'' in prva faza je opravljena. V drugi fazi pa ga prične lulati: iz leve 16 krat, iz desne 23 krat (ker je desničar  Grin), 6 krat kot punčke (prej se prepriča, da ga nobeden ne gleda) in 3 krat kar med hojo. Potem pa še enkrat ponovi prvo fazo in lahko greva noter.  Grin Grin Grin

kolko tehta tvoj rut?
2,6 kg. Je pa zelo kosmat, kot pravi moški. Če bi bil v podobi človeka, bi ziher izgledal kot kakšen poraščen italijan z brki.  Grin Grin

Lp
Logiran
Gigosy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 361


« Odgovor #1270 : četrtek, 25.01.2007 : 00:49:45 »

 Grin kakšen je kot dedek mraz
Logiran
honki
rad pišem
****
Sporočil: 398


« Odgovor #1271 : četrtek, 25.01.2007 : 16:16:44 »



On bo našel najglobji sneg se noter povaljal, vkopal, izkopal, prekopal ,zakopal, ulegel, nekajkrat ''zaslajdal'' in prva faza je opravljena. V drugi fazi pa ga prične lulati: iz leve 16 krat, iz desne 23 krat (ker je desničar Grin), 6 krat kot punčke (prej se prepriča, da ga nobeden ne gleda) in 3 krat kar med hojo. Potem pa še enkrat ponovi prvo fazo in lahko greva noter. Grin Grin Grin



sam res si mi dala mislit, ali so lahko psi levicarji in desnicarji. moj vec lula z dviganjem leve noge -a to pomeni da je levi? Grin Huh

vi se kr vazite se naprej, mi tuki v kopru nimamo tok snega v tole packo ga pa ne bom vrgla a se mi boste pol smejale kaksen je....  :Psigurno ne bo posnegan kot Rut , pac pa bi bil totalno moker in svinjski... pa popeskan... Shocked
Logiran
lonyka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 118


« Odgovor #1272 : četrtek, 25.01.2007 : 19:08:41 »


On bo našel najglobji sneg se noter povaljal, vkopal, izkopal, prekopal ,zakopal, ulegel, nekajkrat ''zaslajdal'' in prva faza je opravljena. V drugi fazi pa ga prične lulati: iz leve 16 krat, iz desne 23 krat (ker je desničar Grin), 6 krat kot punčke (prej se prepriča, da ga nobeden ne gleda) in 3 krat kar med hojo. Potem pa še enkrat ponovi prvo fazo in lahko greva noter. Grin Grin Grin

Hehee ja tjasav sem iz mbja Wink...ampak ni tolk snega kot kaže tvoj Rut...ampak njegova pot vse pojasni Cheesy..zaslajda hehe ..tvoj Rut more pa bit prava skica Wink

sam res si mi dala mislit, ali so lahko psi levicarji in desnicarji. moj vec lula z dviganjem leve noge -a to pomeni da je levi? Grin Huh
 hehe Honki Cheesy..kdo ve Grin..jaz pam da bo čimprej šel sneg nazaj tam od koder je prišo jaz bi mela sonceeeee Cheesy
Logiran
indisyt
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 10


« Odgovor #1273 : petek, 26.01.2007 : 10:01:51 »

ŽIVJO !!!

PIKNIK YORKIJEV BO- SPOMLADI: KOT JE DOGOVORJENO !!! SEDAJ IMAMO ŽE TAM NEKJE 50 ZBRANIH NASLOVOV.VSI DOBITE OBVESTILA PO POŠTI.
POZDRAVČE VSEM!!!
Logiran
yorkie lover
otrok do 14 let
*
Sporočil: 10


WWW
« Odgovor #1274 : petek, 26.01.2007 : 10:25:08 »

Ali se boste dobili spomladi ali   kaj?
Logiran
Strani: 1 ... 80 81 82 83 84 [85] 86 87 88 89 90 ... 187   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: YORKIJI - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines