mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 02.07.2024 : 07:58:16

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Potepuhi, napadalni psi, lovci in kmetje  |  Tema: Napad bullmastifov v Ljubljani
Strani: 1 ... 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 ... 58   Dol
Natisni
Avtor Tema: Napad bullmastifov v Ljubljani  (Prebrano 107161 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
Teski
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #540 : torek, 28.03.2006 : 21:53:28 »

Seveda ne;
"Kriva" je, ker poljubne interpretacije dopušča!

Jaz bi ji dala dosmrtno ječo!  Grin Grin

(pa še učit se je ne bi bilo treba...  Wink )
Logiran
Nikomah
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 269


« Odgovor #541 : torek, 28.03.2006 : 21:59:07 »

Hja, samo potem ne bi mogla nikoli doumeti, zakaj je bil Bari (od moje stare tete iz Radovljice) statistično bolj nevaren pes, kot vsi tile štirje bulmastifi skupaj...  Grin Grin
Logiran
Teski
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #542 : torek, 28.03.2006 : 22:06:14 »

Hja, samo potem ne bi mogla nikoli doumeti, zakaj je bil Bari (od moje stare tete iz Radovljice) statistično bolj nevaren pes, kot vsi tile štirje bulmastifi skupaj...  Grin Grin

Mogoče ima pa kaj veze podatek, da se začne njegovo ime na črko B...  Wink

Logiran
martinca
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 140


« Odgovor #543 : torek, 28.03.2006 : 22:15:05 »

Kar se takih srecanj tice je verjetno Klaus najvecji prasec kar jih je naokoli.Ker se na sprehodu ne spocijem,nasprotno zelo utrudim,Flipa obvezno privezanega posedem in cakam kaj se bo izcimilo in kar konkretno posezem vmes.Vecinoma srecujeva vaske potepuhe ,ki niso tako nevarni,a vendarle rencijo.tukaj nastopim vedno konkretno.Ce me kdo gleda verjetno poka od smeha,vendar se naju ze izogibajo na dalec.Povsem drugacna so srecanja s psi,ki so na sprehodu z skrbniki.Zaenkrat same pozitivne izkusnje.

Jaz pa imam potem že rajši pse, ki sami hodijo okoli, ker ponavadi niso tako junaški in se jih da lažje odgnati oz. teh pravih klatežev, ki ne poznajo sprehoda z lastnikom ponavadi drugi psi ne zanimajo toliko. Tisti, ki imajo zraven lastnike se pa očitno prav dobro tega zavedajo in se počutijo močne, ker vedo, da jim bo lastnik pomagal, če jih bodo skasirali. Seveda obstajajo na obeh straneh izjeme.

 
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.342


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #544 : sreda, 17.05.2006 : 18:05:31 »

eTrenja - 18.5.2006, četrtek ob 20.00 - Krvoločni psi ali brezbrižni lastniki?
http://24ur.com/bin/article.php?article_id=3060258
Logiran

linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #545 : četrtek, 18.05.2006 : 19:05:37 »

Samo da vas spomnim ... danes so Trenja z zanimivo temo.

Lp, Ursa
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #546 : četrtek, 18.05.2006 : 19:10:01 »

Ja in potem so vedno za nevarne pse predstavljene velike pasme. Sem bila 3x ugrižena s strani psov in niti ena pasma ni bila velika (srednji pudelj, pekinezer in kokrešpanjel)... me prav zanima kaj bodo povedali 
Logiran
5rca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 687


WWW
« Odgovor #547 : četrtek, 18.05.2006 : 19:43:46 »

Mislim, da nič novega...  Huh
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #548 : četrtek, 18.05.2006 : 19:54:39 »

Na žalost...
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.342


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #549 : četrtek, 18.05.2006 : 22:02:27 »

Za cuda se bo morda celo kaj premaknilo in bodo zaceli ljudje hoditi okrog s psmi na povodcih, naredili visje ograje okrog bajt, psov ne bodo vec spuscali samih na spancirje... Morda celo nepovabljeni gostje ne bodo vec hodili sami okrog nasih his...

Zacuda ni bilo cutiti prevelikih pritiskov na pasme Smiley
Zabavno, da naj bi imeli samo take pse, ki prijazno izgledajo Cheesy
Zanimivo, da so na internetu sami lepi opisi pasem. Upam, da jih res berejo in da preberejo vse, ter da berejo tudi tiste opise, ki so v revijah Tongue, ceprav le-ti niso bili omenjeni.

Zaradi te oddaje se sicer pasji svet ne bo niti malo drugace vrtel, smo pa izvedeli, da na VURSu in ponekod drugod nekaj delajo Smiley
Logiran

Babalu
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.214


« Odgovor #550 : četrtek, 18.05.2006 : 23:09:54 »

No,z Ozzy sva bili med gledalci in je bilo kar zanimivo.Predvsem mislim da sva se obe o vsem strinjale z gospodom Pusom in sva mu na koncu ,ko kamere niso vec delale ,dale roko (no,predvsem Ozzy,jaz sem bila zgolj zraven Wink ).Bil je zelo presenecen in preden je skoraj zalutal skozi izhod za gledalce Cheesy izjavil ,da samo lincamo pse!
Motile so me izjave gospe Bizjakove-po njeno smo za vse odgovorni lastniki psov...tako kot je za vse odgovoren voznik,ki se spravi za volan.Kljub temu imamo v prometu kazni in voznike, ki vozijo pijani! Sicer preko televizije niste videli dogodka v studiju:voditelj se je namrec obrnil na gospo Bizjakovo in jo vprasal ce potemtakem sploh ne rabimo zakonov,ker smo za vse odgovorni ljudje..no,z Ozzy sva ob tem zacele ploskati,pridruzila se je pa vecina publike. Grin
Ce bi oni vodili register,policaji imeli takojsen vpogled v prijave za vsakega psa in zraven seveda pristojnosti bi takoj vedeli kateri je "nevaren pes".
Razocaral me je tudi gospod Vidic.Najprej zagovarja socializacijo,skrb,vzgojo...pol pa izjavi da bi v urbanih okoljih morali ljudje imet pasme,ki so prijazne na pogled Huh Pa seveda psa samo zato da nam je lepo z njim in se lahko igramo na bliznjem travniku...pa ni problem lih v tem,da si vecina ljudi kupi psa prav v te namene in ne ve nic o pravilni vzgoji,skrbi in bohnedaj vzreji?
Meni se je zdela spet samo ena senzacionalisticna oddaja s slikami,pol strokovnjakov je bilo pogrizenih gospa, 1 samcat  kinolog, 1 vzreditelj ki ni, po prispevku o svojih pseh, prisel sploh do besede da bi incident razlozil,se manj govoril o pravilni vzreji in rodovniku...
Na zalost nic kar bi ljudem prikazalo pse v pravi luci.
Lahko noc Ziva in dva stirinozna "plenilca "(no,eden si tega vzdevka mogoce ne zasluzi ker ga ne zanimajo tekaci in kolesarji Wink )
Logiran
Ozzy
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 545


WWW
« Odgovor #551 : petek, 19.05.2006 : 01:36:30 »

Hehe no, sej je Balu povedala vecino. Res nama je parkrat narasel pristisk.
Meni se posebej ob prispevku, ko je gospa zatrjevala, da je ze hotela ubiti psa, pa da ji ga ne pustijo do konca obravnave. Potem pa bi si seveda po videnem sodec nabavila dve novi ziveci alarmni napravi in krog bi bil zakljucen...
Pus...ja...navdusena sem bila nad njim Smiley
Vidic hm... kako lahko govori da gre s svojima dvema psema na sprehod, par minut za tem pa, da lastnik ne more obvladovati dveh psov na sprehodu.
Drugace pa dam skoro roko v ogenj, da te ogrizene starejse gospe, ki so tarnale nad psi sigurno niso bile ogrizene od rodovniskih psov s skrbnimi lastniki, ampak od vaskih mesanckov z lastniki, ki jim je malo mar za pse. Potem pa se gre debata o prepovedi vzreje in posedovanja napadalnih pasem - nonsense
Logiran
damayanti
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.361


« Odgovor #552 : petek, 19.05.2006 : 07:14:28 »

No  fino  , da sta  malo   " backstage"  obrazložili Wink Cheesy

Moram  priznati,  da sem ta trenja  tudi jaz  gledala(  čeprav  mi je voditelj    abnormalno antipatičen)...
In  ja  tudi mene je Vidic  malce  razočaral,  in to  s  parimi  izjavami.
Tista z dvema  psoma,  je bila  sploh na prvem mestu,  druga je bila  , da ima  v gozdu  psa  spuščenega  ker neznansko  uživa Roll Eyes.....   Pa  še   kakšna bi se  našla.

Kar se pa  tistih pogriženk  tiče  je pa  tako....  Največ  imajo  proti  psom  ravno  taki, ki najmanj  vejo  o psih Wink
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #553 : petek, 19.05.2006 : 08:32:43 »

Kdaj je pa ponovitev Trenj?
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.342


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #554 : petek, 19.05.2006 : 08:41:21 »

Kdaj je pa ponovitev Trenj?

Danes ob 11:55 Cheesy
Logiran

Strani: 1 ... 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 ... 58   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Potepuhi, napadalni psi, lovci in kmetje  |  Tema: Napad bullmastifov v Ljubljani
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines