mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 07.10.2024 : 14:18:43

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Angleški buldog - čvek
Strani: 1 ... 110 111 112 113 114 [115] 116 117 118 119 120 ... 217   Dol
Natisni
Avtor Tema: Angleški buldog - čvek  (Prebrano 305699 krat)
0 članov in 14 gostov pregleduje to temo.
Maja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.065


« Odgovor #1710 : ponedeljek, 11.04.2005 : 12:59:15 »

Ja seveda jih je prikupno gledat in opazovat. Malo drugače pa je, če teži tebi, potem pa kar ne neha.  Angry
Zakaj imajo buldogi takšen nežen glasek? Saj vem, da so pač majhni psi, vendar ko Bandit zalaja, se sliši kot da imamo kokeršpanjela in vsak reče: "O a imate kužka," potem, ko ga vidijo, se pa ustrašijo, češ kakšna nevarna mrcina.  Grin
Je pa veliko ljudi še vedno "zaplankanih". Ko jim omenim, da imam buldoga, se samo držijo za glavo in me sprašujejo, zakaj imam tako nevarnega psa. Pa to je res ena "nežna boječka" no.  Huh
Logiran
bully lover
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 335


« Odgovor #1711 : ponedeljek, 11.04.2005 : 13:34:17 »

Ja to je tudi meni zanjimivo kako se ljudje bojijo bulijev, pa si jaz mislim kaj vam je ljudje bozji saj je to en tak nezen kuza. Sem pa sam ugotovila, da je v nasi ulici situacija taka, rotvajlerji in  AST psi so ze vsem poznani pa se jih nihce ne boji, v primeru, da pa se v ulici pojavi kaka nova pasam je to tolk hud pes, da je joj Lips Sealed Tako se je meni zgodilo ko sem cuvala bratovo psicko pasme Whippet cela ulica se jo je bala ker te pasme niso poznali a ona tko prijazna da je joj. In sedaj ze vidim da se bo zgodba ponovila ko bom dobila bulija Undecided Sad to bo verjetno strah in trepet ulice Wink
Logiran
micimici
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 107


« Odgovor #1712 : ponedeljek, 11.04.2005 : 16:47:08 »

Biby,Biby seveda sem. A ti ne bi bila? Grin
Logiran
lenivec
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 54


« Odgovor #1713 : ponedeljek, 11.04.2005 : 18:26:54 »

evo še en filmček izpred ene ure. malo sem ga razdivjal da bo lažje zaspal hehe

http://www.mobisux.com/album/data/500/28998divjak.wmv
Logiran
Bull
rad pišem
****
Sporočil: 293


« Odgovor #1714 : torek, 12.04.2005 : 08:26:32 »

....ful dober filmček, še več takšnih.Nikakor nimam časa Belle slikat, imam non-stop neke izpite, mogoče ta vikend, ko gremo na vikend jo bom slikal :)Bella se je nekako umirila in ni več tako živahna, ima svojih 5 min. vendar se vidi, da je začela biti odrasla.Še to, še vedno ima svojo majhno deknico in to jo v gobcu vleče vsepovsod, kot v tisti risanki Snoopy Grin Grin, in ko pridem domov vsa vesela pohiti proti vratom, vendar se na vsaka tri ali štiri koraka spotakne, ker se ji deknica zapleta v noge Cheesy, tako da komaj pride do vrat.
Logiran
lenivec
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 54


« Odgovor #1715 : torek, 12.04.2005 : 10:54:39 »

mene nekaj zanima, kaj pri vaših buldogih tut opažate da jim je zadnja skrb to da bi se kam udarili al pa kaj. ker kolk vidim pri pacotu mu je prav vseeno če se z polno hitrosto zaleti z glavo v steno, v noge, ne sekira se če se v rob mize vdari..
Logiran
Bull
rad pišem
****
Sporočil: 293


« Odgovor #1716 : torek, 12.04.2005 : 11:26:03 »

...to sem že 1x napisal, da ko je v elementu in tudi ko želi v naglici nekam it...potem stoli, mize, vrata, kavči, grmovje, veje, osebe,....kot da jih NI Cheesy Cheesy ...čisto brez glavo....zadnjič je šlo čisto za las, da se ne bi v polnem tekom zaletela v bukev Lips Sealed...
Logiran
Ester
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 298


« Odgovor #1717 : sreda, 13.04.2005 : 13:19:30 »

Deus, imate še enaga buldoga? Me ne kaj časa ni bilo, pa ne vem.
 Drugače je pa Paco seveda frajer. Naš si je tako belo kost, ki jo ima Paco celo stračil v usta in se davil, tako da sem mu jo mogla potem ven vlečt. Je pa tudi naš tečen, če je zaspan, zato ga vsak dan fino zmatramo, na sprehodu, tako da potem spi.
Logiran
nina g
novinec
*
Sporočil: 3


« Odgovor #1718 : petek, 15.04.2005 : 14:39:45 »

maja lepo pozdravljena,

sem si sla ogledat tvojega cukrcka, res je lep...pa sem najdla slikico z muco, pa me zanima kako to gre pri vas...namrec midva tudi kupujeva britanko, pa naju zanima kaksne izkusnje mas ti s tema dvema kepicama na istem mestu? a jih puscas sama doma v istem prostoru al jih locis? kdo je bil prvi pri hisi kuza ali muca...

morfa pa si lahko ogledas na www.morf.moj-album.com

se veselim tvojega odgovora...a ma kdo drug tudi se to kombinacijo, bom vesela ce mi boste kaj s tem v zvezi odpisali

lep dan vsem
Logiran
Maja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.065


« Odgovor #1719 : nedelja, 17.04.2005 : 19:23:25 »

Pozdravljena nina g.
Mislim, da je pravi naslov vašega Morfa tale:
http://morf.moj-album.com/album/285128/
Je pa pravi lepotec.  Smiley

Kot si videla na sliki, so moje izkušnje pozitivne. Muc je star 6 let, Bandit pa 8 mesecev in se odlično razumeta. Mislim, da bo pri vas še lažje, saj se buldogi zelo dobro razumejo z ostalimi živalmi. Malo me je bilo strah, kako bo muc sprejel psa, vendar sta bila že prvi dan prijatelja. Res pa je, da je bil Bandit enako velik, kot muc... Grin
Puščam pa jih sama v istem prostoru, saj se imata zelo rada. Se tudi igrata skupaj, tako da sta prava "bratca".  Cheesy Drug drugega umivata, spita skupaj, pijeta iz iste sklede...

Upam, da sem ti pomagala, če pa te zanima še kaj, pa kar vprašaj, vendar raje na ZS, da ne bo Jana huda.

Lp
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #1720 : ponedeljek, 18.04.2005 : 09:48:29 »

nina g,

moj nasvet je, da imaš psa ločenega od mačke, kadar vas ni doma- vsaj dokler se čisto ne navadita drug  na drugega. Poznam namreč primer, ko je muca 8 tednov staremu kužku s krempljem nepopravljivo poškodovala oko. Ne rečem, da se to lahko zgodi pri vas (in upam, da se ne bo), ampak nikoli ne veš. Šele, ko se bosta 100% sprejela kot sostanovalca, ju lahko pustiš skupaj. Sploh mlade mačke rade uporabljajo kremplje pri igri, tako da je treba biti res previden.

Lp,
Tina

P.S.: Imaš pa zelo lepega buldogca  Kiss
Logiran
Bull
rad pišem
****
Sporočil: 293


« Odgovor #1721 : ponedeljek, 18.04.2005 : 12:02:22 »

...a je kdo bil na raztavi s svojim bulijem??...mi smo mislili it, malo  iz firbca, sam smo imeli druge plane...bo res treba it na kakšno razstavo, da vidimo kako se bi kaj odrezala Huh..smo pa bili spet na vikendu in ko je prišla spet sosedova psica k naš hiši se je Bella zakadila v njo v delčku sekunde, pa smo imeli spet fajt Lips Sealed .....si jo je zapomnila od prejšnič....
Logiran
micimici
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 107


« Odgovor #1722 : ponedeljek, 18.04.2005 : 17:25:41 »

Pozdravljen
Bli smo s Sonjo, samo brez kužkov. Blo je fajn,videli smo mnogo prijateljev in znancev. Lahko ti je žal, da te ni bilo.Se mogoče vidimo kdaj drugič. Take in podobne prireditve so idealen kraj za sklepanje novih znanstev, pa še kaj koristnega se  človek lahko nauči.

Prvak pasme (BOB) je postal pes Shedder Heavy Dew Jubilee, lastnika Psarna Jubilee in Enrico Comandi.

Upam, da bo vsaj kakšen naš in Mickin mladiček podoben svojemu očku.

http://www.moj-album.com/slike/131071/2ISHe_F9zRTIEBGm.v.jpg

[slika spremenjena v povezavo; Mirc]
Logiran
Afna
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 379


« Odgovor #1723 : torek, 19.04.2005 : 09:47:56 »

Ojla... evo še naše javljanje po dolgem času...  Cheesy

Torej..
Dolores v.h. Slaghek - PRM   Wink Kiss

http://www.moj-album.com/slike/14628/jHck3rm9zUW2mCLw.jpg

Bacchus Zoja LuckyEyes - PRM  Wink

http://www.moj-album.com/slike/14628/tZoHSs9XKaYLa5T1.jpg

In še Slaghek Night and Day - odličen, CAC in s tem postal še CH. Slo.



Lp, Eva

[slika spremenjena v povezavo; Mirc]
Logiran
micimici
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 107


« Odgovor #1724 : torek, 19.04.2005 : 17:23:41 »

In še Slaghek Night and Day - odličen, CAC in s tem postal še CH. Slo.

Pa tudi R.CACIB je dobil! Roll Eyes
Lp

Logiran
Strani: 1 ... 110 111 112 113 114 [115] 116 117 118 119 120 ... 217   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Angleški buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines