mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 17.10.2024 : 16:18:12

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Angleški buldog - čvek
Strani: 1 ... 101 102 103 104 105 [106] 107 108 109 110 111 ... 217   Dol
Natisni
Avtor Tema: Angleški buldog - čvek  (Prebrano 306960 krat)
0 članov in 11 gostov pregleduje to temo.
Mama_pei
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 91


« Odgovor #1575 : četrtek, 17.02.2005 : 13:30:22 »

..aha, to je un iz Maribora.Mislim, da je nemogoče dobiti direkt iz te psarne.To je larifari, sem že jaz probal vsemogoče, najboljše kar sem dobil je to, da bom dobil vnuke iz te psarne.....in to s veliko truda


Ja, to je on, iz BENEDIKTA je.

Lp
Mirjana
Logiran
micimici
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 107


« Odgovor #1576 : četrtek, 17.02.2005 : 15:04:12 »

Lep pozdrav,
nisem imel namena kaj pisati na to temo, vendar me je količina žolča ki se ob vsakem oglasu prelije kar nekaj vznejevoljila.
Namesto, da bi vsi skupaj storili nekaj , da taki švercerji ne bi imeli več tržišča za prodajanje 1001 pasme, se pa določeni ljudje oglašajo samo takrat, ko se med ponujenimi pasmami oglašuje nekaj, kar sami prodajajo  in jim predstavlja vir preživetja. Predlagam, da se priznani vzreditelji zaposlijo (služba) in prodajajo svoje kužke po nižjih cenah , ki jih slovensko tržišče , še nekako požre , tako tudi Švercerji ne bojo imeli , kje prodajati svoje blago.
Lp Smiley
Logiran
Bull
rad pišem
****
Sporočil: 293


« Odgovor #1577 : četrtek, 17.02.2005 : 15:44:18 »

...nisem niti vzreditelj, niti nimam namena komu prodajat pse, pa službo že imam, sam se se razburjal, ker je bilo moje ime gor, pa ker sem sam odpru to temo (o RB na forumu), pa sem mislil, da se kdo zaj... z menoj....itak, pa Bella, ko bo imela 1x maladičke, bom verjetno že prej poskrbel, da bodo imeli vsi, več ali manj kupce, da se bom izognil oglaševanju in iskanju bodočih lastnikov....
Logiran
Macho
novinec
*
Sporočil: 28



« Odgovor #1578 : četrtek, 17.02.2005 : 17:07:53 »

se pa določeni ljudje oglašajo samo takrat, ko se med ponujenimi pasmami oglašuje nekaj, kar sami prodajajo  in jim predstavlja vir preživetja. Predlagam, da se priznani vzreditelji zaposlijo (služba) in prodajajo svoje kužke po nižjih cenah , ki jih slovensko tržišče , še nekako požre ,

Micimici, Angry Angry Angry Angry
vsem sije isto sonce, vsak se po svoje znajde, vsak dela(služba,...) kar mu pač paše, vsak se na forum oglaša kadar mu paše  Wink! Preprodajalci so pa itak ...... Angry

Sploh pa se pogovarjamo o angleških buldogih Smiley, ne pa.... Za to so druge teme.

Rajši nam povej kaj lepega o svojih buldogih, kakšne neumnosti kaj počneta,... Grin
Mojemu buldogu je zadnje čase ful fora, da laja na jumbo plakate ob cesti in to, ko se z avtom vozi, ali pa npr., mi vse papirnate robčke iz koša pobere in jih razstavi na prafaktorje, pa še napapa se zraven Cheesy,.... Vragolij je milijon Grin. Drgač pa itak samo spi Shocked

Kar se pa nohtkov tiče, mi uporabljamo kar navadne klešče, ker so močnejše in strižemo nohte kar 1-2krat na teden. Vsakič malo(!) odščipnemo, pa nič kri ne teče, nič ne boli in to nam je že rutina.

LP, Nataša



 Smiley
Logiran
micimici
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 107


« Odgovor #1579 : četrtek, 17.02.2005 : 17:42:15 »

Macho zakaj pa Angry Angry Angry Angry, a sem kaj takega povedal?

Kako kaj? Sem slišal da ste zadnjič bili na vzrejnem pregledu. A je bilo OK? Verjetno  bo kmalu postal očka Huh Huh Huh
 Naše kužke lahko pridete pogledati kadar hočete, vama bojo pokazali kar nekaj neumnosti ki so se jih sami naučili.
Lp
Logiran
Macho
novinec
*
Sporočil: 28



« Odgovor #1580 : četrtek, 17.02.2005 : 22:24:35 »

quote author=micimici link=board=5;threadid=167;start=1590#msg86671 date=1108654935]
Macho zakaj pa Angry Angry Angry Angry, a sem kaj takega povedal?
Citat
ah, samo tvoja izjava se mi je zdela malo provokativna Shocked.

Ja, res je. Macho je bil na vzrejnem pregledu in je bilo vse uredu. Vzrejno je dobil brez težav. Seveda si želimo da bi imel enkrat v prihodnosti tudi potomce Cheesy.

Po novem je naš šampion na voljo za parjenje. Če je kdo zainteresiran, naj se oglasi na privat e-meil. Samo... malo je izbirčen Grin.

Verjetno dva psa naredita več neumnosti kot samo eden, tako da sem mislila, da bi želel norčije vaših psičk deliti z nami, ljubitelji buldogov in ostalih psov.

LP, Nataša
Logiran
micimici
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 107


« Odgovor #1581 : petek, 18.02.2005 : 09:26:56 »

Čestitam Smiley
Napiši še kaj več o vzrejnem, verjetno marsikoga, ki ga to še čaka zelo zanima kako in kaj je tam.

Za šampionat pa vama , še posebej čestitam, ker to ni prav lahko doseči z tako mladim psom. Smiley A je zaklučil slovenskega?
 Kako je pa sedaj z parjenjem, a bosta skočnino računala ali se bosta odločila še za enega kužka? Cheesy
Lp
Logiran
Macho
novinec
*
Sporočil: 28



« Odgovor #1582 : petek, 18.02.2005 : 11:39:32 »

Čestitam Smiley
Napiši še kaj več o vzrejnem, verjetno marsikoga, ki ga to še čaka zelo zanima kako in kaj je tam.

micimici,
saj bi lahko tudi kaj napisal o vzrejnem pregledu, saj sam veš kako to gre. Spoh pa imaš več izkušenj kot jaz  Smiley Smiley Smiley.


LP, Nataša
Logiran
micimici
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 107


« Odgovor #1583 : petek, 18.02.2005 : 16:49:14 »

Lahko, sam vzrejni pregledi  Rotweilerjev ne sodijo v to temo.
Kar se tiče buldogov pa svoje psičke še nisem imel na vzrejnem ker je namreč še premlada. Shocked
Lp
Logiran
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #1584 : sobota, 19.02.2005 : 23:17:16 »

Pravkar malo "šnjofam" po foromu, pri nogah mi spi Paco, smrči in tako je prdnil, da moram prezračit sobo Grin Cheesy Grin Shocked Roll Eyes. Res so neverjetni ti buldogi Cheesy. Le od kod se jim jemlje? Huh
Logiran
Maja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.065


« Odgovor #1585 : nedelja, 20.02.2005 : 00:23:27 »

Jaz sem zadnjič našega takoj ven vrgla, da se je šel mal prezračit. A je kakšna znanstvena razlaga za to?

LP
Logiran
black_crow
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 25


« Odgovor #1586 : nedelja, 20.02.2005 : 01:53:32 »

noc. malce sem brala pogovore pa nikakor nisem mogla ugotoviti kaj je RB(problem z oglasi). a ve kdo?
Logiran
Maja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.065


« Odgovor #1587 : nedelja, 20.02.2005 : 02:15:47 »

Mislim, da je renesančni buldog, pa upam, da ne brcam v temo.
Logiran
Ghode
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 235


« Odgovor #1588 : nedelja, 20.02.2005 : 10:55:34 »

Mislim, da je renesančni buldog, pa upam, da ne brcam v temo.

Noupe  Wink Nije renesančni, Renascence v prevodu znači nekaj kot rebirth-ponovno rojen....


Maja: ni nikakšne znanstvene razlage za to ker oni prdijo... sem pač ugotovil da oni zelo prdijo od janjetine in nekoč od mlade govedine  Grin Tudi moj prdi kot slon, vse zasmrdi, ampak najsmešnejše mi je to da prdi zelo glasno, kot kakšen človek  Grin
Logiran
gina1
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 657


« Odgovor #1589 : nedelja, 20.02.2005 : 11:08:41 »

black_row-
med malimi oglasi je bil oglas za leglo RB iz tujine.
Teh psov pa je baje zelo malo, že tako če bi ga hotel imeti, moraš čakati celo večnost .
Ta oglas je razkuril Bulla, ker ima on psa iz legla, ki se sploh še ni skotil že dolgo vnaprej rezerviranega.
Tu pa se je oglašalo, kot, da ti iz psarne zrihtajo mladiča kar takoj. ( mislim da so vsi oddani, če gre za isto psarno ) Pa še oglas je bil na Bullovo ime, pa je mislil , sa se nekdo na njegov račun zaj....
Tako sem jaz stvar razumela, bodo pa drugi povedali natančneje, če sem slučajno v temo brcnila.sram
Se mi pa zdi, da je Jana ta oglas zbrisala, tako, da ga ne moreš več videti.
Lp
Logiran
Strani: 1 ... 101 102 103 104 105 [106] 107 108 109 110 111 ... 217   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Angleški buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines