mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 17.10.2024 : 14:12:45

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Angleški buldog - čvek
Strani: 1 ... 97 98 99 100 101 [102] 103 104 105 106 107 ... 217   Dol
Natisni
Avtor Tema: Angleški buldog - čvek  (Prebrano 306905 krat)
0 članov in 9 gostov pregleduje to temo.
Ester
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 298


« Odgovor #1515 : sobota, 12.02.2005 : 19:14:17 »

http://www.dogomania.com/gallery/breeds/1022118591.html

A je to sploh normalno?
Logiran
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #1516 : sobota, 12.02.2005 : 20:14:24 »

Luka zate imam eno prošnjo in sicer, na posnetku in slikicah od tvojega Pacota sem zasledila posteljico tisto okroglo rdečo, in bi te lepo prosila če mi lahko posreduješ informacijo kje si jo kupil in koliko je bila cena. Hvala že vnaprej. Grin

Ša če mogoče še kdo ve kje se dobi take posteljice bi prosila za informacijo, predvsem me zanima če se tako dobi v Ljubljani in kje oziroma v kateri prodajalni, HVALA Smiley

Urša,

tukaj najdeš vse informacije
http://www.bucer-sp.si/
pod naslovom HOVAWART-HOBI, je pa to v Prekorju pri Celju.
Za to rdečo, ki si jo videla na sliki sem dal 9.000 SIT, imam pa še eno (na kateri gospod spi ponoči), ki je večja, tista pa je bila 10.000 SIT. Postelje so enostavne za vzdrževanje, saj jih lahko čistiš z mokro krpo in blagim čistilom. Je pa izdelovalec s svojimi posteljami na vseh pasjih razstavah pri nas v Sloveniji.

Lep pozdrav!
Silvo
Logiran
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #1517 : sobota, 12.02.2005 : 20:16:57 »


Mene je šokiralo. Mislim, da je to vendarle pretirano. Če povem po resnici, mi ni prav nič všeč. Undecided
Logiran
bully lover
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 335


« Odgovor #1518 : sobota, 12.02.2005 : 20:35:15 »

Luka hvala za link, sedaj pa me zanima še to če mi lahko napišeš katero velikost si ti kupil, ker sem prebrala da je za bulldoge medium, pa me zanima če je dovolj velika ali bi bilo bolje vzeti večjo, pa če mogoče veš če lahko to tudi pošljejo na dom ali se moraš oglasiti osebno.

HVala
Logiran
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #1519 : sobota, 12.02.2005 : 20:43:46 »

Kako je s pošiljanjem ne vem, najbolje da jih pokličeš in vprašaš. Mislim pa, da s hitro pošto ni nemogoče.
Velikosti, ki so napisane na linku za posamezne pasme ne držijo. Jaz sem vzel okroglo premera 80 cm (mislim, da je to velikost L). Druga pa je večja - 100x80 cm, ovalna, pa se mi zdi, da ni nič prevelika. Paco se namreč rad "razpelje" zvečer, ko gre spat. Medium bi bila pa vsekakor premala.
Sporoči, kako boš uredila!

LP!
Silvo
Logiran
bully lover
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 335


« Odgovor #1520 : sobota, 12.02.2005 : 20:52:05 »

Luka hvala za informacije , saj se mi je zdelo da bo medium premajhna , a ovalno si tudi pri njih kupil ali imajo samo okrogle? Aja pa še to me zanima kako je z barvami ali lahko izbiraš barve, ker jaz bi namreč rabila svetlo plavo ki je na sliki ker bi idealno pasala k mojemu kavču Wink Grin Bom pa takoj v ponedeljek poklicala in se pozanimala kajti sem zaseldila, da imajo trgovino v BTC- ju v Ljubljani, kar bi mi ustrezalo, no drugače pa bi si že kak dan vzela čas pa bi skočila v Celje.

Sedaj sem v popolnem nakupovalnem vzdušju, igrač imamo že veliko, samo še nekaj zadevic manjka kot so postelje, kletka, prva pomoč, kozmetika Grin Grin Grin  Dekice, povšterčki, klešče in pinceta zobne ščetke, posodice, vrečka za hrano, ovratnice ipd, so že v pripravljenosti Grin Grin Grin Saj ne vem ali sem samo jaz taka da se mi zdi da še zdaleč nimam dovolj stvari ali je bilo tako tudi pri vas? Grin
Logiran
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #1521 : sobota, 12.02.2005 : 21:00:37 »

Tudi ovalno sem kupil pri njih. Glede barv je pa tako, da če jih ni na zalogi nekaj dni počakaš, pa ti naredijo po želji. So zelo prijazni, pravi pesjanarji. Sami imajo dva hovawarta (si jih videla na linku), tako da te postelje izdelujejo poleg osnovnega dela (prevleke ipd.) bolj iz veselja do psov. No, jaz imam ovalno posteljo svetlo modro Cheesy.
Glede nakupovalne mrzlice pa mislim, da smo vsi isti, Tudi mi smo že prej vse nakupili - kod da bi pričakovali otroka Grin Cheesy Grin. Edino postelje sem kupil kasneje.
Logiran
bully lover
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 335


« Odgovor #1522 : sobota, 12.02.2005 : 21:07:11 »

Luka hvala lepa še enkrat za zelo zelo zelo koristne informacije Grin Grin  Ko bom v ponedeljek poklicala jih bom ako ali tako vse isprašala kasneje pa ko bo kakšna slikica mojega buldija pa boste verjetno videli tudi posteljo Wink Grin
Logiran
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #1523 : sobota, 12.02.2005 : 22:31:25 »

Luka hvala lepa še enkrat za zelo zelo zelo koristne informacije Grin Grin  Ko bom v ponedeljek poklicala jih bom ako ali tako vse isprašala kasneje pa ko bo kakšna slikica mojega buldija pa boste verjetno videli tudi posteljo Wink Grin

Nestrpno čakamo! Cheesy Smiley Cheesy
Logiran
gina1
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 657


« Odgovor #1524 : sobota, 12.02.2005 : 22:41:03 »

Ester-
ne vem no, za moj okus tudi too much.
Meni že napimer tale
http://vikingbulls.com/Zoe8A.JPG 47.46 KB
zgleda malo pretirano.
Sem pa malo brskala po strani te psarne, so mi nekateri bullyji zlo lepi, zgleda da tudi uspešni, samo je pa kar pri parih videti, da so umrli zelo mladi ( 10 mes., 2,3 leta...) malo čudno  Huh, al je to pri takem številu psov ( ne bom rekla normalno  Lips Sealed )..., verjetno kake zdravstvene težave, ki so pri tej pasmi bolj pogoste ? samo čudno, ko naj bi imeli res kvalitetne pse....
No, kakorkoli, tudi VSI tile vaši buldogci so mi zelo všeč, sploh pa Paco mi je ful simpatičen v tistih filmčkih, tako naspidiran... Wink
Ko je bila ravno tema tudi o fizičnih zmožnostih vaših balončkov, jaz sem pred cca. tremi leti videla enga buldoga celo tekmovati v agility-ju, pa še zlo dobro se je obnesel Shocked, sem bla kar presenečena kako hiter in gibčen je bil, ko velja en stereotip zanje, da so leni, počasni...včasih predebeli. Wink
Lp

[slika spremenjena v povezavo; Jana]
Logiran
Maja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.065


« Odgovor #1525 : nedelja, 13.02.2005 : 12:12:53 »

Eater meni je tudi to čisto preveč. Sva s fantom upala, da je fotomontaža. Sad

Ta kuža je čisto preforsiran, ne verjamem, da je zdrav.

bully lover tudi mi že nestrpno pričakujemo tvojega kuža-pa slikce tudi. Grin

Lp
Logiran
Maja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.065


« Odgovor #1526 : nedelja, 13.02.2005 : 12:14:22 »

Ester se opravičijem - je bil tiskarski škrat pri tvojem imenu.  Wink

Lp
Logiran
Ghode
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 235


« Odgovor #1527 : nedelja, 13.02.2005 : 13:40:47 »

S ktere psarne je tisti bulldog gor, ali pa bulldogica ? Telo joj je groza ljudje, k takemu tipu bulldoga ni treba težit
Logiran
Ghode
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 235


« Odgovor #1528 : nedelja, 13.02.2005 : 13:52:07 »

Našel sem psarno... in ljudje moji  Sad Ne vem ali sem jezen ali žalosten..... Niti edina psica s te psarne mi ni všeć in ne vem kako se sploh ti psi gibajo? Za moj pojam bulldoga to je preširoko, prekoritasta prsa, prekratke prednje noge in predolga leđna linija.... a i sami ste mogli videt koliko so nekteri psi živeli... ne vem kaj da rečem
Logiran
Ester
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 298


« Odgovor #1529 : nedelja, 13.02.2005 : 13:52:51 »

Bully Lover sem vesela, da boš dobila kužka, ker po tvoji postih vidim, da si ga zelo želiš in zaslužiš. Z igračkami pa ne pretiravat. Govorim iz svojih izkušenj. se je zgodilo, da je naš Whisky v enem tednu naredil za 20.000 škode, vsako novo igračo pa ima za 10 minut. No, saj boš sama videla!

Gina1, buldogi so kar živahni. Mislim, da smo vs, ki imamo prvič buldoga kar presenečeni nad njihovo živahnostjo. Meni je rejec rekel, da bo pri 6 mesecih samo spal, pa je zdaj star skoraj 9 mesecev in podivjan. Je pa res, da niso preveč gibčni, naš si npr. ne more polizati zadnje noge, samo sprednje, ostalo moramo umivati, kot pri dojenčku!
Logiran
Strani: 1 ... 97 98 99 100 101 [102] 103 104 105 106 107 ... 217   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Angleški buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines